ZatrzymajAborcję!

Szanowni Państwo. Jak już pewnie wielu z Państwa wie, we wrześniu planujemy rozpocząć zbiórkę podpisów pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą #ZatrzymajAborcję, której celem jest wyeliminowanie z polskiego prawa możliwości zabijania dzieci z podejrzeniem choroby lub niepełnosprawności.

 

– W ostatnim czasie odebraliśmy niezwykle dużo wyrazów wsparcia od przeróżnych osób z Polski i zagranicy. Kilkadziesiąt europejskich organizacji zrzeszonych w Federacji „One of Us” wyraziło swoje poparcie dla inicjatywy!

– Otrzymaliśmy ponad 7 tysięcy zgłoszeń do zaangażowania w zbiórce podpisów pod inicjatywą #ZatrzymajAborcję – to absolutny rekord spośród wszystkich dotychczasowych zbiórek za ochroną życia!

Ciągle jednak liczymy na więcej! Do tego potrzebne będzie jednak zaangażowanie w akcję jeszcze większej liczby osób.

Dlatego chcielibyśmy prosić Państwa nie tylko o dołączenie do akcji (jeśli jeszcze tego Państwo nie zrobili, to można to zrobić tutaj:

https://go.citizengo.org/zatrzymajaborcje.html

Wiele osób spośród Państwa na pewno jest członkami różnych grup mailingowych – może mogliby Państwo przekazać na nich prośbę o dołączenie do akcji?

Treść przykładowego e-maila jakiego mogą Państwo rozesłać znajdą Państwo poniżej.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących możliwości zaangażowania prosimy pisać na adres: zatrzymajaborcje@citizengo.org

Z góry ogromnie dziękuję Państwu za pomoc!

Serdecznie Pozdrawiam,

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk

Dyrektor CitizenGO Polska

P.S. Mail, jaki mogą Państwo wysłać na listy mailowe, udostępnić na fb, przekazać mailem znajomym:

Drodzy Znajomi,

zachęcam do dołączenia do inicjatywy przeciwko aborcji.

W 2015 r. zabito w polskich szpitalach z mocy prawa 1044 dzieci poczętych, w większości (1000 dzieci) ze względu na podejrzenie choroby lub niepełnosprawności, często w 4, 5, a nawet 6 miesiącu ciąży (chorób zwyczajnie wcześniej się nie diagnozuje).

Mamy szansę zatrzymać aborcję dzieci z podejrzeniem choroby w polskich szpitalach.

Zbiórka podpisów ruszy we wrześniu, ale ważne żebyśmy już teraz mogli się do niej przygotować, dlatego potrzeba jak najwięcej wolontariuszy, którzy zbiorą podpisy:

https://go.citizengo.org/zatrzymajaborcje.html

Samo zbieranie podpisów jest bardzo proste. Zbierać podpisy może każdy i może to robić wszędzie, gdzie będzie mu najwygodniej to robić. Można zebrać podpisy wśród rodziny, znajomych, sąsiadów, we wspólnocie, w miejscu pracy.

Inicjatywa została oficjalnie poparta przez Episkopat podczas 374. Zebrania Plenarnego w Zakopanem. Komunikat z zebrania w punkcie szóstym brzmi:

„Biskupi podtrzymują wołanie o pełną ochronę prawną dzieci poczętych jako konstytucyjne prawo do życia. Podczas zebrania plenarnego Konferencja Episkopatu Polski zapoznała się z obywatelską inicjatywą „#ZatrzymajAborcję”, mającą na celu większą ochronę życia dziecka poczętego w perspektywie powiększającego się zakresu eugeniki prenatalnej. Biskupi polecają modlitwie tę inicjatywę i popierają zbieranie podpisów.”

Jeśli Polska dalej będzie zabijać swoje dzieci, będzie narodem bez przyszłości…

Zatrzymajmy aborcję. Nasz wysiłek może ochronić życie wielu dzieci, a tym samym ich matki i rodziny przed traumą aborcji.

https://go.citizengo.org/zatrzymajaborcje.html

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. world series of poker chips

  2 listopada 2017 at 22:22

  Deference to op , some superb selective information .

 2. Ila Granvil

  5 listopada 2017 at 03:14

  I’m a libertarian. It’s a terrible word. – John Stossel

 3. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Pasuruan

 4. Pingback: Apakah Kutil Kelamin Penyakit Berbahaya

 5. Pingback: obat kutil/caplak

 6. Buffy Kozloff

  20 listopada 2017 at 03:34

  The people made worse off by slavery were those who were enslaved. Their descendants would have been worse off today if born in Africa instead of America. Put differently, the terrible fate of their ancestors benefitted them.

 7. Pingback: obat kutil kelamin de nature

 8. Pingback: obat kalau kencing sakit

 9. Pingback: vdrl test adalah

 10. Pingback: Gejala Penyakit Kutil Kelamin Pada Wanita

 11. Pingback: obat wasir de nature

 12. Pingback: Obat Wasir Tanpa Operasi Paket 2 Minggu

 13. Pingback: http://bit.ly/2oy65qo

 14. Pingback: Obat Sipilis DI Bandung

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra