Z kraju

Na Przystanku Woodstock indoktrynują islamem

Na Przystanku Woodstock organizatorzy nie ukrywali chęci zaproszenia na festiwal arabskich imigrantów. To się nie udało. Za to udała się indoktrynacja islamem.

 

Częścią imprezy jest Wioska Wielu Kultur. Stoiska i zajęcia realizowane w jej ramach służyć mają promocji ideologii multi-kulti oraz otwartości na przybywających masowo do Europy muzułmańskich imigrantów. Poza ideologią otwartych drzwi, w pozytywnym świetle prezentowana była religia islamu. Wśród pomysłodawców i organizatorów Wioski Wielu Kultur są: Inicjatywa Dom Otwarty, Stowarzyszenie Refugees Szczecin, Fundacja Emic, Stowarzyszenie Wolna Syria.

Wioska Wielu Kultur miała być wg. organizatorów okazją do rozmów o uchodźcach oraz uświadamiania społeczeństwa polskiego. W programie zorganizowanych stoisk przewidziane są następujące zajęcia:

– warsztaty kultury arabskiej
– makrama – sztuka zaplatania rzemieni
– warsztaty kaligrafii
– nauka wiązania hidżabu

Oprócz tego dla uczestników imprezy były dostępne gry planszowe oraz materiały multimedialne mające przekonywać ludzi do otwartości wobec społeczności muzułmańskiej.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

9 komentarzy

9 Komentarzy

 1. frate

  6 sierpnia 2017 at 16:21

  A czy w programie jest też warsztat budowy bomb?? Gdzie w takim przypadku jest ABW, dlaczego nie likwidują tej potencjalnej wylęgarni islamskich terrorystów z owsiakiem na czele!!! NIE DLA SEKCIARZY Z WOODSTOCKU!!!

 2. kindys

  6 sierpnia 2017 at 18:14

  Nie ma , bo nie było takiej potrzeby , widać szukasz dziury w całym pis-owski trollu

 3. semperparatus

  6 sierpnia 2017 at 18:29

  A ty co tu robisz na tym forum lewusie?Wynocha na Czerską!

  • kindys

   6 sierpnia 2017 at 23:56

   Wstąpiłem głupków takich jak ty pooglądać

 4. M

  6 sierpnia 2017 at 21:39

  Internowany Papierz Benedykt XVI mówił, „… żyjemy w takich czasach, że nie tylko o wiarę, ale i o rozum walczyć trzeba” Co oni wyprawiają z tą młodzieżą przechodzi ludzie pojęcie. Jak widać marksistowscy czekiści nie tracą czasu. Wykorzystają każdą okazję. Pocieszające jest to, że młodzież jest coraz mądrzejsza.

 5. M

  6 sierpnia 2017 at 21:41

  Poprawczak: oczywiście Papież przepraszam.

 6. Tomek

  7 sierpnia 2017 at 20:43

  Bzdury.

 7. Sandra

  9 sierpnia 2017 at 22:34

  Hi there, There’s no question that your internet could be taking internet browser compatibility challenges. Each time I acquire a appear at your weblog inside Safari, it appears to be like great Regretably, if opening inside of I.E., it incorporates some overlapping difficulties. I just wished-for in direction of give yourself with a straightforward heads up! Other than that, Good web page!

 8. John Gelle

  10 sierpnia 2017 at 10:02

  Thanx for your energy, keep up the good work Good work, My spouse and i is going to start out a tiny Blog Engine course work using your site We hope you enjoy running a blog with the popular BlogEngine. net. Thethoughts you communicate are really awesome. Wish you will right some more posts.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra