Z kraju

Stanisław Michalkiewicz: Islamiści na skutek żydowskich intryg i niemieckich błędów, ponownie podmywają stary kontynent

W opublikowanym na łamach tygodnika „Polska Niepodległa” felietonie „Zostały całe 3 lata” Stanisław Michalkiewicz swoje ciekawe rozważania o polskiej pamięci historycznej rozpoczął klasycznymi rozważaniami o niemieckim spisku, który ma obalić rząd PiS, i w którym złowieszczą rolę odgrywał prezydent Duda.

Pisząc o potrzebie propagowania na całym świecie przez Polaków zwycięstw Polski, Stanisław Michalkiewicz stwierdził, że ambasador Polski w USA „Schnepf obsrywa całą Rzeczpospolitą i jeszcze bierze za to pieniądze”.

Zdaniem Stanisława Michalkiewicza „instytucje państwowe, w których gromady rozmaitych darmozjadów żrą polski chleb (…) nic nie robią dla promowania Polski za granicą”, podczas gdy należy nieustanie podkreślać zasługi Polski dla świata.

Według Stanisława Michalkiewicza „odsiecz Wiednia w roku 1683 nastąpiła w wyniku kolejnego muzułmańskiego naporu na Europę. Pierwszy odpór dał muzułmanom w roku 732 Karol Młot, w bitwie pod Poitiers zatrzymując muzułmański pochód w głąb Europy. Karol Wielki wyparł muzułmanów za Pireneje, a z Półwyspu Iberyjskiego usunęła ich Izabela Katolicka z Ferdynandem w ramach rekonkwisty, zakończonej zdobyciem Grenady w roku 1492. Nie oznaczało to bynajmniej ustania muzułmańskiego naporu na Europę. W roku 1571 pod Lepanto wojska chrześcijańskie rozgromiły flotę turecką, co na pewien czas powstrzymało muzułmański marsz na Europę. Wreszcie pod Wiedniem w roku 1683 nasz Jan III Sobieski odepchnął muzułmanów na 300 lat i dopiero teraz, na skutek żydowskich intryg i niemieckich błędów, ponownie podmywają stary kontynent”.

Stanisław Michalkiewicz przypomina też, że „kolejne, drugie po Wiktorii Wiedeńskiej polskie zwycięstwo militarne, to właśnie Bitwa Warszawska, w której załamał się bolszewicki najazd na Europę”. Zdaniem publicysty „w roku 1920, kiedy to Polska nadludzkim wysiłkiem nie tylko oparła się bolszewickiemu najazdowi, ale go odparła, chroniąc w ten sposób Europę, a może i inne części świata przez krwawym eksperymentem, który w wieku XX pochłonął życie co najmniej 100 milionów ludzi, a pozostałych pokaleczył tak, że do dzisiaj nie mogą dojść do normalności. Warto też przypomnieć, że ten polski wysiłek spotkał się z niechęcią, a przynajmniej z obojętnością wielu państw europejskich – z wyjątkiem Węgier, które udostępniły Polsce swoje fabryki amunicji”

Według Stanisława Michalkiewicza przypominanie o polskich zwycięstwach może „być bardzo dobrą odtrutką nie tylko na antypolską propagandę, prowadzoną przez żydokomunę, ale również – na komunistyczną rewolucję, jaką żydokomuna rozpętała zarówno w Europie, jak i w Ameryce – bo od bolszewickiego naporu różni się ona tylko odmienną strategią, podczas gdy cel pozostał ten sam: wyhodowanie „człowieka sowieckiego” i stworzenie mu czegoś na kształt wspólnej obory w postaci państwa totalitarnego.

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

66 komentarzy

66 Komentarzy

 1. jacek

  28 sierpnia 2017 at 17:46

  Głównym organizatorem obecnych absurdów,wojen,majdanów,kolorowych rewolucji i szczucia EUROPY islamistami jest żydo-masoneria.Takie persony jak kanclerz Merkel,czy Soros to tylko wykonawcy masońskich rozkazów.

  • gazetawarszawska.com

   29 sierpnia 2017 at 13:13

   Chrzescijanskie dziecko zabrane rodzicom i wydane muzułmańskim opiekuna.(Fuck Muslim)

   • gazetawarszawska.com

    29 sierpnia 2017 at 13:18

    JUDAIZM I ISLAM-Żydzi prosza Jarosława Kaczyńskiego o wsparcie.

    • George

     30 sierpnia 2017 at 07:26

     Żydzi Kaczyńskiego o nic nie proszą , Oni wydają Kaczyńskiemu polecenia . Misją Kaczyńskiego jest budowa Polin , pod przykrywką teatralnego „patriotyzmu”

  • wolna-polska.pl

   29 sierpnia 2017 at 14:02

   1-„Nic nam nie zrobicie” 2-Czy choroba umysłowa to żydowskarzypadłosć?

  • wolna-polska.pl

   29 sierpnia 2017 at 14:02

   1-„Nic nam nie zrobicie” 2-Czy choroba umysłowa to żydowska przypadłosć?

 2. Soroka

  28 sierpnia 2017 at 19:38

  „na skutek żydowskich intryg i niemieckich błędów, ponownie podmywają stary kontynent”.
  Niemcy takich błędów nie robią! To jest jakaś ich kalkulacja.

  • Wojciech

   29 sierpnia 2017 at 18:11

   Myślę, że i Niemcy i Francuzi nie mają nic do powiedzenia. Za jaja trzymają ich żydowskie intrygi i pieniądze.

   • hansje

    29 sierpnia 2017 at 21:44

    Dokładnie, Panie „Soroka”… Niemcy są tak samo, jak my – OFIARAMI…
    TAKŻE I ROSJANIE, Panie Soroka 🙂 …

 3. jok

  28 sierpnia 2017 at 20:44

  Przepraszam, ale po co zamiast artykułu Michalkiewicza, streszczenie artykułu Michalkiewicza?
  Taka metoda, że jak napisał dla innego portalu, to w taki sposób można go przytoczyć?

  • niekumata

   28 sierpnia 2017 at 22:41

   no właśnie! PO CO streszczenie zamiast artykułu?!
   Może o forsę za „nowy temat” chodzi?! Za streszczenie bierze p. Bodakowski a za artykuł p. Michalkiewicz? A za plagiat?

  • hansje

   29 sierpnia 2017 at 21:52

   W dodatku, Pan Michalkiewicz publikuje także i tutaj (choć nie wszystko 🙂 ..).
   Zapraszam na „michalkiewicz.pl”, oraz na „alexjones.pl”/
   Panie Bodakowski.
   Streszcza Pan felieton Michalkiewicza, ale w tonie relacji, w stylu „jakoby” 🙂
   Np. : – „..Zdaniem Stanisława Michalkiewicza „instytucje państwowe, w których gromady rozmaitych darmozjadów żrą polski chleb (…) nic nie robią dla promowania Polski za granicą”, podczas gdy należy nieustanie podkreślać zasługi Polski dla świata.”
   „Zdaniem Stanisława Michalkiewicza..”..
   A PANA zdaniem – NIE ? ?? .. 😀 …
   Ma Pan może jakieś ciepłe słowo dla „całokształtu” działalności np. Pana Schnepfa (czy też „Sznepfa” – w „PiS”-owni polskiej..), Panie Bodakowski ? 🙂 Zamiast chęci powieszenia tej swołoczy na najbliższym drzewie ? 🙂
   Albo Piotrowicza może ? 🙂
   NIEEE ? 🙂
   No, to PO CO te przedruki, skoro Pan Stanisław ma MILIONY wejść na swój blog, bez łaski Pana Halwy ? 🙂 …

 4. Pawel

  28 sierpnia 2017 at 20:50

  jedyna nadzieja na spokoj w Europie jest jak zwykle USA.
  wiadomo,ze lewaccy zboczency rzadzacy Europa nic nie zrobia w kwestii bezpieczenstwa i beda dalej futrowac tych brudasow z Afryki i Azji.
  Jedyna nadzieja,ze Trump zrobi porzadek,ze wielka armia USA rozgniecie te pluskwy tak by nie rozlazily sie po swiecie

  • Marek

   28 sierpnia 2017 at 22:44

   czytam i nie wierzę ! – Pawełku wytłumacz proszę szanownym czytelnikom CZEMUŻ TO USA miało by prostować błędy UE -swego wielkiego konkurenta gospodarczego? czemu miałoby zapewniać spokój i dobrobyt ? przecież od dawna wiadomo że największe pieniądze zarabia się na wojnie-ludzkim nieszczęściu… czekam może przedstawisz argumenty , no chyba że jesteś robotem (capticha)…

   • Paweł

    29 sierpnia 2017 at 09:06

    To podróbka Pawła. USA jest jednym z największych okupantów w historii świata. Nowy Rzym. Co gorsza na smyczy gównianego izraela.

    • Karolina

     29 sierpnia 2017 at 10:36

     Nie Izraela a Żydów.
     Jest to olbrzymia różnica. Izrael to oni poświęcą w pięć minut dla utrzymania władzy nad całym światem.
     Gówniany to może i on jest ale za pomocą pederastów i komunistów trzęsą żydowscy lichwiarze całym światem.

     • hansje

      29 sierpnia 2017 at 22:00

      Oho !.. Jednak ktoś to wszystko CZYTA…
      Ktoś wyposażony w zawartość jakichś-ci treści pomiędzy uszami.
      Salute !… Chyba jednak warto tu zabierać głos…

    • semperparatus

     29 sierpnia 2017 at 18:40

     Proszę odczepić się od Rzymskiego Imperium…dało ono naszemu rejonowi kilkaset lat pokoju i gospodarczej pomyślności…Oraz wspaniałą cywilizację-jeden z fundamentów Europy- z której wartości czerpiemy do dzisiaj…Mille viae ducunt hominem per saecula Romam”…

     • hansje

      29 sierpnia 2017 at 22:03

      No, te rzymskie wzorce – nie tak całkiem do końca są cacy 🙂
      Ale jednak i tak – bez porównania sensowniejsze, niż mentalność kibucowo-komunistyczna, którą narastająco nam serw7ująnas8i Władcy…

     • Paweł

      30 sierpnia 2017 at 09:21

      Nie atakowałem Rzymu, który bardzo cenię. Wszak podbił i sprowadził do właściwej roli żydowskie psy (psy również bardzo cenię, ale użyłem biblijnego określenia). Chodziło mi o Rzym w kontekście wielkiego imperium. Może bardziej właściwym określeniem byłaby III rzesza.

  • hansje

   29 sierpnia 2017 at 21:56

   Panie Pawle… Chyba Pan błądzi w świecie „Gwiezdnych Wojen” 🙂 …
   Zaraziło Pana armia USraelską, hej 😀 …
   Radzę prędziutko się obudzić z tego snu 🙂 ..

 5. kindys

  28 sierpnia 2017 at 22:36

  Marzy ci się armia USA i Trump wyzwoliciel , marzenia nic nie kosztują , za resztę trzeba zapłacić .
  Trump to biznesmen , swoją wizyta w Polsce pokazał że interesuje go tylko to ile na tym zarobią stany , nie będzie dokładał do Polski .
  Chciał sprzedać gaz , sprzedał . chciał sprzedać technologię , sprzedał , reszta go nie interesuje.
  Anglicy i Francuzi nie chcieli bić się za Gdańsk , Trump nie kiwnie palcem jak nie zobaczy $

  • George

   30 sierpnia 2017 at 07:52

   Na wierzchu jest kontrowersyjny gaz (dwa razy droższy od rosyjskiego), enigmatyczne zakupy uzbrojenia , bo Black Howk’ków jakoś nie daje się kupić , rakiety w nieokreślonej przyszłości a pod stołem na rozkaz władców FEDu finansowanie 19bln długu USA , czyli zakup obligacji USA na kwotę 40mld $ w 2016 . Chodzi o ściąganie pustego dolara w zamian za papier , o którym Trump powiedział otwarcie „będę płacił 2c za dolara” . Chińczycy już sie pozbyli takich „cymesów”. Swoją drogą , szkoda że rozbawiony odkryciem „żydowskich intryg” Michalkiewicz nie pisze nigdy o realiach i nie widzi ,że ostatnią rzeczą na jakiej zależy Zydomasonerii to silna Armia Polska , no chyba że dowodzona przez koszernych oficerów …

 6. Zona

  29 sierpnia 2017 at 07:00

  Nowa prawacka „etyka” zamiast kogoś zatrudnić i pozwolić mu przedstawić swój pogląd sławny łysy domorosły erysta zrelacjonuje jego poglądy. Jakie wiarygodne i chrześcijańskie.

 7. Wojciech

  29 sierpnia 2017 at 18:13

  Cytat z Wikipedii:
  Emmanuel Macron „w 2008 przeszedł do pracy w bankowości inwestycyjnej w (kontrolowanym przez rodzinę Rothschildów) Rothschild & Cie Banque, gdzie był zatrudniony do 2012r.”
  czyli do momentu rozpoczęcia jakże błyskotliwej kariery politycznej.
  Praca dla największych złodziei świata trampoliną do kariery politycznej.

 8. klioes vel pislamista

  30 sierpnia 2017 at 15:58

  Synagoga

  Synagoga Synagogą
  Szatana się stała,
  Odkąd Pan, gdy nadszedł drogą,
  Oliwka nie dała
  Owocu Jemu. Jest przeklęta!
  Uschła… Niech każdy to pamięta.

 9. Silvia Odete Morani Massad

  5 września 2017 at 22:10

  Hello everyone, it’s my first visit at this web page, and article is truly fruitful designed for me, keep up posting
  such posts.

 10. loan term

  5 września 2017 at 22:58

  Thanks very interesting blog!

 11. real estate listings

  6 września 2017 at 09:27

  Greetings! Very helpful advice within this post!

  It is the little changes that produce the greatest changes.
  Thanks for sharing!

 12. education loans

  7 września 2017 at 06:43

  I’m not that much of a online reader to be honest but your sites really nice, keep it up!
  I’ll go ahead and bookmark your site to come back down the road.
  All the best

 13. www.thesun.co.uk

  7 września 2017 at 21:33

  I simply could not depart your site prior to suggesting that I actually loved the usual info a person supply on your
  visitors? Is going to be back regularly in order to inspect new posts

 14. garage door controls

  7 września 2017 at 22:04

  This is my first time go to see at here and i am actually impressed to read everthing at one place.

 15. real estate loans

  9 września 2017 at 12:45

  I was pretty pleased to uncover this website.
  I want to to thank you for ones time for this wonderful read!!
  I definitely loved every little bit of it and I have you saved to fav to check out new stuff on your site.

 16. thousand stocks

  10 września 2017 at 13:08

  Definitely imagine that which you stated. Your favourite justification seemed to be at the net the simplest factor to take into accout of.
  I say to you, I certainly get irked whilst other folks consider worries that they plainly do not realize about.

  You controlled to hit the nail upon the top as well as outlined out the
  whole thing without having side-effects , other folks could take a signal.

  Will likely be again to get more. Thanks

 17. Janice

  11 września 2017 at 07:28

  Admiring the persistence you put into your blog and detailed information you provide.
  It’s nice to come across a blog every once in a while that isn’t the same outdated rehashed material.
  Fantastic read! I’ve bookmarked your site and I’m adding your RSS feeds to my
  Google account.

 18. Howdy! I understand this is kind of off-topic but I needed to ask.
  Does building a well-established blog like yours take a large amount of work?

  I am completely new to blogging but I do write in my journal every day.
  I’d like to start a blog so I can easily share my personal experience and thoughts online.
  Please let me know if you have any suggestions or tips for new aspiring bloggers.
  Thankyou!

 19. garage door installers

  11 września 2017 at 20:25

  Just desire to say your article is as astonishing.
  The clarity in your post is just spectacular and i could assume you’re an expert on this subject.

  Well with your permission let me to grab your RSS feed to keep updated with
  forthcoming post. Thanks a million and please carry on the gratifying work.

 20. www.owof.in

  11 września 2017 at 20:59

  Hi! Someone in my Myspace group shared this website with us so I came to take a look.
  I’m definitely enjoying the information. I’m bookmarking and will
  be tweeting this to my followers! Excellent blog and brilliant
  design and style.

 21. test.tltpravda.ru

  12 września 2017 at 11:52

  whoah this weblog is excellent i like reading your posts.
  Stay up the good work! You realize, many people are searching around
  for this information, you can help them greatly.

 22. download following

  12 września 2017 at 13:00

  Very great post. I just stumbled upon your blog and wished to mention that I have really enjoyed
  browsing your blog posts. In any case I will be subscribing for your feed and I’m hoping you write again soon!

 23. personal loan

  13 września 2017 at 00:07

  Greetings! Quick question that’s entirely off topic.
  Do you know how to make your site mobile friendly? My web site
  looks weird when viewing from my apple iphone. I’m trying to find a template or
  plugin that might be able to correct this problem. If you have
  any recommendations, please share. With thanks!

 24. Lelio Vieira Carneiro Junior

  13 września 2017 at 03:41

  hi!,I really like your writing so so much! share we be
  in contact more about your post on AOL? I require an expert in this space to unravel my
  problem. Maybe that is you! Taking a look forward to look you.

 25. perkins loans

  13 września 2017 at 04:07

  Can I simply say what a relief to uncover a person that actually understands what they’re talking about
  on the internet. You definitely understand how to bring
  an issue to light and make it important. More people should
  look at this and understand this side of your story.
  I was surprised you aren’t more popular because you
  most certainly possess the gift.

 26. sell things online for free

  13 września 2017 at 05:53

  Thanks for any other excellent post. Where else could
  anybody get that kind of info in such a perfect way of
  writing? I have a presentation next week, and I am at the
  search for such info.

 27. buying real

  13 września 2017 at 10:34

  Thanks for sharing your info. I really appreciate your efforts and I will be waiting for your further write ups thank you once again.

 28. real estate newbies

  13 września 2017 at 22:11

  Howdy would you mind letting me know which webhost you’re utilizing?

  I’ve loaded your blog in 3 different internet browsers and I must say
  this blog loads a lot faster then most. Can you suggest a good web hosting provider at a reasonable price?
  Cheers, I appreciate it!

 29. http://benziyor.com

  14 września 2017 at 10:09

  First of all I would like to say superb blog! I had a quick question which I’d like to ask if you do not mind.
  I was curious to know how you center yourself and clear your mind prior to writing.

  I’ve had a hard time clearing my thoughts in getting my ideas out there.
  I truly do enjoy writing however it just seems like the first 10 to
  15 minutes tend to be wasted just trying to figure out how to begin.
  Any recommendations or tips? Cheers!

 30. Sharon

  14 września 2017 at 14:16

  magnificent issues altogether, you simply won a
  logo new reader. What would you recommend about your submit that you just made some days in the past?
  Any certain?

 31. connectabl.es

  15 września 2017 at 05:35

  Thanks for a marvelous posting! I genuinely enjoyed reading it, you could be a great author.I will always bookmark your blog and may come back in the foreseeable future.

  I want to encourage that you continue your great job, have a nice
  holiday weekend!

 32. travel cover

  17 września 2017 at 00:27

  I think this is one of the so much important information for me.
  And i am happy reading your article. But should commentary
  on some common issues, The site taste is perfect, the articles is in reality nice : D.

  Good activity, cheers

 33. travel cover

  17 września 2017 at 06:46

  I like the valuable information you provide in your articles.
  I will bookmark your weblog and check again here frequently.
  I am quite sure I will learn lots of new stuff right
  here! Good luck for the next!

 34. golf course

  17 września 2017 at 11:04

  Having read this I believed it was very informative.
  I appreciate you spending some time and energy to put this informative article together.
  I once again find myself spending a lot of time both
  reading and posting comments. But so what, it was still worthwhile!

 35. tacobell.redeem-it.com

  17 września 2017 at 16:03

  hello!,I love your writing so much! share we keep up a correspondence more about your article on AOL?

  I need a specialist on this area to solve my problem.
  Maybe that’s you! Looking ahead to look you.

 36. international travel tips

  17 września 2017 at 16:10

  I’m extremely impressed with your writing skills and also with the
  layout on your weblog. Is this a paid theme or did you modify it yourself?
  Anyway keep up the nice quality writing, it is rare to see a great blog
  like this one today.

 37. Darren

  17 września 2017 at 22:48

  Since the admin of this web site is working, no doubt very shortly it will be well-known, due to its feature contents.

 38. dllstore.net

  17 września 2017 at 23:38

  I think this is among the most vital info for
  me. And i’m glad reading your article. But should remark on some general things, The web site style is great,
  the articles is really great : D. Good job, cheers

 39. old golf course

  18 września 2017 at 02:06

  Howdy! I understand this is somewhat off-topic but I had to ask.
  Does operating a well-established website like yours
  require a massive amount work? I’m completely new to writing a blog
  but I do write in my diary every day. I’d like to start a blog so
  I will be able to share my own experience and views online.

  Please let me know if you have any kind of recommendations
  or tips for brand new aspiring blog owners.

  Thankyou!

 40. Lawerence

  18 września 2017 at 03:57

  This is my first time pay a visit at here and i am genuinely impressed to read all at one place.

 41. Keira

  18 września 2017 at 06:52

  Asking questions are really pleasant thing if you are
  not understanding something totally, but this piece of writing offers pleasant understanding yet.

 42. Darla

  19 września 2017 at 18:04

  Wonderful blog! Do you have any suggestions for aspiring writers?
  I’m hoping to start my own website soon but I’m a little lost on everything.
  Would you recommend starting with a free platform like
  Wordpress or go for a paid option? There are so many options out there that I’m totally overwhelmed ..

  Any recommendations? Kudos!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra