Z kraju

Ciało naczelnika Urzędu Skarbowego znaleziono w celi aresztu!

Jak poinformował „Dziennik Zachodni” w areszcie śledczym w Warszawie Białołęce, w celi, znaleziono ciało byłego naczelnika Pierwszego Śląskiego Urzędu Skarbowego w Sosnowcu, Marcina K., który był głównym podejrzanym w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Regionalną w Katowicach.

Pod koniec lutego tego roku funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymali między innymi naczelnika Pierwszego Śląskiego Urzędu Skarbowego w Sosnowcu Marcina K. Zatrzymany „Miał przyjąć łapówki w wysokości ponad 600 tysięcy złotych. Usłyszał zarzuty” – przypomniał „Dziennik Zachodni”. Marcin K. miał także zeznawać niebawem jako świadek w innej poważnej sprawie.

Internauci nie wierzą w przypadkową śmierć aresztanta, który łączył świat wielkich interesów i polityki. Zwłaszcza, że w celi był monitoring, a zmarły nie przebywał w niej sam.

– Jak w kiepskim filmie sensacyjnym, tylko, że to nie jest film – skomentował na profilu społecznościowym informację o śmierci Marcina K. były wicewojewoda śląski Piotr Spyra.

Oprac. Robert Wyrostkiewicz

Źródło: http://plus.dziennikzachodni.pl

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

21 komentarzy

21 Komentarzy

 1. johnie

  12 sierpnia 2017 at 21:59

  Aha… Seryjny samobójca powraca 🙂 ..
  Czyżby „Watahy” ponownie zaczynały się dożynać ? 🙂
  Nie mam nic przeciwko temu.
  Żeby się SKUTECZNIE powyrzynały. Wzajemnie…
  Ale, żeby zaprzestano mordować Polakom DZIECI…
  Mam na myśli „szczepienia”..
  Żeby Polacy się obudzili i ZAUWAŻYLI łaskawie,
  CO oznaczają naprawdę te „szczepienia”…
  PROSZĘ POSŁUCHAĆ KONIECZNIE ! :
  „wykład prof. Majewskiej „Szczepienna Bomba Zegarowa”
  „Szczepienia” te oznaczają ZAGŁADĘ POLAKÓW…
  Zanik wszelkiej inteligencji, człowieczeństwa..
  Następne pokolenie, to będzie już populacja Downów,
  chorowitych kalek, niepełnosprawnych umysłowo,
  Absolutnie niezdolnych do jakiejkolwiek już obrony przez OKUPANTEM (żydowskim)..
  Kalek, których Pani Katarzyna, Pan Halva i Ordo Iuris zabrania wyskrobywać !
  NIE KIWAJĄC PALCEM TERAZ _ w obronie już urodzonych, ZDROWYCH dzieci !..
  Z których mogą jeszcze wyrosnąć ZDROWI i PEŁNOSPRAWNI umysłowo Polacy,
  którzy jeszcze odrodzić mogą Polskę !
  TO jest ważne !
  A NIE kolejny trup, który „za dużo wiedział”, jak Lepper, czy Olewnik…

  • wiesscar

   12 sierpnia 2017 at 23:11

   szczepic trzeba bo przyjda epidemie, ma byc fundusz odszkodowawczy dla tych ktorzy poniosa uszczerbek na zdrowiu po szczepieniu,
   zycie od urodzenia do smierci to pasmo rozmaitych ryzyk,

   • johnie

    13 sierpnia 2017 at 08:17

    Panie „wiesscar”.
    Proszę się doszkolić.
    Bo Pan nie wie, czym dzisiaj są „szczepienia”..
    Niestety, równie potworną INERCJĘ myślenia wykazuje dzisiaj 80% ludzi
    I NA TYM właśnie jedzie ta zbrodnicza mafia.
    Na NIEŚWIADOMOŚCI.
    Na NIEUZASADNIONYM zaufaniu do „służby zdrowia”,
    że przecież troszczy się o nasze zdrowie,
    a nie usiłuje nas WYMORDOWAĆ powolutku,
    za pomocą właśnie „szczepień” dzieci,
    Panie „wiesscar” i inni naiwni 🙁 ..
    Nalegam na wysłuchanie jednak wykładu profesor Majewskiej
    „Szczepienna Bomba Zegarowa” na Youtube.
    BARDZO proszę..
    Tam nie ma wykrzykników ani emocji..
    Pani profesor beznamiętnie tłumaczy mechanizmy tego KSENOCYDU
    na Polakach i NIE tylko na Polakach..
    Na GOJACH, Panie „wiesscar”…
    Dużo tam fachowych wyrażeń i pojęć, ale kto ma choć trochę wykształcenia z liceum, czy technikum jeszcze (dawnego, nie dzisiejszego !..), to zrozumie…
    Pozdrawiam serdecznie.

    • wiesscar

     13 sierpnia 2017 at 15:17

     to najpierw szczepmy Zydow a potem gojow tymi samymi szczepionkami,

     • johnie

      13 sierpnia 2017 at 17:32

      Oooo ! To to to ! !!! 😀 …

   • pidzio

    14 sierpnia 2017 at 12:23

    wiesscar o jakim funduszu bredzisz jeżeli wg. pani Justyny Socha piszącej w tygodniku WARSZAWSKA GAZETA lekarze są odsuwani od wykonywania zawodu jeżeli tylko odważą się stwierdzić powikłania poszczepienne. Gdzie jest nasz cudowny wymiar sprawiedliwości, którego reformę zablokował „wspaniały” prezydent pan Andrzej D. wywodzący się wg. pana prof Jerzego Roberta Nowaka ze środowiska unii wolności i tego obozu (czytaj bloog pana prof).

  • najwyzszakastaskurwysynów

   14 sierpnia 2017 at 06:24

   Idź bądź kretynem gdzie indziej. Jestem przeciwko obowiązkowym szczepieniom szczepionkami o toksycznym składzie, ale te twoje śmieszne wywody , wrzucanie wszystkich do jednego worka i atak na ludzi niepełnosprawnych świadczą tylko o twoim chamstwie i braku empatii. A te krzyki wielkimi literami to dowód na niskie poczucie własnej wartości. A co oznacza „populacja Downów”?- sklonują doktora Downa? Żegnam cię i nie pozdrawiam sftustrowany onanisto.

   • George

    14 sierpnia 2017 at 11:11

    Populacja Downów , to stwierdzony naukowo fakt , wynik masowych szczepień w USA . W efekcie szczepień 15% populacji zaszczepionych nie jest zdolnych do podjęcia jakiejkolwiek pracy , pozostali nie są w stanie opanować materiału szkolnego , przyswajanego przez młodzież jeszcze 25 lat temu . Ci ludzie nie maja znamion fizycznych typowych dla choroby Downa , mają „tylko” niesprawne mózgi .

    • najwyzszakastaskurwysynów

     16 sierpnia 2017 at 07:26

     W zespole downa, który nie jest żadną chorobą a zmianą genetyczną (trisomia 21)występują oczywiście problemy zdrowotne (serce, słuch, wzrok) bardzo różnie u każdego inaczej. Są także zaburzenia umysłowe, ale część osób z ZD podejmuje pracę i radzi sobie.

  • pidzio

   14 sierpnia 2017 at 12:17

   Przymusowe szczepienia bezbronnych polskich dzieci to draństwo! Niestety szczepionek jest coraz więcej i to podpisał pełniący funkcję prezydenta pan Andrzej D., którego negatywnie opisuje nasz polski patriota na swoim bloogu prof Jerzy Robert Nowak. Za nie wykonanie szczepień rujnujące kary finansowe, na które polska rodzina nie będzie miała środków a nawet zabieranie dzieci rodzicom niczym Niemcy na Zamojszczyźnie podczas drugiej wojny światowej. „Eksperci” najpierw nagłaśniają w środkach przekazu jakoby już panowała epidemia a potem bum cyk i obywatel z rządu od zdrowia pan Konstanty R. kupuje od koncernów ponad milion szczepionek np. na jakieś pneumokoki. To jest rozbój na naszych dzieciach, wnukach oraz krewnych. Na całym świecie trwają protesty przeciw temu draństwu.
   Pani Justyna Socha i organizacja STOP NOP w każdym wydaniu tygodnika WARSZAWSKA GAZETA opisuje wiele przypadków powikłań i kalectwa naszych bezbronnych pociech. Pytam kiedy, obecny ponoć rząd polski, na który głosowałem od dawna z rodzinom zaprzestanie tego procederu? Dlaczego oficjalne środki prasowe PIS i TVP Jacka Kurskiego nie pokazały migawek z ponad dziesięciotysięcznej demonstracji w Warszawie przeciwko obowiązkowym szczepieniom z 3 czerwca b.r.? Czyżby to mogło zaszkodzić tym którzy na siłę karzą szczepić nasze ukochane polskie dzieci bo mają na tym dochód nie gorszy jak handel broniom? Dlaczego pan Andrzej Duda podpisał na to zgodę?

  • niepisior

   14 sierpnia 2017 at 15:28

   Czy to jest odprysk śledztwa w sprawie korupcji w kopalniach na Śląsku? Tam też było kilka spektakularnych samobójstw. Umierali prawdziwi twardziele…

 2. johnie

  12 sierpnia 2017 at 22:04

  Trzeba po prostu pojechać i powyrzynać tę pejsatą swołocz w jarmułkach, która pociąga za sznurki Dudów, Kaczyńskich i innych Szydeł i Schetynów !
  Powiesić Radziwiłła i Posobkiewicza, oraz tych Wojewodów i szefów Sanepidów, którzy nadgorliwi są w zastraszaniu rodziców, broniących swoje dzieci przed zrobieniem z nich przez żydownię KALEK !..
  Tę swołocz, która drze ryja, że Aj WAJ ! ANTYSEMITYYYZM !!..

  • johnie

   12 sierpnia 2017 at 22:05

   Chyba trzeba ERDOGANA, żeby wsadził do więzień 150 tysięcy tych żydów i szabesgojów ! I przywrócił karę śmierci !

   • wiesscar

    12 sierpnia 2017 at 23:08

    nie, tak system opracowac zeby Zydzi handlowali, bogacili siebie i panstwo polskie, Zydzi sie nie zmienia – musza handlowac, niech to robia zgodnie z prawem ktore powinno dac sie im bogacic ale podatki powinni Polsce placic jezeli robia interesy w Polsce, katolicy – nie mozemy ludzi mordowac za kombinowanie w intresach a czasem zlodziejstwo, lapac i karac finansowo wtedy, Zydzi i handel to jednosc,

    • johnie

     13 sierpnia 2017 at 08:21

     Panie „wiesscar”.
     Pan jest chyba odporny na wiedzę 🙂
     Szczególnie historyczną 🙂
     Gdzie Koło Historii toczy się cyklicznie.
     Od pogromu – do pogromu żydów 🙂
     Którym zawsze jest MAŁO ich „handlu”, bogacenia się i płacenia podatków swemu każdorazowemu żywicielowi 🙂
     Od kiedy to JEMIOŁA na topoli wie, kiedy ma nieco ograniczyć swoje pasożytowanie na gospodarzu ? 🙂 … Bo inaczej drzewo padnie ? 🙂
     Polska właśnie już padła… Pokryta jest już prawie w całości jemiołą…
     Shalom !..

    • pidzio

     14 sierpnia 2017 at 12:36

     wiesscar przeczytaj książkę pt. „żydowskie lobby polityczne w Polsce” – autor Marian Miszalski to się dowiesz jak żydostwo oszukiwało na podatkach kolejnych królów polskich zaniżając najprościej swoją liczebność w Polsce a tym samym płacąc do skarbca kilkakrotnie mniejsze kwoty. Znajdziesz tu też inne ich wyczyny.

 3. Soroka

  13 sierpnia 2017 at 10:08

  Za dużo wiedział i za dużo gadał!
  PS> Jakiś nowy troll „johnie” się nam tu pojawił.

  • wiesscar

   13 sierpnia 2017 at 15:24

   od pewnego czasu juz tu trolluje,

   • johnie

    13 sierpnia 2017 at 17:39

    Panowie „soroka” i „wiesscar”.
    Niestety, stanowicie WY właśnie o POZIOMIE (żenującym..) tego portalu Pana Halwy, doskonale przystając do poziomu felietonów – Pani Wiejak, Miłosza, Bodakowskiego i Kuźmiuka 🙂
    Jak mawiał pewien francuski mędrzec: – ze swego stanu posiadania – NIKT nie jest zadowolony.. Ze swego ROZUMU – KAŻDY !” 🙂
    Szczególnie, extremalnie rusofobiczny Pan „soroka”, któremu już NIC nie pomoże… Pan „wiesscar” – jeszcze rokuje nadzieje, pozdrawiam, Panie „wiesscar”..
    A wchodzę tu jeszcze tylko i wyłącznie, ze względu na wpisy „egzorcysty” i „roberta B.”. I jeszcze paru trzeźwych i rozsądnych ludzi… Mając nadzieję – docierać do NOWYCH, którzy się też tu z rzadka pojawiają, bo portal to raczej słabo odwiedzany…
    Polecam usilnie „NEon24.pl” – istny hyde-park, gdzie można ścierać się nawet z patologicznymi komuchami i „politykami”, „alexjones.pl” – taki sobie, albo portal Roberta Brzozy.

    • najwyzszakastaskurwysynów

     14 sierpnia 2017 at 06:33

     johnie , nie mów niech ktoś coś, najlepiej Erdogan. Jedz do Izraela i się wysadź w powietrze w Knesecie; zrobisz ludzkości dwie przysługi 🙂

 4. tomek

  15 sierpnia 2017 at 09:42

  stały desant UBywateli i kolaborantow z neonu

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra