Z kraju

Protest przeciw przymusowi szczepień – w obronie rodziny!

24.08.2017 r. o godz. 9:00 w Inowrocławiu przy ul. Narutowicza 42 odbędzie się drugie posiedzenie sądu o ograniczenie władzy rodzicielskiej za ochronę dziecka i odmowę szczepienia noworodka.

„Stop ingerencji w autonomię rodziny! Zatrzymajmy to szaleństwo!” apelują organizatorzy protestu, którego uczestnicy pokażą solidarność z rodziną z Gniewkowa wysłaną przez kierownika przychodni do sądu rodzinnego za składanie skarg na zatrudnionego przez niego lekarza, który zignorował powikłania poszczepienne po wymuszonej szczepionce u starszego dziecka.

„Przejdziemy całymi rodzinami ulicami Inowrocławia w proteście przeciw zamachowi na prawa rodziny, człowieka i pacjenta. W tym samym czasie pod przychodnią Esculap w Gniewkowie odbędzie się happening” zapowiadają organizatorzy.

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1099998653466176/

Dlaczego protest w Inoworocławiu?

„3 czerwca 2017 r. dziesięciotysięczny tłum wyszedł na ulice Warszawy, bo bardzo źle dzieje się w Polsce. Cenzura i terror wobec rodzin oraz lekarzy, którzy stanęli w obronie prawdy bardzo się nasiliły. Za petycję STOP NOP, która miała to powstrzymać jedna z nas trafiła do sądu. Przeciwko lekarzom, którzy mają odwagę mówić prawdę o szczepieniach, toczą się sprawy w sądach lekarskich. Rodziny, często już ciężko doświadczone przez powikłania szczepień, są karane dotkliwymi grzywnami, grozi im się odebraniem dzieci i wyrzuca z przychodni publicznych. Coraz częściej w domu nachodzi je policja lub pracownicy opieki społecznej czy sanepidu. W innych państwach utrudnia się dzieciom dostęp do szkół i przedszkoli” wyliczają organizatorzy.

Dokładnie tak stało się też w przypadku rodziny z Gniewkowa. Z inicjatywy kierownika przychodni sąd rodzinny rozważa odebranie dziecka za odmowę zgody na poddanie noworodka szczepieniom.

„W mediach trwają fałszywe epidemie na zamówienie przemysłu farmaceutycznego, gdzie kilka zachorowań urasta do miana zabójczej pandemii. Tymczasem prawdziwą epidemią są choroby przewlekłe na które cierpi w Polsce już co czwarte dziecko. Intensywnie immunizowane niemowlęta ponad 300 tysięcy razy w ciągu roku trafiają do szpitala. Wiele z nich tuż po podaniu obowiązkowych szczepionek. Niepożądane odczyny poszczepienne nie trafiają jednak do urzędowych statystyk. Nikt nie liczy jakie koszty ponoszą poszkodowane rodziny… Nie ma funduszu odszkodowań” tłumaczą.

„STOP NOP od lat z desperacją walczy o prawo do zdrowia oraz respektowania podstawowych praw człowieka i pacjenta. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nielegalna, agresywna presja na obywateli w sprawie szczepień, to problem globalny” stwierdzają.

„Dlatego przyszedł czas, aby solidarnie powiedzieć DOŚĆ! Po raz pierwszy robimy w jednym czasie w wielu państwach. Od ponad miesiąca protestują Włochy. 29 lipca odbędzie się protest we włoskim mieście Trieście, 16.09.2017 r. protest w Berlinie, 9 września w Paryżu” informują.

„Nie ma naszej zgody na gwałcenie naszych praw!” konstatują.

Protest odbędzie się 24 sierpnia 2017 r. w Inowrocławiu o godz. 9:00.

 

My rodzice,

przypominamy urzędnikom i żądamy przestrzegania Podstawowych Praw!

Profilaktyczne zabiegi medyczne nie mogą być przymusowe.

Zdrowie jest najcenniejszą wartością prywatną.

Nie jesteśmy populacją ani stadem, jesteśmy wolnymi ludźmi.

System jest dla ludzi, nie ludzie dla systemu.

Dzieci należą do rodziny, nie do urzędników medycznych.

Będziemy bronić rodziny, wolności i bezpieczeństwa naszych dzieci wszelkimi środkami.

Nic i nikt nas nie powstrzyma!

Jak możesz pomóc?

Nie możesz przyjechać do Inowrocławia?

Zorganizuj akcję #czerwonakartka w swoim mieście pod siedzibą sanepidu. Tutaj znajdziesz kartki do wydruku. http://stopnop.com.pl/czerwonakartka-plakaty-do-druku/ Zrób sobie z nimi zdjęcie i przyślij do nas stopnop@gmail.com

Podpisz petycję!

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

11 komentarzy

11 Komentarzy

 1. Polka

  12 sierpnia 2017 at 15:04

  Wreszcie Polacy otwierają szeroko oczy na tzw. Dobrą Zmianę !
  Mamy ich dość ! tych bandziorów tak z jednej jak i z drugiej strony !
  500+ to zmylenie młodych rodziców jakoby państwo troszczyło się o nich ,
  jeżeli rodzice nie wezmą się za to ostro już teraz , to za niedługo będzie jeszcze większy terror .
  I będzie za późno !
  Nie mamy Polskiego Rządu i to jest problem !

 2. Rob

  12 sierpnia 2017 at 16:56

  płakać się chce….. widząc te wszystkie dzieci , czas coś z tym zrobić i ścigać durnych , nieświadomych , zatelewizorowanych ludzi , chronić dzieci, uświadamiać. Prezydent podobno prawnik i podpisuje obowiazkowe szczepienia wbrew kodeksowi karnemu????

  • johnie

   12 sierpnia 2017 at 17:51

   No, wreszcie Pani Wiejak napisała coś z sensem i w słusznej sprawie,
   choć ciągle z tych samych pobudek – chęci SZCZUCIA po prostu 🙂

   Pierwszą ustawą, będącą zbrodnią wobec Polaków, przy której doktor Mengele, to mały Pikuś, którą w podskokach podpisał Duduś, zaraz po objęciu urzędu Prezydentury, była właśnie Ustawa o przymusie szczepień (nazywająca się oczywiście inaczej).
   Niby jest ona bezprawna i łatwo się przed nią obronić (chwilowo..), ale jednak prawo – prawem, a LOKALNIE, jak w rzeczonym Inowrocławiu, mafia Panów Radziwiłła i Posobkiewicza jest bezkarna i terroryzuje ludzi KONKRETNIE, bo policyjnie, co kwalifikuje się do OBRONY CZYNNEJ wobec przemocy POLICYJNEJ i zaskarżenie do Trybunału w Strassburgu. Niestety – Polacy, to nie Turcy, czy przynajmniej Cyganie.
   Które to narodowości, w obronie RODZINY – skrzyknęłyby się szybko i zrobiły porządek, zarówno z inowrocławską mafią „zdrowotną”, jak i z inoworocławską Policją…
   Mic takiego sie nie dzieje, bo żadne Władze NIE RUSZAJĄ w temacie „szczepień” żadnych „mniejszości” na terenie RP, od żydowskiej począwszy (spróbowałaby.. 😀 ..), poprzez UKRAIŃSKĄ, a na muzułmańskiej skończywszy 🙂 ..
   „Szczepieniu” podlegają wyłącznie POLACY 🙂
   Na razie – dzieci i noworodki..
   A „dzięki” podpisowi Dudusia – szczególną zbrodnią LUDOBÓJCZĄ jest „szczepionka” „Gardasil” przeciwko HPV, dla dziewczynek (ostatnio nawet dla chłopców, choć nie posiadają oni szyjki macicy 🙂 )
   Odsyłam do źródeł (INNYCH, niż „nasza” Telewizornia, zarówno TVNoPolsat, jak i TVPisiornia).
   GDZIE jet Ordo Iuris, w sprawie skrobanek – mająca wielki pysk ? 🙂 …
   Ale w sprawie ZABIJANIA nam dzieci JUŻ URODZONYCH i w dodatku ZDROWYCH (przed „szczepieniem”..) – jakoś dziwnie milcząca ? 🙂 .. Pomimo, że brona, na gruncie czysto PRAWNYM, jest dziecinnie łatwa, nawet dla najmniejszego kauzyperdy ?…
   GDZIE JEST ORDO IURIS ? 🙂 …

 3. kindys

  12 sierpnia 2017 at 17:11

  Pis-orom tego nie wytłumaczysz .
  Ważne że dają 500+ , to że odbiorą to w podwyżkach i podatkach tego nie zauważą , tego że terror stosują i będą go zwiększać nie bardzo ich obchodzi

  • pidzio

   14 sierpnia 2017 at 12:49

   kindys odstąp – ta strona nie jest czerwona. Poprzednia wierkuszka wcześniej aplikowała dzieciom szczepienia. Dzięki 500+ dzieci nie głodują
   tak jak za twojej władzy. PIS urwało złodziejom wyłudzanie podatków np. za faktury vat i ma kasę dla naszych dzieci. Owszem powinni tak jak ORBAN walnąć po kieszeni zachodnie markety i banki w Polsce to byłaby też kasa dla emerytów i rencistów.

 4. marju73

  12 sierpnia 2017 at 17:36

  Przymus szczepionkowy nasila się ròwnież na zachodzie. We Włoszech zwiększono liczbę szczepień ( np. pneumokoki).Pisała o tym Pani Justyna Socha że stowarzyszenia Stop NOP w poprzednim wydaniu Warszawskiej Gazety.

 5. johnie

  12 sierpnia 2017 at 19:03

  A jeśli ktoś ma wątpliwości jakoweś, co do PRIORYTETÓW Polski i Polaka,
  że „znowu jakieś marsze, już mnie od tych marszów głowa boli”, to zwracam uwagę,
  że akurat „SZCZEPIENIA” Polakom dzieci powinno być tematem NAJWAŻNIEJSZYCH (zaraz po natychmiastowym USUNIĘCIU ŻYDOWNI Z PARSZAWY i likwidacji tego gniazda zła, w postaci tego kuriozalnego, z kieszeni Polaków, „Muzeum żydowskiego”), bo to być albo nie być POLAKÓW W OGÓLE, bo tego NIE DA SIE cofnąć, ani potem leczyć.
  „Szczepienia” dzieci, a zwłaszcza noworodków, to po protu zbrodnia; jest to MASOWE TRUCIE dzieciom MÓZGÓW, celowo, planowo i systematycznie, przy okazji rabując jeszcze kasę za to. Jest to planowa EKSTERMINACJA POLAKÓW w ich własnej Ojczyźnie. W biały dzień, arogancko, bezczelnie, jeszcze karząc (nielicznych) opornych… JUŻ SAMO TO – dyskredytuje Dudę, jako Prezydenta i kwalifikuje go na SZUBIENICĘ, bo byłoby nietaktem przypuszczenie, że NIE WIEDZIAŁ, co podpisuje…
  A tu – specjalnie dla „Tomka”, bo chyba widzę, że wrócił (ale jeszcze się nie „rozkręcił”, żydolub trollowski)..
  Wykład (jeden z wielu, a nie można jej odebrać licencji, jak doktorowi Jaśkowskiemu właśnie podległa żydowskiemu planowi eksterminacji Polaków mafia gdańska odebrała, bo nie jest lekarzem, a profesorem biochemii) profesor Majewskiej. Komu mało – proszę wrzucić na Youtube inżyniera (TEŻ NIE lekarza, Panie „Tomku” 🙂 ) Ziębę, w temacie „szczepienia, szczepionki”, choć tam mniej konkretów. Wykład Pani Majewskiej jest nieco nudnawy, ale podbudowuje w sposób ZASADNICZY – ZASADNOŚĆ wysiłków (nielicznych) świadomych Rodziców, chcących mieć dzieci ZDROWE, NIE trute przez instytucje, powołane rzekomo do „ochrony zdrowia” Polaków, ZA ICH WŁASNE, rabowane im, w postaci „składek”, pieniądze..
  Nie mówiąc już o chamsko deptanych, przez własnego Prezydenta, elementarnych prawach człowieka, obywatela i Rodziny…
  Nie wrzucam linku, bo system „prawy.pl” wtedy wyrzuci post „do moderacji”, lecz podaję hasło, jakie należy wrzucić na Youtube, żeby ukazał się rzeczony, obszerny wykład Pani profesor Majewskiej.
  „wykład prof. Majewskiej „Szczepienna Bomba Zegarowa””
  Shalom 🙂

 6. gieptil

  12 sierpnia 2017 at 21:24

  Kwestia przymusu szczepień jest ważna, ale moim zdaniem nie na tym powinien się koncentrować ruch antyszczepionkowy. Bo jednak w pewnej bardzo ograniczonej grupie przypadków szczepionki okazały się korzystne i skuteczne. Ale to jest grupa bardzo ograniczona. A z tego tzw. medycy wyciągają jakiś dziwny paranaukowy wniosek, że czym sczepień więcej tym lepiej – klasyczny przykład dogmatycznej paranauki, klasycznego znachorstwa i szerzenia bzdury.
  Bo różnych bakterii, wirusów i innych mikroorganizmów szkodliwych dla człowieka są tysiące. Więc co? Dawać każdemu z nas tysiące szczepionek? Myślę że niewielu ludzi przeżyłoby taki szaleńczy eksperyment.
  Jako małe dziecko tak 5-6 lat podczas wakacji wdepnąłem na jakiś wystający bolec, tak na centymetr wbił mi się w stopę. Wizyta u lekarza, i jak pamiętam dali mi jakiś zastrzyk, to była prawdopodobnie surowica przeciw tężcowi. Żyje do dzisiaj, surowica to nie szczepionka, to jakaś substancja niszcząca tężca już po infekcji. Wtedy co jasne nie szczepili przeciw tężcowi masowo. Teraz okazuje się każde dziecko do 18 roku życia jest 4 razy szczepione przeciw tężcowi. Jak się zorientowałem zostać zainfekowanym przez tężec jest bardzo trudno, to przypadki liczone w sztukach, głównie bywa on w końskim łajnie. Ilu ludzi dzisiaj ma do czynienia z końskim łajnem??? ;-)))))))))))) Więc to klasyka bredni i paranauki. A wystarczy ludzi poinformować, że w przypadku zranienia gdy może być w pobliżu końskie gówno należy pilnie udać się do lekarza i pobrać surowicę. Tego się nie robi, za to szczepi się dzieciaki i młodzież do obłędu. W Polsce rocznie jest 5 do 10 zgonów z powodu tężca. To prawdopodobnie rolnicy posiadający konie których nie poinformowano, że po głębszym zranieniu powinni udać się do lekarza i pobrać surowicę. Za to szczepi się do obłędu przeciw tężcowi młodzież w miastach. Dom wariatów.

  • gieptil

   13 sierpnia 2017 at 07:38

   No i jest jeszcze inna kwestia, sposób badania szczepionek. Lobby szczepionkowe dużo krzyczy, ale jak ognia unika kwestii jak szczepionki są badane. Czyżby domyślali się że badania są oszukiwane?
   Ostatnio interesowałem się takim znanym środkiem na roślinobójczym jak Roundup. Jeden z naukowców ujawnił jak zostały przeprowadzone lipne badania tego środka. A więc ten Roundup zawiera główną substancję czynną glifosat oraz wiele innych substancji chemicznych bez których jest nieskuteczny, nie zabija roślinek. Więc … oni nie badali Roundupu, tylko badali sam glifosat, który sam jest nieskuteczny. Niezły wybieg i jawne oszustwo. Poza tym, badania na szczurach trwały zaledwie 3 miesiące. W takim okresie nie mogą ujawnić się choroby które powoli się rozwijają. W ten sposób niby zrobiono badania, ale tak żeby wyszło że jest dobrze – środek jest bezpieczny. Podejrzewam że podobne sztuczki są robione przy badaniu szczepionek, a lobby szczepionkowe jak najbardziej się tego domyśla.

 7. luka

  13 sierpnia 2017 at 04:25

  w kwestii przymusowych szczepien nie zgadzam sie na przymuszanie do szczepien kazdy ma rozumi powinien miec wolna wole w tej sprawie.

 8. pidzio

  14 sierpnia 2017 at 12:55

  Wprowadzić w Polsce wolny wybór przez rodziców szczepień dzieci.
  Pani premier i prokurator generalny do dzieła!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra