Z kraju

Poseł PiS Dominik Tarczyński do dziennikarza „Newsweeka” – won

Michał Krzymowski dziennikarz „Newsweeka” chciał uzyskać informacje od posła Dominika Tarczyńskiego na jego temat, ponieważ przygotowywał o nim tekst. – Czy możemy się zdzwonić?” – pyta Michał Krzymowski. „Zadzwonić to się może Lis z Kingą Rusin. Ja z Wami nie rozmawiam. Won!” (pisownia oryginalna) – odpisał Tarczyński.

 

Posła objechali nawet prawicowi dziennikarze. Dziennikarz „Do Rzeczy” Wojciech Wybranowski napisał – Uważasz to za zabawne. Bo ja uważam to za straszne chamstwo. Tak długo, jak długo pełnisz funkcję publiczną, musisz spodziewać się krytyki i dziennikarskich pytań. Tyle. A epatowanie dresiarskimi komentarzami ani sympatii Tobie, ani Twojemu ugrupowaniu nie przysporzy. Łukasz Warzecha z kolei stwierdził – Żulerska odpowiedź na kulturalną prośbę.

Tarczyński bronił się , że – są granice kłamstwa i nienawiści. Newsweek już dawno granice przekroczył.

Komentarz Prawego – Panie pośle jaki jest lisowy „Newsweek” każdy widzi, ale to nie powód, żeby tarzać się na tym samym poziomie szamba.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

148 komentarzy

148 Komentarzy

  1. Carol Bailey

    25 grudnia 2017 at 10:17

    Very informative

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra