Z zagranicy

Wielka Brytania: Muzułmański gang gwałcicieli otrzymał niższe wyroki, ponieważ „ofiary były białe”

Członkowie azjatyckiego gangu gwałcicieli, który napadał na białe nastolatki, nie posiedzą zbyt długo w więzieniu ze względu na panującą wśród sędziów polityczną poprawność oraz strach – poinformował doradca prawny brytyjskiego rządu Lord McDonald.

Rzecz jasna określenia „azjatycki” w odniesieniu do gangu użył ze względu na polityczną poprawność, ponieważ wszyscy członkowie bandy są muzułmanami. Co więcej brytyjskie dziewczynki, które padły ofiarami zwyrodnialców, przeżyły prawdziwy szok, kiedy okazało się, że wszystkie instytucje powołane do ochrony ofiar przestępstw, chronią ich oprawców.

I tak policja, politycy i pomoc społeczna zawiodły je w sposób, którego komentować nawet nie trzeba, żadne z nich bowiem nie dopełniło swoich obowiązków. Dziewczęta cierpiały, a brytyjskie społeczeństwo je ignorowało ze względu na kolor skóry.

– Rasizm w zachodnim społeczeństwie tylko wówczas jest potępiany, kiedy to biali występują przeciwko nie białym – zauważył Denis MacShane, parlamentarzysta z Rotherham w l. 1994-2012 w rozmowie ze stacją BBC.

Okazuje się, że urzędnicy miejscy jasno artykułowali, że „ratusz nakazał im milczenie o etnicznej przynależności sprawców, aby nie zaszkodzić ‚jedności społeczeństwa’”.

Ochrona tych muzułmańskich gangów kosztem interesu niewinnych dziewcząt trwa nadal. Co ciekawe, mimo że informacja o ich sprawstwie przedarła się do przestrzeni publicznej, bardzo niewielu z tych mężczyzn zostało doprowadzonych przed oblicze sądu i skazanych, a ci, którzy zostali – na kary rzec można symboliczne.

Sprawa jest o tyle bulwersująca, że jeden z członków wspomnianego wyżej gangu nie krył swoich motywów działania. – Wszystkie białe kobiety nadają się tylko do jednego, do tego, żeby mężczyzna taki jak ja piep***ł je i wykorzystał jak śmiecie, tyle tylko są warte kobiety takie jak ty – mówił.

Były szef królewskiej służby prokuratorskiej a zarazem liberalny demokrata Lord McDonald oświadczył, że „Wielka Brytania po sprawie Newcastle musi zmierzyć się z ‚dogłębnie rasistowską’ rzeczywistością muzułmańskich gwałtów i gwałtów zbiorowych”. To jednak dopiero przysłowiowy wierzchołek góry lodowej. Poza rasizmem i gwałtami, ignorowane przez polityków są również inne problemy, jakie niesie za sobą obecność muzułmańskich społeczności, a które są zakorzenione w doktrynie islamu, a mianowicie popełnianie całej masy innych przestępstw i dżihad.

– Młode białe dziewczynki były brutalnie gwałcone i wykorzystywane seksualnie przez gangi Azjatów w miastach w całej Wielkiej Brytanii, a kiedy przyszło do wydania wyroku, aspekt rasowy został w większości zignorowany – zauważył. – Obecnie eksperci prawa wzywają brytyjskich sędziów, aby w sposób właściwy bronili dziewczynek, które są atakowane ze względu ma biały kolor skóry – dodał, zaznaczając, iż sprawa dotyczy ponad 100 trzynastolatek, zgwałconych przez muzułmanów.

Podkreślał, iż w ostatnim czasie mieliśmy do czynienia z serią procesów sprawców gwałtów na dziewczynkach w wieku szkolnym.

Źródło: Jihad Watch

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

12 komentarzy

12 Komentarzy

 1. Pingback: obat sipilis dan kecing nanah

 2. Agen Obat Sipilis di Ciamis

  7 listopada 2017 at 04:15

  Hi there, itss nice post regarding media print, we all
  know mmeԀia is a fantastic souгce of information.

 3. Pingback: Obat Kutil Belut

 4. Pingback: beli obat kutil kelamin diSulawesi Selatan ampuh

 5. Pingback: obat kutil dan mata ikan

 6. Pingback: obat kutil kelamin pria}

 7. Pingback: Apa Itu Kutil Kemaluan

 8. Pingback: Cara Sembuhkan Wasir

 9. Pingback: Obat Tradisional Mengobati Kutil Kelamin

 10. estate agent

  2 grudnia 2017 at 03:17

  It is remarkable, rather amusing opinion

 11. Pingback: Obat kutil kelamin

 12. Pingback: Pada Kemaluan

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra