Z kraju

Protest przeciw przymusowi szczepień – w obronie rodziny!

24.08.2017 r. o godz. 9:00 w Inowrocławiu przy ul. Narutowicza 42 odbędzie się drugie posiedzenie sądu o ograniczenie władzy rodzicielskiej za ochronę dziecka i odmowę szczepienia noworodka.

„Stop ingerencji w autonomię rodziny! Zatrzymajmy to szaleństwo!” apelują organizatorzy protestu, którego uczestnicy pokażą solidarność z rodziną z Gniewkowa wysłaną przez kierownika przychodni do sądu rodzinnego za składanie skarg na zatrudnionego przez niego lekarza, który zignorował powikłania poszczepienne po wymuszonej szczepionce u starszego dziecka.

„Przejdziemy całymi rodzinami ulicami Inowrocławia w proteście przeciw zamachowi na prawa rodziny, człowieka i pacjenta. W tym samym czasie pod przychodnią Esculap w Gniewkowie odbędzie się happening” zapowiadają organizatorzy.

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1099998653466176/

Dlaczego protest w Inoworocławiu?

„3 czerwca 2017 r. dziesięciotysięczny tłum wyszedł na ulice Warszawy, bo bardzo źle dzieje się w Polsce. Cenzura i terror wobec rodzin oraz lekarzy, którzy stanęli w obronie prawdy bardzo się nasiliły. Za petycję STOP NOP, która miała to powstrzymać jedna z nas trafiła do sądu. Przeciwko lekarzom, którzy mają odwagę mówić prawdę o szczepieniach, toczą się sprawy w sądach lekarskich. Rodziny, często już ciężko doświadczone przez powikłania szczepień, są karane dotkliwymi grzywnami, grozi im się odebraniem dzieci i wyrzuca z przychodni publicznych. Coraz częściej w domu nachodzi je policja lub pracownicy opieki społecznej czy sanepidu. W innych państwach utrudnia się dzieciom dostęp do szkół i przedszkoli” wyliczają organizatorzy.

Dokładnie tak stało się też w przypadku rodziny z Gniewkowa. Z inicjatywy kierownika przychodni sąd rodzinny rozważa odebranie dziecka za odmowę zgody na poddanie noworodka szczepieniom.

„W mediach trwają fałszywe epidemie na zamówienie przemysłu farmaceutycznego, gdzie kilka zachorowań urasta do miana zabójczej pandemii. Tymczasem prawdziwą epidemią są choroby przewlekłe na które cierpi w Polsce już co czwarte dziecko. Intensywnie immunizowane niemowlęta ponad 300 tysięcy razy w ciągu roku trafiają do szpitala. Wiele z nich tuż po podaniu obowiązkowych szczepionek. Niepożądane odczyny poszczepienne nie trafiają jednak do urzędowych statystyk. Nikt nie liczy jakie koszty ponoszą poszkodowane rodziny… Nie ma funduszu odszkodowań” tłumaczą.

„STOP NOP od lat z desperacją walczy o prawo do zdrowia oraz respektowania podstawowych praw człowieka i pacjenta. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nielegalna, agresywna presja na obywateli w sprawie szczepień, to problem globalny” stwierdzają.

„Dlatego przyszedł czas, aby solidarnie powiedzieć DOŚĆ! Po raz pierwszy robimy w jednym czasie w wielu państwach. Od ponad miesiąca protestują Włochy. 29 lipca odbędzie się protest we włoskim mieście Trieście, 16.09.2017 r. protest w Berlinie, 9 września w Paryżu” informują.

„Nie ma naszej zgody na gwałcenie naszych praw!” konstatują.

Protest odbędzie się 24 sierpnia 2017 r. w Inowrocławiu o godz. 9:00.

 

My rodzice,

przypominamy urzędnikom i żądamy przestrzegania Podstawowych Praw!

Profilaktyczne zabiegi medyczne nie mogą być przymusowe.

Zdrowie jest najcenniejszą wartością prywatną.

Nie jesteśmy populacją ani stadem, jesteśmy wolnymi ludźmi.

System jest dla ludzi, nie ludzie dla systemu.

Dzieci należą do rodziny, nie do urzędników medycznych.

Będziemy bronić rodziny, wolności i bezpieczeństwa naszych dzieci wszelkimi środkami.

Nic i nikt nas nie powstrzyma!

Jak możesz pomóc?

Nie możesz przyjechać do Inowrocławia?

Zorganizuj akcję #czerwonakartka w swoim mieście pod siedzibą sanepidu. Tutaj znajdziesz kartki do wydruku. http://stopnop.com.pl/czerwonakartka-plakaty-do-druku/ Zrób sobie z nimi zdjęcie i przyślij do nas stopnop@gmail.com

Podpisz petycję!

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

54 komentarze

54 Komentarzy

 1. Rob

  12 sierpnia 2017 at 16:56

  płakać się chce….. widząc te wszystkie dzieci , czas coś z tym zrobić i ścigać durnych , nieświadomych , zatelewizorowanych ludzi , chronić dzieci, uświadamiać. Prezydent podobno prawnik i podpisuje obowiazkowe szczepienia wbrew kodeksowi karnemu????

  • johnie

   12 sierpnia 2017 at 17:51

   No, wreszcie Pani Wiejak napisała coś z sensem i w słusznej sprawie,
   choć ciągle z tych samych pobudek – chęci SZCZUCIA po prostu 🙂

   Pierwszą ustawą, będącą zbrodnią wobec Polaków, przy której doktor Mengele, to mały Pikuś, którą w podskokach podpisał Duduś, zaraz po objęciu urzędu Prezydentury, była właśnie Ustawa o przymusie szczepień (nazywająca się oczywiście inaczej).
   Niby jest ona bezprawna i łatwo się przed nią obronić (chwilowo..), ale jednak prawo – prawem, a LOKALNIE, jak w rzeczonym Inowrocławiu, mafia Panów Radziwiłła i Posobkiewicza jest bezkarna i terroryzuje ludzi KONKRETNIE, bo policyjnie, co kwalifikuje się do OBRONY CZYNNEJ wobec przemocy POLICYJNEJ i zaskarżenie do Trybunału w Strassburgu. Niestety – Polacy, to nie Turcy, czy przynajmniej Cyganie.
   Które to narodowości, w obronie RODZINY – skrzyknęłyby się szybko i zrobiły porządek, zarówno z inowrocławską mafią „zdrowotną”, jak i z inoworocławską Policją…
   Mic takiego sie nie dzieje, bo żadne Władze NIE RUSZAJĄ w temacie „szczepień” żadnych „mniejszości” na terenie RP, od żydowskiej począwszy (spróbowałaby.. 😀 ..), poprzez UKRAIŃSKĄ, a na muzułmańskiej skończywszy 🙂 ..
   „Szczepieniu” podlegają wyłącznie POLACY 🙂
   Na razie – dzieci i noworodki..
   A „dzięki” podpisowi Dudusia – szczególną zbrodnią LUDOBÓJCZĄ jest „szczepionka” „Gardasil” przeciwko HPV, dla dziewczynek (ostatnio nawet dla chłopców, choć nie posiadają oni szyjki macicy 🙂 )
   Odsyłam do źródeł (INNYCH, niż „nasza” Telewizornia, zarówno TVNoPolsat, jak i TVPisiornia).
   GDZIE jet Ordo Iuris, w sprawie skrobanek – mająca wielki pysk ? 🙂 …
   Ale w sprawie ZABIJANIA nam dzieci JUŻ URODZONYCH i w dodatku ZDROWYCH (przed „szczepieniem”..) – jakoś dziwnie milcząca ? 🙂 .. Pomimo, że brona, na gruncie czysto PRAWNYM, jest dziecinnie łatwa, nawet dla najmniejszego kauzyperdy ?…
   GDZIE JEST ORDO IURIS ? 🙂 …

 2. kindys

  12 sierpnia 2017 at 17:11

  Pis-orom tego nie wytłumaczysz .
  Ważne że dają 500+ , to że odbiorą to w podwyżkach i podatkach tego nie zauważą , tego że terror stosują i będą go zwiększać nie bardzo ich obchodzi

  • pidzio

   14 sierpnia 2017 at 12:49

   kindys odstąp – ta strona nie jest czerwona. Poprzednia wierkuszka wcześniej aplikowała dzieciom szczepienia. Dzięki 500+ dzieci nie głodują
   tak jak za twojej władzy. PIS urwało złodziejom wyłudzanie podatków np. za faktury vat i ma kasę dla naszych dzieci. Owszem powinni tak jak ORBAN walnąć po kieszeni zachodnie markety i banki w Polsce to byłaby też kasa dla emerytów i rencistów.

 3. marju73

  12 sierpnia 2017 at 17:36

  Przymus szczepionkowy nasila się ròwnież na zachodzie. We Włoszech zwiększono liczbę szczepień ( np. pneumokoki).Pisała o tym Pani Justyna Socha że stowarzyszenia Stop NOP w poprzednim wydaniu Warszawskiej Gazety.

 4. gieptil

  12 sierpnia 2017 at 21:24

  Kwestia przymusu szczepień jest ważna, ale moim zdaniem nie na tym powinien się koncentrować ruch antyszczepionkowy. Bo jednak w pewnej bardzo ograniczonej grupie przypadków szczepionki okazały się korzystne i skuteczne. Ale to jest grupa bardzo ograniczona. A z tego tzw. medycy wyciągają jakiś dziwny paranaukowy wniosek, że czym sczepień więcej tym lepiej – klasyczny przykład dogmatycznej paranauki, klasycznego znachorstwa i szerzenia bzdury.
  Bo różnych bakterii, wirusów i innych mikroorganizmów szkodliwych dla człowieka są tysiące. Więc co? Dawać każdemu z nas tysiące szczepionek? Myślę że niewielu ludzi przeżyłoby taki szaleńczy eksperyment.
  Jako małe dziecko tak 5-6 lat podczas wakacji wdepnąłem na jakiś wystający bolec, tak na centymetr wbił mi się w stopę. Wizyta u lekarza, i jak pamiętam dali mi jakiś zastrzyk, to była prawdopodobnie surowica przeciw tężcowi. Żyje do dzisiaj, surowica to nie szczepionka, to jakaś substancja niszcząca tężca już po infekcji. Wtedy co jasne nie szczepili przeciw tężcowi masowo. Teraz okazuje się każde dziecko do 18 roku życia jest 4 razy szczepione przeciw tężcowi. Jak się zorientowałem zostać zainfekowanym przez tężec jest bardzo trudno, to przypadki liczone w sztukach, głównie bywa on w końskim łajnie. Ilu ludzi dzisiaj ma do czynienia z końskim łajnem??? ;-)))))))))))) Więc to klasyka bredni i paranauki. A wystarczy ludzi poinformować, że w przypadku zranienia gdy może być w pobliżu końskie gówno należy pilnie udać się do lekarza i pobrać surowicę. Tego się nie robi, za to szczepi się dzieciaki i młodzież do obłędu. W Polsce rocznie jest 5 do 10 zgonów z powodu tężca. To prawdopodobnie rolnicy posiadający konie których nie poinformowano, że po głębszym zranieniu powinni udać się do lekarza i pobrać surowicę. Za to szczepi się do obłędu przeciw tężcowi młodzież w miastach. Dom wariatów.

  • gieptil

   13 sierpnia 2017 at 07:38

   No i jest jeszcze inna kwestia, sposób badania szczepionek. Lobby szczepionkowe dużo krzyczy, ale jak ognia unika kwestii jak szczepionki są badane. Czyżby domyślali się że badania są oszukiwane?
   Ostatnio interesowałem się takim znanym środkiem na roślinobójczym jak Roundup. Jeden z naukowców ujawnił jak zostały przeprowadzone lipne badania tego środka. A więc ten Roundup zawiera główną substancję czynną glifosat oraz wiele innych substancji chemicznych bez których jest nieskuteczny, nie zabija roślinek. Więc … oni nie badali Roundupu, tylko badali sam glifosat, który sam jest nieskuteczny. Niezły wybieg i jawne oszustwo. Poza tym, badania na szczurach trwały zaledwie 3 miesiące. W takim okresie nie mogą ujawnić się choroby które powoli się rozwijają. W ten sposób niby zrobiono badania, ale tak żeby wyszło że jest dobrze – środek jest bezpieczny. Podejrzewam że podobne sztuczki są robione przy badaniu szczepionek, a lobby szczepionkowe jak najbardziej się tego domyśla.

 5. luka

  13 sierpnia 2017 at 04:25

  w kwestii przymusowych szczepien nie zgadzam sie na przymuszanie do szczepien kazdy ma rozumi powinien miec wolna wole w tej sprawie.

 6. pidzio

  14 sierpnia 2017 at 12:55

  Wprowadzić w Polsce wolny wybór przez rodziców szczepień dzieci.
  Pani premier i prokurator generalny do dzieła!!

 7. Silvia Odete Morani Massad

  5 września 2017 at 21:52

  Awesome website you have here but I was wondering if you knew of any
  community forums that cover the same topics discussed here?
  I’d really love to be a part of group where I can get feedback from other knowledgeable individuals that share the same
  interest. If you have any suggestions, please
  let me know. Appreciate it!

 8. overrated interest rate

  6 września 2017 at 00:22

  Hello, its good article regarding media print, we
  all be aware of media is a fantastic source of
  information.

 9. Waldek

  6 września 2017 at 10:51

  witam polecam montaż monitoringu warszawa http://wkaczorowski.pl wtedy będziecie wszystko wiedzieć co się dzieje czy w biurze czy w domu

 10. Hey, I think your blog might be having browser compatibility
  issues. When I look at your website in Chrome, it
  looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping.
  I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, very
  good blog!

 11. Lelio Vieira Carneiro Junior

  6 września 2017 at 22:53

  Hello friends, its fantastic post regarding teachingand fully defined,
  keep it up all the time.

 12. door sections

  6 września 2017 at 23:06

  Really when someone doesn’t be aware of then its up
  to other visitors that they will help, so here it happens.

 13. small business coaching

  6 września 2017 at 23:09

  Oh my goodness! Impressive article dude! Many thanks, However I am encountering issues with your RSS.

  I don’t know why I cannot subscribe to it. Is there anyone else having identical RSS problems?
  Anyone that knows the solution can you kindly respond?
  Thanks!!

 14. garage door

  7 września 2017 at 03:43

  I do not know if it’s just me or if everyone else experiencing problems with your
  site. It appears as if some of the text in your content are running off the
  screen. Can someone else please provide feedback and let me know if this is happening to them too?

  This could be a problem with my browser because I’ve had
  this happen previously. Many thanks

 15. penny stocks

  7 września 2017 at 04:33

  Sweet blog! I found it while surfing around on Yahoo News.
  Do you have any tips on how to get listed in Yahoo News?

  I’ve been trying for a while but I never seem to get there!
  Cheers

 16. Dante

  7 września 2017 at 13:29

  I think the admin of this web page is genuinely working
  hard in favor of his site, because here every data is quality based stuff.

 17. compound interest

  8 września 2017 at 00:24

  I know this if off topic but I’m looking into starting my own weblog and was wondering what all is required to get set
  up? I’m assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?
  I’m not very web savvy so I’m not 100% sure. Any suggestions or advice would be greatly appreciated.
  Kudos

 18. Reed

  9 września 2017 at 00:14

  Do you mind if I quote a few of your posts as long as I provide credit
  and sources back to your blog? My website is in the exact same area of interest as
  yours and my visitors would truly benefit
  from a lot of the information you provide here.
  Please let me know if this alright with you. Many thanks!

 19. car loan

  9 września 2017 at 19:55

  It’s in reality a nice and helpful piece of info.
  I am happy that you just shared this helpful information with us.
  Please stay us informed like this. Thanks for sharing.

 20. business plan

  9 września 2017 at 20:10

  I am really loving the theme/design of your weblog. Do you ever
  run into any browser compatibility issues? A couple of my blog audience have complained about my
  blog not working correctly in Explorer but looks great in Opera.
  Do you have any recommendations to help fix this issue?

 21. Marshall

  9 września 2017 at 22:57

  With havin so much content and articles do you ever run into any issues of plagorism or copyright infringement?
  My blog has a lot of unique content I’ve either created myself
  or outsourced but it appears a lot of it
  is popping it up all over the internet without my agreement.
  Do you know any techniques to help stop content from being stolen? I’d truly appreciate
  it.

 22. Dessie

  10 września 2017 at 10:40

  I am extremely impressed with your writing skills and also with the layout on your weblog.

  Is this a paid theme or did you customize it yourself?
  Either way keep up the excellent quality writing, it is rare to see a great blog like this one these days.

 23. Ewan

  10 września 2017 at 15:19

  Good way of describing, and fastidious paragraph to get data
  on the topic of my presentation subject, which i am going to
  convey in university.

 24. start up menu

  10 września 2017 at 22:09

  Pretty! This was an extremely wonderful post.
  Thanks for providing this info.

 25. Wow, marvelous blog layout! How long have you been blogging for?
  you make blogging look easy. The overall look of your website is excellent, as well as the content!

 26. ask.brant.us

  11 września 2017 at 10:42

  Howdy! This article could not be written any better!
  Looking through this article reminds me of my previous roommate!
  He constantly kept preaching about this. I most certainly will forward this information to
  him. Fairly certain he’s going to have a very good read.
  Thanks for sharing!

 27. animaciebi.com

  11 września 2017 at 14:16

  Thanks for the auspicious writeup. It actually was once a leisure
  account it. Look advanced to more introduced
  agreeable from you! By the way, how can we be in contact?

 28. small business start up

  11 września 2017 at 16:58

  When I initially commented I clicked the „Notify me when new comments are added” checkbox and now each time a
  comment is added I get four e-mails with the same comment.
  Is there any way you can remove people from that service?
  Appreciate it!

 29. mortgage loan

  11 września 2017 at 20:14

  Thanks for every other informative website.
  The place else may just I am getting that kind of info written in such
  a perfect approach? I have a project that I’m just now
  running on, and I have been at the look out for such info.

 30. whoah this blog is excellent i like studying your articles.
  Keep up the great work! You recognize, many people
  are looking around for this info, you could help them greatly.

 31. double interest

  12 września 2017 at 06:18

  That is a very good tip particularly to those
  new to the blogosphere. Simple but very precise info… Many
  thanks for sharing this one. A must read article!

 32. things you need to go camping

  12 września 2017 at 06:42

  Nice post. I learn something totally new and challenging
  on blogs I stumbleupon every day. It’s always interesting to read articles from
  other writers and practice a little something from their web sites.

 33. real estate investing

  12 września 2017 at 07:11

  Keep on working, great job!

 34. decisions regarding real

  12 września 2017 at 07:15

  Great goods from you, man. I have understand your stuff previous to and
  you’re just extremely excellent. I actually like what you’ve acquired here, really like what
  you are saying and the way in which you say it. You make it enjoyable
  and you still care for to keep it wise. I
  can’t wait to read far more from you. This is really a tremendous website.

 35. garage door riding

  12 września 2017 at 12:16

  Thanks a bunch for sharing this with all of us you really
  realize what you are talking approximately! Bookmarked.

  Please also visit my site =). We may have a hyperlink trade contract among us

 36. best deal estate real

  12 września 2017 at 19:05

  It’s hard to come by experienced people in this particular subject, but you sound like you know what you’re talking about!
  Thanks

 37. potential real estate

  12 września 2017 at 23:37

  Hmm it seems like your site ate my first comment (it was
  extremely long) so I guess I’ll just sum it up what I submitted and say, I’m thoroughly
  enjoying your blog. I too am an aspiring blog blogger but I’m still new to the
  whole thing. Do you have any tips for rookie blog writers?
  I’d certainly appreciate it.

 38. orlando real estate

  13 września 2017 at 02:33

  Woah! I’m really enjoying the template/theme of this blog.
  It’s simple, yet effective. A lot of times it’s challenging to
  get that „perfect balance” between superb usability and visual appearance.
  I must say that you’ve done a amazing job with this.
  Also, the blog loads extremely quick for me on Firefox.
  Outstanding Blog!

 39. real estate flipping

  13 września 2017 at 16:10

  I love reading through an article that can make people think.
  Also, thanks for allowing for me to comment!

 40. dublin golf

  15 września 2017 at 17:50

  Hey! This post couldn’t be written any better! Reading through this post reminds me
  of my previous room mate! He always kept chatting about this.

  I will forward this write-up to him. Pretty sure he will have a
  good read. Thanks for sharing!

 41. tourism presents

  15 września 2017 at 18:38

  This design is incredible! You definitely know how to keep a reader amused.
  Between your wit and your videos, I was almost moved to start
  my own blog (well, almost…HaHa!) Fantastic job.
  I really enjoyed what you had to say, and more than that,
  how you presented it. Too cool!

 42. tourism presents

  15 września 2017 at 22:02

  Spot on with this write-up, I seriously believe
  this amazing site needs far more attention. I’ll probably be returning
  to see more, thanks for the information!

 43. irish golf

  17 września 2017 at 05:18

  I was suggested this blog by my cousin. I’m not sure
  whether this post is written by him as nobody else know such detailed about
  my difficulty. You’re amazing! Thanks!

 44. Hanna

  17 września 2017 at 07:02

  Hi there, for all time i used to check weblog posts here early in the break of day, because i love to learn more and more.

 45. Dorthea

  18 września 2017 at 08:38

  I like the helpful information you provide in your articles.
  I will bookmark your blog and check again here regularly.
  I am quite certain I will learn a lot of new stuff right here!
  Best of luck for the next!

 46. travel meetup groups

  18 września 2017 at 11:10

  Hi, its fastidious post concerning media print, we all understand media is a wonderful source of information.

 47. travel cruise starting

  20 września 2017 at 09:32

  Howdy! This post could not be written much better! Reading through this article reminds me of my previous roommate!
  He continually kept talking about this. I will forward this information to him.
  Pretty sure he’ll have a very good read. Many
  thanks for sharing!

 48. http://lateshathompson.co.uk/

  20 września 2017 at 14:14

  I am really pleased to glance at this blog posts which includes plenty of
  helpful data, thanks for providing these kinds of statistics.

 49. http://www.pegon.cn/

  20 września 2017 at 20:20

  Thanks for finally writing about >Protest przeciw przymusowi szczepień – w obronie rodziny!
  – Prawy.pl <Loved it!

 50. ukrvetmarket.com

  21 września 2017 at 07:46

  Howdy, There’s no doubt that your site could be having browser compatibility issues.

  Whenever I take a look at your web site in Safari,
  it looks fine however when opening in IE, it has some
  overlapping issues. I just wanted to provide you with a quick
  heads up! Besides that, fantastic blog!

 51. planning travel

  22 września 2017 at 00:55

  Howdy, i read your blog occasionally and i own a similar one and i was just wondering if you get a lot of spam comments?
  If so how do you prevent it, any plugin or anything you can recommend?
  I get so much lately it’s driving me mad so any assistance is very much appreciated.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra