Z zagranicy

Ciężarówka wjechała w ludzi na chodniku w Los Angeles

Dziś w godzinach rannych ciężarówka wjechała w ludzi na chodniku w Los Angeles. Są ranni. Kierowca w rękach policji.

W Los Angeles van wjechał w tłum na West Pico Boulevard. Rannych zostało co najmniej 7 osób. Kierowca został aresztowany. Ze wstępnych ustaleń wynika, że był to wypadek, a nie akt terroru. Policja informuje, że kierowca przejechał na czerwonym świetle, zderzył się z innym samochodem, stracił panowanie nad pojazdem i rozpędzony wpadł na chodnik. Sprawca był w szoku. Wysiadł i po chwili wrócił do samochodu, próbując uciec z miejsca wypadku. Zatrzymali go świadkowie do przyjazdu policji.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. stan

  31 lipca 2017 at 18:45

  W Los Angeles, to pewnie film kręcili.

 2. Kalifornia to ULTRA-Lewacki stan w którym KĄŻDY ustala dla siebie "prawa".

  1 sierpnia 2017 at 06:09

  California to NAJBARDZIEJ ZABNKRUTOWANY finansowo stan w USA !
  To też ultra-lewackim PRZELUDNIONY stan w którym mieszka ponad 40 milionów i gdzie rządzą oszuści i rozwydrzeni zboczeńcy wszelkiej maści.
  W tej pedalskiej Californi zaginęła już dawno cywilizacja łacińska, a wszystkie tamtejsze media”: internetowe, drukowane, radio, TV są opanowane przez skrajnych KOMUNISTÓW i LEAWKÓW którzy strasznie kłamią i manipulują tam zamieszkałym prostackim motłochem.
  W padlinie moralnej Californi jest też statystycznie najwięcej NARKOMANÓW w USA i osób z syndromem dauna, imbecyli, debili i jakiś walniętych pomylenców itp.
  Największym zboczonym WARIATKOWEM w Californi jest ten żydowski tzw. Hollywood, gdzie fabrykują tylko wstrętne filmidła w których zasadniczą treścią w 99.9% są tylko o ZABIJANIU drugiego człowieka na wszelkie wymyślone tam sposoby. Teraz tam też produkują pełno kłamliwych filmideł, które usiłują nakłonić normalnych ludzi do chwalenia wszelkich ZBOCZEŃ i ich naśladowania.
  Elita „intelektualna” w Kaliforni to jedna zgraja ZŁODZEJI, oszustów, zboczeńców i retorycznych narkomanów.
  „Liberals in California Want New American Flag with Rainbow Stripes for „Diversity” – Current Design „Offensive” :
  https://www.youtube.com/watch?v=5ve6SN43z4E&list=PLa8S4GilqogQRwblg-wi17_-z5jhPuxVV&index=17

 3. Olek12

  14 sierpnia 2017 at 09:05

  wynajem busów Warszawa http://mtbus.pl na pewno będzie bezpiecznie i przyjemnie

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra