Z zagranicy

Seks z psem, kozą, koniem? W Kanadzie już można!

Przerażający lewicowy terror w Kanadzie był tematem niezwykle ciekawej rozmowy, opublikowanej na antenie telewizji Republika, którą Tomasz Terlikowski przeprowadził z pastorem Arturem Pawłowskim z Kościoła Ulicznego w Calgary.

Zdaniem pastora nie ma już chrześcijan w Kanadzie skłonnych do walki o prawdę. W USA jest inaczej, są chrześcijanie skłonni do walki o chrześcijański charakter Ameryki.

Według pastora w Kanadzie 3 mln ludzi żyje w skrajnej nędzy, wyuczeni bezczynności Indianie zamieszkują rezerwaty, 50 tys. uchodźców żyje na koszt kanadyjskiego podatnika, codziennie 500 imigrantów przekracza południową granice Kanady, by dostawać od kanadyjskiego rządu co miesiąc 3 tys. dolarów, dom i jedzenie, bez żadnego wkładu pracy. Podczas gdy ciężko pracujący Kanadyjczycy muszą płacić 50-procentowe podatki.

Pastor nie ukrywa, że kanadyjskie media są totalnie kontrolowane przez lewicę i kreują fałszywy obraz rzeczywistości. Przykładem było to, gdy tysiąc islamistów napadło na kościół krzycząc, że wymordują chrześcijan i zgwałcą chrześcijanki. Kanadyjskie media ukryły fakt i twierdziły, że muzułmanie są za pokojem.

W opinii pastora przykładem prześladowania chrześcijan w Kanadzie jest to, że rząd kanadyjski chce od chrześcijańskiego aktywisty 104 mln dolarów grzywny za rozdawanie chrześcijańskich broszurek na paradzie gejów, oraz to, że Linda Gibbons przesiedziała w Kanadzie w sumie 12 lat za sprzeciwianie się aborcji.

Zdaniem pastora w Kanadzie państwo promuje globalizację, imigrację, aborcję i homoseksualizm. Przeciwnicy tych patologii są szykanowani. Terror państwa wspierają wszystkie media – w Kanadzie nie ma wolnych mediów.

Jak przypomniał pastor, w Kanadzie aborcja jest we wszystkich stanach legalna do 9 miesiąca ciąży, do chwili przecięcia pępowiny. Nienarodzone dzieci nie maja praw. Kanada finansuje aborcje na całym świecie. Dodatkowo wprowadzono tam eutanazję, przy czym nikt nawet nie kontroluje mordowania ludzi starych i niepełnosprawnych.

Po wyborze Donalda Trumpa premier Kanady został bohaterem światowej lewicy, bo wprowadza w życie wszelkie lewicowe patologie krytykowane przez amerykańskiego prezydenta. Upadek Kanady wynika z laicyzacji, wycofania chrześcijan z życia społecznego, z braku ewangelizacji.

Zdaniem pastora systematycznie odbierane są wszelkie wolności Kanadyjczykom. Szkoły chrześcijańskie są zamykane, gdy nie chcą propagować patologii seksualnych. Akceptacja patologii seksualnych jest tak wielka, że w Kanadzie zalegalizowano seks z zwierzętami, za zgodą zwierzęcia [sic!!!].

Alarmuje, że kanadyjscy rodzice pozbawieni są prawa do wychowania dzieci z zgodnie ze swoim światopoglądem. Dzieci zabierane są rodzicom i oddawane homoseksualnym związkom, gdy dziecko neguje swoją biologiczną tożsamość płciową, a rodzice tego nie akceptują.

Pastor stwierdził też, że będący muzułmaninem burmistrz Calgary to pedofil i homoseksualista. Lewicowy totalitaryzm zmusił wielu chrześcijan z Kanady do planowania emigracji do USA, gdzie zapewniona jest większa wolność dla chrześcijan.

Pastor wielokrotnie był karany za nielegalne karmienie bezdomnych, co jest sprzeczne z kreowanym przez rządzącą lewicę wizerunkiem Kanady jako kraju powszechnego dobrobytu, gdzie nie ma problemu bezdomności. Za publiczne czytanie Biblii był zatrzymany i bity przez kanadyjskich policjantów. Na koncie ma już 100 procesów, był 10 aresztowany oraz poddawany inwigilacji i przeszukaniom.

Zdaniem pastora 25% Kanadyjczyków jest non stop pod wpływem legalnych antydepresantów, 25% nadużywa alkoholu i nielegalnych narkotyków, co powoduje, że połowa Kanadyjczyków jest stale otumaniona. Uzależniają się oni, starając się stłumić swoją pustkę duchową, wynikającą z odrzucenia Jezusa.

Pastor uważa, że nie wolno być potulnym wobec zła, należy walczyć ze złem, taki jest obowiązek chrześcijanina. Ta bezkompromisowość sprawiła, że kryminaliści wielokrotnie atakowali pastora i wiernych. Kościół uliczny pastora, kierujący swoje przesłanie do bezdomnych, kryminalistów, alkoholików, narkomanów, prostytutek, handlarzy narkotyków, stanowi wspólną inicjatywę wyznawców różnych kościołów protestanckich.

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

66 komentarzy

66 Komentarzy

 1. kowalski

  30 sierpnia 2017 at 09:06

  Jestem wstrząśnięty choć nie zmieszany bo powinno się jasno mówić w czyich łapach są tzw. „kanadyjskie” media i sądownictwo wspierające rozkład białego narodu i chrześcijaństwa.

  • biblia

   30 sierpnia 2017 at 15:46

   List do Rzymian rozdział 1 wers 18 do 32:Grzechy pogan.

   • Paweł

    31 sierpnia 2017 at 00:37

    Gorsze były grzechy żydostwa.

 2. Paweł

  30 sierpnia 2017 at 09:23

  Może najwyższa pora zaprowadzić „normalność” w rasistowskim, szowinistycznym i homofobicznym izraelu? Gdzie ue, gdzie onz?

 3. Paweł

  30 sierpnia 2017 at 09:24

  „[…]opublikowanej na antenie telewizji Republika, którą Tomasz Terlikowski przeprowadził z pastorem Arturem Pawłowskim z Kościoła Ulicznego w Calgary.”

  No proszę: Bodakowski, Terlikowski, republika i pastor. Już bardziej upaść nie można.

  • Zen

   3 września 2017 at 08:32

   Wzniosłes się na wyżyny swojego lewackiego zboczenia umyslowego. Współczuję tw partnerowi, którym pewnie jest czarna koza.

 4. Slawomir Tomasz Roch

  30 sierpnia 2017 at 10:03

  W swietle tego swiadectwa pastora Artura Pawlowskiego zadam od papieza Franciszka natychmiastowej encykliki potepiajacej gender na swiecie, a szczegolnie w Kanadzie i w Europie. Ja nie prosze, ja zadam wobec przesladowania Kosciola w tak gigantycznej skali!!! Papiezu Franciszku to Twoj swiety obowiazek!!! Jesli tego nie zrobisz Twoje zbawienie bedzie stalo pod olbrzymim znakiem zapytania!!! Z Panem Bogiem

  • Andrzej z Balto

   30 sierpnia 2017 at 18:25

   Bergoglio nie zrobi nic w tej sprawie, jest przecież antypapieżem, albo jak kto woli, antychrystem. Jego działania zmierzają do rozbicia Kościoła.

 5. klioes vel pislamista

  30 sierpnia 2017 at 11:49

  Przeminęło z wiatrami
  (dedykuję red. Janowi Bodakowskiemu)

  Postępy postępu sięgnęły ustępu,
  Powstają wychodki transpłciowe…
  Na rasizm do kina nie będzie też wstępu,
  Szlag filmy niech …niepostępowe!

  Już „Gone With the Wind“ nikt nie będzie oglądał!
  Szlabanu „W Pustyni i w puszczy”
  Polactwo doczeka. Choć nawet, by żądał
  Wyświetleń i Sejm – nie dla tłuszczy!

  Z wiatrami, krów które globociep czyniły
  Przez wielką emisję metanu,
  Przeminie nareszcie rasizmu świat zgniły.
  Nienawiść doczeka się banu!

  Gdy „Gone With the Wind“ już przeminie z wiatrami,
  To będzie prekariat jeść glony.
  Tak zwani normalni już są wariatami…
  A władzę ma, kto był szalony!

  • klioes vel pislamista

   31 sierpnia 2017 at 16:38

   Oda do postępu

   O Ty, swojego ojca synu nieodrodny;
   Wespół z rodzeństwem, kłamstwa który nosisz miano!
   (Słusznie, w zwodzeniu bywasz często niezawodny.)
   Ponieważ dosyć Ciebie już nawysławiono,
   Rzekomy cudotwórco; Ty iluzjonisto
   Napiszę na Twój temat tylko prawdę czystą.

   Prawda, gdy ma być czysta, a Ciebie dotyczy,
   Musi o nieczystościach mówić, gdzie nurkujesz.
   Ustęp do Twej ostatniej należy zdobyczy…
   Nad zmianą pewnej myśli tam pilnie pracujesz:
   „Kobietą i mężczyzną stworzył ich.” Postępie
   Tyś stworzył płci sześćdziesiąt w jeszcze szybszym tempie!

   Rozsmakowany w gównie, nic jednak o klapie
   Ustępu nie wiedziałeś… Spadła na Twój zadek!
   Nieubłagany postęp jak więc świat ochlapie?
   Zwłaszcza, że nieszczęśliwy zaistniał wypadek:
   Prawda, jak woda z góry spadła, co oczyszcza!
   U s t ę p u j e mistrz-postęp… czyli „nie ma miszcza”!!!

 6. Alina Patkowska

  30 sierpnia 2017 at 15:59

  Calkowicie sie zgadzam z autorem tego felietonu, mieszkam w Kanadzie od 26 lat i zmiany jakie tu zaszly sa przerazajace. Lewacto sie szerzy a Kanadyjczykom bez wzgledu na to co sie dzieje, powtarza sie kilka razy dziennie, ze zyja w najlepszym kraju na swiecie. Oczywiscie to pracuje. Nalezaloby jeszcze skomentowac i obnazyc slabosci szkolnictwa. Tam dopiero jest wylegarnia lewactwa i produkcja ‚pozytecznych’ idiotow ktorzy nie umieja myslec samodzielnie a co dopiero krytycznie.

  • klioes vel pislamista

   30 sierpnia 2017 at 22:30

   Kanada cuchnąca żywcem

   Nie żywicą, ani piwem,
   Ale żywcem dziś Kanada
   No… nie pachnie, cuchnie… Dziwem
   Stał się kraj ten. Nie wypada
   Nie zachwycić się postępem
   I postępu tego tempem!

   Przez ćwierć wieku z normalności
   Niezbyt wiele już zostało.
   Media lewe są w całości.
   Efekt to wspaniały dało!
   Ludzie wierzą, co streem plecie,
   Że to kraj najlepszy w świecie.

   W raju tym zabijać wolno
   Aż do odpępnienia dzieci.
   Gender dyscypliną szkolną
   Urodzonym jest… (Wyleci
   Nauczyciel, padnie szkoła,
   Co zadaniu nie podoła!)

   Premier i dowódca armii
   Maszerują z pedałami.
   Ale, kto żebraka karmi,
   Niech się liczy ze sankcjami.
   (NIE JAŁMUNIE W SZCZĘŚCIA KRAJU!)
   Pół ludności jest na haju.

   Starych eutanazja czeka.
   A rodziców, co w uznanie
   Nie chcą wierzyć płci człowieka,
   Czeka dzieci odbieranie.
   (Od wpajania nowej wiary
   Są już jednopłciowe pary…)

   Choć to w Danii, w Kopenhadze
   Burdel jest dla zoofili,
   To Kanady mądre władze
   Są i tu w czołówce! Czyli
   Można to, co jest dziś modą…
   „…Za zwierzęcia jednak zgodą.”!

   No, bez zgody nie wypada…
   Przez się samo się rozumie.
   Cuchnie żywcem dziś Kanada
   Pogrążona w światłej dumie.
   Kraj, gdzie życie płynie mile.
   A gdzie Polska? Ciągle w tyle!…

  • BUZZ

   9 września 2017 at 04:05

   To jak to? Lewactwo sie szerzy a najlepszy kraj na swiecie? Pakuw waliszy i spadaj z tego syfu jak najszybciej.DOBRA ZMANA NA CIEBIE CZEKA

 7. Robert _K

  30 sierpnia 2017 at 17:22

  no coz…Kenndy wsadzil czlowieka na ksiezyc, Obama wsadzil faceta do damskiej toalety a Trudeau wsadzil nam zwierze do lozka. Prada jest taka ze kosciol katolicki nie zasnal snem kamiennym w Kanadzie. Ale ku temu wszystkiemu jest powod, mianowicie ksieza kosciola maja rzadowe pensje. A jesli maja rzadowe pensje to juz nie sa ksiezmi tylko platnymi urzednikami panstwowymi. Czy beda sprzeciwiac sie linii rzadzacej partii? Napewno nie, nie podcina sie galezi na ktorej sie siedzi, zaraz by im przypomieli skad im nogi wyrastaja.

 8. myślę sobie że

  30 sierpnia 2017 at 20:16

  Kanadę czeka zagłada i rozpad państwa, prędzej czy później. A jeśli myślący ludzie nie są na tyle liczni, by obalić władzę idiotów, to niech uciekają z tego burdelu, jeśli tylko mogą.

 9. next

  31 sierpnia 2017 at 23:01

  Kanada jest daleko.

  W pobliskiej Szwecji sex ze zwierzętami oraz kazirodztwo zostały zalegalizowane już w 1920 roku.
  Jest to jedyny kraj europejski w którym legalnie możesz poślubić np. przyrodnią siostrę mając z nią jednego wspólnego rodzica.

 10. goj

  2 września 2017 at 14:37

  zastanawiam sie kiedy socjalistyczna sodoma zosatanie zniszcon?Kiedy przelej sie ocena wystepkow i Bog straci cierpliwosc?

 11. niepisior

  4 września 2017 at 17:27

  Mimo wszystko „skrajna nędza” w Kanadzie, to poziom życia ciągle nieosiągalny dla milionów Polaków w Polsce.

 12. klioes vel pislamista

  4 września 2017 at 18:14

  (Kolejny) sukces integracji

  Guerlin Butungu urodził się w Kóngu
  Od Włochów dostał wszystko, co chciał:
  Azyl i zasiłek, i jeszcze osiłek
  Pobytu prawo z pracą też miał.

  Europę pojmował i się zintegrował;
  Bogactwo biedak osiągnął wnet!
  Z zajęcia kelnera odchodzi więc tera…
  I znika! („Tworzyć nie wolno gett.”)

  Tragedia głęboka! Dwóch chłopców z Maroka
  Z Nigeryjczykiem (jak Niemców lud
  Którego podbili naziści…), choć mili
  Ulegli mocy!…. „Bo on ich zwiódł.”

  Jednak integracja – jest to święta racja! –
  Odniosła sukces: sypnęli go.
  Transeksa zgwałcenie toż to zbydlęcenie!!!
  Pojęli chłopcy: „To było zło…”

  Acha, polska para przeszkodzić się stara
  Dziś integracji tych chłopców trzech.
  Abid Jee mediator, zasiłków amator,
  Mądrze rzekł to, że gwałt to nie grzech:

  „Początek choć spóźni, kiedy się rozluźni
  Kobieta może przyjemność mieć.”
  Chłopcy byli mili i Polkę cucili…
  I czego jeszcze dziś od nich chcieć?!

  Mógł Polak pobity czuć orgazm kobity…
  Lecz w uprzedzeniach z pewnością trwa!
  Widać to Rimini: Polska nic nie czyni,
  Gdy integracja znów sukces ma!

 13. Marian

  4 września 2017 at 22:55

  Kanadyjczycy niech sobie tam współżyją z czym chcą. Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz.
  Dla Polski w tej chwili najważniejsze są reparacje wojenne od Niemiec. I na tym się skupmy. Bo za 5 lat może być za późno.

 14. Silvia Odete Morani Massad

  5 września 2017 at 16:39

  After I initially commented I appear to have clicked on the
  -Notify me when new comments are added- checkbox and from now on each time
  a comment is added I get 4 emails with the exact same comment.

  There has to be a means you are able to remove me from that service?
  Appreciate it!

 15. http://thejubril.com

  6 września 2017 at 06:03

  Pretty section of content. I just stumbled upon your blog and in accession capital to assert that
  I get actually enjoyed account your blog posts. Anyway I’ll be
  subscribing to your augment and even I achievement you
  access consistently rapidly.

 16. Lelio Vieira Carneiro Junior

  6 września 2017 at 08:13

  This is a good tip especially to those new to the blogosphere.
  Simple but very accurate info… Appreciate your sharing this one.

  A must read article!

 17. perkins loans

  7 września 2017 at 01:13

  Excellent blog you’ve got here.. It’s hard to find high-quality writing
  like yours nowadays. I honestly appreciate people like you!
  Take care!!

 18. music downloads

  7 września 2017 at 05:40

  I like it when individuals come together and share ideas.
  Great site, continue the good work!

 19. Evelyne

  8 września 2017 at 01:02

  Whats up are using WordPress for your blog platform?
  I’m new to the blog world but I’m trying to get started and create
  my own. Do you require any html coding knowledge to make your
  own blog? Any help would be greatly appreciated!

 20. potential real

  8 września 2017 at 04:18

  Right now it appears like Drupal is the top blogging platform out there right now.
  (from what I’ve read) Is that what you’re using on your blog?

 21. www.thesun.co.uk

  9 września 2017 at 03:56

  Very great post. I simply stumbled upon your blog and wished to mention that I have really enjoyed surfing around your weblog posts.

  After all I’ll be subscribing in your rss feed and I am hoping you
  write again soon!

 22. Floyd

  9 września 2017 at 07:16

  Hi, i think that i saw you visited my site thus i came to “return the favor”.I’m trying to find things to improve my website!I suppose its ok to use
  a few of your ideas!!

 23. overrated interest rate

  10 września 2017 at 23:40

  Hi there, i read your blog occasionally and i own a similar one and i was
  just curious if you get a lot of spam comments? If so how do you reduce it,
  any plugin or anything you can advise? I get so much lately it’s driving me
  mad so any assistance is very much appreciated.

 24. Brigida

  11 września 2017 at 06:39

  I’m gone to convey my little brother, that he
  should also pay a quick visit this blog on regular basis to get updated from most up-to-date
  information.

 25. Adw

  11 września 2017 at 14:47

  Polecam zobaczyć montaż kamer warszawa http://wkaczorowski.pl i pooglądać co nie co

 26. thousand stocks

  11 września 2017 at 16:44

  Hi there Dear, are you genuinely visiting this site regularly, if
  so after that you will without doubt get good knowledge.

 27. Lavon

  12 września 2017 at 00:16

  bookmarked!!, I love your website!

 28. stocks available

  12 września 2017 at 01:27

  Keep this going please, great job!

 29. ask potential real

  12 września 2017 at 02:30

  Tremendous things here. I’m very happy to peer your
  post. Thank you so much and I’m taking a look forward to
  touch you. Will you kindly drop me a e-mail?

 30. gaming strategy

  12 września 2017 at 10:27

  When I initially commented I clicked the „Notify me when new comments are added” checkbox and now each time a comment is added I get several e-mails with the same comment.
  Is there any way you can remove me from that service? Appreciate it!

 31. mobile phones

  12 września 2017 at 15:35

  Hello, i read your blog from time to time and i own a similar one and
  i was just wondering if you get a lot of spam
  comments? If so how do you stop it, any plugin or anything you can recommend?

  I get so much lately it’s driving me insane so any support is very much appreciated.

 32. garage door riding

  13 września 2017 at 00:28

  There is certainly a lot to find out about this issue.

  I like all the points you’ve made.

 33. real estate investing

  13 września 2017 at 13:13

  Hey there this is kinda of off topic but I was wanting to
  know if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually
  code with HTML. I’m starting a blog soon but have no
  coding know-how so I wanted to get advice from someone with experience.
  Any help would be greatly appreciated!

 34. builditbids.com

  14 września 2017 at 20:34

  Howdy! This is my 1st comment here so I just wanted to give a
  quick shout out and tell you I really enjoy reading
  your posts. Can you recommend any other blogs/websites/forums that deal
  with the same topics? Thanks a ton!

 35. playing golf

  16 września 2017 at 05:03

  Wow, superb blog format! How long have you been blogging for?

  you made running a blog glance easy. The full glance of your site
  is magnificent, let alone the content material!

 36. golf courses

  16 września 2017 at 08:49

  Hi I am so happy I found your weblog, I really found you by mistake, while I was looking
  on Askjeeve for something else, Anyhow I am here now and
  would just like to say cheers for a fantastic post and a all round entertaining blog (I also love the
  theme/design), I don’t have time to go through it all
  at the moment but I have book-marked it and also added
  your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a lot more, Please do keep up
  the great jo.

 37. Darcy

  17 września 2017 at 00:00

  Thanks for finally talking about >Seks z psem,
  kozą, koniem? W Kanadzie już można! – Prawy.pl <Liked it!

 38. macau tourism keep

  17 września 2017 at 00:53

  Hmm it seems like your site ate my first comment
  (it was super long) so I guess I’ll just sum it up what I wrote
  and say, I’m thoroughly enjoying your blog.
  I as well am an aspiring blog blogger but I’m still new to the whole thing.
  Do you have any helpful hints for first-time blog writers?
  I’d genuinely appreciate it.

 39. open golf

  17 września 2017 at 02:18

  Someone necessarily help to make seriously posts I might state.
  That is the very first time I frequented your web page and up to now?
  I surprised with the analysis you made to make this actual publish extraordinary.
  Great task!

 40. travel cruise starting

  19 września 2017 at 13:42

  When someone writes an paragraph he/she keeps
  the image of a user in his/her mind that how a user
  can know it. Therefore that’s why this paragraph is amazing.
  Thanks!

 41. lateshathompson.co.uk

  20 września 2017 at 10:52

  Ahaa, its nice discussion concerning this piece of
  writing here at this web site, I have read all that, so at this time
  me also commenting here.

 42. Robin

  20 września 2017 at 17:54

  It is really a nice and helpful piece of information. I am glad that you simply shared this useful information with us.
  Please stay us up to date like this. Thanks for sharing.

 43. This is very interesting, You’re a very skilled blogger.

  I’ve joined your feed and look forward to seeking
  more of your fantastic post. Also, I’ve shared your website in my social
  networks!

 44. bigger butt workouts

  21 września 2017 at 06:41

  I know this web site offers quality based articles or reviews and extra material, is there any other web page which provides these things
  in quality?

 45. haprodanang.vn

  21 września 2017 at 10:33

  I am really impressed with your writing skills and also with the layout on your weblog.

  Is this a paid theme or did you modify it yourself? Either way keep up the excellent quality writing,
  it’s rare to see a great blog like this one nowadays.

 46. Ellen

  22 września 2017 at 15:21

  What’s Going down i am new to this, I stumbled upon this I have found
  It positively helpful and it has aided me out loads. I’m hoping to contribute & help other users like its helped me.

  Good job.

 47. oldest golf course

  22 września 2017 at 23:43

  Every weekend i used to pay a quick visit this
  website, because i want enjoyment, for the reason that this this website conations truly fastidious funny data too.

 48. Elyse

  23 września 2017 at 13:09

  Hello, I log on to your new stuff regularly. Your writing style is
  witty, keep doing what you’re doing!

 49. kneeblue.com

  23 września 2017 at 19:50

  Hello, I enjoy reading through your post. I like to write a little comment to
  support you.

 50. Dustin

  24 września 2017 at 11:11

  Good post. I learn something totally new and challenging on sites I stumbleupon every day.

  It will always be exciting to read articles from other writers and use something from their web sites.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra