Z kraju

Dobiega drugi dzień Woodstoku jest statystyka przestępczości z dnia wczorajszego

82 przestępstwa i 170 wykroczeń odnotowano w dniu wczorajszym na tegorocznym przystanku Woodstock. Policja zatrzymała już 60 osób. Do tej pory zgłoszono również ciężkie pobicie i gwałt.


– Większość przestępstw związanych jest z posiadaniem i udzielaniem środków odurzających, czyli narkotyków. Do najpoważniejszych należy zaliczyć jedno ciężkie pobicie i jeden zgłoszony gwałt. Nie było dotąd zgłoszeń o zgonach czy śmiertelnych wypadkach. Na polu namiotowym doszło również do wypadku. Dwaj mężczyźni musieli usunąć suchy konar, który spadł na jeden z namiotów, kiedy była w nim 19-latka z Trójmiasta. Dziewczyna z urazem kręgosłupa trafiła do szpitala. – rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy.

W operację zabezpieczenia 23. Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą zaangażowanych jest 1,6 tys. funkcjonariuszy policji.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

10 Komentarzy

 1. kindys

  5 sierpnia 2017 at 20:42

  Statystyka niczym nie odbiega od wykroczeń i interwencji w mieście pomiędzy 300 a 400tyś.ludności , ten artykuł to bicie piany .

  • Kowalski

   6 sierpnia 2017 at 13:06

   a tam jest ile tych ludzi? 300-400tys????jezeli jest tam duzo mniej to znaczy o zawyzonej patologi w tym miejscu

 2. gość

  5 sierpnia 2017 at 21:02

  UWAGA! Na Woodstocku szykują drugi Hamburg! Owsiak i WSI (114)

  https://youtu.be/c7CfhnmEwq0

 3. M

  5 sierpnia 2017 at 23:26

  Trockiści w USA doprowadzili do rewolucji seksualnej, która głównie manifestowała się ruchem hippisowskim. Były to lata sześćdziesiąte. Cel festiwali zasadniczo się nie zmienił od 50 lat: ogłupić, upodlić i pozbawić młodzież wartości moralnych. Następnie tak obrobiony motłoch wykorzystać do walki w obronie koryta m.in. takich cnotliwych jegomości jak p. Owsiak i innych również cnotliwych pasożytów, którzy nigdy nie zhańbili się normalną pracą.

 4. Bona

  6 sierpnia 2017 at 04:20

  W pełni zgadzam się z moim „Przedmówcą (M).A w innych latach były przecież zgony tych młodych Ludzi. Litości! Komu to potrzebne, w takim wydaniu. To nie ma NIC wspólnego z NICZYM pozytywnym ! Proszę również o rzetelność informacji względem COROCZNIE ORGANIZOWANEJ na skalę globalną zbiórek na koncerty orkiestry. Ale rzetelne!

 5. kindys

  6 sierpnia 2017 at 08:32

  Masz wątpliwości to dobrze , każdy może je mieć , ale potrzebne jeszcze dowody i oddaj sprawę do prokuratury o tym że w tej lub innej zbiórce były przekręty .
  Rydzyk nigdy i nikomu nie mówi ile zebrał na stocznie ,na radio , na tv i to jest poprawnie ?
  Bądź obiektywna i czasem nie patrz w TVPis, a otwórz okno to więcej zobaczysz

 6. Kowalski

  6 sierpnia 2017 at 13:02

  szchetyna zabral ze soba wodke i rozne ziola,zeby deprawowac mlodych ludzi i upodlic w blocie zmieszanym z kalem i moczem,winien stanac przed sadem za patologie i sztucznie wymuszane poparcie polityczne

 7. kindys

  6 sierpnia 2017 at 13:28

  @Kowalski
  Widziałeś tą wódkę i te zioła ,czy jesteś trollem ,który liczy że ciemny lud to kupi ?

 8. Paul

  10 sierpnia 2017 at 07:19

  Outstanding task upon the create up! I be expecting towards look at read through further in opposition to on your own!

 9. Adam

  10 sierpnia 2017 at 15:03

  Witam polecam deska kompozytowa http://dryten.pl najlepsze oferty w atrakcyjnych cenach

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra