Z kraju

Schetyna skomentował wypowiedzi Sikorskiego o sobie

– TVPiS znów w służbie partii. Ależ mają pietra przed Polakami – napisał na twitterze Grzegorz Schetyna.

Tak się odniósł do słów Radka Sikorskiego, który stwierdził między innymi że – Grzegorz Schetyna na premiera się nie nadaje, bo ma knajacki styl lwowskiego żulika i nie ma poglądów. Grzesiu, boczkiem, boczkiem, a jak przychodzi co do czego, to tchórzy. (…) Nie potrafi sobie przypomnieć czegokolwiek, co kiedykolwiek” powiedział na dany temat. (…) Zero kreatywności.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

9 komentarzy

9 Komentarzy

 1. Robert B.

  6 sierpnia 2017 at 22:56

  Złapią cię za rękę, jak kradniesz? Mów, że nie twoja.

  To wszystko na temat tłumaczenia tego cwaniaczka Sikorskiego.

 2. wilk

  7 sierpnia 2017 at 09:37

  Dla woja jest kamienny mur, szlachetnym miecza błysk i lśnienie.
  Dla łotrów zaś napięty sznur! Dla łotrów poniżenie!

 3. Slawomir Tomasz Roch

  7 sierpnia 2017 at 10:20

  No prosze nawet Sikorski jak chce to moze cos ciekawego powiedziec. Dzis przyda sie to przede wszystkim Polakom. Niech wiedza jacy ludzie chca za Ich pieniadze sprawowac urzedy panstwowe. Modle sie by tacy ludzie jak Tusk, HGV, Sikorski, Palikot, Kwasniewski, Komorowski, Sroda, Kopacz, Petru, Schetyna, Walesa, Frasyniuk, Budka i wielu innych z UD-UW-PO, Pakikotow, SLD, Nowoczesna nigdy juz nie wrocili do wladzy lub by stalo sie to jak najpozniej!!!

 4. m

  7 sierpnia 2017 at 14:59

  Schetyna, ciekawe kto wam tak robi koło pióra.
  Bo jacy wy jesteście, to ja wiedziałem, ale kto się tak na was zawziął, że to wszystko upublicznia. No chyba nie TVPiS, jak myślisz.
  Nie Polakami, a PO-lakami, jeśli już – to zasadnicza różnica.

 5. m

  7 sierpnia 2017 at 15:04

  Jackowski: „Jeżeli oddzielimy od rozmów warstwę emocjonalną, język, cały kontekst, pojawiają się trafne opinie personalne”
  https://wpolityce.pl/polityka/352121-nasz-wywiad-jackowski-jezeli-oddzielimy-od-rozmow-warstwe-emocjonalna-jezyk-caly-kontekst-pojawiaja-sie-trafne-opinie-personalne

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra