Z zagranicy

Syn premiera Netanyahu: Amerykańskie grupy lewicowe są bardziej niebezpieczne niż neonaziści

Yair Netahyahu, syn premiera Izraela Benjamina Netanyahu powiedział w środę, że amerykańskie grupy lewicowe są bardziej niebezpieczne niż neonaziści.

Odnosząc się do aktów przemocy, do jakich doszło w zeszły weekend w Charlottesville, w Wirginii, oraz uznanego za kontrowersyjne oświadczenia prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa, który powiedział, że wina za incydent ze skutkiem śmiertelnym „leży po obu stronach”, Yair Netanyahu oświadczył, że bardziej obawia się organizacji lewicowych, które ostatnio skupiły na sobie uwagę opinii publicznej, niż neonazistów.

– Umieszczając sprawy w odpowiedniej perspektywie – kontynuował Yair Netanyahu na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych – jestem Żydem, jestem Izraelitą, neonazistowskie szumowiny w Wirginii nienawidzą mnie i mojego kraju. Ale oni należą do przeszłości. Ich rasa wymiera – tłumaczył. – Jednakże bandyci z Antify i ruchu Black Lives Matter, którzy nienawidzą mojego kraju (i, w mojej ocenie, Ameryki także) rosną w siłę i stają się super dominującymi na amerykańskich uniwersytetach i w życiu publicznym – dodał.

Do zamieszek w miasteczku studenckim w Wirginii doszło w zeszłą sobotę. Wówczas to neonaziści i zwolennicy supremacji białej rasy zorganizowali wiec w Charlottesville w proteście przeciwko planowanemu przez władze miejskie usunięciu pomnika generała Roberta E. Lee, dowódcy wojsk Konfederacji w czasie wojny secesyjnej (1861–1865). Demonstracja odbywała się pod hasłem: „Zjednoczyć prawicę”. Kiedy spotkali kontrmanifestantów z grup lewicowych, doszło do starć, które zakończyły się rozlewem krwi, kiedy 20-letni James Fields, podejrzewany o sympatie nazistowskie, wjechał samochodem w tłum protestujących lewaków, wskutek czego jedna kobieta straciła życie, a 19 osób zostało rannych.

Źródło: Times of Israel

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

44 komentarze

44 Komentarzy

 1. becia

  18 sierpnia 2017 at 09:53

  Lewactwo trzeba z grubej rury…

  • niepisior

   18 sierpnia 2017 at 11:55

   Dwe kwestie:
   1) Nawet w portalu „prawy.pl” zmiękczenie redaktorskich mózgów osiągnęło poziom szmatławca z Czerskiej! Jak można, na prawicowym portalu pisać o NEONAZISTACH (czyli narodowych SOCJALISTACH!) że to ruch PRAWICOWY????!!!!! Widać, że kontakt z fb skutecznie pozbawia najprostszej refleksji i czujności!
   2) Polska prawica (którą reprezentuje TYLKO JKM, bo PiS to przecież również partia narodowo SOCJALISTYCZNA!), od dawna buduje poprawne relacje ze środowiskami żydowskimi, których poglądy wyraził młody Netanjahu. I to trzeba kontynuować, bo nie wszyscy Żydzi nienawidzą Polski i Polaków, i nie wszyscy Żydzi to żydokomuna! Pamiętajmy o tym!

  • you-tube

   18 sierpnia 2017 at 12:41

   Zbignew Stonoga-Odpowiedz na zarzuty ,Dominika Duda.(3 minuta: co mowi Stonoga o Kaczynskim i dlaczego chce go ukarać za „zydów”)

   • marju73

    18 sierpnia 2017 at 20:15

    Na stronie Dakowskiego jest info że w środę Kaczyński miał spotkanie z żydostwem.

 2. Maciek

  18 sierpnia 2017 at 09:58

  Ależ tutaj chyba obowiązuje geometria okręgu . Neonaziści i neomarksiści znajdują się po sąsiedzku obok . Bardziej niebezpieczni od nich są funkcjonariusze Mossad , FSB , CIA . Zresztą tu także zdaje się zachowano model przypominający działania carskiej Ochrany ,tzn. radykalne młodzieżówki są źródłem ,narybku werbowanego do „poważnych” „służb” . I tak to się kręci .

 3. Slawomir Tomasz Roch

  18 sierpnia 2017 at 11:27

  Yair Netanyahu ma calkowita racje i dobrze wie co mowi bowiem Zydzi w USA maja b. liczna i b. wplywowa diaspore i maja swietne informacje. Lewactwo wszystkimi silami i srodkami wprowadza teraz gdzie sie tylko da demoniczna ideologia gender. Ma juz b. wiele sukcesow! To b. niebezpieczna, totalitarna ideologia, jak komunizm i nazizm! Zydzi maja wiec powody sie jej obawiac. Nie tylko Zydzi, my Polacy absolutnie rowniez, gdyz to ideologia, ktora niszczy rodzine i wszelkie rodzinne wartosci. Gender chce ustanowic totalna anarchie! Gender chce po prostu piekla na ziemi! Gender to cywilizacja smierci! Precz z gender! Precz ze smiertelnym grzechem homoseksualizmu i cudzolostwa! Precz z szatanem!

  • Paweł

   18 sierpnia 2017 at 12:13

   Bredzisz gościu. Za lewactwem stoją właśnie żydzi.

   Jakób Appenszlak („Myśl żydowska” 1917).

   „Rozproszenie żydowskie utkało właściwie sieć duchową w Europie, rodzaj systemu krwionośnego w łonie ludzkości, bez względu na granice narodów. I jak dziś wszystko to wygląda? Przyjrzyjcie się wszystkim partiom liberalnym, demokratycznym, mieszczańskim, konstytucyjnym, masońskim lożom, obozom opozycji – wszędzie tam są żydzi, wysuwają Aryjczyków, a sami często ukrywają się za nimi; sypią swoje złoto dla podsycania obcych ideałów, poruszają sprężynę i stoją za plecami budowniczych. Czynią tak, bo mają w tem cel swój. Są wszędzie, gdzie się coś rodzi, tworzy, bogaci, wywyższa, doskonali. Lecz nie ma ich tam, gdzie się podpisuje wyroki śmierci, gdzie broń szczęka, krew płynie i ludzie mordują się i gryzą, jak wilcy”.

   • Slawomir Tomasz Roch

    18 sierpnia 2017 at 14:41

    Naturalnie bo wtedy nie bylo panstwa Izrael dlatego m.in Zydzi popierali komunistow. Dzis nie maja wyjscia, gdyz nowa lewica nienawidzi takze judaizmu. To tyle w temacie. Trzymaj sie faktow i nie powoluj sie na teksty sprzed I wojny swiatowej.

    • Paweł

     18 sierpnia 2017 at 15:03

     Owe teksty są cały czas aktualne i bezpośrednio dotyczą Polski i Chrześcijan. Jest czarno na białym, kto odpowiada za I i II wojnę światową. Stworzyli potwora niech się teraz martwią. Nowa lewica kocha judaizm, bo dał jej życie. Ps. może mam się powoływać na teksty sprzed 4 i 2 tysięcy lat?

    • Paweł

     18 sierpnia 2017 at 15:06

     Mało tego. Nie tyle popierali komunistów co stworzyli komunę i wymordowali miliony Słowian. Napisałeś to tak jakby nic to nie znaczyło. Ot, taki drobny incydent. Temat zakończymy, gdy zapłacą za wszystkie zbrodnie, których się dopuścili, oddadzą okupowane tereny w ręce Palestyńczyków lub sami ich podpijemy – wszak izrael jest nielegalną polską kolonią.

     • Paweł

      18 sierpnia 2017 at 15:08

      podbijemy* – żydowska cecha mi się udzieliła.

  • Paweł

   18 sierpnia 2017 at 12:25

   Semi Abraham. Od żyda do chrześcijanina. 1912.

   „Tak będą wychowywane dzieci żydowskie: nienawiść do wszystkiego co chrześcijańskie, będzie im wszczepiana od wczesnego dzieciństwa”.

   Moritz Cohn. W „Księdze win Judy”. Str. 123.

   „Nie dawszy się wessać, duch żydowski panuje dziś tam, gdzie dawniej był zaledwie cierpiany. Nie mamy potrzeby z pokorą średniowieczną ukrywać, że oddawna posiadamy władzę nam przyobiecaną. Bez nas żaden potentant świata nie może nic przedsięwziąć, bo panujemy nad rynkiem pieniężnym. Żaden wyraz, którego sobie nie życzymy, nie dostanie się do publiczności, bo panujemy nad prasą. Żadna myśl nam niemiła nie dojdzie do koła wykształconych, bo panujemy nad książkami… Duch żydowski podbił świat”.

   • Slawomir Tomasz Roch

    18 sierpnia 2017 at 14:50

    Czemu sie dziwisz?! Przeciez wsrod Zydow po dzis dzien nikt z Synagogi nie odwolal, fundamentalnej w mniemaniu Zydow prawdy, ze Jezus Chrystus to oszust, ktory oglosil sie Bogiem i za to wlasnie zostal skazany na najwyzszy wymiar kary. Dla Zydow chrzescijanie to biedaki, idace za oszustem!!! Tymczasem my chrzescijanie gleboko wierzymy, ze to wlasnie Zydzi sa w b. tragicznym bledzie, nie rozpoznali bowiem Mesjasza, ktory przyszedl w Chrystusie Panu. Pomimo tej ogromnej roznicy trzeba jakos obok siebie zyc, by sie nie pozabijac. Tymczasem gender to wrog kazdej rodziny! Ot i wszystko.

    • Paweł

     18 sierpnia 2017 at 15:00

     Problem w tym, że nie ma możliwości, żeby współistnieć. Nie może być na tym świecie miejsca dla rasistów i szowinistów.

  • internet

   18 sierpnia 2017 at 12:44

   Gender to oni wprowadzili w kibucach.

 4. Paweł

  18 sierpnia 2017 at 12:14

  Szkoda, że synek nie wspomniał o swoim tatusiu terroryście.

 5. Dante

  18 sierpnia 2017 at 14:20

  Diabeł ubrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni.

  Ciekaw jednak jestem, na jakiej podstawie uważa, że biały człowiek umiera. Tata coś wspomniał o tym przy kolacji? Czy jest to zwykły przejaw żydowskiego szowinizmu, zapisanego Talmudzie?

  Nawet jeśli Talmud pisał sam Lucyfer, to nic to nie da jego wyznawcom. Zbawiciel rzekł bowiem – „na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą”.

 6. Karol

  18 sierpnia 2017 at 14:24

  Żydowskie teksty należy czytać z należną rozwagą i w wspak!
  «nie tak, jak by należało»

 7. klioes vel pislamista

  18 sierpnia 2017 at 16:44

  Szczerze do premiera Francji

  Musze niestety komus dokuczyc:
  Nie mam ochoty wcale „sie uczyc,
  Jak zyc z terrorem”. Francji premierze!
  Jest pan idiota, mowiac tak szczerze.

 8. Janusz

  18 sierpnia 2017 at 17:43

  A co powiedział pies Netanyahu?

 9. new business adviser

  25 sierpnia 2017 at 01:30

  I am impressed, I have to say. good job on this article! A lot of information to take into consideration. Your write up is really useful to me.

 10. Queen Creek Marijuana

  26 sierpnia 2017 at 09:11

  Incredible! This blog looks just like my old one I enjoyed your page.

 11. Jesse Grillo

  28 sierpnia 2017 at 12:34

  Incredible. I needed this. I really love your article but, I am a terrible reader. Do you have you tube videos on the topic?

 12. startup investor

  28 sierpnia 2017 at 23:57

  Thumbs up! This is so helpful! Hey, that is a clever way of thinking about it. Just wanted to say fantastic page!

 13. dispensaries near me

  29 sierpnia 2017 at 02:00

  Your writing style reminds me of my teacher. Your points are well formed. Colors seem brighter when you are around.

 14. 420 app

  30 sierpnia 2017 at 01:08

  I truly think this posts needs much more consideration. I will probably be again to read much more, thanks for that info. I am impressed, I have to say. I shared this on my blog and 88 people have already read it. Your write up reminds me of my bestie. Your points are well formed.

 15. online casino app

  31 sierpnia 2017 at 08:53

  After study a few of the blog posts on your website now, and I truly like your way of blogging. I bookmarked it to my bookmark website list and will be checking back soon. Pls check out my web site as well and let me know what you think.

 16. street wear

  2 września 2017 at 11:53

  Hello! I just would like to give a huge thumbs up for the great info you have here on this post. I will be coming back to your blog for more soon.

 17. Budget Shopping

  2 września 2017 at 14:00

  Your place is valueble for me. Thanks!?

 18. click on my site

  2 września 2017 at 21:00

  There is noticeably a bundle to know about this. I assume you made certain nice points in features also.

 19. see my site

  2 września 2017 at 21:11

  I?m impressed, I must say. Really rarely do I encounter a blog that?s both educative and entertaining, and let me tell you, you have hit the nail on the head. Your idea is outstanding; the issue is something that not enough people are speaking intelligently about. I am very happy that I stumbled across this in my search for something relating to this.

 20. see my website

  2 września 2017 at 21:20

  There are some interesting points in time in this article but I don?t know if I see all of them center to heart. There is some validity but I will take hold opinion until I look into it further. Good article , thanks and we want more! Added to FeedBurner as well

 21. porn

  4 września 2017 at 19:39

  Good post. I learn something tougher on completely different blogs everyday. It can all the time be stimulating to read content material from other writers and observe a bit something from their store. I’d desire to make use of some with the content on my weblog whether you don’t mind. Natually I’ll offer you a link in your net blog. Thanks for sharing.
  porn http://www.188maxbet.com

 22. vacation rentals

  4 września 2017 at 20:27

  Youre so cool! I dont suppose Ive learn anything like this before. So good to seek out somebody with some authentic thoughts on this subject. realy thanks for beginning this up. this website is something that is needed on the web, someone with somewhat originality. helpful job for bringing something new to the internet!
  vacation rentals http://gobo-monogram41627.alltdesign.com/details-fiction-and-caribbean-weddings-4526878

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra