PRAWY.TV

Demaskujemy bandyckie praktyki w Radzie Miasta Bydgoszcz

Witam drogich Słuchaczy! Dziś miałam wielką przyjemność wysłuchania racji kogoś, kogo media i różne inne siły polityczne chciały nie brać pod uwagę. Dlaczego? Z jakim postanowieniem sądu przyszedł do nas z resztą właśnie prosto z rozprawy – bydgoski Radny – pan Bogdan Dzakanowski? Co opowiedział o wielu sprawach, w których brał udział nawet jako Święty Mikołaj? I co wyczytaliśmy z owego Postanowienia sądowego o stannie nietrzeźwości Prezydenta Miasta Bydgoszczyi i o jaki syrop chodziło?

W Radio Prawy.pl. Dziś również do współpracy zaprosiłam redaktora, którego ogromnie cenię za rzetelność, pana Michała Jędrykę -Redaktora Naczelnego Tygodnika Bydgoskiego. Zapraszam. Kasia Chrzan

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

12 komentarzy

12 Komentarzy

 1. Pingback: obat sipilis dan kecing nanah

 2. Pingback: obat kutil kelamin

 3. Pingback: Obat Kutil Cream

 4. Pingback: Obat Kutil Dan Kapalan

 5. Pingback: penyembuhan wasir tanpa operasi

 6. Pingback: super tetra obat apa

 7. Pingback: Kutil Kelamin Masih Kecil DiKota Bandung

 8. Pingback: Obat Wasir Ambeien Paling Ampuh

 9. Pingback: kapur sirih untuk kutil

 10. Pingback: cara mencegah kutil

 11. Pingback: kutil jengger ayam

 12. Pingback: Cuka Apel Obat Kutil Kelamin

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra