Z kraju

W Polsce powstanie cywilna organizacja do walki z pedofilami

Łowca pedofilów Krzysztof Dymkowski chce założyć fundację, której zadaniem będzie stworzenie całej sieci osób zajmujących się wyszukiwaniem w sieci pedofilów i współpracą z Policją w celu ich ujęcia.

O swoich planach Krzysztof Dymkowski poinformował na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

„Właśnie czytałem jak założyć fundacje-stowarzyszenie o nazwie „Mówimy Nie-UPWPD- bezpieczeństwo dzieci w sieci”. Nazwę już wymyśliłem ale nazwa zawsze się może zmienić . juz będe szukał ludzi co pomogą się tym zająć ale trzeba będzie kilka osób co zostaną jako władze stowarzyszenia , proszę sobie czytać.” zapowiedział (zachowano pisownię oryg.).
„a pojedziemy wtedy ze zboczeńcami na maxa , przeszkoli się kilka osób co do metod działania , zrobi się też grupę realizacyjną , do ujęć obywatelskich , proponuje osoby co ćwiczyły NP judo , karate . zapasy , ITP . załatwi się porządny sprzęt . i pojedziemy ze zboczkami na MAXA , kto jest za stawiamy 1” wyliczał zadania, jakie będą stały przed zakładaną przez niego organizacją.

Niewątpliwie istnieje potrzeba stworzenia organizacji, która wspierałaby Policję w poszukiwaniu pedofilów zanim ci dopuszczą się gwałtu na dziecku. Tym bardziej, że obserwując tendencje w społeczeństwie, w tym coraz powszechniejsze uzależnienie od pornografii (od czego do pedofilii bardzo krótka droga), należy się spodziewać, że z roku na rok coraz więcej dzieci będzie zagrożonych pedofilskimi atakami – zresztą ośrodek w Gostyninie, w którym izolowani są pedofile, od lat jest przepełniony.

Konsekwencje ataku pedofila ciągną się za ofiarą przez całe życie, stąd tak ważne jest, aby je w porę udaremniać.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

121 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra