Z kraju

Aj waj Róży Thun na łamach „GW” – Instytucje UE nie mogą być wobec Polski pobłażliwe!

Europoślica Platformy Obywatelskiej i bardzo długiego nazwiska udzieliła „wywiadu” weekendowej „Gazecie Wyborczej”. Tam pani Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein potwierdziła słowa Marka Twaina „Jeśli jesteś głupcem to milcz, ponieważ jeśli się odezwiesz to rozwiejesz wątpliwości”.

Ten pseudowywiad jest jedną wielką tyradą sfrustrowanej, oderwanej od rządzenia przedstawicielki starszych i mądrzejszych z Platformy Oszustów na temat Polski, rządu Beaty Szydło, Prawa i Sprawiedliwości oraz Jarosława Kaczyńskiego.

 

– Kaczyński chce rządzić jak Salazar w Portugalii albo Łukaszenka na Białorusi. (…) Instytut im. Adama Mickiewicza za kadencji Pawła Potoroczyna to był otwarty świeży ośrodek promujący Polskę. Teraz wciska zagranicy Smoleńsk i kulturę narodową, a pieniądze płyną szeroką strugą głównie na zespoły ludowe. To jest Polska hopsa-hopsa, krakowiaczek ci ja! Jak u Łukaszenki: flaga przepasana krajką, póki talerz pełny, wieś szczęśliwa i spokojna. Kaczyński chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej, nienawidzi Niemców, a Polacy są niewykształceni i dają się na to wszystko nabrać. Na szczęście mamy instytucje unijne, ale i one nie mogą pozostawać bierne. Komisji Europejskiej bardzo zależy na utrzymaniu wspólnoty europejskiej. Chce przeczekać PiS. Nie wierzy, żeby Polacy chcieli tego, co robi rząd. (…) UE to najlepsza gwarancja pokoju w Europie. I największe osiągnięcie cywilizacyjne. Tylko ostatni bandyta może chcieć to zniszczyć! Polskę będą czekać kary. Już słyszę, że pobłażając Orbanowi, popełniono błąd. Nikt się nie spodziewał, że Węgry pójdą tak daleko. Że kraj, który ledwo odzyskał demokrację, sam się będzie staczał w dyktaturę. (…) Instytucje UE nie mogą być wobec Polski pobłażliwe w nieskończoność, bo posypia się Unia. Zbliżamy się bardzo do ostatecznej granicy. Będą kary i cięcia funduszy. – opowiada Róża Thun.

 

Na koniec Thunowa rozpłakała się z powodu… nieudzielenia absolutorium dla Roberta Biedronia w Słupsku. – To fatalne, zgadzam się. Nie wiem, czy da się to odkręcić. Radni nie muszą go lubić, ale Biedroń to Europejczyk i demokrata. Sytuacja jest superpoważna. Musimy się popierać i współpracować, otwierać na wszystkie środowiska demokratyczne i proeuropejskie: demokraci wszelkiej maści, łączmy się!

 

Komentarz Prawego – Proletariusze wszystkich krajów łączcie się! Bo tak chce Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

13 komentarzy

13 Komentarzy

 1. Pingback: obat sipilis dan kecing nanah

 2. Pingback: Crystal X Mengobati Kutil Kelamin

 3. Pingback: colomax obat kutil

 4. Pingback: obat sipilis

 5. Pingback: semmbuhkan wartir

 6. Pingback: obat kutil kelamin selain de nature

 7. Pingback: Kutil Di Pinggir Anus

 8. Pingback: Cara Mengobati Penyakit Kutil Pada Kelamin Pria

 9. Pingback: Obat kutil kelamin

 10. Pingback: Obat Tradisional Kutil Klamin

 11. Pingback: Obat Kutil Kelamin Yang Dijual Di Apotik

 12. Pingback: Obat Sipilis Di Jogja

 13. Pingback: Harga Obat Kutil Collomack

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra