PRAWY.TV

Witold Gadowski: Kiedy islam poczuje się silny w Europie, lewica jako pierwsza pójdzie pod nóż

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

53 komentarze

53 Komentarzy

 1. niepisior

  5 września 2017 at 11:33

  Obawiam się, że myli się pan głęboko!
  Muzułmanie, a conajmniej ich przywódcy, to nie są idioci i doskonale wiedzą, że nie wymordują w krótkim czasie wszystkich niewiernych w Europie, więc KTOŚ będzie musiał kontynuować obecny system tresury białej większości.
  Czy myśli pan, że leniwi szarzy i czarni z Maghrebu czy Afryki będą mieli ochotę coś robić?
  NIE! Za michę albo obietnicę zachowania przy życiu o 5 minut dłużej, wynajmą sobie właśnie lewicowców, z tym, że zostaną całkowicie spuszczeni z łańcucha w stosowaniu terroru, o jakim nawet Stalin mógł tylko pomarzyć.
  Więc myli się pan, że muzułmanie NAJPIERW wytną lewicę. Muzułmanie to nie tylko slepi ideolodzy, ale również przebiegli pragmatycy. Ich cele, w przeciwieństwie do durnej białej demokracji nie sięgają najbliższych wyborów, tylko sięgają OSTATECZNEGO PODBOJU ŚWIATA. A w takiemu celowi podporządkowuje się wszystko!

  • hansi

   5 września 2017 at 12:11

   Zapomniał Pan o WIĘKSZEJ od Islamu sile, która to właśnie POSŁUGUJE SIĘ Muzułmanami, w celu wytępienia NAJPIERW nas.. A POTEM spacyfikuje Muzułmanów 🙂
   Stoi to czarno na białym, bodajże w „Protokołach Syjonu” (obojętnie, czy prawdziwych, czy sfałszowanych ! Bo realizowanych na naszych oczach, punkt po punkcie..).
   Więc – wszystko zapodaje Pan słusznie, ale bez OSTATNIEGO aktu, KTO widzi się ostatecznym beneficjentem „Ostatecznego podboju Świata” :)..
   A skończy się, jak zwykle 🙂
   Bo Świat – niejeden już…pogrom żydowski widział 🙂
   I niejedną cywilizację nawet 🙂 ..

   • stan

    9 września 2017 at 19:47

    Tak jest, jak tylko rasa wyznania handlowego przejmie władzę, w mig okaże się jak skuteczny i brutalny może być aparat przymusu. Ciapatych spacyfikują w jedną wiosnę.

  • podolak

   5 września 2017 at 13:27

   Gadowski ukrywa w ten sposób zamiary swoich idoli banderowców a oni już teraz:
   ” Присутні провели історичні паралелі, які показують, що поляків і росіян завжди цікавили лише наші території, і заради їх загарбання та знищення українців окупанти готові були об’єднуватися проти українців. Свідченням цього і є трагедія поблизу Гайового.”

   https://censor.net.ua/blogs/6933/na_volyni_vshanuvaly_jertv_masovogo_znyschennya_ukrayintsiv_polskymy_ta_rosiyiskymy_okupantamy

 2. finka

  5 września 2017 at 11:48

  100 % racji ma red. Gadowski, od lat bywa w krajach muzułmańskich i jest jednym z najlepszych znawców tematyki w Polsce.

 3. gieptil

  5 września 2017 at 11:50

  Jakieś 10 lat temu Europa zachodnia ogłaszała jak to prześcignie technologicznie wkrótce USA i cały świat. Już teraz nie ogłaszają. Bo jakie to nowe technologie wytworzą ci murzyni, którzy w SWOICH krajach zostali uznani za ciemne, kryminalne bydło, i te afrykańskie kraje chętnie pozbyły się tych band degeneratów kryminalistów. Normalni murzyni w pocie czoła budują pomyślność swojej Afryki tam na miejscu. A element kryminalny zdegenerowany chętnie wysyłają do Europy Zachodniej. A córka hitlera, niedorozwinięta umysłowo merkel się cieszy. Hihot historii. :-))))))))))))))))))))))))))))))

  • gieptil

   5 września 2017 at 11:57

   Mao kto nadal rozumie że tak zwani uchodźcy to najgorszy element bandycko kryminalny, który spływa do Europy Zachodniej z krajów islamu. Oni się tego elementu chętnie pozbywają.

   • klioes vel pislamista

    6 września 2017 at 01:36

    Źle, gorzej, najgorzej

    Źle, źle bardzo, że Grecja Husseina
    Wypuściła. Ofara przeżyła
    Pchnięcie w przepaść na Korfu. Kolejna
    Zbrodnia zatem kwestią czasu była.
    Z lat dziesięciu kary, parę latek
    Tylko siedział Hussein „nastolatek”.

    Gorzej, dużo gorzej, że Afganiec
    Wepchnął Marię zgwałconą do rzeki
    Nieprzytomną. Już Niemiec mieszkaniec
    Dusił, zgwałcił i zabił… „Brał leki.”
    Laudenburger Maria medycyny
    Już nie skończy. Spytam: z czyjej winy?

    Bo najgorzej, że przed Marii trumną
    Na „uchodźców” wciąż datki jej tata
    Zbierał, mowę wygłosiwszy szumną –
    Laudenburger Clemens – eurokrata!
    Z Schulzem głosi lewacka hołota:
    „Są uchodźcy cenniejsi od złota.”

  • gieptil

   5 września 2017 at 12:06

   Jak tak dalej pójdzie, to za kilka lat się okaże że mamy w Polsce kilka tysięcy znakomitych niemieckich naukowców i inżynierów, którzy uciekli z Niemiec. I oni nam zbudują samolot wielozadaniowy VI generacji, no tak z grzeczności. ;-)))))))))))))))))))

   • hansi

    5 września 2017 at 12:17

    Skłaniam się ku przyznaniu Panu racji 🙂
    Niemcy teraz gwałtownie (już od jakichś 10-ciu lat..), spieprzają drzwiami i oknami, zamykając drzwi i gasząc za sobą światło.. Głównie do Afryki (południowej..) i Ameryki Południowej i Środkowej, gdzie mają już dawno przygotowane struktury (i CENY, wyższe od europejskich już.., wiem, bo sam przymierzałem się do Paragwaju i Ekwadoru, ale gdy zobaczyłem, że tam wszystko niemieckie i JAKIE CENY (dla obcych i przyjezdnych..) :), to se dałem siana..).
    Ostatnio słyszę, że Niemcy spieprzają nawet DO ROSJI, a dokładniej mówiąc – NA SYBERIĘ, na wschodnie granice, gdzie Rosja oferuje TERENY ZA DARMO, pod zasiedlenie i wolność podatkową…
    Nie pomyślałem o tym, że gdy tylko (nie za długo..) USrael zamknie i uszczelni granicę na Odrze i Nysie (albo na Wiśle, Ribbentrop-Mołotow..), to wobec rosnącego terroru ciapatego, Niemcy zaczną masowo emigrować do naszego Judalandu…
    No, jeden z aspektów, niewątpliwie…

 4. klioes vel pislamista

  5 września 2017 at 15:06

  The Resistance

  Feministka pseudo „Opór“,
  Która wygląd wieprzka ma,
  Wykopała wojny topór:
  „Do zadania tego trza
  Tylko czarrnych chłopców. Biali
  Wcale by się nie nadali.“

  A „Don`t grab my pussy” bluzka
  Nosi napis z fotki jej…
  Lecz nie przewidziała kluzka
  Mężczyzn odpowiedzi tej,
  Co religie, opcje, rasy
  Wszystkie łączy – dla jej masy…

  Biały: „Ja w imieniu białych
  Poprzeć chcę decyzję Twą!”
  Czarny: „Dzięki! To wspaniały
  Gest. Lecz Meksykanie są
  Zdolni mieć Cię za dziewczynę.
  Weź i poproś ich drużynę.”

  Meksykanin się wyłania
  Wnet w Facebooku. Pisze tak:
  „Nawet dla nas są zadania
  Niemożliwe. Z Tobą …jak?!
  Meksyk dobrą radę da Ci:
  Może zechcą Cię Azjaci.“

  Wnet napisał jej Azjata:
  „Twej oferty hojnej dziś
  Nie możemy przyjąć. Świata
  Problem rachujemy… Idź
  Do muslima więc, kochanie.
  Może znajdzie rozwiazanie.”

  Na Facebooku w końcu imam,
  Zamiast współwyznawców, sam
  Zabrał głos: „Się zasad trzymam.
  Dzięki, nie! – odpowiedź dam.
  Z mą nie spikniesz się drużyną.
  Opór ma przed wieprzowiną.”

  http://wolnosc24.pl/2017/09/04/mozna-mozna-jednym-wpisem-na-facebooku-ta-feministka-pogodzila-wszystkie-rasy-religie-i-opcje-polityczne/

 5. abc

  5 września 2017 at 16:10

  Pod nóż to pójdą chrześcijanie.
  A „postępowa” lewica jako pierwsza będzie bić Allahowi pokłony – pretekst całkowicie obojętny, choćby aby „nie obrażać muzułmanów”. Na Zachodzie masy są tak ogłupione, że bez problemu to łykną.
  Całkiem niedawno lewacki prezydent Austrii apelował do wszystkich kobiet chodzenie w burkach w ramach… solidarności. Gość ewidentnie wyrwał się przed szereg, ale to doskonale pokazuje co się roi w oszalałych lewackich głowach.

 6. Silvia Odete Morani Massad

  5 września 2017 at 21:30

  Hello there! This is my first comment here so I just wanted to give a quick
  shout out and tell you I really enjoy reading your articles.
  Can you recommend any other blogs/websites/forums that cover the same subjects?
  Thanks for your time!

 7. artamator

  5 września 2017 at 23:47

  Panie Witoldzie, jak ocenić fakt, że porządna i chrześcijańska amerykańska armia napadła na Irak i wymordowała tam blisko milion kobiet, dzieci i starców i potem sobie wyjechała. To za co mają nas kochać Muzułmanie i Arabowie. Nie było powodu, żadnego, ale to żadnego, aby najechać na ten kraj !!! Broń którą pozostawiła armia USA przejęło tzw państwo muzułmańskie, które dokonuje teraz mordów na chrześcijanach. Ale to było zaplanowane jak też była zaplanowana cała historia z napływem uchodźców do Europy przez Sorosa jego kolegów bandytów, którzy chcą nowej wojny religijnej, depopulacji, NWO.. Nie mówię także, że zwykli muzułmanie są święci. Chodzi mi także o wszelkie rasy biorące udział w konfliktach. Jest w nich tyle samo zła co i dobra ile jest tych pierwiastków także w nas !!! Mamy taką samą krew jako oni, takie same geny złożyły się na budowę ich i naszych ciał oraz oddychamy tym samym powietrzem a pod nogami mamy wszyscy tą samą ziemie. Czują ból, radość. Dlaczego przez dekady jeździliśmy do ich krajów i ich kurortów aby schlać się na ich pięknych plażach i jakoś ich religia Wam wtedy nie przeszkadzała… Polska nic nie może. Podziękujmy za to starszym i mądrzejszym, WŁADCOM z CITY OF LONDON, grupie Bilderberg, Soroszowi, ONZ i wielu,wielu innym podobnym dziwnym satanistycznym organizacjom, za to iż od dekad szykują całemu światu depopulacje poprzez degrengoladę edukacyjną, intelektualną, moralną, kulturową..Jesteśmy wszyscy na tej ziemi zmanipulowani od dekad i zaślepieni jakąś durną medialną wiedzą uzyskaną poprzez socjologiczno – psychologiczno lobotomię dokonaną na naszej duszy i ciele .
  Zbrodnie nadal trwają a wręcz następuje ich eskalacja za pośrednictwem zarządzanych przez nich koncernów zbrojeniowych, banków, umaczanych polityków oraz organizacji mających wyraźne cechy żydo-masońskiego rządu światowego czyli anty ludzkie instytucje jak: masoński Klub Rzymski, Międzynarodowy Fundusz Walutowy (IMF), ONZ – Organizacja Narodów Zjednoczonych itp. Mało mówi się o satanistycznych elitach z nimi współpracujących z krajów azjatyckich czy arabskich…Nasza historia jest ważna tylko dla nas lecz oni to mają gdzieś, a wszelkie tego typu spotkania to zasłona dymna w postaci gładkich słówek. Oni pchają ten krwawy system i to co zaczęli w starożytności jako lokaje szatana…Co ci okultyści potrafią to wkrótce nam pokażą, ale końca tego „drogiego” spektaklu 80 % z nas nie doczeka !

 8. Ira

  7 września 2017 at 01:39

  I’m impressed, I must say. Seldom do I encounter a blog that’s both educative and
  entertaining, and without a doubt, you have hit the nail on the head.
  The issue is something that too few men and women are
  speaking intelligently about. I’m very happy I stumbled across this in my search for
  something regarding this.

 9. things you need to go camping

  7 września 2017 at 17:53

  Does your website have a contact page? I’m having a tough time locating
  it but, I’d like to shoot you an e-mail. I’ve got some creative ideas for your blog you might be
  interested in hearing. Either way, great site and I look forward
  to seeing it grow over time.

 10. Christy

  8 września 2017 at 06:27

  Hello, after reading this awesome piece of writing i am also glad to share my experience here
  with colleagues.

 11. IGO

  8 września 2017 at 14:25

  Panie Witoldzie wielu nie może się tego doczekać.

 12. penny stocks

  8 września 2017 at 18:23

  Hello! This is my first visit to your blog! We are a team
  of volunteers and starting a new initiative in a community in the same niche.
  Your blog provided us valuable information to work
  on. You have done a marvellous job!

 13. education loans

  9 września 2017 at 04:32

  Everything is very open with a precise clarification of the challenges.
  It was definitely informative. Your website is very
  helpful. Thanks for sharing!

 14. Linwood

  9 września 2017 at 13:32

  naturally like your website but you need to take a look at the spelling
  on several of your posts. A number of them are rife with
  spelling problems and I in finding it very troublesome to inform the reality however I will
  definitely come back again.

 15. Raina

  9 września 2017 at 20:16

  You have made some really good points there. I checked on the web for more info about the issue and found most people will go along with your views on this web site.

 16. ask potential real

  10 września 2017 at 04:53

  Thank you a lot for sharing this with all people
  you really understand what you’re speaking approximately!
  Bookmarked. Please additionally visit my site =).
  We can have a hyperlink change arrangement among us

 17. Jamila

  10 września 2017 at 04:56

  Oh my goodness! Awesome article dude! Thanks, However I am having
  troubles with your RSS. I don’t understand the reason why I cannot subscribe to
  it. Is there anybody getting identical RSS problems?
  Anyone that knows the answer will you kindly respond?
  Thanks!!

 18. www.efarm4all.com.gr

  10 września 2017 at 12:40

  Hi are using WordPress for your site platform? I’m new to the blog world but I’m trying to get started and set up my own. Do you need any html coding knowledge to make your
  own blog? Any help would be really appreciated!

 19. wiki.cloudsms.com.ng

  10 września 2017 at 15:32

  Hey There. I found your weblog the usage of msn.
  That is a very smartly written article. I’ll make sure to bookmark it and return to read extra
  of your useful information. Thanks for the post.

  I will definitely comeback.

 20. Marcia

  10 września 2017 at 23:22

  What’s up, I log on to your blogs regularly. Your humoristic style is awesome,
  keep doing what you’re doing!

 21. Thank you for sharing your thoughts. I really appreciate your efforts and I am waiting
  for your next post thanks once again.

 22. support.rmaster.com

  11 września 2017 at 06:40

  I was recommended this web site by my cousin. I’m not
  sure whether this post is written by him as no one else know such detailed about my
  problem. You’re incredible! Thanks!

 23. cheap stocks

  11 września 2017 at 09:37

  Excellent write-up. I certainly appreciate this website.
  Stick with it!

 24. overrated interest rate

  12 września 2017 at 05:31

  I just couldn’t depart your site before suggesting that I really
  loved the usual info a person supply for your
  visitors? Is gonna be back continuously to investigate cross-check new posts

 25. nokia themes

  12 września 2017 at 07:21

  Good day! Do you use Twitter? I’d like to follow you if that would
  be okay. I’m absolutely enjoying your blog and look forward
  to new posts.

 26. real estate loans

  12 września 2017 at 14:31

  Pretty nice post. I just stumbled upon your blog and wished to say that I’ve really loved surfing around your weblog posts.
  After all I’ll be subscribing on your rss feed and I hope you write once more very soon!

 27. interest fees

  12 września 2017 at 15:28

  Very good post. I will be facing some of these issues as well..

 28. Lelio Vieira Carneiro Junior

  12 września 2017 at 18:27

  Thanks for a marvelous posting! I genuinely enjoyed
  reading it, you could be a great author.I will be sure to bookmark
  your blog and will come back in the future. I want to encourage you to continue your great writing,
  have a nice weekend!

 29. real estate investing

  13 września 2017 at 03:19

  After looking over a handful of the articles on your site, I truly appreciate your technique
  of blogging. I book marked it to my bookmark website list and will be
  checking back in the near future. Please check out my website too and let
  me know how you feel.

 30. jazz music

  13 września 2017 at 15:51

  Hi! I’ve been following your site for a while now and finally got the bravery
  to go ahead and give you a shout out from Lubbock Texas!
  Just wanted to say keep up the good job!

 31. nokia n95

  13 września 2017 at 15:55

  Its like you read my mind! You seem to know a lot about this, like you wrote the book in it
  or something. I think that you could do with some pics to
  drive the message home a bit, but other than that,
  this is excellent blog. A fantastic read. I’ll certainly be back.

 32. new ipod mp3 player

  14 września 2017 at 00:19

  A motivating discussion is worth comment. There’s no doubt
  that that you ought to publish more about this topic, it may not be a taboo matter but usually folks don’t speak about such subjects.
  To the next! Many thanks!!

 33. london travel

  15 września 2017 at 17:03

  Fantastic blog! Do you have any tips and hints for aspiring writers?
  I’m planning to start my own site soon but I’m a little lost on everything.
  Would you propose starting with a free platform like WordPress or go for a
  paid option? There are so many choices out there that I’m completely overwhelmed ..
  Any recommendations? Cheers!

 34. good golf course

  15 września 2017 at 19:08

  Thank you for another great article. Where else may anybody get that type of information in such a perfect method of writing?
  I have a presentation subsequent week, and I am at the search for such info.

 35. www.australianminingjobs.net

  15 września 2017 at 19:47

  I could not refrain from commenting. Exceptionally
  well written!

 36. travel deals

  17 września 2017 at 07:40

  Appreciating the commitment you put into your website and in depth information you present.
  It’s awesome to come across a blog every once in a while that isn’t the
  same old rehashed information. Great read! I’ve bookmarked
  your site and I’m including your RSS feeds
  to my Google account.

 37. macau tourism presents

  17 września 2017 at 07:45

  What’s up colleagues, how is the whole thing, and what you want to
  say on the topic of this article, in my view its really remarkable in favor of me.

 38. macau tourism

  17 września 2017 at 19:22

  I have been surfing on-line more than 3 hours nowadays, yet
  I by no means discovered any fascinating article like yours.
  It is lovely worth sufficient for me. In my opinion, if all site owners
  and bloggers made just right content material as you did, the net will be a lot more useful than ever before.

 39. grassfire.com

  18 września 2017 at 01:26

  Someone necessarily help to make significantly articles I would state.
  This is the very first time I frequented your web page and
  up to now? I surprised with the analysis you made to create this actual publish extraordinary.
  Great job!

 40. tourism keep

  18 września 2017 at 04:18

  I’m amazed, I have to admit. Rarely do I come across a blog that’s equally
  educative and amusing, and without a doubt,
  you have hit the nail on the head. The issue is
  something that not enough men and women are speaking intelligently about.
  I am very happy I stumbled across this in my search for something concerning this.

 41. memorytoday.com

  18 września 2017 at 10:38

  Hi, i believe that i noticed you visited my blog so i got here to go
  back the prefer?.I am attempting to to find things
  to enhance my website!I guess its adequate to use a few of your ideas!!

 42. Ernestine

  18 września 2017 at 13:38

  If you desire to grow your experience just keep visiting this web page and be updated with the hottest news update posted here.

 43. macau tourism presents

  18 września 2017 at 14:11

  My partner and I absolutely love your blog and find a lot of your post’s
  to be just what I’m looking for. Would you offer guest writers to write content available for you?

  I wouldn’t mind creating a post or elaborating on most of the subjects you write related to here.
  Again, awesome site!

 44. Lelio Vieira Carneiro Junior

  19 września 2017 at 15:48

  Hello, i think that i saw you visited my site thus
  i came to “return the favor”.I am attempting to find things to improve my site!I suppose its ok to use some of your
  ideas!!

 45. Roscoe

  19 września 2017 at 16:55

  Hi there, i read your blog from time to time and i own a similar one and i was just
  wondering if you get a lot of spam feedback? If so how do you reduce it, any plugin or anything you can suggest?
  I get so much lately it’s driving me crazy so any support is very much appreciated.

 46. ajdlandscapestudio.co.uk

  19 września 2017 at 22:50

  I’ve been surfing online more than 3 hours today, yet
  I never found any interesting article like yours.

  It’s pretty worth enough for me. Personally, if all website owners and bloggers made good
  content as you did, the internet will be much more useful than ever before.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra