Z kraju

Prof. Pawłowicz do Adama Bodnara: Myli pan fermę hodowlaną z rodziną człowieczą

Prof. Krystyna Pawłowicz nie pozostawiła przysłowiowej suchej nitki na rzeczniku praw obywatelskich Adamie Bodnarze, który w sobotę uczestniczył w IX Ogólnopolskim Kongresie Kobiet w Poznaniu, gdzie wygłosił skandaliczne przemówienie o konieczności zapewnienia kobietom praw reprodukcyjnych.

– To co jest do załatwienia, to oczywiście kwestia tzw. zdrowia reprodukcyjnego, nadużywania stosowania klauzuli sumienia, oraz dostępności legalnej aborcji. To też jest w ogóle kwestia wychowania seksualnego, edukacji seksualnej – mówił Bodnar, wyrażając przy tym ubolewanie, że tabletka wczesnoporonna elleOne jest na receptę.

Ostro wystąpił też w obronie finansowanych przez samorządy programów in vitro. – To wszystko pogarsza sytuację kobiet. To wszystko pogarsza sytuację przestrzegania praw człowieka i przeciwko temu trzeba protestować – oświadczył, zupełnie ignorując fakt, że wprowadzenie prawa do zabijania człowieka, niezależnie od fazy jego rozwoju, nie jest prawem człowieka i tego typu stwierdzenie dyskwalifikuje go pod względem merytorycznym jako rzecznika praw obywatelskich.

Nic zatem dziwnego, że prof. Krystyna Pawłowicz określiła go mianem „Rzecznika Praw niektórych Obywateli”, a komentując wygłoszone przez niego na Kongresie Kobiet przemówienie stwierdziła także: „Ale, panie Rzeczniku, jeszcze pan nie zauważył, że ludzie nie są rzeczami, ani tym bardziej zwierzętami, bydłem,które można „reprodukować” ? Myli pan fermę hodowlaną z rodziną człowieczą… Czyżby był pan rzecznikiem ” obywateli baranów, krów, kóz i owiec?”.

Bodnar nie omieszkał też nawiązać do ostatnich protestów „w obronie sądów”. Jego zdaniem to jeden z największych sukcesów kobiecych z ostatnich miesięcy. – Gdyby nie energia kobiet, to nie obronilibyśmy tego, co trzeba – stwierdził, nie kryjąc zadowolenia z faktu, że nie udało się wprowadzić ustawy umożliwiającej odsunięcie od wydawania wyroków tych sędziów, którzy zasłużyli się dla zbrodniczego systemu komunistycznego.

Warto również dodać, że prawniczki z Biura RPO udzielały na Kongresie informacji prawnych, a uczestniczki i uczestnicy Kongresu mogli korzystać z przywiezionych do Poznania publikacji i z ulotek RPO dotyczących alimentów i dyskryminacji (w tym osób z niepełnosprawnościami, cudzoziemców, osób LGBT).

Fot. RPO

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

11 komentarzy

11 Komentarzy

 1. kindys

  10 września 2017 at 14:48

  Widać ma duże doświadczenie z fermy hodowlanej gdyż wygląda , zachowuje i wypowiada się jakby zbyt długo na niej przebywała .
  Wypowiada się na temat kobiet a sama nią nie jest , to babo-chłop bez ogłady , która nie posiadając ani męża ani dzieci a zabiera głos jak ekspert z dużym doświadczeniem

  • z-k

   10 września 2017 at 15:30

   Nie bądź kiep i wal się ze swoim poharatanym bodnarem

  • hansi

   10 września 2017 at 16:31

   Pan „kindys” kolejny raz udowadnia swój poziom… postrzegania rzeczywistości..

   • kindys

    10 września 2017 at 17:21

    Mój poziom ty do niego nie dorastasz bo nie masz żadnego , padłeś poniżej dna .

    Jak krysia obraża mówiąc >> zdradzieckie mordy << to OK
    Jak żre na posiedzeniu sejmu to OK
    Jak przychodzi z tłustym łbem to OK

    Jak się jej to wytyka to warrrrczysz
    Dlaczego nie dała dobrego przykładu i jak matka polka nie wyszła za mąż i nie urodziła dzieci ?
    To chyba ( nieświadomie ) było najlepsze czego nie zrobiła , facet by od niej odszedł a dzieci albo by się wstydziły za nią jak jej siostra lub uciekły jak najdalej.

    Taka miernota intelektualna ma mówić kobietom co powinny robić i jak postępować , żenada

    • Obcy78

     11 września 2017 at 12:18

     @Kindys „Taka miernota intelektualna…” 😀 aleś mnie gościu rozbawił, po Twoich wypowiedziach widać Twój poziom, jednak da się upaść niżej dna 🙂
     To że ktoś nie ma partnera nie świadczy o jego IQ, ale atak na to już raczej, łatwo się bije poniżej pasa 😛

  • wega

   10 września 2017 at 18:12

   wydaje mi się, że prof, Pawłowicz ma rację. Ten pseudorzecznik powinien odejść ze stanowiska za całokształt. To szkodnik i antypolak

 2. frate

  10 września 2017 at 15:38

  BRAWO pani Krysiu, jesteśmy z Panią, dobrze jedzie pani z tym żydowskim sukinkotem bucnarem!!! Niech wraca do swojego żydobanderlandu, jak mu się nie POdoba, a od naszych dzieci się odpird..li!!! Sam nie ma żadnych impotent, a o innych chce decydować zasrany bydlak!!! Przyrównanie niego do zwierzęcia, to obraza dla zwierząt!!

 3. hansi

  10 września 2017 at 16:39

  Pan Bodnar jest typowo żydowskim SZYDERSTWEM z Polaków.
  Rzecznik „praw obywatelskich”, toż to KPINA w żywe oczy..
  Zresztą – czego się spodziewać po żydowskim PiS-ie, bez luki kontynuującym „dzieło” POprzedników ? Drugie szyderstwo z Polaków – Minister „Zdrowia” doktor Mengele-Radziwiłł ???.. Nawet już nie sprawdzam, jaka swołocz jest Ministrem „Oszwiate”..
  I nikomu włos z głowy nie spada ! „Kongres Kobiet” ? Co to za zwierzę z farmy Pana Bodnara ?.. CO na to KOBIETY ? 🙂 .. Oczywiście NIE takie „Kobiety”, jak Pani Nowicka, Środa, czy Janda 🙂
  Bodnar takie pieprzy gupoty, że słuchać hadko 🙂
  Byłoby nieuprzejmym, imputowawnie mu, że jest po prostu kretynem..
  Alternatywa więc jest tylko JEDNAk skoro NIE jest ten kolesław (utrzymywany z moich podatków, oraz z sutych łapówek, m.in. od p. Sorosa/Smolara ?.. kretynem…
  Jest ZDRAJCĄ POLSKI I POLAKÓW, podsumowując krótko, a więc przynależy na STRYCZEK…
  Za arogancję i bezczelność chociażby…

 4. kindys

  10 września 2017 at 17:23

  @hansi
  Twoi dziadkowie i rodzice to Żydzi , ty ich nie lubisz i do pochodzenia nie chcesz się przyznać , stąd ten jad

 5. gosc

  10 września 2017 at 19:03

  „Rzecznik Praw niektórych Obywateli” podejmuje działania w duchu poniższej uchwały:
  http://www.marucha.wordpress.com/2013/06/27/frgmenty-uchwaly-krajowego-prowidu-organizacji-ukrainskich-nacjonalistow-oun-podjetej-22-czerwca-1990-r/
  To kolejny dowód na to jak bander-union i lewactwo niszczą nasz kraj.
  Ci wymienieni chcieliby zaorać polskie kobiety za pieniądze Sorosa, i jemu podobnych.
  Czas skończyć z tymi pseudo-organizacjami demolującymi polskie społeczeństwo!
  „Ferma hodowlana” to strzał w 10, tak trafnie określa jak lewactwo hoduje sobie korporacyjnych osobników do tworzonego światowego NWO.

 6. mj

  10 września 2017 at 19:11

  RZECZNIK NISZCZENIA grupy narodowej zawsze winien być za aborcją i rozwodami. Żadna grupa narodowa tego nie przetrwa. I o to w końcu chodzi. Taki jest plan na Europę. Różnorodna zatomizowana ludność w molochu ludnościowym – nowy Babilon – Unia Europejska.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra