Z kraju

Jest nowy projekt ustawy chroniącej dzieci nienarodzone

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej #ZatrzymajAborcję, którego pełnomocnikiem jest Kaja Godek w dniu 17 sierpnia 2017 r. złoży u Marszałka Sejmu zawiadomienie o swoim utworzeniu oraz projekt nowelizacji ustawy aborcyjnej.

Nowelizacja zawiera niewielką zmianę w treści ustawy – wykreślenie przesłanki eugenicznej, tj. przepisu zezwalającego na zabicie dziecka z powodu podejrzenia jego niepełnosprawności lub choroby. Na mocy tej przesłanki ginie w Polsce 96 % wszystkich abortowanych dzieci. Praktyka ta cechuje się szczególnym okrucieństwem, gdyż aborcje ze względu na wady u dziecka wykonuje się na zaawansowanym etapie ciąży (4-5-6 miesiąc). Z aborcji eugenicznych rodzą się żywe dzieci, które umierają w męczarniach poza organizmem matki. W 2015 r. w Polsce w majestacie prawa zabito 1000 dzieci podejrzewanych o niepełnosprawność.

Stosownie do obowiązujących przepisów Marszałek ma 14 dni na przyjęcie zawiadomienia, po tym czasie rozpoczyna się zbiórka podpisów pod projektem, musi być ich zebrane co najmniej 100 tysięcy. Olbrzymia aktywność osób zaangażowanych w obronę życia oraz zdecydowany odzew ze strony ludzi dobrej woli rekrutowanych w terenie wskazują, że liczba podpisów może być nawet kilkakrotnie wyższa.

Akcję prowadzi Fundacja Życie i Rodzina, której wolontariusze na co dzień działają w całej Polsce organizując akcje w obronie nienarodzonych dzieci oraz tożsamości małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny, a także CitizenGO Polska, który do kampanii zbiórkowej zaprosił obywateli, do tej pory masowo aktywnych w Internecie poprzez podpisywanie petycji i udział w działaniach on-line.

Źródło: Magdalena Korzekwa-Kaliszuk/CitizenGO

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

17 komentarzy

17 Komentarzy

 1. Pingback: obat sipilis dan kecing nanah

 2. Pingback: Gejala Kutil Kelamin Di Tenggorokan

 3. Pingback: obat kutil tradisional yang ampuh

 4. Pingback: Pengalaman Operasi Kutil Kelamin

 5. Pingback: Obat kutil kelamin

 6. Pingback: bahaya wasir

 7. Pingback: obat kutil kelamin jakarta

 8. Pingback: gambar kemaluan wanita dan lelaki

 9. Pingback: Obat Kutil Jengger DiKepulauan Anambas

 10. Pingback: Apakah Kutil Kelamin Dapat Sembuh Total DiGarut

 11. Pingback: Kutil Kelamin Seperti Apa DiKaro

 12. Pingback: Obat kutil kelamin

 13. Pingback: Sabun Penyebab Penularan Kutil Kelamin

 14. Pingback: Obat Kutil Kelamin Yang Dijual Bebas Di Apotik

 15. Pingback: gambar kutil kelamin pria

 16. Pingback: penyebab tumbuh nya kutil

 17. Pingback: obat kutil kelamin di apotik

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra