Z zagranicy

Unijne sankcje nie dla lewackich morderców z Wenezueli

Unia Europejska nie uznaję wybranego w niedzielę w Wenezueli Zgromadzenia Konstytucyjnego Państwa. Pomimo tego jednak UE nie zdecydowała się na nałożenie sankcji na przedstawicieli władz Wenezueli tak jak zrobiły to Stany Zjednoczone. 

– Będziemy dostosowywać naszą reakcję do wydarzeń. Wspólnota wzywa do zwolnienia wszystkich oponentów władz w Wenezueli. Chcemy pozostawić otwarte kanały komunikacji z rządzącymi w Caracas, by poprzez dialog móc wpływać na ich decyzje. Apelujemy o dialog i negocjacje do wszystkich, którzy mają demokratyczny mandat do rządzenia. „Aby negocjacje mogły zakończyć się sukcesem, potrzebne są kompromis i gwarancje. Potrzeba też pełnego poszanowania dla konstytucyjnych praw i mandatów wszystkich instytucji państwowych, zwłaszcza parlamentu krajowego, ale również sądu najwyższego i prokuratora generalnego – mówiła szefowa unijnej dyplomacji Federika Mogherini.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

246 komentarzy

246 Komentarzy

  1. Egli Diana Pinto

    5 listopada 2017 at 11:46

    Great post. I’m going through some of these issues as well..

  2. Mason

    25 listopada 2017 at 10:48

    Very good post. I will be going through some of these issues as well..

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra