Z zagranicy

Terminatorowi przepalił się obwód – Schwarzenegger wypowiada wojnę Trumpowi za globalne ocieplenie

Arnold Schwarzenegger zaprezentował projekt Cyfrowy Podręcznik Regulacji Środowiskowej (Digital Environmental Legislative Handbook) dotyczący zmian klimatycznych. Jego nowa inicjatywa ma dostarczyć wszystkim pięćdziesięciu ustawodawcom stanowym w USA plan, który instruuje jak zapobiec skutkom wycofania Stanów Zjednoczonych przez prezydenta Donalda Trumpa z paryskiej umowy klimatycznej.

Były gubernator Kalifornii zaprezentował Cyfrowy Podręcznik Regulacji Środowiskowej (Digital Environmental Legislative Handbook), który został opracowany we współpracy z Instytutem Schwarzeneggera na Uniwersytecie Południowej Kalifornii i Krajową Radą Regulatorów Środowiskowych.

 

Jak powiedział w wywiadzie – Poszczególne stany nie muszą czekać na rząd federalny w walce ze zmianami klimatu. Podręcznik ma radzić jakie regulacje mają wprowadzać poszczególne kraje związkowe amerykańskiej federacji, aby de facto pozostać w objęciach paryskiej umowy klimatycznej. Nie ma powodu, dla którego nie powinniśmy mieć cyfrowego podręcznika i udostępniać go ludziom, którzy chcą teraz tworzyć działania ekologiczne ze względu na działania Trumpa. (…) Ameryka nie opuściła umowy z Paryża. Tylko jeden człowiek wycofał się z paryskiego porozumienia.

W czerwcu gwiazda Terminatorów wezwała do „rewolucji”, aby kontynuować walkę z globalnym ociepleniem, w sytuacji gdy prezydent Trump wycofał Stany Zjednoczone z paryskiej umowy klimatycznej.

Teraz zaatakował bezpośrednio prezydenta Trumpa.

Arnold Schwarzenegger staje się jedna z głównych twarzy obozu przeciwników Donalda Trumpa. Identyfikujący się kiedyś z Republikanami aktor przeszedł jakiś czas temu na pozycje lewicowe.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

178 komentarzy

178 Komentarzy

  1. phones allow

    6 listopada 2017 at 20:37

    Ridiculous story there. What happened after? Good luck!

  2. Ranch House Plans

    18 grudnia 2017 at 20:55

    Keep working ,remarkable job!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra