Z zagranicy

Aborcjonistka będzie przemawiać podczas watykańskiej konferencji na temat zmian klimatycznych i kontroli urodzeń

Chilijska socjalistka a zarazem prezydent tego kraju, która pomagała w zalegalizowaniu aborcji a teraz naciska na legalizację „małżeństw” jednopłciowych, wygłosi przemówienie na konferencji poświęconej zmianom klimatycznym i kontroli populacji, jaka ma się odbyć w listopadzie w Watykanie.

Prezydent Michelle Bachelet, która wprowadziła w Chile proaborcyjne prawo uznane przez tamtejszy Sąd Najwyższy za konstytucyjne, będzie przemawiała na forum Pontyfikalnej Akademii Nauk podczas konferencji „Zdrowie ludzkie, zdrowie planety i nasza odpowiedzialność: zmiany klimatyczne, zanieczyszczenie środowiska i zdrowie” zaplanowanej na 2 listopada.

Przemówienie Bachelet będzie zatytułowane „Globalne przywództwo, sesja I: wezwanie do działania”. Obok Bachelet przemawiać będą: aktywista na rzecz rządu światowego oraz wprowadzania ideologii zmian klimatycznych John Schellnhuber, zwolennicy ograniczenia populacji ludzkiej Partha Dasgupta i Peter Raven, proaborcyjny aktywista Jeffrey Sachs z Uniwersytetu Columbia oraz trzech proaborcyjnych amerykańskich polityków, Scott Peters, Demokrata z Kalifornii; senator Kevin de León, przewodniczący senatu stanowego Kalifornii oraz gubernator tego stanu Jerry Brown – wszyscy trzej otwarcie wspierają zbrodniczą organizację Planned Parenthood, największego giganta aborcyjnego w Stanach Zjednoczonych.

Podczas konferencji przemawiał będzie również abp. Marcelo Sanchez Sorondo, stojący na czele Pontyfikalnej Akademii Nauk. Będzie to już druga w tym roku konferencja poświęcona kontroli urodzeń gromadząca prelegentów spośród przeciwników nauczania Kościoła katolickiego w sprawie życia.

O tym, że władza polityczna, finansowa i w dużej mierze kulturowa znajduje się w rękach promotorów globalnej agendy antykoncepcji (bo przecież kontrola urodzeń opiera się właśnie na niej i na aborcji) alarmowała wiele lat temu Marguerite A. Peeters w książce „Polityka globalistów przeciwko rodzinie”. Wówczas jeszcze wydawało się, że ostoją rodziny będzie Kościół katolicki, który udzieli jej niezbędnego wsparcia. Obecnie jednak wielu „postępowych” hierarchów staje się promotorami globalnej agendy antykoncepcji we wspólnocie Kościoła, co budzi coraz większy i zupełnie uzasadniony sprzeciw wiernych.

Warto w tym momencie przypomnieć ostatni synod poświęcony rodzinie, na którym polscy hierarchowie odważnie stanęli w obronie nauczania Kościoła katolickiego na temat rodziny, życia i moralności przeciwko reprezentującym lewackie nurty kardynałom szeroko rozumianego Zachodu.

Źródło: LifeSiteNews

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Batanghari

 2. Pingback: Hpv 16 Dan 18 Adalah

 3. domain availability

  24 listopada 2017 at 12:51

  I couldn’t refrain from commenting. Perfectly written!

 4. Pingback: Obat Kutil Kelamin Di Bali DiKonawe Selatan

 5. Pingback: Obat Kutil Genital

 6. World Travel

  23 grudnia 2017 at 23:34

  Keep functioning ,splendid job!

 7. Pingback: Foto Kutil Di Anus DiAceh Besar

 8. Pingback: Obat Penggemuk badan

 9. Pingback: Ciri Ciri Kutil Kelamin Pada Pria

 10. Pingback: Jual Obat Kutil Kelamin Di Surabaya

 11. Pingback: tumbuh kutil di leher

 12. Pingback: Nama Obat Kutil Kelamin Di Apotik

 13. Pingback: http://bit.ly/2FvYNuE

 14. Pingback: Obat Sipilis DI Bandung

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra