Kościół

Znaki działania Bożego lub złego ducha we wspólnocie – ks. Sławomir Kostrzewa

Polecamy Państwu wysłuchanie najnowszej i bardzo ważnej konferencji ks. Sławomira Kostrzewy, w której kapłan ten w klarowny i bardzo merytoryczny sposób wyjaśnia, jak rozpoznawać działanie Bożego lub złego ducha we wspólnotach. Temat jest o tyle istotny, gdyż obecnie w naszym kraju powstało i działa mnóstwo grup mianujących się wspólnotami charyzmatycznymi, jednak w niektórych z nich niekiedy dochodzi do wydarzeń conajmniej dwuznacznych duchowo.

Jak rozpoznawać  występujące niekiedy niebezpieczeństwo duchowe, które ujawnia się w niektórych sytuacjach duchowych? Jak rozeznawać duchy, które działają realnie wszędzie tam, gdzie jest człowiek? Jak nie pogubić się w wyborze wspólnoty, która powinna być zawsze wielką pomocą dla życia duchowego katolika? Na co zwracać baczną uwagę podczas spotkań z charyzmatykami, aby mieć pewność, że mamy do czynienia z autentyczną duchowością, a nie mamieniem ludzi?

O tym wszystkim w jasny i klarowny sposób mówi ks. Sławomi Kostrzewa, teolog i kulturoznawca.

źródło: you tube kanał: RCS

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

38 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra