Z kraju

Na Przystanku Woodstock indoktrynują islamem

Na Przystanku Woodstock organizatorzy nie ukrywali chęci zaproszenia na festiwal arabskich imigrantów. To się nie udało. Za to udała się indoktrynacja islamem.

 

Częścią imprezy jest Wioska Wielu Kultur. Stoiska i zajęcia realizowane w jej ramach służyć mają promocji ideologii multi-kulti oraz otwartości na przybywających masowo do Europy muzułmańskich imigrantów. Poza ideologią otwartych drzwi, w pozytywnym świetle prezentowana była religia islamu. Wśród pomysłodawców i organizatorów Wioski Wielu Kultur są: Inicjatywa Dom Otwarty, Stowarzyszenie Refugees Szczecin, Fundacja Emic, Stowarzyszenie Wolna Syria.

Wioska Wielu Kultur miała być wg. organizatorów okazją do rozmów o uchodźcach oraz uświadamiania społeczeństwa polskiego. W programie zorganizowanych stoisk przewidziane są następujące zajęcia:

– warsztaty kultury arabskiej
– makrama – sztuka zaplatania rzemieni
– warsztaty kaligrafii
– nauka wiązania hidżabu

Oprócz tego dla uczestników imprezy były dostępne gry planszowe oraz materiały multimedialne mające przekonywać ludzi do otwartości wobec społeczności muzułmańskiej.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

99 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra