Z kraju

Marsz Victorii Wiedeńskiej oraz konferencja „Zagrożenia ze strony islamu”

W sobotę 9 września Brygada Małopolska ONR, Narodowy Chrzanów i Małopolskie Media Narodowe zapraszają do Krakowa na Marsz Victorii Wiedeńskiej oraz konferencja „Zagrożenia ze strony islamu”.

Jak informują organizatorzy „333 rocznicę polskiego zwycięstwa pod Wiedniem warto uczcić głównie z dwóch powodów. Pierwszym jest niewątpliwie kultywowanie jakże ważnej dla chrześcijańskiej Europy glorii polskiego oręża, pamięć o bohaterach tamtych wydarzeń, czy budowanie w narodzie poczucia dumy i ducha zwycięzców.

Drugą przyczyną jest obecna sytuacja demograficzna w Europie i masowa emigracja islamistów na Stary Kontynent. Jako Polacy, spadkobiercy husarii, która powstrzymała zalew islamu musimy głośno zamanifestować swój sprzeciw wobec roszczeniowej postawy imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

O godzinie 15:00 ruszamy z Placu Wolnica, by przejść na Rynek Główny. Manifestacja zakończy się pod Grobem Nieznanego Żołnierza na Placu Matejki.

Następnie odbędzie się konferencja na temat zagrożeń ze strony islamu. Konferencja odbędzie się około godziny 18:00 w lokalu przy ul. Warszawskiej 15. Głos zabiorą:

Justyna Helcyk

Adam Seweryn – kierownik sekcji naukowo-szkoleniowej ONR”

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

105 komentarzy

105 Komentarzy

  1. city of love paris hack

    9 grudnia 2017 at 00:17

    yahoo brought me here. Cheers!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra