Polskość

Powrót dr. Mengele, czyli ustawa feministek

Dotychczasowa ustawa o zawodzie lekarza (art. 26. ust. 3 pkt 3) chroniła dzieci poczęte przed poddawaniem ich eksperymentom badawczym. Feministki, które obecnie zbierają podpisy pod morderczym projektem ustawy o przewrotne nazwie „Ratujmy kobiety” chcą by to się zmieniło. Ich projekt wyłącza bowiem ochronę prawną tych dzieci, dając nieograniczone prawo do eksperymentowania na tych maleństwach.

I tak, jak ochrona prawna kobiet w ciąży pozostaje niezmienna (choć zastępują wyrażenie „dziecko poczęte” słowem „płód”), tak już na dzieciach poczętych w wyniku in vitro, których tysiące żyje w stanie zamrożenia w beczkach różnych klinik będzie można zrobić wszystko. Wystarczy pewnie zgoda rodzica, któremu być może się powie, że to dla dobra nauki. Być może zasugeruje mu się też, że te kilkadziesiąt pomrożonych dzieci jest niepotrzebnych. Przecież wszystkich i tak nie urodzi.

W ten sposób barbarzyństwo po raz kolejny ubierze się w ładne słówka, a upokarzające traktowanie i tortury staną się „koniecznym złem” rozwoju nauki. I niejeden nowy dr Mengele chętnie skorzysta z takiej okazji.

Źródło: StopAborcji

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

166 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra