Z kraju

Policja prześladuje polskich patriotów za transparent na The Tall Ships Races 2017

fot za twitter.com/PolskieWartosci

Policja w Szczecinie prześladuje polskich patriotów za transparent na  The Tall Ships Races 2017.

– Wylegitymowaliśmy grupę osób, które na moście Długim wywiesiły transparent z niewłaściwą treścią.  Zauważyli to policjanci, którzy od razu udali się na miejsce. Na widok funkcjonariuszy transparent został zdjęty – powiedział Onetowi rzecznik zachodniopomorskiej policji nadkom. Przemysław Kimon.

 

Ten „transparent z niewłaściwą treści” to baner z czerwoną postać żołnierza ze swastyką, który celuje w tył głowy klęczącemu mężczyźnie. I z napisem „Nazi German Death Camps Not Polish!!!”.

 

Komentarz Prawego – Jak widać szczecińska policja czuje się bardziej niemiecka, niż polska.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

70 komentarzy

70 Komentarzy

  1. Benita Goodger

    19 grudnia 2017 at 23:06

    WOW just what I was searching for. Came here by searching for keyword|

  2. Stephenie Boulds

    20 grudnia 2017 at 18:14

    Actually no matter if someone doesn’t be aware of then its up to other people that they will assist, so here it occurs.|

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra