Z zagranicy

Ta kobieta ocali Wielką Brytanię przed islamem?!

Zarząd brytyjskiej Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP) zezwolił, aby antymuzułmańska kandydatka, mająca powiązania ze skrajną prawicą, stanęła do walki o przywództwo w ugrupowaniu.

Komisja Wykonawcza partii zaaprobowała w piątek kandydaturę Anne Marie Waters, znanej z tego, że nazywa islam „diabelstwem” na stanowisko szefa partii, powodując w ugrupowaniu rozłam co do przyszłych kierunków działania.

Antyislamska kandydatka zmierzy się w wyścigu o fotel szefa ugrupowania z dziesięcioma innymi kandydatami w zaplanowanych na przyszły miesiąc wyborach.

Dopuszczenie jej do udziału w tych ostatnich spowodowało oburzenie niektórych członków UKIP, którzy zagrozili, iż zrezygnują, jeżeli władze pozwolą jej startować.

Waters już raz była sekowana z powodu swoich poglądów – podczas ostatnich wyborów parlamentarnych została odsunięta od kandydowania, ponieważ w ocenie władz partii była zbyt radykalna. Ówczesny lider UKIP Paul Nuttall powiedział wówczas, że poglądy Waters są dla niego „niewygodne”.

Waters oparła swoją kampanię na pilnej potrzebie ukrócenia wpływu islamu w Wielkiej Brytanii, nazywając tą religię „ekspansjonistyczną, polityczną, totalitarną i supremacyjną wiarą, prowadzącą do dominacji nad światem”.

UKIP jest postrzegany jako ugrupowanie eurosceptyczne, natomiast prawe skrzydło partii silnie sprzeciwia się wysokim kwotom migracyjnym oraz multikulturalizmowi. W wydawanych przez UKIP broszurach partia postrzega obecność islamu jako „poważny egzystencjalny kryzys”.

Źródło: Press TV

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

10 Komentarzy

 1. jok

  12 sierpnia 2017 at 10:39

  Pytanie jak tam u tej pani postrzeganie wplywu nacji żydowskiej na rzeczywistość. . …..
  Zakladam w ciemno, bez szukania, ze to antyislamizm takim neokonowy – bez dostrzegania, kto przyczynil sie medialnie-kulturowo-propagandowo ( nie jako jedyny, lecz jako prekursor i najbardziej istotny element propagandy) do przeksztalcenia mentalności /rozumowania spoleczenstw w Europie,bez dostrzeganja ról Izreal, ż-skiej banksterki w kreowaniu i ksztaltowaniu rzeczywistosci….
  Zakladam ze antyislamizm þej pani jest taki a la Oriana Fallaci, z zamknieciem oczu na dzialania ameroizraelskie.

  No, ale moze sie mylę:l …….

  • mir

   12 sierpnia 2017 at 12:35

   I jak postrzega polską imigrację. Ich politycy (przeciwni imigracji) chętniej atakują Polaków, niż wrogą imigrację islamską mnożącą się na socjalu.

   • Pracujący w UK

    12 sierpnia 2017 at 14:01

    To prawda. Dzięki tak idiotycznym gazetom (sprawiające wrażenie konserwatywnych, a w rzeczywistości kpiących z D. Trumpa) jak DAILY MAIL, czy DAILY EXPRESS, które deprecjonowały wizerunek Polaków. Całe te pseudokonserwatywne towarzystwo w UK to politycznie poprawne kukły. Dopiero od kilku miesięcy jest tu głośno o gangach pedofilów (znanych jako azjatyckich, nie pakistańskich, dla rozmycia winy) molestujących setki nieletnich dziewcząt. Policja z Yorkshire obawiała się etykiety rasistów i zamiatała zgłoszenia pod dywan przez 9 lat. Mimo to, DAILY MAIL natychmiast odnajduje sprawy gwałtów sprzed lat białych sprawców (dawno ukaranych) aby umniejszyć winy muzułmańskich.
    Nie należy ufać żadnym brytyjskim gnidom. Sam Brexit wydaje się wysoce wyreżyserowanym spektaklem, aby skierować fale uchodźców na dotychczas pomijaną (choćby na pogodę) Szkocję. A następnie znowu wybory, gdzie Socjalni Idioci zyskują i rozłam z Europą słabnie.

    • johnie

     12 sierpnia 2017 at 18:11

     Też postrzegam ten cały „Brexit”, od samego początku, jako wyłącznie jasełka i nic więcej… Zresztą – bez większego znaczenia, wobec – jak mi się zdaje – ROZŚRODKOWANIA” się już, po cichu, Władcy Świata – czyli City of London, ZANIM dostanie jądrową rakietę 🙂 Między innymi – do nowych siedzib na terenie POLSKI 😀 … Żyd miesza, ale nie zapominając o zabezpieczenia własnego tyłka przed tym, co nabełtał.. Gates buduje nowy schron w Seattle 😀 .. Londyn i „Wielka Brytania” ?..
     Za 20 lat już będzie się toto nazywało inaczej 🙂
     Tak bardziej po arabsku jakby 🙂
     Nawet Pakole poprzechodzą pewnie na Islam 🙂

  • johnie

   12 sierpnia 2017 at 18:03

   Nie, NIE mylisz się 🙂

 2. wolna-polska.pl

  12 sierpnia 2017 at 12:03

  żydzi a narodziny Islamu.(Poseł PiS za wpis o żydach i aborcji)

 3. Pracujący w UK

  12 sierpnia 2017 at 14:11

  Żaden Brytol nie ocali UK. Jest zbyt późno i nie obejdzie się bez masowych egzekucji. Te społeczeństwo promujące pederastów, a gardzące wszelkimi objawami naturalnej meskości, i ich liberalni nauczyciele w szkołach trujący umysły dzieci jest skazane na upadek na kolana przed muzułmańską szumowiną produkującą potomków z prędkością myszy. Będą próbowali nas wykorzystać jako mięso… TAKIEGO WAŁA!!!

 4. johnie

  12 sierpnia 2017 at 18:02

  „UKIP jest postrzegany jako ugrupowanie eurosceptyczne..”
  Może by skońćzyć wreszcie z tą żydowską nowomową ?..
  NIE „euroSCEPTYCZNE”, lecz będące zdecydowanym przeciwnikiem i WROGIEM Eurokołchozu 🙂
  „Waters oparła swoją kampanię na pilnej potrzebie ukrócenia wpływu islamu w Wielkiej Brytanii, nazywając tą religię „ekspansjonistyczną, polityczną, totalitarną i supremacyjną wiarą, prowadzącą do dominacji nad światem”.”
  Opisała dokładnie, nie tylko Islam, ale przede wszystkim – ŻYDOWNIĘ 😀
  I OD TEGO należałoby zacząć – od „ukrócenia wpływu „City of London” w GB” 😀 …
  A wyrugowanie „Islamu” nastąpiłoby potem automatycznie 🙂
  UKiP jest zinfiltrowany żydownią i przez to – skazany na marginalizację, na starej zasadzie – DZIEL i rządź..
  Pani Waters została przez już zażydzoną Komisję dodana CELOWO, wyłącznie w tym właśnie celu – PODZIELENIA Partii, co doprowadzi do jej zniszczenia i marginalizacji.. Pan Nigel Farage poddał się dużo wcześniej…

 5. jok

  12 sierpnia 2017 at 20:41

  Speaking to Canadian podcast Real Clear Israel, Waters said that she is planning to join the April 2017 “Ultimate Mission to Israel,” an annual propaganda tour of Israeli military facilities organized by Shurat HaDin, a lawfare group with close ties to the Mossad spying and assassination agency.

  She characterized support for the Palestinian struggle for equal rights as “Islamic jihad against Israel” and “a Quran-inspired Jew-hatred” which “aims to wipe out Jews.”

  Widzę, ze sie mylilem, stanowczo jak widze, niexjestcto osoba, ktore bedzie starala sie dostrzec wplywy żyskie.

  • jok

   12 sierpnia 2017 at 20:50

   Źe się nie myliłem, mialo byc

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra