PRAWY.TV

Witold Gadowski o zawetowaniu przez Andrzeja Dudę ustawy o SN

Gościem ostatniego cotygodniowego spotkania Klubu Ronina w warszawskiej siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich był Witold Gadowski, znany krakowski dziennikarz specjalizujący się opisywaniu zagrożeń związanych z islamem i neomarksizmem.

– Wkrótce minie dwa miesiące od terminu wyznaczonego sobie przez prezydenta na przedstawienie nowej ustawy o Sądzie Najwyższym – zauważył Witold Gadowski podczas spotkania w Klubie Ronina. Dodał, iż wówczas się przekonamy, czy napisze go środowisko sędzi Gersdorf.

Klub Ronina to miejsce spotkań warszawskich publicystów, blogerów i aktywistów zaangażowanych po patriotycznej stronie sceny politycznej. Podczas cotygodniowych spotkań najpierw znani publicyści komentują najważniejsze wydarzenia tygodnia, by w drugiej części spotkania zebrani mogli wysłuchać prelekcji tematycznej znanego publicysty, pisarza, czy osoby aktywnej na niwie publicznej.

Niepartyjny charakter spotkań, choć ewidentnie sporo jest tam osób sympatyzujących z PiS, pozwala na dyskusje, o tym co ważne dla Polski i Polaków i prezentowanie opinii wyrażających różne mniej lub bardziej prawicowe punkty widzenia.

Nie każdy ma zaszczyt zostać gościem klubu Ronin. Na ostatnim spotkaniu klubowicze nie wyrazili ochoty na zaproszenie Mariana Kowalskiego z racji jego współpracy z pastorem Chojeckim, którego antykatolickie ekscesy zmieszane z proamerykańską narracją są w środowisku patriotycznym odbierane jako rosyjska prowokacja.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. www.o2.pl

  7 września 2017 at 21:16

  Izrael zaatakował fabrykę broni broni chemicznej w Syrii.Ryzyko wojny regionalnej jest coraz większe.

 2. ufc 2 pc crack

  8 września 2017 at 20:49

  Ha, here from google, this is what i was searching for.

 3. vuescan 9.5 crack

  13 września 2017 at 14:26

  Great, this is what I was browsing for in yahoo

 4. battlegrounds esp free For MAC

  16 września 2017 at 16:24

  Hey, yahoo lead me here, keep up great work.

 5. Chuck

  19 września 2017 at 13:02

  Rosey’s is arms down the least difficult! The simply just desired destination that I’ve uncovered towards offer you accurate Memphis dry-rub ribs… gotta try out it!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra