Z zagranicy

Ambasador Iraku w Polsce miażdży – Państwa europejskie wiedziały, kto jedzie walczyć w ISIS i nic z tym nie robiły

Na portalu defence24.pl ukazał się wywiad z ambasadorem Republiki Iraku w Polsce, Asaadem Sultanem Haczimem Abu Gulalem. Ambasador w swoim wywiadzie oprócz zapewnień o współpracy militarnej z Polską miażdży Zachód w kwestii tak zwanego „Państwa Islamskiego”. – Państwa europejskie wiedziały, kto jedzie walczyć w ISIS i nic z tym nie robiły – mówi miedzy innymi.

– Odpowiedzialność za udział mieszkańców Europy w szeregach tzw. Państwa Islamskiego ponoszą władze państw europejskich. W pewnym okresie kraje europejskie znały dane tych ludzi, wiedziały o ich zamiarze wyjazdu do Syrii czy Iraku ale nie podejmowały żadnych działań by ich zatrzymać, mimo że rząd iracki informował o tym.  Uprzedzaliśmy, że jak się skończy Daesh u nas, to ci ludzie wrócą do swoich krajów i będą tam robić to samo, co robili u nas. Niestety ignorowano nasze ostrzeżenia. W niektórych krajach, że zagranicznych bojowników ISIS należy resocjalizować, aby wrócili do społeczeństwa. Jaka resocjalizacja? Niektórzy z nich twierdzą, że obcięli setki głów, gwałcili i sprzedawali kobiety na rynku, palili ludzi żywcem. I chwalą się tym. Zasługują tylko na karę śmierci, bo stanowią zagrożenie dla społeczeństwa. – mówi Asaad Sultan Haczim Abu Gulal.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. Egzorcysta

  30 lipca 2017 at 15:15

  Wyrazil sie bardzo delikatnie.Widac chce zyc i robic nadal kariere polityczna.Staral sie nie urazic swoich mocodawcow chazarskich z USA i nie stracic sympatii u swojego narodu.Facet mysli identycznie jak Duda czy kaczor.Innymi slowy caly ten cyrk i to ich gadanie to stek bzdor dla mediow.

 2. frate

  30 lipca 2017 at 15:30

  żądzący państwami to ten sam lepszy sort terrorystów co ci z ISIS!! Póki Polacy nie wyzwolą się z pod panowania żydowskiego i nie wyjdą z unii sreuropejskiej, póty z przykrością to mówię w Polsce będą te same zamachy co tam, a nawet gorsze, bo Polska jest na linii frontu walki z europejskim żydostwem i pedalstwem!!

 3. chips

  30 lipca 2017 at 15:56

  Lewacy w Polsce i lewackich państwach EU, głównie Skandynawii dażyli ISIS sympatią. Widzieli w ISIS rewolucjonistów podobnych do ich ulubionego Che Guevara. ISIS chwaliło się, że na kontrolowane przez nich tereny przyjeżdża wielu ludzi ze Szwecji i innych krajów skandynawskich. Przyjeżdżali zamożni Szwedzi (i Szwedki) razem z małymi dziećmi. Zasady jakie obowiązywały w ISIS są takie, że trzeba angażować się w dżihad i wykazywać żarliwością. Osoby, które okazują zbyt małą żarliwość lub odmawiają uczestnictwa w zbrodniach są zabijane. Szwedzi, którzy byli tam kilka lat i wrócili do Szwecji bez wątpienia są masowymi zbrodniarzami. Uczestniczyli czynnie w paleniu żywcem ludzi i innych potwornych zbrodniach. Rząd Szwecji dobrze o tym wie a mimo wita ich z otwartymi ramionami. Szwecja oficjalnie zaoferowała dżihadystom pomoc w znalezieniu pracy i darmowe mieszkania.

  @Egzorcysta nie zgodziłbym się z tobą. To nie Żydzi tylko zamożni, wykształceni Europejczycy wyjeżdżali do ISIS i uczestniczyli w zbrodniach.

 4. Adamsky

  31 lipca 2017 at 06:40

  Ludziska, przecież światem nie rządzą żadne Angele, Donaldy, Andrzejki vel Adrianki czy nawet Kaczory tylko światem rządzi tzw „czarna arystokracja”, rody i rodziny „przemysłowców”, którzy obecnie drukują „zielone” czy „ojro” czy doją świat arabski z ropy czy Afrykę z diamentów. Ten cały mit o nazwie „demokracja” to bajka dla małych dzieci, a te całe awantury w kne-sejmie to teatrzyk dla głupców. Posłuchajcie sobie na necie gościa o nicku sanjaya, dobrze mówi, właśnie wygaszana jest wojna w Syrii, ale niestety szykowana jestspora rozruba na… Ukrainie. Czarna arystokracja musi pójść na wojnę z Chinami, dlatego muszą wszelkimi sposobami „przekonać” do siebie Rosję, dlatego ciągle straszą nas Putinem, bo ewentualna wojan z Rosją ma być rozegrana rękami… Polaków i Ukraińcó, przecież nie krwią chłopaków z Arizony

 5. myślę sobie że

  31 lipca 2017 at 21:03

  ISIS to twór CIA i ich podwykonawców w celu obalenia Asada. Dokładnie ta sama taktyka co w Libii. I wcześniej w Afganistanie. Służby podległych krain ewropejskich postępowały wg wytycznych „góry”.

 6. kevin

  31 lipca 2017 at 22:02

  voilà un petit test pour voir. En effet je veux absolument que mes liens s’indexent bordel. Ca fait trop là sinon mes amis.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra