Z kraju

Żyd i mason z sekty B’nai Birth Jan Hartman przeprasza Niemcy… za żądania odszkodowań za wojnę

Żyd, skrajny lewak i mason z sekty B’nai Birth profesor filozofii Uniwersytetu Jagielońskiego Jan Hartman przeprasza Niemcy… za żądania odszkodowań za wojnę. I za „antyniemiecką propagandę” Prawa i Sprawiedliwości.

 

– Niemcy utracili znaczne terytorium na rzecz Polski i na tym polegała ich rekompensata za wojnę. Nie ma dziś żadnych możliwości prawnych, aby dochodzić reparacji za wojnę zakończoną ponad 70 lat temu, no chyba że za cenę podważenia przynależności do RP Dolnego Śląska i Pomorza Zachodniego. Wiedzą o tym Macierewicz, Kaczyński, Mularczyk i każdy z pisowskich notabli mających choćby maturę. (…) Chodzi wyłącznie o poniżanie i prowokowanie Niemców, granie na niemalże wygasłych już antyniemieckich fobiach w niższych warstwach społeczeństwa polskiego. Są to działania tyleż moralnie odrażające, co politycznie niebezpieczne i skrajnie nieodpowiedzialne. Mimo niełatwej historii naszych narodów Niemcy są dziś jedynym realnym rzecznikiem polskiego interesu narodowego i polskiej racji stanu za granicą. Dzięki lojalności Niemiec, poczuwających się do winy względem Polski z powodu zbrodniczej napaści i okupacji w latach 1939-1945, jesteśmy dziś w Unii Europejskiej, a podatnicy niemieccy, w ramach budżetu UE, którego są płatnikami netto, podarowali nam (tak, to jest dar, a nie inwestycja) kilkanaście miliardów euro. Niemcy maja jak żaden inny kraj prawo do pouczania Polski wtedy gdy schodzi ona z demokratycznej drogi, a taka sytuacja wma miejsce obecnie. Niemcy są tą kotwicą, dzięki której wciąż, mimo pisowskiego awanturnictwa, przynależmy do tego świata. I to oni, z powodów historycznych, będą najbardziej cierpliwi w oczekiwaniu na powrót Polski na drogę demokracji i europejskich wartości. I to oni, właśnie dlatego, że muszą być dla nas cierpliwi, mają największe prawo, aby napominać i ostrzegać polski rząd przed konsekwencjami notorycznego łamania standardów, do których przestrzegania zobowiązaliśmy się, podpisując unijne  traktaty. Rewanżyzm i poniżanie narodu niemieckiego może się dla nas bardzo źle skończyć. Jeśli chcemy wiecznego pokoju z Niemcami, które są i będą nieporównanie od nas silniejsze pod każdym względem, zachowujmy się przynajmniej spokojnie i przyzwoicie. Wymachiwanie drewnianą szabelką i plucie Niemcom na buty może się skończyć wystawieniem posterunków granicznych wzdłuż Odry, a w przyszłości… wolę nawet nie myśleć, jak. – pisze Jan Hartman.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

76 komentarzy

76 Komentarzy

 1. hansi

  3 sierpnia 2017 at 11:48

  Ciekawe, że „są możliwości prawne” do absurdalnego, wręcz groteskowego żądania żydowni holocaustycznej wobec Polski, na rzecz nie wiadomo kogo, na sumę 65 milionów Dolarów 🙂
  A swoją drogą, znamienne, CO ma do gadania i komentowania (i do PRZEPRASZANIA) jakaś swołocz pejsata, pasożytująca na nas, w rodzaju Hartmana, czy innych parchów ?
  Jest to SYMPTOMATYCZNE…
  Jest to jaskrawy WSKAŹNIK – KTO w Polsce rządzi NAPRAWDĘ…
  Już kiedyś Kwaśniewski/Stolzman „przepraszał za Jedwabne”,
  w dodatku „w imieniu wszystkich Polaków”, że aż zażądano dołączenia do tych przeprosin Olisa Adebe – piłkarza, ze świeżo nabytym obywatelstwem polskim 🙂
  Albo konfidenci UBecji w czerwonych beretach – „przepraszali i prosili o wybaczenie” ongiś, TAKŻE w imieniu Polski…
  Sami przedstawiciele i reprezentanci Polski, psiakrew, obecnie – na czele z bandą płatnych przez Sorosa głupków, o nazwie „Obywatele RP”..
  Ale to inna „jakość”.
  Swołocz w rodzaju Hartmana jest nie do zlekceważenia…
  Chociaż nawet za przeszkadzanie w antypolskim „wykładzie” zbrodniarza żydowskiego Baumanna, ongiś we Wrocławiu, gościu dostał wyrok i siedzi, jak i inny gościu – za spalenie kukły Sorosa, dla którego i 100-krotnej kary śmierci byłoby mało, za całokształt jego zbrodni wobec LUDZKOŚCI…

  • Tony

   3 sierpnia 2017 at 12:36

   ….nie 65 MILIONÓW ale tysiąc razy więcej bo 65 MILIARDÓW dolarów!!!

  • myślę sobie że

   3 sierpnia 2017 at 14:07

   Dokładnie. Z tym że to była pewnie pomyłka. Chodzi o 65 mld $.

  • ss-20

   3 sierpnia 2017 at 15:51

   Jan Hartman tak pisze o Polakach:”Jak ja to znam.Jak ja to znam.Miliony was,chamy miliony.I co my mamy z wami zrobic?Ale przyjdzie na was czas.A jak nie na was,to na wasze dzieci…” (takich jak on trzeba likwidowac)

  • jok

   3 sierpnia 2017 at 17:24

   „Jest to jaskrawy WSKAŹNIK – KTO w Polsce rządzi NAPRAWDĘ”
   No właśnie …

   • Marri

    6 sierpnia 2017 at 16:20

    Pan Hartman nie prawa wypowiadać się w imieniu Polaków.Ponieważ jest Żydem.Nie ma tu żadnej konkluzji.A temat jest szeroki.Powinien stosowac się do chinskiego przysłowia „Miej uszy szeroko otwarte a usta otwieraj powoli.”Jako historyk zna prawde holocaustu.Która nie jest bardziej tragiczna od ofiar Powstania Warszawskiego i ofiar Polaków po II WŚ.Tylko Polacy za ratowanie Żydów byli skazywani z calymi rodzinami na śmierć.A jednak to właśnie Polacy są tymi którzy najwięcej uratowali istnień.

  • ss-20

   3 sierpnia 2017 at 17:41

   MSZ ujawnia Polska zapłaciła już za roszczenia obywateli USA-Wiadomosci-polskieradio.pl

   • Paweł

    4 sierpnia 2017 at 08:51

    Pytanie z jakiej racji?

  • niepisior

   4 sierpnia 2017 at 00:13

   Ja mój tytuł MAGISTRA zdobyłem pilnymi studiami i wytężona pracą. Ale brzydziłbym sie tytułem „profesora” nadanego przez Uniwersytet Jagielloński (król Polski Jadwiga przewraca się w grobie) czy inny taki, takim bezmózgom jak hartman (nie poprawiać!) czy bydłoszewski, którzy nienawidzą mojej Ojczyzny, i za nędzny niemiecki jurgielt opluwają MOJĄ Ojczyznnę!

  • hansi

   4 sierpnia 2017 at 09:31

   Ups ! Słusznie. Oczywiście 65 miliardów.
   Przy czym – bez szansy na ZADOWOLENIE żyda..
   (Który odszkodowania JUŻ DOSTAŁ, jeszcze za Gomułki chyba).
   Żyda NIE DA SIĘ zadowolić..
   ZAWSZE będzie chciał więcej..
   Jak jemioła na drzewie.
   Jak bakterie na pożywce.
   Gdy się pożywka skończy – żyd będzie orał pobratymców.
   Włącznie z własną Matką.
   Tak mu dopomóż Talmud…

 2. Soroka

  3 sierpnia 2017 at 11:54

  Ten osobnik najlepiej obrazuje stan uniwersytetów w Polsce! Obecnie uniwersytety w Polsce, to siedlisko głupoty, zboczenia i antypolskiego elementu! Te uniwersytety, podobnie jak sądy założył ruski okupant, dla pasożytniczego życia narodu kukułczego, który w Polsce założył dla unicestwienia narodu polskiego, oraz jako narzędzia tego unicestwienia.
  Tak oto Żyd jest na służbie ruskiego okupanta Polski!

  • Polak 33 728 273

   3 sierpnia 2017 at 12:25

   I jeszcze szafuje polskim zachodnim terytorium jakoby podarowanym przez Niemców.
   Nawiązując do zmiany granic z 1945 roku to Polska nic nie otrzymała tylko przesunęła się na zachód utrzymując mniej więcej swoją powierzchnię przedwojenną. Dostała Rosja pod parolem z ZSRR. Po ZSRR odziedziczyli te polskie ziemie Ukraina, Litwa, Białoruś i Rosja. Zachodnie ziemie są odzyskanymi rdzennie polskimi ziemiami a zawłaszczonymi przez Prusy i Niemcy w rozbiorach i wcześniej poza małymi wyjątkami jak Szczecin na przykład. Po wojne mieliśmi kupę gruzów na tych terenach i głównie odzyskaną polską ziemię do sadzenia zboża i kartofli bo resta była zniszczona. Zachodnia granica jest sprawiedliwa podczas gdy nie wschodnia i do tego żadnej rekompensaty polskich strat i krzywd przez Niemców nie było

  • myślę sobie że

   3 sierpnia 2017 at 14:12

   😀

   Nie ruskiego rusofobie.
   Jeśli już to niemieckiego i usraelskiego.
   A szerzej nwo.

   Prosze poczytać czym jest jego loża żydowskiego wpływu.
   Co ciekawe zdelegalizowana w 38′ w Polsce i otwarta wraz z błogosławieństwem Kaczyńskiego w 2007.

  • Jacenty

   4 sierpnia 2017 at 10:10

   Królowa Jadwiga nie była ruskim okupantem tylko węgierskim. Debilu.

 3. Browar

  3 sierpnia 2017 at 12:08

  Wypierd***ć gnoja z Polski! I jemu podobnych!

 4. marju73

  3 sierpnia 2017 at 12:35

  Proponuję zapoznać się z ciekawym artykułem Jerzego Roberta Nowaka w czasopiśmie Magna Polonia nr 4 pod tytułem „Rozbić fałszywe mity o historii stosunkòw polsko-żydowskich.Część 1 (do 1864)”.

 5. tukan

  3 sierpnia 2017 at 12:47

  U Hitlera w armii służyło ok.50 tys. żydów , ok.100tys.pół. żydów,7 admirałów i 22generałów . Ci co przeżyli i żyją do dzisiaj mają wypłacaną emeryturę w Izraelu .

  • Paweł

   3 sierpnia 2017 at 15:29

   @Tukan

   Jeżeli wśród nich byli żydzi polskiego pochodzenia to prawdopodobnie mają wypłacaną polską emeryturę. Podobnie było z Wolińską, która pobierała ją do końca swojego żydowskiego życia.

 6. gość

  3 sierpnia 2017 at 12:51

  Nie można się zgodzić z prof. Hartmanem. Przecież Polska po wojnie ma mniejsze terytorium, co prawda Ziemie Zachodnie były dużo lepiej zagospodarowane. W sumie może i wychodzi na zero. To tyle jeśli chodzi o sprawy terytorialne. Ale przecież jest tzw. substancja materialna , ludzie, dobra kultury. Co z tym? Co z rasistowskim traktowaniem Polaków jako podludzi, co zapłatą za roboty przymusowe, co z spalonymi księgozbiorami, co z wymordowanymi profesorami. Co z tysiącami spalonych budynków, zburzonych mostów, infastrukturą, itp. i to przecież nie na ziemiach niemieckich, nawet tych z „z rekompensaty”. A co z grabieżczą polityką ekonomiczną uprawianą przez III Rzeszę na terenach okupowanych? Tego tak po prostu nikt nie wyceniał. A wiele z tych zniszczeń nie da się w ogóle wycenić, bo po prostu są bezcenne, jak całe pokolenie naszej młodzieży.
  I wreszcie problem tzw. darowizny „…podatnicy niemieccy, w ramach budżetu UE, którego są płatnikami netto, podarowali nam (tak, to jest dar, a nie inwestycja) kilkanaście miliardów euro.”
  Jak sami Niemcy stwierdzają z każdego w ten sposób „darowanego” euro odzyskują 95 centów. I to taka jest skala tej „darowizny” w wymiarze państwowym, bo konkretne niemieckie firmy po prostu zarobiły kilkanaście miliardów euro w ciągu tych 28 lat. Zarabiają nadal i niektóre są zwolnione z podatków na terenie Polski, jak np. Mercedes.
  Rzeczywiście, może wypowiedzi polityków są zbyt emocjonalne, ale problem odszkodowań to nie jest zamknięty rozdział, jak chciały prof. Hartman.

  • myślę sobie że

   3 sierpnia 2017 at 14:20

   Należy do tego dodać, że Polska praktycznie zlikwidowała wg planu Sorosa/Balceroeicza swój przemysł. Okres przedakcesyjny to było zmniejszanie ceł z EU do ich likwidacji. Niemcy jako znacznie silniejsze kapitałowo, wypleniły u nas miliony miejsc pracy. Teraz mają rynek zbytu i taniej siły roboczej za Odrą.
   Te kilka miliardów to kropla w morzu. Dodatkowo wg zgody unijnych biurokratów na często projekty budowane przez niemieckie firmy.
   Poza tym jakoś w tym czy przyszłym roku stajemy się płatnikiem netto, mniej dostaniemy niż wpłacimy.

 7. frate

  3 sierpnia 2017 at 13:28

  żyd, mason, pedał i pedofil hartman z sekty bnai brith!!! Przypominam jego konotacje rodzinne i odchylenia umysłowe!!! Nie zapinajmy o innych zboczeniach tego wariata!!!

 8. Windyk

  3 sierpnia 2017 at 14:06

  W czasie wojny Hartman usłyszałby tylko w Imieniu Rzeczypospolitej…. i ciach Hartmana w piach. Wtedy wiedzieli co się robi ze zdrajcami i agentami.a dziś mają dobre stołki i jeszcze się im dobrze płaci!

 9. gieptil

  3 sierpnia 2017 at 14:16

  Ten Hartman powinien jeszcze przeprosić za zbrodnię popełnioną na wielce czcigodnym obywatelu Eichmanie, który podstępem został uprowadzony przez Mosad, a następnie osądzony w Izraelu i powieszony. Jak też za zbrodnie popełnione na licznych czcigodnych funkcjonariuszach specjalnych jednostek SS Totenkopf, którzy wsypywali cyklon-B do komór gazowych i którzy po II WŚ zostali powieszeni. I wyrazić satysfakcję że zbrodnicze reżimy USA, Anglii i Francji które po II WŚ zarządzały zachodnią strefą okupacyjną Niemiec jednak zdobyły się na gest humanitarny i większości tych dzielnych funkcjonariuszy nie powiesiły.

  • stan

   3 sierpnia 2017 at 16:32

   Z tymi komorami gazowymi ostrożnie. Zrezygnowano już np. przypisywanie istnienia komór w obozach na terenie Niemiec. Były też robione ekspertyzy budynków domniemanych komór z wynikiem negatywnym – szereg zarzutów. Jeden z nich to brak zapewnienia szczelności – obsługa niemiecka musiałaby paść w czasie gazowania.

   • hansi

    4 sierpnia 2017 at 09:42

    Właśnie, już chciałem wrzucić, że 90% opowiastek holocaustycznych, szczególnie waśnie tych o Zyklon-ie B, to po prostu kłamstwa i fabulacje 🙂
    Jest sporo poważnych, naukowych opracowań, oczywiście intensywnie zwalczanych przez „holocaust-industrie Foxmanna i innej kłamliwej swołoczy żydowskiej 🙂
    SZCZYTEM bezcze;lności żydowskiej jest jednak PENALIZACJA w POLSKIM prawie, na terenie POLSKI – tzw. „kłamstwa oświęcimskiego”, czyli czegoś dokładnie ODWROTNEGO, do RZECZYWISTEGO kłamstwa oświęcimskiego, jakie sprokurował wspomniany „holocaust-industrie”.. Żeby we własnym kraju musieć sie bać żydowni, na którą bata nie ma… Człek zaczyna żałować szczerze, że się „Złym Nazistom” NIE UDAŁO wytępić tych WŁAŚCIWYCH żydów…
    Hmm !.. Nie pierwszy raz w historii..
    I NIE OSTATNI…
    Tyle, że trzeba by zrobić shoah swołoczy z kilkunastu zaledwie rodzin tej swołoczy, poczynając od Rothschildów i Rockefellerów, poprzez innych Morganów, Warrenów i Gatesów 🙂

 10. kolame

  3 sierpnia 2017 at 14:22

  no bu żydom się nalezom, a Polakom nie …. nienawiść do Polski, Polaków, chrześcijaństwa zżarła mu mózg …. i teraz bidulak plecie jak zwykłe bezmózgowe bydle …. a … no i przepraszam bydlątka

 11. m

  3 sierpnia 2017 at 15:09

  Jak zostaje się w Polsce profesorem, generałem …?

  Hartmannnnnnn, profesorku, obejrzyj sobie:

  http://niezalezna.pl/200122-tej-oprawy-nie-da-sie-zapomniec-tak-kibice-legii-upamietnili-powstancow-warszawskich

 12. Paweł

  3 sierpnia 2017 at 15:12

  Najwyraźniej żyd i mason tę lożę reaktywował (chyba każdy wie, że chodzi o L. Kaczyńskiego?):

  Panie i Panowie! Blisko 70 lat temu, w 1938 r., dekretem Prezydenta RP, w wyniku absurdalnych obaw, nieporozumień oraz wprowadzenia w błąd, zakazano działalności polskiej sekcji B’nai B’rith. Należy uznać za symboliczny gest, że dziś staję przed Państwem jako przedstawiciel Prezydenta RP, aby powitać Was i Waszą organizację, która po raz drugi rozpoczyna działalność w Polsce. Otwarcie loży B’nai B’rith w Rzeczypospolitej Polskiej, po tylu latach nieobecności, jest szczególnie ważne, również z innego względu. Organizacja ta, utworzona 164 lata temu w małej nowojorskiej kawiarni przez 12 żydowskich imigrantów z Niemiec, stała się dziś jedną z najważniejszych organizacji walczących z rasizmem, antysemityzmem i ksenofobią. Polska jest wdzięczna za działania, jakimi Liga przeciw Zniesławieniom [Anti-Defamation League] założona przez B’nai B’rith, współpracując z Amerykańskim Kongresem Żydowskim, wsparła nasze starania o zmianę nazwy obozu Auschwitz i przeciwstawiła się używaniu określenia „polskie obozy koncentracyjne”. Jestem zadowolona, że tak, jak było w zwyczaju przed wojną, członkami B’nai B’rith są wybitni polscy obywatele: naukowcy, pisarze, osoby zaangażowane w działalność społeczną. W czasie, gdy stosunki między Polską a Izraelem należą do najlepszych w Europie, powinniśmy starać się o stałe polepszanie stosunków polsko-żydowskich. To wymaga stałych wysiłków i gotowości do kompromisu. Nie jest to łatwe, lecz wierzę w Państwa zobowiązanie, które będzie mieć znaczący wpływ na wzajemne zrozumienie Polaków i Żydów. W związku z tym pragnę odwołać się do statutów Waszego stowarzyszenia, które odnoszą się do „ducha tolerancji i harmonii” i utrwalenia „wspomnienia Holokaustu w społeczeństwie”. Mam nadzieję, że częścią wypełnienia tego programu będzie Wasza pomoc w zwalczaniu nieprawdziwych i szkodliwych poglądów, które pojawiają się w świecie, np. w postaci opinii o odpowiedzialności Polski za powstanie obozów koncentracyjnych. Mam również nadzieję, mimo iż statut Waszej organizacji nie przewiduje „utrwalenia pamięci o życiu i osiągnięciach polskich Żydów”, ta wyjątkowa historia obejmująca ponad 800 lat, zostanie uwieczniona przez Was w świadomości polskiego społeczeństwa i w świecie. Proszę pozwolić mi zakończyć cytatem słów Jego Świątobliwości Papieża Benedykta XVI, który w grudniu 2006 r., przyjmując przedstawicieli B’nai B’rith, powiedział: „Nasz niespokojny świat potrzebuje świadectwa ludzi dobrej woli, inspirowanych przeświadczeniem, że wszyscy z nas stworzeni na obraz Boga posiadają niewyobrażalną godność i wartość. Żydzi i chrześcijanie są powołani do współpracy w uzdrawianiu świata przez promowanie duchowych i moralnych wartości opartych na naszej wierze. Powinniśmy coraz bardziej być przekonani do dawania przykładu naszej owocnej współpracy”. Dziękuję, Panie i Panowie.Ewa Junczyk-Ziomecka, Podsekretarz stanu Kancelaria Prezydenta RP

 13. Paweł

  3 sierpnia 2017 at 15:14

  Odnośnie odszkodowań Niemcy są nam winni ponad 25 bilionów dolarów i tyle będziemy się domagać. Trzeba jeszcze policzyć ile żydzi są nam winni, a jestem pewien, że sporo. Dezercja co najmniej dziesiątek tysięcy żydów z armii Andersa, kolaboracja z wrogiem, zagarnięte mienie przez żydokomunę itd.

 14. Art

  3 sierpnia 2017 at 15:41

  Ten żyd-idiota obchodzi mnie tyle co ubiegłoroczny śnieg.Ale kim na jego tle jest rektor UJ,który zatrudnia tam tego zbuka?A ten miesza w młodych łebkach(celowo,bo któż może chodzić na „wykłady” zbuka?),którzy potem wkraczają w życie.Polskie,również polityczne życie.

 15. mir

  3 sierpnia 2017 at 15:48

  Hartmana należałoby pozbawić polskiego obywatelstwa i wydalić z kraju.
   
  Niemcy nie „wjadą” ze swoimi wojskami, mieliby wojnę z USA. To że stracili część ziem, to i tak niezwykle łagodna kara. W 1945 roku, po przegranej wojnie w której zamordowali miliony osób, powinni być potraktowani w ten sam sposób – zamknięci w obozach i puszczeni jako dym z kominów.
   

  Co do powierzchni Polski
  II RP: 388 tys. km²
  III RP: 312 tys. km²
  Polska mimo „Ziem odzyskanych” i tak jest na minus, 76 tys. km². Jakby ktoś chciał kiedyś wyrównywać do stanu sprzed II WŚ, to jeszcze powinniśmy uzyskać te 76 tys. km² lub dostać za nie rekompensatę. Niemcom, sprawcom wojny, nie należy się nic.

  • Atreu

   3 sierpnia 2017 at 21:07

   100/100 tytułem komentarza

  • jaro7

   3 sierpnia 2017 at 22:49

   Dodatkowo Gdańsk i Wrocław były całkowicie zniszczone a Wilno i Lwów minimalnie.

   • Paweł

    3 sierpnia 2017 at 23:04

    Ponadto Wilno i Lwów to przepiękne polskie miasta, w których kwitła polska kultura.

 16. jacek

  3 sierpnia 2017 at 15:53

  Teraz powinien przeprosić Niemcy,że musieli się trudzić aby przenieść 6 miljonów Żydów na łono Abrahama.W końcu zbudowanie obozów zagłady wiązało się z wydatkami i Żydzi lożowi zapewne zapłacą za to Niemcom.

 17. Kowalski

  3 sierpnia 2017 at 16:05

  jakim prawem taki oszolomon ortodoksyjny uczy polska mlodziez na uniwersytecie jagielonskim???,deportowac cale zydowskie loze z Polski,przynaleznosc do nich powinna byc karana wiezieniem,tym bardziej ze to oszolomony ortodoksyjne,ich miejsce jest w Izraeli ,Polska powinna byc wolna od zydo-bolszewikow,hitlerowcow i ich propagandy,deportowac tego zboczenca seksualnego i pedofila do swojego kraju,zwlaszcza ze on namawia do zwiazkow kazirodczych i pedfiskich poleca kopulowanie wlasnych matek!!!,na co w kulturze chzescijanekiej nie ma miejsca,nie pierwszy raz ten duren nawoluje do anarchi a tym razem widac ze hitlerowcy uruchamiaja swoja agenture w Polsce do siania nienawisci patologi w stosunku do Polakow,jak dlugo Polska bedzie tolerowa terorystow obcych cywilizacji na swoim teretorium,po prostu kolejna swinia zydowska szczujaca na Polske jest uznawana za autorytet a niemiecko-sowieckie agentury podgrzewaja wypowiedzi swoich zwyrodnialcow,absolutny zakaz ubojow rytualnych na terenie panstwa polskiego za zlamanie wysokie grzywny i kary wiezienia,gdzie jest polska prokuratura???za sianie nienawisci do Polakow i popieranie hitleryzmu i komunizmu zarzuty dla tego bandyty!!!

 18. Roman Orłowski

  3 sierpnia 2017 at 16:34

  Ten człowiek jest pozbawiony jakichkolwiek uczuć wyższych ! Bowiem czy można mierzyć w jakiejkolwiek cenie życie wymordowanych ludzi ? !

 19. stan

  3 sierpnia 2017 at 16:36

  Żydowskie nazwisko Hartman znaczy twardy, zawzięty. Jeśli dodamy do tego naturę żydowską, to wszystko tłumaczy.

 20. Soplica

  3 sierpnia 2017 at 16:38

  Że też filozof zna się tak doskonale na prawie międzynarodowym? Bo że liczyć umie to profesja dziedziczna 🙂 Dziękujemy Panu bardzo za swój głos i zdanie a teraz cichutko bo Polacy mają coś do powiedzenia. Teraz prosiemy ćwiczyć ciszę i powściągliwość w wypowiedziach 🙂 Poduczyć się troszku z historii i etyki 🙂

 21. Robert B.

  3 sierpnia 2017 at 17:06

  Poznaj Żyda, zostaniesz antysemitą – to sprawdza się zawsze i wszędzie…

 22. Tomasz

  3 sierpnia 2017 at 17:08

  Jan Hartamn nie będzie nas Polaków pouczał niech jedzie do swojej ojczyzny Izraela .Polsce należy się 25 Bln Dolarów za zniszczenie Polski w czasie ii Wojny Światowej.

 23. artamator

  3 sierpnia 2017 at 17:51

  To pokraczne umysłowo indywiduum, musi tak gadać, bowiem przez te wszystkie dekady to Niemcy płaciły haracz Żydom a nie Polsce. Polska został z tego umiejętnie wykolegowana przez ZSRR i podległym temu satanistycznemu państwu naszym zdradzieckim politykom. Ponadto jakiekolwiek nasze żądania są bardzo nie na rękę polityce żydowskiej, która przyzwyczaiła świat do faktu, że to Żydzi ponieśli największe straty i to im czosnkom przynależne są wszelkie przywileje. Więc co ? Nagle pojawią Polacy i okaże się, że to my byliśmy beneficjentem zbrodni niemieckich na naszym narodzie, To będzie niemożliwe do przełknięcia przez Żydów

 24. Czesław

  3 sierpnia 2017 at 18:07

  A tak to opisuje prof.Robert Nowak. Poniżej fragment mojego artykułu „Sprawiedliwi Żydzi ratujący Polaków”. http://www.prawica.net/arch/36861
  W 1953 r. zostało zawarte porozumienie pomiędzy kanclerzem Niemiec Konradem Adenauerem a premierem Izraela Dawidem Ben Gurionem w sprawie wypłacenia przez Niemcy ogromnych sum pieniędzy odszkodowań dla Żydów. Z przyznanych przez Niemcy sum na ponad 100 mld dolarów wielką część uzyskało państwo Izrael. Wypłacenie ogromnych odszkodowań przez Niemcy Izraelowi za śmierć milionów Żydów budzi moje zastrzeżenia. Niemcy zgładziły ponad trzy mln. Żydów obywatelstwa polskiego, to czemu nie wypłaciły części tych odszkodowań Polsce?. Mało tego, dziwnym zbiegiem okoliczności w 1953 r., gdy zawarte było porozumienie między Izraelem a Republiką Federalną Niemiec, komunistyczny rząd polski, zdominowany przez Żydów – Bermana i Minca, oficjalnie zrezygnował z jakichkolwiek odszkodowań zarówno od Niemiec zachodnich jak i wschodnich. W wyniku tych porozumień Izrael dostał wielkie pieniądze, a Niemcy uzyskały natychmiastowe maksymalne złagodzenie żydowskich oskarżeń pod ich adresem. Między innymi nazwę „niemieckie obozy zagłady” zastąpiono zwrotem „nazistowskie obozy zagłady”, a bardzo często zastępowano słowami „polskie obozy zagłady”. Zwracał na to uwagę i pisał o tym zjawisku prof. J.R.Nowak ale w Polsce pomijano to milczeniem. Nawet znaczące ośrodki naukowe takie jak np. Uniwersytet Jagielloński na prelekcję zaprosił polakożerczego J.T.Grossa a odmówił spotkania z prof. R.Nowakiem, który przeciwstawia się kłamstwom oczerniającym nas Polaków, podobnie było we Wrocławiu, itd. wynika z tego, że lobby antypolonizmu jest bardzo silne w tej III-ej Rzeczpospolitej, a może jest jeszcze gorzej, może to zwykła głupota i wredność.

 25. Marian

  3 sierpnia 2017 at 18:49

  Hu, panie Hartman, ja bym ten Madagaskar jeszcze raz przemyślał. Poważnie. Blisko do Afryki, blisko do Indii, Chin, do Australii. Tam będzie przyszłość.

 26. Polka

  3 sierpnia 2017 at 19:02

  Boże , czy taki wyraz twarzy to ma człowiek ?!
  Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr….

 27. Sylwia

  3 sierpnia 2017 at 19:16

  Gdyby żyło pokolenie AK,ten Żyd nie odważyłby się na występowanie przeciwko Polsce i Polakom.

  • Codreanu

   3 sierpnia 2017 at 21:24

   Czy to nie to samo AK, które ratowało żydów i wydawało wyroki śmierci na szmalcowników i antysemitów?

 28. Greg

  3 sierpnia 2017 at 19:17

  Precz z tą mordą.

 29. Michał

  3 sierpnia 2017 at 19:20

  Tak wygląda wróg Polski.Dziwię się,że taki Wróg Polski jest zatrudniony przez UJ.

 30. anka

  3 sierpnia 2017 at 21:11

  „ŻYD HARTMAN DO POLAKÓW: „Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci””

  • Paweł

   3 sierpnia 2017 at 23:08

   Gdzie ta „polska” prokuratura? Hartman już dawno powinien siedzieć a na pewno nie powinien mieć możliwości wykładania na terytorium Polski. Poza tym ta kanalia panoszy się dzięki Kaczyńskiemu i Pisowi. Kaczyński śmiał podważyć i potępić decyzję prezydenta Mościckiego, któremu nie był godzien lizać butów.

 31. creditos rapidos sin nomina

  3 sierpnia 2017 at 22:39

  If some one wants expert view on the topic of blogging afterward i suggest him/her to pay a quick
  visit this web site, Keep up the pleasant work.

  creditos rapidos sin nomina (Marko)
  http://www.powsolnet.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=675257

 32. http://pfamaqa.sms.morris.com/

  3 sierpnia 2017 at 23:23

  Ne era dor de desertul copilariei, asa ca am facut un salam de biscuiti dulce, fin,
  plin de ciocolata, dar intr- varianta mai pentru adulti:
  plin de cafea si aromat cu un pic de whiskey. In zilele noastre, dependenta de
  cafea a economiei braziliene este mai putin pronuntata decat alta knowledge, ajungand acum la pondere
  de pana la 10% din productia interna a tarii.
  Harta a hotspoturilor, banuiesc ca este binevenita, asa ca salutam Acvila (
  ), harta interactiva a hospot-urilor wi-fi din Romania. In remaining
  cei 30ml de espresso trebuie sa curga in 25sec intr- ceasca preincalzita, cu
  fundul rotunjit. Inexperienced Coffee 800 Mg contine Extract Pur din Boabe de Cafea Verde
  avand Comanda Cafea Verde Originala din America in Produsul Inexperienced Coffee 800 Cafea Verde Green Coffee
  800 Mg Iti Ofera Bonus Gratuit la Fiecare Comanda.

  Insa putin stiu ca antioxidantii din cafeaua prajita, si
  mai ales din cafeaua verde pot ajuta in curele de detoxifiere, dar si in curele
  de slabire. Faptul ca Robusta poate fi cultivata
  in anumite medii unde nu este posibila cultivarea de Arabica, face din aceasta un inlocuitor mai ieftin al cafelei Arabica.
  Boabele de cafea crude se supun unui tratament cu aburi dupa care
  se introduc in solvent pentru a se extrage cafeina.
  Telefonul care „ofera” internet trebuie sa aiba MB (abonament sau cartela, cel care primeste trebuie doar sa aiba WiFi-ul pornit. Aroma boabelor de cafea din Peru este usor dulce, de ciocolata, nuca si fructe de padure.

  Astfel, s-a descoperit un sortiment de cafea cu boabe mai mici decât cele obișnuite, ușor de prăjit, din care va rezulta cafea cu un gust plăcut, dulce. Este chiar mai rau pentru cafeaua care se vinde macinata (fiind cunoscut faptul ca boabele de cafea odata macinate isi pierd mult mai repede proprietatile). Cel mai important este ca dozarea cafelei să fie cea corectă: spre deosebire de cafeaua măcinată, care se prepară cu eight g, cafeaua solubilă se prepară cu doar 2 g (pentru cană de cafea de one hundred fifty ml). Pai sa stii ca demult nu mai beau cafea naturala, din aceea la ibric, si de nici un fel. Arborele de cafea se dezvolta regular, în soluri bine lucrate, aerisite si bine tratate cu diverse îngrasaminte artificiale, si din acest motiv se aplica culturi intercalate cu banani, porumb si ricin.

  Poate ca nu este tocmai usor sa gasesti cea mai buna cafea braziliana, dar acest lucru are explicatie: SUA este primul mare consumator de cafea din lume, dar Brazilia este al doilea. Este cafea foarte echilibrata, usor dulceaga, cu tonuri de ciocolata si nuci, cu retrogust placut, cafea eleganta. De retinut este faptul ca cu cat procesul de producere al cafelei la filtru este mai lung, cu atat cafeaua va fi mai tare; cu cat sunt mai fin macinate boabele de cafea cu atat creste si taria cafelei. Cafeaua europeană – două treimi boabe bine prăjite amestecate cu treime boabe prăjite normal. Exista mai multe motive pentru care acest tip de cafea se cultiva si se comercializeaza.

  Astăzi, plantele de cafea Bourbon existente pe insulă au ca sursă comună de provenieţă plantele originale din soiul Bourbon cu vârf verde” adus pe Sf.
  Elena în urmă cu 269 de ani. In automatele merchandising se foloseste de regula cafea cu
  un procent ridicat de robusta. Te așteptăm la discuțiile informale la cafeaua de dimineața unde poți găsi idei
  noi de a dezbate trenduri și de a face noi contacte.
  E cam greu cu ea pentru ca trebuie sa pun la inmuiat de seara si beau in timpul zilei cate three cesti de cafea verde.

  Între aceşti producători” şi meseriaşii” care
  produc cafele cu arome servite prin cafenele fiţoase nu e nici diferenţă.

  Când condiţiile climatice nu erau favorabile,
  culturile de cafea aveau de suferit, producţia scădea drastic, iar preţurile
  la bursa cafelei creşteau spectaculos. Acasă, cafeaua poate fi pregătită
  la ibric (turcească), la filtru, la espressor, la presa
  franceză, machinetta sau jebena. Pun 7 sau 10 grame de cafea, în funcție de metodă,
  apă – ninety de grade, timp de extracție – 2 sau 4 minute.
  Savoarea cafelei vă aminteşte de ceva anume?Poate avea doar aromă subtilă de citrice care însoţeşte, şi când
  spunem asta, nu spunem că acea cafea ar avea aromă de
  grapefruit ‚ gustul este tot cel de cafea. Combinatia unica intre doua tipuri
  de Arabica si nivelul optim de prajire, fac din Qualita
  Oro sa fie medaliata cu aur in categoria sa!

  Pe gasiti cafea de origine din Costa Rica de la Segafredo Origini,
  special prajita si macinata pentru a fi preparata in mod conventional la ibric sau la aparat moka.
  Se pune intr-un ibric cate cesti de cafea vrei
  sa faci , plus inca jumatate de ceasca care se pierde prin fierbere.

  Procesul de eliminare a cafeinei este mai fast la unele
  persoane ce beau mai multa cafea fata de cele care consuma
  ocazional. Cea mai obisnuita metoda este fierberea
  cafelei la filtru, procesul fiind de picurare al apei fierbinte prin cafeaua macinata.
  Atunci când sunt complet dezvoltate, fructele de cafea roșie sunt culese guide – după care semințele sunt extrase
  și uscate.

  Cele mai consumate soiuri de cafea sunt Arabica si Robusta
  , cea din urma avand cantitate dubla fata de Arabica.
  Prăjirea scoate aroma și savoarea care sunt blocate în interiorul boabelor de cafea verde.
  A hotspot is differentiated from a wi-fi entry point, which is the hardware device used to offer the wi-fi community service.
  Cumnata are un amărât de Selecline ce îl bagă pe al meu în buzunar la acest capitol.
  Aparatele cu tambur constau în tobe orizontale rotative care învârt
  boabele de cafea verde într-un mediu încălzit. Dupa
  ce a fost zdruncinată de uragane și războaie civile, Nicaragua, a cărei producție
  de cafea scăzuse dramatic, a început în 2007 să producă din nou cafele de calitate.

  Ofera suficienta putere de incalzire si rasnire, respectiv 1400W, obtinand pana la 15bar presiune,
  atat cat trebuie ca bautura preparata sa aiba un gust autentic.
  Timp de decenii, sfaturi medicale de la organizatii precum American Coronary heart Affiliation a indicat faptul
  că poate duce la hipertensiune arterială
  și este rău pentru inima ta. Este posibil chiar sa fi spus ca,
  cafeaua îți va da un ulcer. Printre clienti s-a
  numarat si Adrian Simion, un antreprenor care venise la degustare in speranta
  ca va gasi cafea mai buna decat ce gasea pe piata.
  Din punctul de vedere al model-urilor, prajirea dark mai ajuta” si in constanta calitatii” boabelor.

  Între cele două specii de cafea există diferenţe notabile dictate de altitudinea şi climatul în care sunt domesticate:
  arborii de cafea Arabica cresc într-un climat umed și produc boabe
  de cafea de calitate superioară cu un gust intens aromat,
  citric, pe când specia de cafea Robusta crește într-un climat dur, este de
  calitate inferioară, având un gust aspru, intens.

  In orice caz, exista cateva bauturi racoritoare pe baza de cafea care fac
  orice zi caniculara sa para mai placuta. Daca incepem sa prostim oamenii,
  spunandu-le ca noi prajim cafeaua in 7 feluri diferite doar ca sa ne dam mari
  prajitori – descoperitori ai unor taine demult uitate, nu
  cred ca vom ajunge prea departe cu treaba asta.

  De aceea, majoritatea producătorilor de cafea ard intenţionat cafeaua
  pentru a ascunde calitatea proastă a acesteia şi pentru a păstra
  un fel de standard unitar al brandului. Exista insa si mica fabricatie locala de masini de macinat cafea a fratilor Suchiasian. Pe de alta parte, daca nu folosesti
  cafea rasnita chiar in momentul prepararii, pierzi din savoare.

  Cafeaua capsulelor Columbia de la Taylors este
  de provenienta din departamentul Huila, si profilul lor gustativ demonstreaza de ce aceasta
  regiune este considerata cea mai valoroasa pentru productia de cafea.

  De asemenea, dacă situația va continua tot așa cu
  internetul pe mobil și dacă telefoanele vor continua să fie din ce în ce mai inteligente, mă gândesc că un simplu abonament sau chiar
  cartelă Prepay ne va ajuta să avem web în toată casa și chiar posturi TV,
  fără să mai folosim cabluri și alte prostii.

  Un espresso de la automat conţine one hundred mg de cofeină, jumătate din aportul zilnic acceptabil pentru un grownup, dar la automate se
  foloseşte cafea prompt, care se resoarbe din organism de
  cinci ori mai greu. Apoi, trebuie sa alegeti un amestec de boabe de cafea indicat
  pentru prepararea cafelei la ibric. Rasneste cafeaua pe loc si face cafeluta..
  mmm.. pacat ca eu nu prea am voie la cafea. Rasnirea pentru
  espresso este mai grunjoasa decat cea pentru ibric si mai fina decat ce
  apentru filtru, granulatia fiind cam de marimea cristalelor de sare fina.
  Imi cumpar apoi cea mai scumpa cafea macinata (Davidoff, inainte foloseam Illy si Lavazza).

  Mai degrabă oamenii ies în oraș să bea cafea ca obicei de socializare, împreună cu
  prietenii, decât ca un obicei de consum, așa cum fac,
  sper exemplu italienii: după birou sau în pauză beau repede un espresso și pleacă mai departe.
  Vei remarca însă că în cafenele de specialitate meniul este
  limitat la espresso şi dublu shot. Asemanarile fonetice dintre
  cuvantul „cafea” si echivalentii sai europeni ( in italiana „caffe”, in franceza
  „caffé” si „kaffee” in germana, de exemplu), i-au determinat pe oameni sa
  creada ca numele provine din „Kaffa”, provincia etiopiana de unde cafeaua isi trage obarsia. Chiar dacă pare greu, oprește-te din sorbit odată ce ai dat de zațul de la fundul ceștii.

  Compania vinde in lume aproximativ 94 de miliarde de cesti cu cafea anual, echivalentul a 257 milioane cesti cu cafea in fiecare zi. Portofoliul Kraft Meals cuprinde alaturi de Jacobs, marci de cafea precum sectiune Noire, Gevalia, Jacques Vabre, Maxwell Home. Arborele de cafea are frunzis persistent tot timpul anului, necesitand iarna un usor repaus, cand se uda moderat, se tine la temperaturi mai scazute (14-18°C) si nu se fertilizeaza. Daca vrei cafea buna, vremea ibricului a trecut, cumpara-ti mai bine un French Press. Pentru a vă face un espresso de calitate, va trebui să vă pisați boabele foarte fin.

  Dupa ce s-au topit, se lasa putin sa se raceasca si se amesteca cu biscuitii, laptele si cele 50 g de zahar pudra. Exista cateva reguli si norme care clasifica tipurile de vin, ele fiind cele care deosebesc si disting calitatea. Cafeaua Arabica este originară din Africa, mai precis din Abyssinia și este cea mai apreciată și mai răspândită specie de cafea. Sa judeci cafea numai dupa felul in care arata intr- poza este gresit pentru ca utilizezi singura sursa de informatie si anume cea vizuala. Se adaugă lingură de zahăr, de preferat brun, pentru singură ceașcă, două linguri pentru două cești, ș.a.m.d.; se învârte în apă până când se topește tot zahărul, în acest moment apa va fi ușor călduță; se adaugă câte două linguri de cafea pentru fiecare ceașcă preparată și se învârte pentru omogenizare.

 33. Kuba64

  4 sierpnia 2017 at 00:02

  W 1965 roku biskupi polscy ,w tym karol wojtyla,prymas Wyszyński wystosowali list do biskupow niemieckich
  „Wybaczamy i prosimy o wybaczenie!”

 34. anka

  4 sierpnia 2017 at 01:09

  W młodości Hartman – zagubiony i uzależniony od marihuany trójkowy absolwent XIV LO we Wrocławiu – został przygarnięty przez Katolicki Uniwersytet Lubelski. Za wdowi grosz, zbierany w kościołach, w latach 1985-1990 pobierał nauki w katolickiej uczelni, by potem ją zdradzić, stając się wrogiem wszystkiego, co polskie, wszystkiego, co katolickie. Był zresztą miernym studentem, wyróżniającym się co najwyżej smykałką do interesów (handlował kserokopiami wykładów). Szczególnie słaba była jego praca magisterska, którą recenzent, Stanisław Judycki (dziś profesor) ocenił na niedostateczny. Pełen wiary w człowieka i miłosierdzia o. prof. Mieczysław Albert Krąpiec, opiekun pracy magisterskiej Hartmana, postanowił jednak dać mu szansę, wobec czego pozwolono, by ukończył studia. Następnie znalazł się w Krakowie, gdzie robił doktorat u prof. Władysława Stróżewskiego, który załatwił mu pracę w Collegium Medicum UJ. Doktorat był słaby, a w dodatku dotyczył nieistniejącej dyscypliny („heurystyka filozoficzna”). Jeszcze gorsza była habilitacja (pod pretensjonalnym tytułem „Techniki metafilozofii”), która przeszła z powodu zmowy recenzentów – komunistów, a prywatnie bliskich znajomych i protektorów Hartmana. Warto wspomnieć, że za tę pracę habilitacyjną Hartman otrzymał nagrodę premiera, premiera, którym był… Leszek Miller. Nie lepiej wyglądał przewód profesorski, w wyniku którego Lech Kaczyński w 2008 roku nadał Hartmanowi tytuł profesora (tu warto przypomnieć wyjątkowe zaangażowanie Lecha Kaczyńskiego w reaktywację loży B`nai B`rith w tymże samym 2008 roku).

 35. anka

  4 sierpnia 2017 at 01:20

  a co na to Senat Uniwersytetu Jagielońskiego .Gdyby jakis pracownik UJ- goj powiedziałby chociaz słowo zyd to od razu nazwany byłby antysemita….

  Panowie profeszczurowie ..ocknijcie sie z marazmu- mielisci ukarac tego kazirodcę za jego pochwalanie i nawoływanie do kazirodztwa…i co…sisza ..jak to mówią chamy ,,morda w kubeł” Senat UJ przestraszył sie masonów/

  Cóż warte sa wasze wypociny zawarte w wiekopomnym dziele profeszczurów UJ

  Idea uniwersytetu -autorzy to profeszczurowie UJ

 36. Tomasz

  4 sierpnia 2017 at 01:55

  Powinien Jan Hartaman wylecieć na zbity pysk z UJ

 37. creditos rapidos online sin aval

  4 sierpnia 2017 at 02:27

  Hello there I am so grateful I found your blog page, I really found you by mistake,
  while I was browsing on Google for something else, Regardless I am here
  now and would just like to say thank you for a incredible post
  and a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read it all at the
  minute but I have bookmarked it and also included your RSS feeds, so when I
  have time I will be back to read a lot more, Please do keep up the great
  jo.

  prestamo personal (Desiree)
  http://www.projenypm.net/?q=node/150876

 38. Pawel

  4 sierpnia 2017 at 07:34

  w normalnym kraju to takim skurwysynem,ktory probuje rozsadzic panstwo od wewnatrz zajmuja sie sluzby specjalne,w USA dostalby kulke w banie i tyle,a w Polsce niestety zre polski chleb i zajmuje sie niszczeniem swojego zywiciela. Ciekawe co ta kurwa powiedzialaby gdybym mu zaproponowal oddanie forsy,ktora Izrael wyciagnal od Niemiec za wojne,forsy i lodzi podwodnych,jebany Izrael,ktory nawet nie istnial w czasie wojny…

  • Paweł

   4 sierpnia 2017 at 08:55

   Dobrze powiedziane. „Nasz” rząd chyba zapomniał, że izrael jest nielegalnie założoną polską kolonią i powinien ponieść ogromne konsekwencje.

 39. Joanna K.

  4 sierpnia 2017 at 08:41

  Uj, panie Hartman – a ja poważnie obawiam sie, że jak nie dogodzicie należycie Niemcom – to znowu napalą wami w piecach, bez obrazy.

 40. Faszysta

  4 sierpnia 2017 at 10:07

  „Profesor” Hartman powinien wiedziec ze wg orzeczenia SN RFN z 1956 r.
  III Rzesza nigdy nie skapitulowala. Kapitulowal tylko Wehrmacht.

  Wojna trwa i nalezy wszczac rokowania pokojowe z III Rzesza. Tylko trzeba ja najpierw znalezc…

  • M

   4 sierpnia 2017 at 22:44

   To jest chyba ten zagorzały zwolennik związków kazirodczych prawda? Z drugiej strony nie dziwi nic, wszak edukacje pobierał i profesurę robił na samym Uniwersytecie Jagielońskim. Już chyba niżej ta ,,pseudo” uczelnia spaść nie może, skoro produkuje takich ,,synów nauki”.

 41. jojo

  4 sierpnia 2017 at 15:43

  a co do nas ma żyd Jojne Krumschtyk_…_jego interes jest w Izraelu i Palestynie..

  • M

   4 sierpnia 2017 at 23:00

   Jak to co? Jak sam pisze, że Niemcy „dali nam kilka mld euro” – to mówi jak należy, oczywiście z wrodzonego – i godności profesorskiej należnego – poczucia przyzwoitości.

 42. prestamos rapidos urgentes

  4 sierpnia 2017 at 20:06

  hello!,I love your writing so much! percentage we be
  in contact extra about your article on AOL? I need an expert in this space to solve my problem.
  May be that is you! Taking a look ahead to see you.

  creditos rapidos con asnef y rai – Van –
  http://dev.doulaonboard.ca/UserProfile/tabid/57/userId/6938/Default.aspx

 43. klioes vel pislamista

  5 sierpnia 2017 at 12:18

  Gordyjski węzeł prawdomówności

  ZDF (czyli telewizji
  Niemieckiej program drugi) głosi
  Światu o polskiej hipokryzji.
  (Widocznie Polska była w osi:
  Berlin-Rzym-Tokio?…) Nie ma rady:
  „Polskie obozy są zagłady!”

  AK weteran: „Niemców wina!”
  No i przeprosin się domaga.
  Sąd (polski! a więc jawna kpina)
  ZDF skazał… Tu uwaga:
  Jest w Polsce kaczystowski reżym,
  Więc żadnym sądom w niej nie wierzym.

  I tak odpowiedź wyglądała
  Tej prawdomównej telewizji:
  „Kaczyński kłamie, Polska cała
  W oparach jest wprost hipokryzji!
  Sądy są w Polsce zagrożone.
  Przez Kaczyńskiego kłamią one.

  On chce je zmienić, zreformować,
  Bo Polska nie jest demokracją.
  Rząd sądy chce podporządkować!”
  Może i chce?… Lecz jeśli racją
  Naprawdę jest ten plan głęboki,
  To j e s z c z e ważne są …wyroki?

  Jeszcze są sądy niezawisłe!
  Gordyjski węzeł!!! (Skoro one
  Złe są, to może by nad Wisłę
  Pchnąć armię?… Głupie i szalone!…)
  „Zły sąd był!” Sądów więc reforma
  To porządana w Polsce …norma?!

  Nie wiem, co myśleć!… Obiektywna
  ZDF… Jakże by inaczej!
  Gordyjski węzeł: Polska dziwna.
  Zawsze wolała wolność raczej
  Od tego, co rozkaże władza.
  A ZDF jej nie dogadza!…

  • klioes vel pislamista

   6 sierpnia 2017 at 01:59

   Profesor Bałwan

   Profesor Bałwan kult bałwana
   Vel bałwochwalstwo preferował.
   Gdy polityczna zaszła zmiana,
   Stwierdził, „Jam ruchem tam kierował…”
   Major Korpusu Bezpieczeństwa,
   Jak widać, pełen człowieczeństwa!

 44. panda

  7 sierpnia 2017 at 00:00

  Jakim prawem się oburza, czy on ma z nami jakąś wspólnotę narodową? To obcy, napływowy element, jak by określili to komuniści( żydowscy).

 45. krakowianin

  7 sierpnia 2017 at 09:22

  profesor a kretyn niemcy nam nic nie poddarowali calej europie podarowali uchodzcow

 46. hansi

  7 sierpnia 2017 at 13:33

  SZUBIENICA na Pana „profesora”czeka..Mam nadzieję, że doczekam przywrócenia instytucji Kary Śmierci i tysiąca (co najmniej..) procesów, zakończonych tą karą dla swołoczy żydowskiej, mordującej nam w biały dzień Ojczyznę i Naród…

 47. emu

  9 sierpnia 2017 at 15:03

  Jak wygląda logika działań opozycji? Srali do trumien, szczają po grobach, w rękach mają róże, w kieszeniach srebrniki, na ustach frazesy, w oczach chciwość a w mowie pomyje. Tradycje patriotyczne? Boga się nie boją, honor sprzedali a Ojczyzną sobie tyłki wycierają. A wszystko w imię… no właśnie

  • emu

   9 sierpnia 2017 at 15:06

   tekst z bloga PanaD.I , pozwoliłam sobie przytoczyc..skoro nie zabroniono cytowac , a tak samo mysle ii czuję …

 48. człek

  9 sierpnia 2017 at 16:04

  „Niemcy mają jak żaden inny kraj prawo do pouczania Polski wtedy gdy schodzi ona z demokratycznej drogi…”

  Dla kogoś nawet średnio rozgarniętego wystarczy tylko ten jeden kwiatek (powyższy cytat). Do reszty bełkotu na czele z rzekomą rekompensatą w postaci ziem zachodnich i brakiem podstaw prawnych do odszkodowań, skutkującym niesuwerenną decyzją władz PRL z 1953 r. i wcześniejszym szantażu ekonomicznym ze strony ZSRR o zrzeczeniu się odszkodowań (w dodatku od b. NRD), nawet nie warto się ustosunkowywać i marnować czas.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra