PRAWY.TV

KOBIETA PRAWDZIWA – gorąco polecam. Kasia Chrzan

Drodzy Państwo!

Pragnę z ogromną radością polecić Państwu cykliczny program, który od jakiegoś czasu już publikowany jest na naszym portalu w dziale Prawy.TV, a chodzi o program dr Marty Cywińskiej i Anny Wiejak, pt.: Kobieta Prawdziwa.

Dlaczego tak bardzo jest on wart polecenia? Otóż, pani Marta Cywińska, dopytywana z pasją przez redaktor Annę Wiejak, prezentuje nam postaci kobiet w niespotykanej do tej pory formie, niejako osobistej przygody relacji jej z nimi, przy czym cała uwaga jest skierowana na właśnie nieprzeciętność omawianych kobiet, a nie na własny punkt widzenia. Każde spotkanie dotyczy innej bohaterki, o której nie tylko emocjonująco, ale co intryguje najbardziej, intelektualnie opowiadają prowadzące.

Historie życia omawianych kobiet są tak różne, że naprawdę zaskakuje pomysłowość działania świata nadprzyrodzonego w doczesności kobiecego losu w świecie. Jedno jest pewne: niepowtarzalność zdarzeń i zachowań zachwyca i szokuje, zaciekawia i daje do myślenia, a to ma konkretne przełożenie na własną niepowtarzalną osobistą codzienność. Ten program nas po prostu zmienia i to zmienia na lepsze!

KOBIETA PRAWDZIWA nie jest adresowany do pań, on jest autentycznie dla każdego odbiorcy z panami i paniami włącznie! Przyznam się Państwu w tym miejscu, że moja jedenastoletnia córka bardzo chętnie słucha opowieści dr Marty, zwłaszcza jeśli bohaterką programu jest młoda dziewczyna! Opowieści te są prawdziwie wspaniałą propozycją właśnie także wychowawczą dla dziewcząt, które zderzają się z tragiczną kulturą wyuzdanych trendów, z niszczycielską propozycją degradacji prawdziwej kobiecości, która niekiedy jest już tłumiona u małych dziewczynek i przekierowywana przez różne oddziaływania na wypaczoną seksualność.

KOBIETA PRAWDZIWA – to zdrowa opowieść o prawdziwym życiu tych, które odkryły jego sens i jego niepowtarzalność w każdej sytuacji, w której same się znalazły. To są realistyczne sytuacje dokładnie tak samo konkretne sytuacje z naszego do bólu realnego życia!

Program ten polecamy bardzo mocno również Panom, gdyż – powiedzmy sobie szczerze – kultura chce Was Panowie skanalizować na niewidzenie kobiet takimi jakimi są, abyście w myśleniu stereotypami szufladkowali je i nie chcieli wcale poznawać do końca, a przecież taka postawa zawsze niszczy zdrowe relacje damsko-męskie z niepowetowaną stratą dla obojga! …nie mówię że taka postawa nie dotyczy również i kobiecego patrzenia… Zostawmy jednak ten trudny temat na inną okazję, a tymczasem:

Polecamy: KOBIETA PRAWDZIWA – Program dr Marty Cywińskiej i Anny Wiejak, tylko na portalu Prawy.pl

Kasia Chrzan

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

170 komentarzy

170 Komentarzy

  1. chief operating officer job definition

    12 listopada 2017 at 19:01

    383 prime working specialist employment located on one investigation.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra