Wydarzenie

ZatrzymajAborcję!

Szanowni Państwo. Jak już pewnie wielu z Państwa wie, we wrześniu planujemy rozpocząć zbiórkę podpisów pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą #ZatrzymajAborcję, której celem jest wyeliminowanie z polskiego prawa możliwości zabijania dzieci z podejrzeniem choroby lub niepełnosprawności.

 

– W ostatnim czasie odebraliśmy niezwykle dużo wyrazów wsparcia od przeróżnych osób z Polski i zagranicy. Kilkadziesiąt europejskich organizacji zrzeszonych w Federacji „One of Us” wyraziło swoje poparcie dla inicjatywy!

– Otrzymaliśmy ponad 7 tysięcy zgłoszeń do zaangażowania w zbiórce podpisów pod inicjatywą #ZatrzymajAborcję – to absolutny rekord spośród wszystkich dotychczasowych zbiórek za ochroną życia!

Ciągle jednak liczymy na więcej! Do tego potrzebne będzie jednak zaangażowanie w akcję jeszcze większej liczby osób.

Dlatego chcielibyśmy prosić Państwa nie tylko o dołączenie do akcji (jeśli jeszcze tego Państwo nie zrobili, to można to zrobić tutaj:

https://go.citizengo.org/zatrzymajaborcje.html

Wiele osób spośród Państwa na pewno jest członkami różnych grup mailingowych – może mogliby Państwo przekazać na nich prośbę o dołączenie do akcji?

Treść przykładowego e-maila jakiego mogą Państwo rozesłać znajdą Państwo poniżej.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących możliwości zaangażowania prosimy pisać na adres: zatrzymajaborcje@citizengo.org

Z góry ogromnie dziękuję Państwu za pomoc!

Serdecznie Pozdrawiam,

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk

Dyrektor CitizenGO Polska

P.S. Mail, jaki mogą Państwo wysłać na listy mailowe, udostępnić na fb, przekazać mailem znajomym:

Drodzy Znajomi,

zachęcam do dołączenia do inicjatywy przeciwko aborcji.

W 2015 r. zabito w polskich szpitalach z mocy prawa 1044 dzieci poczętych, w większości (1000 dzieci) ze względu na podejrzenie choroby lub niepełnosprawności, często w 4, 5, a nawet 6 miesiącu ciąży (chorób zwyczajnie wcześniej się nie diagnozuje).

Mamy szansę zatrzymać aborcję dzieci z podejrzeniem choroby w polskich szpitalach.

Zbiórka podpisów ruszy we wrześniu, ale ważne żebyśmy już teraz mogli się do niej przygotować, dlatego potrzeba jak najwięcej wolontariuszy, którzy zbiorą podpisy:

https://go.citizengo.org/zatrzymajaborcje.html

Samo zbieranie podpisów jest bardzo proste. Zbierać podpisy może każdy i może to robić wszędzie, gdzie będzie mu najwygodniej to robić. Można zebrać podpisy wśród rodziny, znajomych, sąsiadów, we wspólnocie, w miejscu pracy.

Inicjatywa została oficjalnie poparta przez Episkopat podczas 374. Zebrania Plenarnego w Zakopanem. Komunikat z zebrania w punkcie szóstym brzmi:

„Biskupi podtrzymują wołanie o pełną ochronę prawną dzieci poczętych jako konstytucyjne prawo do życia. Podczas zebrania plenarnego Konferencja Episkopatu Polski zapoznała się z obywatelską inicjatywą „#ZatrzymajAborcję”, mającą na celu większą ochronę życia dziecka poczętego w perspektywie powiększającego się zakresu eugeniki prenatalnej. Biskupi polecają modlitwie tę inicjatywę i popierają zbieranie podpisów.”

Jeśli Polska dalej będzie zabijać swoje dzieci, będzie narodem bez przyszłości…

Zatrzymajmy aborcję. Nasz wysiłek może ochronić życie wielu dzieci, a tym samym ich matki i rodziny przed traumą aborcji.

https://go.citizengo.org/zatrzymajaborcje.html

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Rufina Zackery

  6 sierpnia 2017 at 04:45

  When I initially commented I clicked the „Notify me when new comments are added” checkbox and now each time a comment is added I get three emails with the same comment. Is there any way you can remove people from that service? Cheers!

 2. Melani

  10 sierpnia 2017 at 07:34

  The software seems cogent and attention-grabbing. Beneficial Luck! I’ll be sitting down inside of…

 3. Tianna Dymke

  10 sierpnia 2017 at 10:05

  Hello, the whole thing is going well here and ofcourse every one is sharing facts, that’s really fine, keep up writing.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra