Z zagranicy

Ukraina poluje na niemiecki zespół Scooter za to że zagrali na Krymie

Jak podał niemiecki dziennik „Die Welt” – Na Ukrainie wszczęto śledztwo ws. członków niemieckiego zespołu Scooter, który zagrał koncert na zaanektowanym przez Rosję Krymie. Za nielegalne przekroczenie granic, zgodnie z ukraińskim prawem, może im grozić do 8 lat więzienia.
Pomimo ostrzeżeń ze strony ukraińskich władz członkowie zespołu Scooter przybyli 3 sierpnia do Sewastopolu na Krymie i wystąpili na festiwalu muzycznym ZBFest w Bałakławie. – To nie jest tylko skandal – jest to przestępstwo skutkujące poważnymi prawnymi konsekwencjami – powiedział ambasador Ukrainy w Niemczech Andrij Melnyk. – Według nas jest to czysto muzyczne wydarzenie i gramy dla naszych fanów – odpowiedział mu frontman zespołu Scooter H.P. Baxxter.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

16 komentarzy

16 Komentarzy

 1. wiesscar

  7 sierpnia 2017 at 10:39

  mieszkancy Krymu, obywatele Rosji maja prawo do rozrywki,

 2. Robert B.

  7 sierpnia 2017 at 11:25

  Naprawdę wzruszające. Rozumiem, jurysdykcja Ukrainy sięga poza Ukrainę? Będą ścigać. Gdzie? Po całym świecie?

 3. wiesscar

  7 sierpnia 2017 at 11:49

  beda o Krym walczyc do upadlego bo Ukraincy wiekszosc ziem maja podarowanych przez Moskwe ziem rosyjskich i czesc ziem z paserwstwa – Moskwa obdarowala Kijow ziemiami polskimi, slowackimi (czecho-slowackimi), wegierskimi i rumunskimi,
  dlatego Krymu nie odpuszcza bo po Krymie by mogli miec odebrane ziemie rosyjskie, polskie, slowackie, wegierskie i rumunskie, zostalby srodek z Kijowem jako ziemie ukrainskie (Rus kijowska),

  • wiesscar

   7 sierpnia 2017 at 11:55

   Rosjanie tylko prwnie pluja sobie w brode ze Lwow zabrali Polsce i dali Ukrainie bo banderowcy zrobili sobie ze Lwowa stolice banderyzmu,

   • wiesscar

    7 sierpnia 2017 at 11:57

    no ale chcieli zadowolic Ukraincow a oslabic Polakow, no i sobie zrobili na zlosc,

  • oby

   7 sierpnia 2017 at 12:20

   „zostalby srodek z Kijowem jako ziemie ukrainskie (Rus kijowska)”

  • andzia

   7 sierpnia 2017 at 12:51

   To dlaczego nie walczyli kiedy Rosjanie tam weszli: spokojnie, kulturalnie bez jakiegokolwiek protestu. W telewizorze widziałam jak zadano pytanie młodemu, ukraińskiemu żołnierzowi -dlaczego nie bronili Krymu. Odpowiedział, że nie było rozkazu.
   Pewnie oligarchom ukraińskim zależało na tym, co dzieje się obecnie. Finansują teraz banderowców z pomocą m.in. Polski, a głupi Ukraińcy tak naprawdę nie wiedzą, kto u nich rządzi i żeruje na biednych ludziach.

   • wiesscar

    7 sierpnia 2017 at 21:01

    Kijow nie mogl bronic Krymu bo na Krymie wiekszosc mieszkancow to Rosjanie. Gdyby Kijow zrobil krzywde tym Rosjanom to wojska rosyjskie by wkroczyly na Ukraine.
    Obecnie Krym to czesc Rosji i atak Ukrainy na Krym oznaczalby agresje na Rosje. Walczy Kijow o Krym „buzia” ale nie chodzi juz o Krym bo Krym jest dla Ukrainy stracony tylko poprzez „buziowanie” o Krymie Kijow stara sie utrzymac integralnosc reszty panstwa w znaczeniu ze nie odpuszcza „nawet walki o Krym”.

 4. obserwator

  7 sierpnia 2017 at 13:07

  Swołocz nie zasługuje na państwowość. Tylko głód uczy ich rozumu!!!

 5. hansi

  7 sierpnia 2017 at 15:04

  Ciekawe, że ten GEST „Ukrainy” PRZECIWKO Niemcom, ma podobny kierunek, co GESTY, czynione przez Prezesa Kaczyńskiego (puste) w temacie roszczeń..
  Swoją drogą – BARDZIEJ już uzasadnionych, niż roszczenia żydowskiej bandziorni „holocaustycznej”, pod adresem Polski 🙂
  Coś, jakby wspólna linia PiS-u i Banderowni, co nie jest niczym nowym ostatnio 🙂
  Ukro-Polin prowokuje Niemców ? 🙂
  A jeszcze do tego – ostatnia sensacja Pana (Z)dradka Sikorskiego w kierunku Schetyny, czyli także Niemców 🙂
  Ciekawe, co Pan Sikorski z tego ma, nawiasem mówiąc 🙂
  Czy to ma być USTAWKA ?..
  Czy POpaprańcy schetynowi są aż tak indolentni w swoich żałosnych usiłowaniach zrobienia rozruchów, w celu stłumienia których („przywrócenia praworządnosci i demokracji”) „musiałaby” wjechać niemiecka „Armia Unijna”, do czego niemiecka Policja już ćwiczy topografię i język, na terenie Szczecina i Swinoujścia :),
  że Prezio, za pomocą swojego PiS-u musi WYCHODZIĆ NA PRZECIW, dodatkowo jątrząc ? 🙂
  Chyba przypisuję temu dziadostwu zbyt dużo makiawelizmu i rozumu w ogóle 🙂
  Bo trudno podejrzewać, że na „Ukrainie” istnieje jakakolwiek SPÓJNA „polityka”, w tamtejszych realiach, gdy na każdym tam mieście siedzi inna mafia, innego żydowskiego „oligarchy”, a kijowski „Król Czekolady” ma coś do gadania wyłącznie w Kijowie i nigdzie indziej :)Ciekawi nie tylko CO ROBI USA I Trump ???…
  Cisza coś absolutna panuje od dawna, że aż w uszach dzwoni 🙂 ..
  Odezwali się tylko RAZ – gdy Prezio usiłował za mocno pociągnąć DO SIEBIE, podczas, gdy swołocz struktur „polskiego wymiaru sprawiedliwości” ma być dyspozycyjna, bynajmniej NIE wobec Prezia, jak mu się marzyło, lecz wobec STARSZYCH i mądrzejszych z USraela :), którzy całą tę Gersdorfowo-Rzeplińską menażerię chcą przejąć nienaruszoną, jak ongiś STASI – przejęła, poprzez Moskwę, w całości archiwa GeStaPo 🙂 ..A teraz ?.. CISZA panuje grobowa 🙂 ..
  Chyba COŚ jest na rzeczy…
  Ciekawe tylko, JAKIEGO to PRETEKSTU żydownia, jedna i druga, zamierza użyć, żeby zrobić w Polsce zamieszanie i powrót Niemców do Parszawy, likwidujący, lub odwlekający powstanie żydowskiej Ukro-Polin, czyli „Trójmorza” ?……
  Coraz ciekawsze te czasy 🙂

  • wiesscar

   7 sierpnia 2017 at 21:08

   potencjalne wystapienie o reparacje dla Polski od Niemiec nie ma nic wspolnego ze sciganiem przez Kijow Scootera,
   Kijow Krymu juz nie odzyska, tym bardziej po tym co banderowcy zrobili w Odessie, dlaczego „buziuje” pisze wyzej,

 6. stanley

  8 sierpnia 2017 at 09:05

  banderland szuka pokalsku w świecie I prowokuje Władimira.
  według fachwoców, zajęcie Ukrainy zajmie Rosji co najwyżej 8 godzin, więc niech sie zastanowią kogo zaczepiają….

 7. Pia

  10 sierpnia 2017 at 04:02

  The program seems cogent and interesting. Excellent Luck! I’ll be sitting down inside…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra