Z kraju

Nasz news: PO zaproponowała Bartoszowi Kramkowi miejsce na listach w przyszłych wyborach

Jak poinformowały portal Prawy.pl wiarygodne źródła, wrocławskie struktury Platformy Obywatelskiej zaproponowały Bartoszowi Kramkowi miejsce na listach PO w kolejnych wyborach do parlamentu. Niewykluczone, że wystartuje on także we wcześniejszych wyborach samorządowych, aby na stanowisku samorządowym przeczekać do wyborów do parlamentu.

Wrocławska PO podała pomocną dłoń Bartoszowi Kramkowi, który nawoływał do obalenia rządów PiS w Polsce. Zagrożony zarzutami prokuratorskimi znalazł ciepłe schronienie w strukturach tego ugrupowania.

Otwartym pozostaje pytanie, co stanie się z jego żoną, która również zagrożona jest zarzutami prokuratorskimi? Być może, mając męża w PO, pani Kozlowska wyląduje w Nowoczesnej.

Nie jest to wykluczone, jako że zarówno ugrupowaniu Nowoczesna jak i samej Kozlowskiej bardzo blisko do George’a Sorosa.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

398 komentarzy

398 Komentarzy

  1. To stop family from injure?

  2. Melisa

    15 listopada 2017 at 13:00

    Very energetic blog, I liked that bit. Will there be
    a part 2?

  3. Pingback: Cara Merontokan Kutil Kemaluan

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra