Z kraju

Stanisław Michalkiewicz: Islamiści na skutek żydowskich intryg i niemieckich błędów, ponownie podmywają stary kontynent

W opublikowanym na łamach tygodnika „Polska Niepodległa” felietonie „Zostały całe 3 lata” Stanisław Michalkiewicz swoje ciekawe rozważania o polskiej pamięci historycznej rozpoczął klasycznymi rozważaniami o niemieckim spisku, który ma obalić rząd PiS, i w którym złowieszczą rolę odgrywał prezydent Duda.

Pisząc o potrzebie propagowania na całym świecie przez Polaków zwycięstw Polski, Stanisław Michalkiewicz stwierdził, że ambasador Polski w USA „Schnepf obsrywa całą Rzeczpospolitą i jeszcze bierze za to pieniądze”.

Zdaniem Stanisława Michalkiewicza „instytucje państwowe, w których gromady rozmaitych darmozjadów żrą polski chleb (…) nic nie robią dla promowania Polski za granicą”, podczas gdy należy nieustanie podkreślać zasługi Polski dla świata.

Według Stanisława Michalkiewicza „odsiecz Wiednia w roku 1683 nastąpiła w wyniku kolejnego muzułmańskiego naporu na Europę. Pierwszy odpór dał muzułmanom w roku 732 Karol Młot, w bitwie pod Poitiers zatrzymując muzułmański pochód w głąb Europy. Karol Wielki wyparł muzułmanów za Pireneje, a z Półwyspu Iberyjskiego usunęła ich Izabela Katolicka z Ferdynandem w ramach rekonkwisty, zakończonej zdobyciem Grenady w roku 1492. Nie oznaczało to bynajmniej ustania muzułmańskiego naporu na Europę. W roku 1571 pod Lepanto wojska chrześcijańskie rozgromiły flotę turecką, co na pewien czas powstrzymało muzułmański marsz na Europę. Wreszcie pod Wiedniem w roku 1683 nasz Jan III Sobieski odepchnął muzułmanów na 300 lat i dopiero teraz, na skutek żydowskich intryg i niemieckich błędów, ponownie podmywają stary kontynent”.

Stanisław Michalkiewicz przypomina też, że „kolejne, drugie po Wiktorii Wiedeńskiej polskie zwycięstwo militarne, to właśnie Bitwa Warszawska, w której załamał się bolszewicki najazd na Europę”. Zdaniem publicysty „w roku 1920, kiedy to Polska nadludzkim wysiłkiem nie tylko oparła się bolszewickiemu najazdowi, ale go odparła, chroniąc w ten sposób Europę, a może i inne części świata przez krwawym eksperymentem, który w wieku XX pochłonął życie co najmniej 100 milionów ludzi, a pozostałych pokaleczył tak, że do dzisiaj nie mogą dojść do normalności. Warto też przypomnieć, że ten polski wysiłek spotkał się z niechęcią, a przynajmniej z obojętnością wielu państw europejskich – z wyjątkiem Węgier, które udostępniły Polsce swoje fabryki amunicji”

Według Stanisława Michalkiewicza przypominanie o polskich zwycięstwach może „być bardzo dobrą odtrutką nie tylko na antypolską propagandę, prowadzoną przez żydokomunę, ale również – na komunistyczną rewolucję, jaką żydokomuna rozpętała zarówno w Europie, jak i w Ameryce – bo od bolszewickiego naporu różni się ona tylko odmienną strategią, podczas gdy cel pozostał ten sam: wyhodowanie „człowieka sowieckiego” i stworzenie mu czegoś na kształt wspólnej obory w postaci państwa totalitarnego.

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

235 komentarzy

235 Komentarzy

 1. home security camera systems costco

  14 listopada 2017 at 22:27

  To preserve family members from deterioration?

 2. timex wearers

  16 listopada 2017 at 04:57

  No matter if some one searches for his required thing, therefore he/she needs to be
  available that in detail, so that thing is maintained over here.

 3. WOW just what I was searching for. Came here by searching for โรงงานผลิตอาหารเสริม

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra