Z kraju

Żyd i mason z sekty B’nai Birth Jan Hartman przeprasza Niemcy… za żądania odszkodowań za wojnę

Żyd, skrajny lewak i mason z sekty B’nai Birth profesor filozofii Uniwersytetu Jagielońskiego Jan Hartman przeprasza Niemcy… za żądania odszkodowań za wojnę. I za „antyniemiecką propagandę” Prawa i Sprawiedliwości.

 

– Niemcy utracili znaczne terytorium na rzecz Polski i na tym polegała ich rekompensata za wojnę. Nie ma dziś żadnych możliwości prawnych, aby dochodzić reparacji za wojnę zakończoną ponad 70 lat temu, no chyba że za cenę podważenia przynależności do RP Dolnego Śląska i Pomorza Zachodniego. Wiedzą o tym Macierewicz, Kaczyński, Mularczyk i każdy z pisowskich notabli mających choćby maturę. (…) Chodzi wyłącznie o poniżanie i prowokowanie Niemców, granie na niemalże wygasłych już antyniemieckich fobiach w niższych warstwach społeczeństwa polskiego. Są to działania tyleż moralnie odrażające, co politycznie niebezpieczne i skrajnie nieodpowiedzialne. Mimo niełatwej historii naszych narodów Niemcy są dziś jedynym realnym rzecznikiem polskiego interesu narodowego i polskiej racji stanu za granicą. Dzięki lojalności Niemiec, poczuwających się do winy względem Polski z powodu zbrodniczej napaści i okupacji w latach 1939-1945, jesteśmy dziś w Unii Europejskiej, a podatnicy niemieccy, w ramach budżetu UE, którego są płatnikami netto, podarowali nam (tak, to jest dar, a nie inwestycja) kilkanaście miliardów euro. Niemcy maja jak żaden inny kraj prawo do pouczania Polski wtedy gdy schodzi ona z demokratycznej drogi, a taka sytuacja wma miejsce obecnie. Niemcy są tą kotwicą, dzięki której wciąż, mimo pisowskiego awanturnictwa, przynależmy do tego świata. I to oni, z powodów historycznych, będą najbardziej cierpliwi w oczekiwaniu na powrót Polski na drogę demokracji i europejskich wartości. I to oni, właśnie dlatego, że muszą być dla nas cierpliwi, mają największe prawo, aby napominać i ostrzegać polski rząd przed konsekwencjami notorycznego łamania standardów, do których przestrzegania zobowiązaliśmy się, podpisując unijne  traktaty. Rewanżyzm i poniżanie narodu niemieckiego może się dla nas bardzo źle skończyć. Jeśli chcemy wiecznego pokoju z Niemcami, które są i będą nieporównanie od nas silniejsze pod każdym względem, zachowujmy się przynajmniej spokojnie i przyzwoicie. Wymachiwanie drewnianą szabelką i plucie Niemcom na buty może się skończyć wystawieniem posterunków granicznych wzdłuż Odry, a w przyszłości… wolę nawet nie myśleć, jak. – pisze Jan Hartman.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

95 komentarzy

95 Komentarzy

 1. Soroka

  3 sierpnia 2017 at 11:54

  Ten osobnik najlepiej obrazuje stan uniwersytetów w Polsce! Obecnie uniwersytety w Polsce, to siedlisko głupoty, zboczenia i antypolskiego elementu! Te uniwersytety, podobnie jak sądy założył ruski okupant, dla pasożytniczego życia narodu kukułczego, który w Polsce założył dla unicestwienia narodu polskiego, oraz jako narzędzia tego unicestwienia.
  Tak oto Żyd jest na służbie ruskiego okupanta Polski!

  • Polak 33 728 273

   3 sierpnia 2017 at 12:25

   I jeszcze szafuje polskim zachodnim terytorium jakoby podarowanym przez Niemców.
   Nawiązując do zmiany granic z 1945 roku to Polska nic nie otrzymała tylko przesunęła się na zachód utrzymując mniej więcej swoją powierzchnię przedwojenną. Dostała Rosja pod parolem z ZSRR. Po ZSRR odziedziczyli te polskie ziemie Ukraina, Litwa, Białoruś i Rosja. Zachodnie ziemie są odzyskanymi rdzennie polskimi ziemiami a zawłaszczonymi przez Prusy i Niemcy w rozbiorach i wcześniej poza małymi wyjątkami jak Szczecin na przykład. Po wojne mieliśmi kupę gruzów na tych terenach i głównie odzyskaną polską ziemię do sadzenia zboża i kartofli bo resta była zniszczona. Zachodnia granica jest sprawiedliwa podczas gdy nie wschodnia i do tego żadnej rekompensaty polskich strat i krzywd przez Niemców nie było

  • myślę sobie że

   3 sierpnia 2017 at 14:12

   😀

   Nie ruskiego rusofobie.
   Jeśli już to niemieckiego i usraelskiego.
   A szerzej nwo.

   Prosze poczytać czym jest jego loża żydowskiego wpływu.
   Co ciekawe zdelegalizowana w 38′ w Polsce i otwarta wraz z błogosławieństwem Kaczyńskiego w 2007.

  • Jacenty

   4 sierpnia 2017 at 10:10

   Królowa Jadwiga nie była ruskim okupantem tylko węgierskim. Debilu.

 2. Browar

  3 sierpnia 2017 at 12:08

  Wypierd***ć gnoja z Polski! I jemu podobnych!

 3. marju73

  3 sierpnia 2017 at 12:35

  Proponuję zapoznać się z ciekawym artykułem Jerzego Roberta Nowaka w czasopiśmie Magna Polonia nr 4 pod tytułem „Rozbić fałszywe mity o historii stosunkòw polsko-żydowskich.Część 1 (do 1864)”.

 4. tukan

  3 sierpnia 2017 at 12:47

  U Hitlera w armii służyło ok.50 tys. żydów , ok.100tys.pół. żydów,7 admirałów i 22generałów . Ci co przeżyli i żyją do dzisiaj mają wypłacaną emeryturę w Izraelu .

  • Paweł

   3 sierpnia 2017 at 15:29

   @Tukan

   Jeżeli wśród nich byli żydzi polskiego pochodzenia to prawdopodobnie mają wypłacaną polską emeryturę. Podobnie było z Wolińską, która pobierała ją do końca swojego żydowskiego życia.

 5. gość

  3 sierpnia 2017 at 12:51

  Nie można się zgodzić z prof. Hartmanem. Przecież Polska po wojnie ma mniejsze terytorium, co prawda Ziemie Zachodnie były dużo lepiej zagospodarowane. W sumie może i wychodzi na zero. To tyle jeśli chodzi o sprawy terytorialne. Ale przecież jest tzw. substancja materialna , ludzie, dobra kultury. Co z tym? Co z rasistowskim traktowaniem Polaków jako podludzi, co zapłatą za roboty przymusowe, co z spalonymi księgozbiorami, co z wymordowanymi profesorami. Co z tysiącami spalonych budynków, zburzonych mostów, infastrukturą, itp. i to przecież nie na ziemiach niemieckich, nawet tych z „z rekompensaty”. A co z grabieżczą polityką ekonomiczną uprawianą przez III Rzeszę na terenach okupowanych? Tego tak po prostu nikt nie wyceniał. A wiele z tych zniszczeń nie da się w ogóle wycenić, bo po prostu są bezcenne, jak całe pokolenie naszej młodzieży.
  I wreszcie problem tzw. darowizny „…podatnicy niemieccy, w ramach budżetu UE, którego są płatnikami netto, podarowali nam (tak, to jest dar, a nie inwestycja) kilkanaście miliardów euro.”
  Jak sami Niemcy stwierdzają z każdego w ten sposób „darowanego” euro odzyskują 95 centów. I to taka jest skala tej „darowizny” w wymiarze państwowym, bo konkretne niemieckie firmy po prostu zarobiły kilkanaście miliardów euro w ciągu tych 28 lat. Zarabiają nadal i niektóre są zwolnione z podatków na terenie Polski, jak np. Mercedes.
  Rzeczywiście, może wypowiedzi polityków są zbyt emocjonalne, ale problem odszkodowań to nie jest zamknięty rozdział, jak chciały prof. Hartman.

  • myślę sobie że

   3 sierpnia 2017 at 14:20

   Należy do tego dodać, że Polska praktycznie zlikwidowała wg planu Sorosa/Balceroeicza swój przemysł. Okres przedakcesyjny to było zmniejszanie ceł z EU do ich likwidacji. Niemcy jako znacznie silniejsze kapitałowo, wypleniły u nas miliony miejsc pracy. Teraz mają rynek zbytu i taniej siły roboczej za Odrą.
   Te kilka miliardów to kropla w morzu. Dodatkowo wg zgody unijnych biurokratów na często projekty budowane przez niemieckie firmy.
   Poza tym jakoś w tym czy przyszłym roku stajemy się płatnikiem netto, mniej dostaniemy niż wpłacimy.

 6. frate

  3 sierpnia 2017 at 13:28

  żyd, mason, pedał i pedofil hartman z sekty bnai brith!!! Przypominam jego konotacje rodzinne i odchylenia umysłowe!!! Nie zapinajmy o innych zboczeniach tego wariata!!!

 7. Windyk

  3 sierpnia 2017 at 14:06

  W czasie wojny Hartman usłyszałby tylko w Imieniu Rzeczypospolitej…. i ciach Hartmana w piach. Wtedy wiedzieli co się robi ze zdrajcami i agentami.a dziś mają dobre stołki i jeszcze się im dobrze płaci!

 8. gieptil

  3 sierpnia 2017 at 14:16

  Ten Hartman powinien jeszcze przeprosić za zbrodnię popełnioną na wielce czcigodnym obywatelu Eichmanie, który podstępem został uprowadzony przez Mosad, a następnie osądzony w Izraelu i powieszony. Jak też za zbrodnie popełnione na licznych czcigodnych funkcjonariuszach specjalnych jednostek SS Totenkopf, którzy wsypywali cyklon-B do komór gazowych i którzy po II WŚ zostali powieszeni. I wyrazić satysfakcję że zbrodnicze reżimy USA, Anglii i Francji które po II WŚ zarządzały zachodnią strefą okupacyjną Niemiec jednak zdobyły się na gest humanitarny i większości tych dzielnych funkcjonariuszy nie powiesiły.

  • stan

   3 sierpnia 2017 at 16:32

   Z tymi komorami gazowymi ostrożnie. Zrezygnowano już np. przypisywanie istnienia komór w obozach na terenie Niemiec. Były też robione ekspertyzy budynków domniemanych komór z wynikiem negatywnym – szereg zarzutów. Jeden z nich to brak zapewnienia szczelności – obsługa niemiecka musiałaby paść w czasie gazowania.

   • hansi

    4 sierpnia 2017 at 09:42

    Właśnie, już chciałem wrzucić, że 90% opowiastek holocaustycznych, szczególnie waśnie tych o Zyklon-ie B, to po prostu kłamstwa i fabulacje 🙂
    Jest sporo poważnych, naukowych opracowań, oczywiście intensywnie zwalczanych przez „holocaust-industrie Foxmanna i innej kłamliwej swołoczy żydowskiej 🙂
    SZCZYTEM bezcze;lności żydowskiej jest jednak PENALIZACJA w POLSKIM prawie, na terenie POLSKI – tzw. „kłamstwa oświęcimskiego”, czyli czegoś dokładnie ODWROTNEGO, do RZECZYWISTEGO kłamstwa oświęcimskiego, jakie sprokurował wspomniany „holocaust-industrie”.. Żeby we własnym kraju musieć sie bać żydowni, na którą bata nie ma… Człek zaczyna żałować szczerze, że się „Złym Nazistom” NIE UDAŁO wytępić tych WŁAŚCIWYCH żydów…
    Hmm !.. Nie pierwszy raz w historii..
    I NIE OSTATNI…
    Tyle, że trzeba by zrobić shoah swołoczy z kilkunastu zaledwie rodzin tej swołoczy, poczynając od Rothschildów i Rockefellerów, poprzez innych Morganów, Warrenów i Gatesów 🙂

 9. kolame

  3 sierpnia 2017 at 14:22

  no bu żydom się nalezom, a Polakom nie …. nienawiść do Polski, Polaków, chrześcijaństwa zżarła mu mózg …. i teraz bidulak plecie jak zwykłe bezmózgowe bydle …. a … no i przepraszam bydlątka

 10. m

  3 sierpnia 2017 at 15:09

  Jak zostaje się w Polsce profesorem, generałem …?

  Hartmannnnnnn, profesorku, obejrzyj sobie:

  http://niezalezna.pl/200122-tej-oprawy-nie-da-sie-zapomniec-tak-kibice-legii-upamietnili-powstancow-warszawskich

 11. Art

  3 sierpnia 2017 at 15:41

  Ten żyd-idiota obchodzi mnie tyle co ubiegłoroczny śnieg.Ale kim na jego tle jest rektor UJ,który zatrudnia tam tego zbuka?A ten miesza w młodych łebkach(celowo,bo któż może chodzić na „wykłady” zbuka?),którzy potem wkraczają w życie.Polskie,również polityczne życie.

 12. mir

  3 sierpnia 2017 at 15:48

  Hartmana należałoby pozbawić polskiego obywatelstwa i wydalić z kraju.
   
  Niemcy nie „wjadą” ze swoimi wojskami, mieliby wojnę z USA. To że stracili część ziem, to i tak niezwykle łagodna kara. W 1945 roku, po przegranej wojnie w której zamordowali miliony osób, powinni być potraktowani w ten sam sposób – zamknięci w obozach i puszczeni jako dym z kominów.
   

  Co do powierzchni Polski
  II RP: 388 tys. km²
  III RP: 312 tys. km²
  Polska mimo „Ziem odzyskanych” i tak jest na minus, 76 tys. km². Jakby ktoś chciał kiedyś wyrównywać do stanu sprzed II WŚ, to jeszcze powinniśmy uzyskać te 76 tys. km² lub dostać za nie rekompensatę. Niemcom, sprawcom wojny, nie należy się nic.

  • Atreu

   3 sierpnia 2017 at 21:07

   100/100 tytułem komentarza

  • jaro7

   3 sierpnia 2017 at 22:49

   Dodatkowo Gdańsk i Wrocław były całkowicie zniszczone a Wilno i Lwów minimalnie.

   • Paweł

    3 sierpnia 2017 at 23:04

    Ponadto Wilno i Lwów to przepiękne polskie miasta, w których kwitła polska kultura.

 13. jacek

  3 sierpnia 2017 at 15:53

  Teraz powinien przeprosić Niemcy,że musieli się trudzić aby przenieść 6 miljonów Żydów na łono Abrahama.W końcu zbudowanie obozów zagłady wiązało się z wydatkami i Żydzi lożowi zapewne zapłacą za to Niemcom.

 14. Roman Orłowski

  3 sierpnia 2017 at 16:34

  Ten człowiek jest pozbawiony jakichkolwiek uczuć wyższych ! Bowiem czy można mierzyć w jakiejkolwiek cenie życie wymordowanych ludzi ? !

 15. stan

  3 sierpnia 2017 at 16:36

  Żydowskie nazwisko Hartman znaczy twardy, zawzięty. Jeśli dodamy do tego naturę żydowską, to wszystko tłumaczy.

 16. Soplica

  3 sierpnia 2017 at 16:38

  Że też filozof zna się tak doskonale na prawie międzynarodowym? Bo że liczyć umie to profesja dziedziczna 🙂 Dziękujemy Panu bardzo za swój głos i zdanie a teraz cichutko bo Polacy mają coś do powiedzenia. Teraz prosiemy ćwiczyć ciszę i powściągliwość w wypowiedziach 🙂 Poduczyć się troszku z historii i etyki 🙂

 17. Robert B.

  3 sierpnia 2017 at 17:06

  Poznaj Żyda, zostaniesz antysemitą – to sprawdza się zawsze i wszędzie…

 18. Tomasz

  3 sierpnia 2017 at 17:08

  Jan Hartamn nie będzie nas Polaków pouczał niech jedzie do swojej ojczyzny Izraela .Polsce należy się 25 Bln Dolarów za zniszczenie Polski w czasie ii Wojny Światowej.

 19. artamator

  3 sierpnia 2017 at 17:51

  To pokraczne umysłowo indywiduum, musi tak gadać, bowiem przez te wszystkie dekady to Niemcy płaciły haracz Żydom a nie Polsce. Polska został z tego umiejętnie wykolegowana przez ZSRR i podległym temu satanistycznemu państwu naszym zdradzieckim politykom. Ponadto jakiekolwiek nasze żądania są bardzo nie na rękę polityce żydowskiej, która przyzwyczaiła świat do faktu, że to Żydzi ponieśli największe straty i to im czosnkom przynależne są wszelkie przywileje. Więc co ? Nagle pojawią Polacy i okaże się, że to my byliśmy beneficjentem zbrodni niemieckich na naszym narodzie, To będzie niemożliwe do przełknięcia przez Żydów

 20. Czesław

  3 sierpnia 2017 at 18:07

  A tak to opisuje prof.Robert Nowak. Poniżej fragment mojego artykułu „Sprawiedliwi Żydzi ratujący Polaków”. http://www.prawica.net/arch/36861
  W 1953 r. zostało zawarte porozumienie pomiędzy kanclerzem Niemiec Konradem Adenauerem a premierem Izraela Dawidem Ben Gurionem w sprawie wypłacenia przez Niemcy ogromnych sum pieniędzy odszkodowań dla Żydów. Z przyznanych przez Niemcy sum na ponad 100 mld dolarów wielką część uzyskało państwo Izrael. Wypłacenie ogromnych odszkodowań przez Niemcy Izraelowi za śmierć milionów Żydów budzi moje zastrzeżenia. Niemcy zgładziły ponad trzy mln. Żydów obywatelstwa polskiego, to czemu nie wypłaciły części tych odszkodowań Polsce?. Mało tego, dziwnym zbiegiem okoliczności w 1953 r., gdy zawarte było porozumienie między Izraelem a Republiką Federalną Niemiec, komunistyczny rząd polski, zdominowany przez Żydów – Bermana i Minca, oficjalnie zrezygnował z jakichkolwiek odszkodowań zarówno od Niemiec zachodnich jak i wschodnich. W wyniku tych porozumień Izrael dostał wielkie pieniądze, a Niemcy uzyskały natychmiastowe maksymalne złagodzenie żydowskich oskarżeń pod ich adresem. Między innymi nazwę „niemieckie obozy zagłady” zastąpiono zwrotem „nazistowskie obozy zagłady”, a bardzo często zastępowano słowami „polskie obozy zagłady”. Zwracał na to uwagę i pisał o tym zjawisku prof. J.R.Nowak ale w Polsce pomijano to milczeniem. Nawet znaczące ośrodki naukowe takie jak np. Uniwersytet Jagielloński na prelekcję zaprosił polakożerczego J.T.Grossa a odmówił spotkania z prof. R.Nowakiem, który przeciwstawia się kłamstwom oczerniającym nas Polaków, podobnie było we Wrocławiu, itd. wynika z tego, że lobby antypolonizmu jest bardzo silne w tej III-ej Rzeczpospolitej, a może jest jeszcze gorzej, może to zwykła głupota i wredność.

 21. Marian

  3 sierpnia 2017 at 18:49

  Hu, panie Hartman, ja bym ten Madagaskar jeszcze raz przemyślał. Poważnie. Blisko do Afryki, blisko do Indii, Chin, do Australii. Tam będzie przyszłość.

 22. Polka

  3 sierpnia 2017 at 19:02

  Boże , czy taki wyraz twarzy to ma człowiek ?!
  Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr….

 23. Sylwia

  3 sierpnia 2017 at 19:16

  Gdyby żyło pokolenie AK,ten Żyd nie odważyłby się na występowanie przeciwko Polsce i Polakom.

  • Codreanu

   3 sierpnia 2017 at 21:24

   Czy to nie to samo AK, które ratowało żydów i wydawało wyroki śmierci na szmalcowników i antysemitów?

 24. Greg

  3 sierpnia 2017 at 19:17

  Precz z tą mordą.

 25. Michał

  3 sierpnia 2017 at 19:20

  Tak wygląda wróg Polski.Dziwię się,że taki Wróg Polski jest zatrudniony przez UJ.

 26. anka

  3 sierpnia 2017 at 21:11

  „ŻYD HARTMAN DO POLAKÓW: „Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci””

  • Paweł

   3 sierpnia 2017 at 23:08

   Gdzie ta „polska” prokuratura? Hartman już dawno powinien siedzieć a na pewno nie powinien mieć możliwości wykładania na terytorium Polski. Poza tym ta kanalia panoszy się dzięki Kaczyńskiemu i Pisowi. Kaczyński śmiał podważyć i potępić decyzję prezydenta Mościckiego, któremu nie był godzien lizać butów.

 27. Kuba64

  4 sierpnia 2017 at 00:02

  W 1965 roku biskupi polscy ,w tym karol wojtyla,prymas Wyszyński wystosowali list do biskupow niemieckich
  „Wybaczamy i prosimy o wybaczenie!”

 28. anka

  4 sierpnia 2017 at 01:20

  a co na to Senat Uniwersytetu Jagielońskiego .Gdyby jakis pracownik UJ- goj powiedziałby chociaz słowo zyd to od razu nazwany byłby antysemita….

  Panowie profeszczurowie ..ocknijcie sie z marazmu- mielisci ukarac tego kazirodcę za jego pochwalanie i nawoływanie do kazirodztwa…i co…sisza ..jak to mówią chamy ,,morda w kubeł” Senat UJ przestraszył sie masonów/

  Cóż warte sa wasze wypociny zawarte w wiekopomnym dziele profeszczurów UJ

  Idea uniwersytetu -autorzy to profeszczurowie UJ

 29. Tomasz

  4 sierpnia 2017 at 01:55

  Powinien Jan Hartaman wylecieć na zbity pysk z UJ

 30. Pawel

  4 sierpnia 2017 at 07:34

  w normalnym kraju to takim skurwysynem,ktory probuje rozsadzic panstwo od wewnatrz zajmuja sie sluzby specjalne,w USA dostalby kulke w banie i tyle,a w Polsce niestety zre polski chleb i zajmuje sie niszczeniem swojego zywiciela. Ciekawe co ta kurwa powiedzialaby gdybym mu zaproponowal oddanie forsy,ktora Izrael wyciagnal od Niemiec za wojne,forsy i lodzi podwodnych,jebany Izrael,ktory nawet nie istnial w czasie wojny…

  • Paweł

   4 sierpnia 2017 at 08:55

   Dobrze powiedziane. „Nasz” rząd chyba zapomniał, że izrael jest nielegalnie założoną polską kolonią i powinien ponieść ogromne konsekwencje.

 31. Joanna K.

  4 sierpnia 2017 at 08:41

  Uj, panie Hartman – a ja poważnie obawiam sie, że jak nie dogodzicie należycie Niemcom – to znowu napalą wami w piecach, bez obrazy.

 32. Faszysta

  4 sierpnia 2017 at 10:07

  „Profesor” Hartman powinien wiedziec ze wg orzeczenia SN RFN z 1956 r.
  III Rzesza nigdy nie skapitulowala. Kapitulowal tylko Wehrmacht.

  Wojna trwa i nalezy wszczac rokowania pokojowe z III Rzesza. Tylko trzeba ja najpierw znalezc…

 33. jojo

  4 sierpnia 2017 at 15:43

  a co do nas ma żyd Jojne Krumschtyk_…_jego interes jest w Izraelu i Palestynie..

  • M

   4 sierpnia 2017 at 23:00

   Jak to co? Jak sam pisze, że Niemcy „dali nam kilka mld euro” – to mówi jak należy, oczywiście z wrodzonego – i godności profesorskiej należnego – poczucia przyzwoitości.

 34. prestamos rapidos urgentes

  4 sierpnia 2017 at 20:06

  hello!,I love your writing so much! percentage we be
  in contact extra about your article on AOL? I need an expert in this space to solve my problem.
  May be that is you! Taking a look ahead to see you.

  creditos rapidos con asnef y rai – Van –
  http://dev.doulaonboard.ca/UserProfile/tabid/57/userId/6938/Default.aspx

 35. krakowianin

  7 sierpnia 2017 at 09:22

  profesor a kretyn niemcy nam nic nie poddarowali calej europie podarowali uchodzcow

 36. hansi

  7 sierpnia 2017 at 13:33

  SZUBIENICA na Pana „profesora”czeka..Mam nadzieję, że doczekam przywrócenia instytucji Kary Śmierci i tysiąca (co najmniej..) procesów, zakończonych tą karą dla swołoczy żydowskiej, mordującej nam w biały dzień Ojczyznę i Naród…

 37. emu

  9 sierpnia 2017 at 15:03

  Jak wygląda logika działań opozycji? Srali do trumien, szczają po grobach, w rękach mają róże, w kieszeniach srebrniki, na ustach frazesy, w oczach chciwość a w mowie pomyje. Tradycje patriotyczne? Boga się nie boją, honor sprzedali a Ojczyzną sobie tyłki wycierają. A wszystko w imię… no właśnie

  • emu

   9 sierpnia 2017 at 15:06

   tekst z bloga PanaD.I , pozwoliłam sobie przytoczyc..skoro nie zabroniono cytowac , a tak samo mysle ii czuję …

 38. Cay-tec@wp.pl

  1 września 2017 at 16:07

  I guess zdradek cykorski Miao Rachel mowiac o Polski has uniwerkach w knajpie pod pluskwami ze tam sa jelopy co potwierdza osoba tego hamana

 39. click on my site

  2 września 2017 at 21:05

  This really answered my problem, thank you!

 40. see more

  2 września 2017 at 21:16

  Your place is valueble for me. Thanks!?

 41. OLek1

  6 września 2017 at 10:56

  Windy towarowe producent http://montownia.eu polecam i zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszej strony

 42. HaroLiavaife

  24 września 2017 at 09:40

  Viagra Pharmacy Where To Buy Levitra Cheap Cialis En Generique cialis Kamagra Oral Jelly Frankfurt Dutasteride Vs Finasteride 2014 Buy Cialis In Dubai

 43. HaroLiavaife

  30 września 2017 at 19:19

  Protocole Baclofene Ameisen cialis buy online Buy Canine Amoxicillin The Antibiotic Cephalexin

 44. HaroLiavaife

  4 października 2017 at 10:50

  Comprar Cialis Almeria Arrow Lisinopril Without Prescription Amoxicillin Antibiotic Side Effects For Infants levitra 40 mg samples Cheap Finasteride Online Amoxicillin With Azium Feline Over Counter Prednisone

 45. HaroLiavaife

  6 października 2017 at 16:19

  Find Cialis Without Prescription online pharmacy Viagra E Cocaina

 46. HaroLiavaife

  7 października 2017 at 09:50

  Clomid Sans Ordonnance Pas Cher Doxycycline 40 Mg Online buy viagra Viagra No Prescrip Medicaments Cialis Generique

 47. HaroLiavaife

  12 października 2017 at 02:59

  Buy Levitra?At A Discount Pflanzliches Viagra Bestellen Cialis 40 Mg Precio viagra online prescription How Long Can You Take Keflex

 48. HaroLiavaife

  14 października 2017 at 23:42

  Flagyl Buy Online Injection Lioresal Intrathecal viagra Viagra Without A Prespurchase Female Viagra Online Canaian Meds

 49. HaroLiavaife

  15 października 2017 at 03:55

  Finpecia From India Online Priligy Approuve Pays viagra Pillule Alli Shop Discount Generic Isotretinoin Website Mastercard Store Winston

 50. JeffMymn

  18 października 2017 at 01:32

  buy accutane online canada Free Ed Pills Sample No Pre generic cialis Microzide

 51. HaroLiavaife

  18 października 2017 at 10:04

  Le Cialis Est Il Dangereux viagra Drug Interaction With Cephalexin Levitra 20 Mg Controindicazioni

 52. HaroLiavaife

  25 października 2017 at 03:16

  Kamagra PiРів„– Trouver Levitra Generique viagra Viagra Y Cialis Comprar Propecia Soft Propecia isotretinoin free shipping

 53. HaroLiavaife

  29 października 2017 at 03:50

  Discount Acticin Elimite On Line Medicine Shop Viagra Cialis Ou Levitra buy viagra online Levothyroxine 100 Mcg Buy Donepezil Without A Prescrib

 54. HaroLiavaife

  1 listopada 2017 at 10:36

  Viagra Dealers Inside The Us Cialis Cialis cialis Is It Safe Amoxil Aspirin Il Viagra Funziona Anche Per Le Donne

 55. HaroLiavaife

  5 listopada 2017 at 09:25

  Propecia Eficacia Efectos Secundarios Cialis Generika Kaufen Erfahrung cialis Amoxicillin Instructions Viagra Dosierung Nebenwirkungen

 56. HaroLiavaife

  21 listopada 2017 at 22:52

  Achat De Cialis Canada accutane online india Propecia E Esterilidad viagra Comprar Cialis Generico Madrid Antibiotic S Euro Med

 57. HaroLiavaife

  28 listopada 2017 at 08:00

  Propecia Online For Sale viagra Acheter Misoprostal Viagra Mexico

 58. JeffMymn

  30 listopada 2017 at 11:10

  Pastillas Cialis Yahoo Levitra Trova Prezzi Herbal Remedy Propecia cheap cialis Mutuabile Comprare Propecia Generico Acheter Cialis Veritable Efectos Viagra Cuerpo Humano

 59. HaroLiavaife

  4 grudnia 2017 at 23:40

  Propecia Dermatitis generic viagra Propecia Experience

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra