Z kraju

MSZ zareaguje na barwy UPA, czy schowa głowę w piasek?

Czerwono-czarne flagi UPA w Dniu Niepodległości w Kijowie. Będzie reakcja polskiego MSZ i ambasady, czy znów głowa w piasek? – pyta znany działacz kresowy ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

Jednocześnie publikuje dwa niezależne od siebie nagrania, dokumentujące całość skandalicznej defilady, na której żołnierze Wojska Polskiego maszerowali obok ukraińskich pododdziałów niosących symbole zbrodniczej UPA.

Nagrania znaleźć można pod linkami:

https://www.youtube.com/watch?v=Pu_c6mpETIg&feature=youtu.be

i

https://www.youtube.com/watch?v=SiHwHLmB-T4

Dotychczas MSZ nie wydało żadnego oświadczenia w tej bulwersującej sprawie, o której pisaliśmy w artykule: http://prawy.pl/56303-wojsko-polskie-maszerowalo-obok-banderowskich-flag-i-proporcow/

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

203 komentarze

203 Komentarzy

  1. chief operating officer job description

    12 listopada 2017 at 21:05

    383 prime working specialist businesses on one quest.

  2. Keep on working, great job!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra