Z zagranicy

Szał wściekłych aut w Europie – teraz Marsylia

Ostatnio auta w całej Europie oszalały. Rozjeżdżają masowo przechodniów. Dzisiaj znowu nastąpił atak szalonego auta. Dla odmiany w Marsylii, czyli najbardziej arabskim mieście i regionie Francji.

 

W Marsylii na południu Francji samochód wjechał w dwa przystanki autobusowe. Co najmniej jedna osoba zginęła, jedna odniosła poważne obrażenia. Policja zatrzymała kierowcę samochodu, 35 – letniego mężczyznę. Auto najpierw staranowało przystanek w północnej części miasta, a potem uderzyło w drugi, znajdujący się w odległości wielu kilometrów od pierwszego, na południu Marsylii. Według policji, nie wiadomo na razie, jakie były motywy działania kierowcy. Wiadomo o nim, że był wcześniej karany za rozboje, napady z bronią w ręku oraz narkotyki. Media oczywiście milczą o jego pochodzeniu etnicznym.

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

153 komentarze

153 Komentarzy

  1. MichaelIroxy

    10 listopada 2017 at 02:41

  2. chief operating officer definition

    12 listopada 2017 at 21:56

    Be aware that character three amazing chief functioning reps?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra