Z kraju

Biskup Pieronek czepia się Jarosława Kaczyńskiego za biało-czerwoną pelerynę!

Na portalu „wiadomo.co”. opublikowana została rozmowa z ks. bp. Tadeuszem Pieronkiem. Były sekretarz generalny Konferencji Episkopatu Polski, prof. nauk prawnych od wielu lat znany jest ze swojej miłości do lewaków, dewiantów, nielegalnych imigrantów i „Gazety Wyborczej”. Czego pełen wyraz daje w wywiadzie.

 

Dlatego ze względu na swoje poglądy biskup Pieronek wypowiedział się na wszystkie leżące mu na sercu i wątrobie kwestie. – Dyktaturę już mamy – stwierdził hierarcha.

 

bp. Pieronek do zdjęć, prezentujących prezesa Jarosława Kaczyńskiego w czasie wakacyjnych wędrówek. Prezes miał na sobie znaną już w całej Polsce pelerynę w polskich barwach z orłem na piersi, która wyprodukowana została z myślą o kibicach Euro 2012 – Tak zachować mógłby się jakiś nastolatek. Ale flaga nie jest od tego, aby osłaniać się nią przed deszczem.(…) Pewna część społeczeństwa jest zauroczona stylem rządzenia, jaki prezentuje PiS. Trudno będzie ich z tego zauroczenia wyprowadzić. Jesteśmy na początkowym etapie, więc nic jeszcze nie jest stracone.Ludzie muszą zrozumieć, że jeżeli nie wezmą spraw w swoje ręce i pozwolą się pozbawić tego, co należy im się z prawa naturalnego i obywatelskiego, to będziemy niewolnikami.

 

Oberwało się także KEP, że zbyt wielu w niej „zwolenników” Radia Maryja, rządowi a nawet tym, którzy urządzają smoleńskie miesięcznice, również w Krakowie.

 

Komentarz Prawego – Gdy do tych wszystkich nieszczęść jeszcze zdechnie ukochana „Gazeta Wyborcza” biskupowi Pieronkowi może pęknąć serce…

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

278 komentarzy

278 Komentarzy

 1. phones allow

  4 listopada 2017 at 20:47

  Keep on working, great job!

 2. Pingback: obat kutil untuk wajah

 3. Pingback: Bentuk Kondiloma Akuminata}

 4. Rodney

  18 listopada 2017 at 14:05

  I could not resist commenting. Perfectly written!

 5. Pingback: Cara Penyembuhan Kutil Kelamin Secara Alami

 6. Tractor Workshop Manuals

  11 grudnia 2017 at 07:11

  information technology is increasing these days, most jobs are also related to information technology;;

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra