Z zagranicy

Węgrzy gotowi nadal walczyć z unijną dyktaturą ws. muzułmańskich imigrantów

Prawie trzy czwarte Węgrów ankietowanych przez Fundację Századvég jeszcze przed środowym orzeczeniem Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu wyraziło wolę walki z nałożonymi przez Unię Europejską obligatoryjnymi kwotami uchodźczymi i przymusem relokacji muzułmańskich imigrantów.

72 proc. respondentów powiedziało, że walka powinna być kontynuowana nawet jeżeli Trybunał Sprawiedliwości UE odrzuci węgierski pozew, podważający legalność unijnych działań w tej sprawie.

Spośród 1000 respondentów badanych między 1 a 4 września aż 88 proc. słyszało o zaskarżeniu przez Węgry unijnej rezolucji. Jedynie 22 proc. stwierdziło, że Węgry powinny zastosować się do tego wyroku. 97 proc. sympatyków partii Fidesz i 80 proc. sympatyków partii Jobbik oświadczyło, że rząd powinien „walczyć dalej”. Podobne stanowisko wyraziła jedna trzecia zwolenników LMP i socjalistów.

W środę Trybunał Sprawiedliwości UE oddalił wniosek Węgier i Słowacji, w którym zaskarżają one nałożone przez Unię Europejską kwoty migrantów jako sprzeczne z prawem.

Rząd Węgier zwrócił się w sprawie obligatoryjnych kwot uchodźczych w grudniu 2015 roku, zaskarżając cały mechanizm i wnosząc o to, aby Trybunał anulował rezolucję Rady Europejskiej o przymusowej relokacji 120 tys. tzw. uchodźców w krajach członkowskich.

Rezolucja została przyjęta przez ministrów spraw wewnętrznych państw UE większością głosów, mimo sprzeciwu Węgier.

Źródło: dailynewshungary.com

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Obserwujący

  7 września 2017 at 19:03

  Angela Merkel zwana inaczej Adolf-finą budująca IV Rzesze niemiecką, nauczona bolesnymi doświadczeniami historycznymi narodu niemieckiego ( skutki I i II wojny światowej): w perfidny, POdstępny, przebiegły, bezwzględny sposób prowadzi POlityczne zamierzenia!
  Zamierzenia te sprowadzają się do prostej, starej zasady; DZIEL I RZĄDŹ !
  Aby te zamierzenia POdstępnie zrealizować, należy zdestabilizować Europę przy POmocy muzułmanów z całego świata sprowadzając w POtężnej ilości i osadzając ich w tzw. „suwerennych” państwach europejskich!
  Ten zamierzony cel ukryty jest obłudnie POd tzw. hasłami przestrzeganiem wartości i tzw. „solidarności” europejskiej!
  Skutki takiego zamierzenia na pewno nie mniej będą KRWAWE I OKRUTNE jak wcześniejsze te z okresu I i II-giej wojny światowej spowodowane przez niemiecką POdstępną i okrutną bestię!

 2. overwatch cd key generator

  8 września 2017 at 21:11

  Ha, here from google, this is what i was looking for.

 3. watch dogs keygen

  13 września 2017 at 13:43

  Great, bing took me stright here. thanks btw for post. Cheers!

 4. winzip 21 serial number For MAC

  16 września 2017 at 15:56

  Ha, here from yahoo, this is what i was searching for.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra