Z zagranicy

Wielka Brytania – bez zgody na zachowanie swobody przepływu osób

 – Nie wyraziłem na to zgody na zachowanie swobody przepływu osób z Unią Europejską w okresie przejściowym po wyjściu ze wspólnoty – powiedział dziś brytyjski minister ds. handlu międzynarodowego Liam Fox.

– Jeśli były prowadzone dyskusje na ten temat, nie byłem ich stroną. Nie brałem udziału w żadnej rozmowie na ten temat ani nie wyraziłem na to zgody. Było to bardzo jasne, że odzyskanie kontroli nad naszymi granicami było jednym z elementów tego, czego domagaliśmy się w referendum, i zachowanie nieregulowanej swobody przepływu osób nie byłoby zgodne z tą decyzją.  – powiedział Fox w rozmowie z „Sunday Times”. Minister  jest jednym z głównych eurosceptyków i zwolenników „twardego” wyjścia z Unii Europejskiej wśród ministrów w rządzie premier Theresy May.  Fox odrzucił pojawiające się w mediach sugestie, że liberalny proeuropejski minister finansów Philip Hammond zdołał przekonać pozostałych ministrów do konieczności zachowania swobody przepływu osób w celu uzyskania możliwie najłagodniejszych warunków wyjścia ze wspólnoty.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. cayt-london

    31 lipca 2017 at 17:00

    no to starzy brexiterzy beda zdychac we wlasnych ekskramentach bo animurzyni ani arabowie a ni ajaci a tym bardziej rodowici angole nie beda im podcierac tylkow w domach starcow

  2. kevin

    31 lipca 2017 at 21:58

    voilà un petit test pour voir. En effet je veux absolument que mes liens s’indexent bordel. Ca fait trop là sinon mes amis.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra