Z zagranicy

Terminatorowi przepalił się obwód – Schwarzenegger wypowiada wojnę Trumpowi za globalne ocieplenie

Arnold Schwarzenegger zaprezentował projekt Cyfrowy Podręcznik Regulacji Środowiskowej (Digital Environmental Legislative Handbook) dotyczący zmian klimatycznych. Jego nowa inicjatywa ma dostarczyć wszystkim pięćdziesięciu ustawodawcom stanowym w USA plan, który instruuje jak zapobiec skutkom wycofania Stanów Zjednoczonych przez prezydenta Donalda Trumpa z paryskiej umowy klimatycznej.

Były gubernator Kalifornii zaprezentował Cyfrowy Podręcznik Regulacji Środowiskowej (Digital Environmental Legislative Handbook), który został opracowany we współpracy z Instytutem Schwarzeneggera na Uniwersytecie Południowej Kalifornii i Krajową Radą Regulatorów Środowiskowych.

 

Jak powiedział w wywiadzie – Poszczególne stany nie muszą czekać na rząd federalny w walce ze zmianami klimatu. Podręcznik ma radzić jakie regulacje mają wprowadzać poszczególne kraje związkowe amerykańskiej federacji, aby de facto pozostać w objęciach paryskiej umowy klimatycznej. Nie ma powodu, dla którego nie powinniśmy mieć cyfrowego podręcznika i udostępniać go ludziom, którzy chcą teraz tworzyć działania ekologiczne ze względu na działania Trumpa. (…) Ameryka nie opuściła umowy z Paryża. Tylko jeden człowiek wycofał się z paryskiego porozumienia.

W czerwcu gwiazda Terminatorów wezwała do „rewolucji”, aby kontynuować walkę z globalnym ociepleniem, w sytuacji gdy prezydent Trump wycofał Stany Zjednoczone z paryskiej umowy klimatycznej.

Teraz zaatakował bezpośrednio prezydenta Trumpa.

Arnold Schwarzenegger staje się jedna z głównych twarzy obozu przeciwników Donalda Trumpa. Identyfikujący się kiedyś z Republikanami aktor przeszedł jakiś czas temu na pozycje lewicowe.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

9 komentarzy

9 Komentarzy

 1. Marian

  7 sierpnia 2017 at 18:58

  Szwarceneger jest Niemcem, a Niemiec nigdy nie zrobi niczego przeciwko swojemu plemieniu.

 2. stan

  7 sierpnia 2017 at 20:09

  Austriak – ojciec Arnolda, Gustav w 1939 roku został zwerbowany do Wehrmachtu. Służył w wojskowych jednostkach policyjnych w Polsce, Francji, Belgi, na Ukrainie, na Litwie i w Rosji.

 3. Soroka

  7 sierpnia 2017 at 20:54

  „Ekspert” od ocieplenia się znalazł! Kilka razy wzięli go do filmu i biedak myśli że od tego stał się znawcą wszystkiego!

  • panMarek

   8 sierpnia 2017 at 21:22

   Aż nie sposób się nie zgodzić z Tobą.

 4. marju73

  7 sierpnia 2017 at 21:06

  Lecąc na urlop na pewno nie leci swoim prywatnym samolotem tylko ciśnie się razem z plebsem bo na sercu leży mu zapobieganie globalnemu ociepleniu.

 5. statystyczny

  8 sierpnia 2017 at 00:49

  tak te lewaki w tej kaliforni niestety maja,powielaja lewacka propagande od wrogow usa,tyle lat tam spedzil to i przesiak na wylot lewakami,szkoda bo zapowiadal sie niezle,ale z kim przystajesz takim sie stajesz,dosc juz oklamywania swiata ze czlowiek ma wplyw na kosmos,moze zawsze poswiecic sie badania nad trzesaca sie ziemia w tym stanie,bo ocieplenie ich nie zabije,ale trzesienie ziemi to juz na pewno a grozi im to kazdego dnia kiedy ziemia sie tam trzesie

 6. George

  8 sierpnia 2017 at 06:09

  Lewaki mają coś z głową, a Arnold to przecież klasyczny lewak więc oczekiwać od niego zbyt wiele nie można.

 7. niepisior

  8 sierpnia 2017 at 14:59

  Już taki jeden dureń był. Nazywał się Gore. Nawet zieloni go wysmiali.
  ale młodzieży ku przestrodze: Arni jest najlepszym dowodem, że dopalacze najpierw wypalają mózg. Skutecznie i generalnie.

 8. Del

  10 sierpnia 2017 at 05:48

  Your self should in direction of be a aspect of a contest for 1 of the greatest high quality web sites upon the net. I’m transferring in the direction of endorse this site!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra