PRAWY.TV

Jan Bodakowski: Dziś aborcja, jutro Holokaust

Dziś aborcja, jutro Holokaust – mówił Jan Bodakowski, komentując czwartkową demonstrację przed Ambasadą Kanady zorganizowaną przed Fundację Pro Prawo do Życia w obronie kanadyjskiej obrończyni życia Mary Wagner. Podkreślał, że aborcja stanowi dopiero początek zbrodniczego planu Nowej Lewicy. Jako kolejni będą bowiem zabijani: dzieci już narodzone, starcy, a w końcu także wszyscy ci, którzy nie zgadzają się z jej pomysłami.

Zapraszamy do obejrzenia wideofelietonu Jana Bodakowskiego.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. Robert B.

  7 września 2017 at 22:33

  No tak, wszystko się sprowadza do holokaustu. Oczywiście Bodakowski wie, co mówi…

  • podolak

   7 września 2017 at 23:04

   Wie że nie wolno wspominać o Genocidum Atrox.

   O Holokauscie należy zaś mówić często po to aby o Genocidum Atrox Polacy nie pamiętali i kojarzyło im się tylko jedno LUDOBÓJSTWO.

   Tak działają banderoidy w RP.

  • Kowalski

   10 września 2017 at 14:10

   a pewnie lewaku jest inaczej???,i wyborow ten pederasta premier kanadyjski tez nie sfalszowal jak lewaki w prl-u,tak jest dzisiaj aborcja a jutro holokaust dla chrzescijan!!!,skoro za nic tam zamykaja do wiezienia to znaczy ze kanada jest patologicznym islamskim kalifatem!!!!!,w ktorym przesladuje sie przedewszystkim chrzescijan i ludzi prawych,ale ty dalej czytasz trybune ludu albo wyborcza?,oby Tramp skopal tej lewackiej kreaturze dupsko i to jak najszybciej i zablokowal im kase na sciaganie do tego kraju ekstremistow muzulmanskichp

 2. stan

  7 września 2017 at 23:05

  Co to w ogóle jest za debilne słowo – holokaust. Może zaczną wreszcie gadać po polsku – ludobójstwo.

  • hansi

   8 września 2017 at 06:42

   „holocaust” oznacza całopalenie.
   I dotyczy żydowskiego obyczaju palenia owcy na ołtarzu ofiarnym.
   Groteskowo zmanipulowano to pojecie w odniesieniu do PALENIA w krematoriach zwłok w lagrze Birkenau (w Auschwitz tego NIE było = jeszcze jedno „kłamstwo oświęcimskie żydowskiego „Holocaust-Industry”).

 3. niko

  7 września 2017 at 23:22

  Popieram opinie tego p Bodakowskiego , kanada w ostatnim czasie bardzo oddzielila sie od chrzescijanstwa za sprawa lewackiego rzadu .Jednak jak u wladzy byli konserwatysci jeszcze byly skrawki ze tez tak to okresle chrzescijanstwa, a obecnie wszystko dozwolone jak to mowia hulaj dusza piekla nie ma, a do tego w kanadzie nie ma wolnych mediow , wszystkie wazne rzeczy sa zamiatane pod przyslowiowy dywan a jezeli sa jakies istotne wiadomosci to tylko tzw krotkie wzmianki.moim zdaniem Kanada zmierza w zlym kierunku a spoleczenstwu sie robi wode z muzgu wpajajac ze wszystko w kanadzie jest the beest, co w rzeczywistosci jest raczej odwrotnie. .

  • hansi

   8 września 2017 at 09:00

   No, fakt.. Canada, to komuna, nie gorsza od niemieckiej.. A w niektórych aspektach, nawet przewyższająca sowiecki PRL.. Na przykład w tępieniu Kościoła chrześcijańskiego w ogóle, nie tylko katolickiego…

 4. hansi

  8 września 2017 at 06:59

  W zasadzie tak, ale znowu muszę uzupełnić słowa Pana Bodakowskiego.
  „Dziś aborcja – jutro holocaust”..
  „Holocaust”, czyli LUDOBÓJSTWO – POLAKÓW odbywa się JUŻ DZIŚ.
  Dokonywany przez żydownię, TERAZ, NA POLAKACH (i na innych Gojach, ale na Polakach ostatnio SZCZEGÓLNIE..), na skalę, wobec której ksenocyd żydów dokonany przez hitlerowców, to MAŁY PIKUŚ BYŁ…
  Mam na myśli chamski terror „SZCZEPIENIAMI” naszych dzieci, zaraz po ich urodzeniu, a potem – według tzw. „kalendarza szczepień”.
  SKUTEK tej działalności, rękami polskiego (?.. chyba ŻYDOWSKIEGO ?..) doktora Mengele, noszącego aktualnie nazwisko „Radziwiłł” (oraz dr. Posobkiewicz), perspektywicznie i docelowo, przenosi tysiąckrotnie to, co „przehhpieli” żydzi OD NIEMCÓW (a NIE Polaków, swołocz kłamliwa z Szewachem Weissem na czele, który za to jeszcze polski order dostał od Dudusia..).
  A to jeszcze długo nie wszystko, wobec zmasowanej EKSTERMINACJI POLAKÓW, w ich własnej Ojczyźnie, PRZEZ ŻYDÓW, stanowiących niepodzielnie WŁADZĘ w Polsce TERAZ.
  Czy ktoś zaprzeczy ?.. Jakiś kretyn, typu „Tomek” może ? 🙂
  Na wszelkich możliwych frontach – Polacy są niszczeni i tępieni, we własnym Kraju..
  Panie Bodakowski 🙂
  Nie odważy się Pan tak napisać, prawda ? 🙂
  Kieruję te słowa, przede wszystkim do zaślepionych PiS-olubów 🙂
  Żeby przejrzeli na oczy i dostrzegli wreszcie SŁONIA w tej żydowskiej menażerii 🙂
  A więc: – aborcja, dzieci JUŻ narodzone, dzieci starsze, a następnie, gdy zbrodnicze „szczepionkarstwo” Radziwiłła okrzepnie (BEZKARNE !..) – zostanie rozszerzone – na „służby” (dostaną nieco INNE „szczepionki”..), a potem, jak najszybciej, bo polski ZUS potrzebny jest do obsługi UKRAIŃCÓW w Polsce i poza Polską niebawem, gdy powstanie „Międzymorze”, poddani zmasowanej akcji eksterminacyjnej za pomocą „szczepionek” zostaną polscy emeryci i renciści.. NAJDALEJ – po powszechnym (niebawem) wprowadzeniu nowych „dowodów osobistych”, będących jednocześnie kartą bankową, oraz „zdrowotną”.. BEZ której (i BEZ „aktualnych szczepień” na niej !..) – emeryt po prostu nie dostanie SWOJEJ kasy, ani „lekarstw”.. Tu mnogość opcji do wyboru jest dowolna 🙂
  Proste ? 😀 ..
  I w dalszym ciągu nikt nie PiŚ-nie 🙂 ..
  Zamiast JUŻ DZISIAJ wyklepać kosy 🙂 …
  Shalom 🙂

 5. podolak

  8 września 2017 at 09:55

 6. thai jashe kickass

  8 września 2017 at 23:09

  This helps. Thanks!

 7. klioes vel pislamista

  8 września 2017 at 23:14

  Czas psycholi

  „Kobietą i mężczyzną ich stworzył.”
  Lecz diabeł „różnorodność” rozmnożył.
  Sześćdziesiąt płci lub więcej już znamy.
  A postęp postępuje! Czekamy…

  Na razie tu i ówdzie: „ubiory
  Jednakie dla uczniów”. Bo chory
  Psychicznie cierpiałby… A dlaczego?!
  (Zapytaj specjalistę, Kolego!)

  Postępu postęp bardzo miłuje
  Ustępy i prysznice… Grasuje
  Też w sporcie. Niezawodnie wygrywa,
  Gdy chłopak się dziewczyną nazywa.

  Paszporty „X” dostały literę.
  Ktoś zmienić płeć – po jaką cholerę? –
  Już może, jeśli chce, co godzinę…
  Chłopakiem jest, lecz pozdrów dziewczynę!

  Dziewczyną jest, lecz pozdrów chłopaka!
  Bo kara w Kaliforni Cię taka,
  Jeżeli się pomylisz, już czeka:
  WIĘZIENIE!!! – normalnego człowieka.

  Już dawno to profesor Kempiński
  Napisał, jak rozpoznać czas świński:
  „Gdy my psycholi w normalny czas,
  W ICH czas psychole wsadzają nas.”

 8. Kowalski

  10 września 2017 at 14:04

  juz dawno Tramp powinien skkpac dupsko temu debilowi z kanady i zaprzestac robic z bandyta lewackim wszelkich biznesow,oraz doprowadzic do nowych wyborow i pilnowac ich zeby znowu nie sfalszowali kolejnych,tylko idiota lewacki koze glosowac na taka lewacka kreature i oszusta jak ten pederasta premier i czerwona kanalia

 9. driver booster 5 rc serial

  13 września 2017 at 14:22

  This is good. Thanks!

 10. hack arma 3 For MAC

  16 września 2017 at 16:21

  Hey, bing lead me here, keep up nice work.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra