Z zagranicy

Strzelanina w Niemczech na dyskotece w Konstancji

Jak poinformowała niemiecka policja – Dzisiaj w nocy w Konstancji, w kraju związkowym Badenia-Wirtembergii ok. godz. 4.30 na dyskotece doszło do strzelaniny. Podczas strzelaniny byli zabici i  ranni. Goście ratowali się, uciekając na zewnątrz lub chowając się.

 

Dwie osoby zginęły, co najmniej trzy zostały ciężko ranne w wyniku strzelaniny do jakiej doszło w jednej z dyskotek w Konstancji na południowym zachodzie Niemiec. Okoliczności zajścia, w tym liczba napastników, są ustalane. Media, powołując się na relacje świadków twierdzą, że napastnik był uzbrojony w broń maszynową. Policja skierowała na miejsce zdarzenia znaczną liczbę funkcjonariuszy oraz siły specjalne. Rejon zdarzenia był też patrolowany przez helikopter. Okoliczni mieszkańcy zostali poproszeni o nieopuszczanie domów.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

171 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra