Z kraju

Fotorelacja. Nieliczna groteskowa opozycja próbowała zakłócić liczną miesięcznice smoleńską. Jarosław Kaczyński zapowiada możliwość opuszczenia przez Polskę UE

Najważniejszym elementem ostatniej miesięcznicy smoleńskiej były słowa Jarosława Kaczyńskiego, w których prezes PiS zapowiedział, że Polska może opuścić Unie Europejską. Unia Europejska to konkretny projekt polityczny dziś, odmiennie od swych założeń, będący neomarksistowską groteską promującą islamizacje i dewiacje seksualne. Dla coraz większej liczby Polaków staje się jasne, że Polska, podobnie jak inne kraje Europy, by przetrwać musi opuścić Unie Europejską, i Europie potrzebna jest odmienna od UE formuła współpracy. Na przeciw tym oczekiwaniom wychodzą słowa Jarosław Kaczyński, który podczas ostanie miesięcznicy stwierdził, że „O Polskę suwerenną, wolną walczymy! Będziemy taką mieli, jeśli w pewnych sprawach pozostaniemy w Europie sami, to pozostaniemy, będziemy tą wyspą, wolności i tolerancji”.

 

W marszu szli: Jarosław Kaczyński, wicepremier, minister kultury Piotr Gliński, minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, minister spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Uczestnicy miesięcznicy smoleńskiej, choć liczni, nie mogli się pochwalić ani licznymi flagami ani transparentami.

 

Przedstawiciele groteskowej opozycji byli nieliczni. Przeciwko PiS protestowali geje i lesbijki, Obywatele Solidarni w Akcji, Obywatele RP. AntyPiS prezentował hasła „PiS to #hakatumba”, „Nie dla kłamstwa smoleńskiego. Nie dla obelg i pomówień. Nie dla pomników. Tak dla odpowiedzialności za słowo. Tak dla prawdy i tolerancji. Tak dla godności i wolności”, „Zdrada ojczyzny nie ulega przedawnieniu”. Powiewały gejowskie i euro flagi.

 

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

30 komentarzy

30 Komentarzy

 1. Slawomir Tomasz Roch

  11 września 2017 at 12:33

  Polska potrzebuje b. glebokiej dyskusji nad ewntualnym polexitem! Trzeba ludzi do tego przygotowac, gdyby juz nic innego nam nie zostalo! UE staje sie obrzydliwym eurokolchozem! Precz z nowa niewola demoliberalnych salonow staczajacej sie do piekla doslownie UE! Precz z szatanem! Precz z gender!

  • Zorro

   11 września 2017 at 12:47

   Demoliberalna zgnilizna prowadzi do propagowania dewiacji seksualnych, szamba multikulturowego, terroru poprawności politycznej, dyktatury tzw mowy nienawiści i powolnej islamizacji. Do tego nie wolno nigdy dopuścić w Polsce !!!

   • elisabeth

    12 września 2017 at 17:41

    plus 1.

 2. jok

  11 września 2017 at 12:51

  Tak mi się jakoś zdaje/jakoś wygląda, że te „sumienie narodu polskiego”:)) stanowią:
  a) mniejszość narodowa:)), b)polskojęzyczny materiał etnograficzny, c)pożyteczni idioci. Widzę te 3 podzbiory, choć czasem nie są one rozdzielne.

 3. cay-tec

  11 września 2017 at 12:55

  no w koncu cos konkretnego dosyt te bruxelskiej bandy komuchowi zboczencow

 4. jok

  11 września 2017 at 12:58

  Czy ta „hakatumba” ma sugerować, ze ci co myślą jakoś anty – antypisowsko, tj. anty „opozycja totalna”, ci co myślą jakoś „okołopatriotycznie”, mają się utożsamiać z jakimś prezydenckim dygnitarzem o wyglądzie mogącym rodzić podejrzenia o przynależność do mniejszości narodowej?:))))

 5. Masław

  11 września 2017 at 13:42

  Kaczyński to unioentuzjasta. I tylko półgłówek może wierzyć jego słowom o ewentualnym opuszczeniu UE.To wręcz zwolennik ściślejszej integracji. Wszak chciał jednej armii europejskiej.

  • hansi

   11 września 2017 at 14:19

   On co jakiś czas opowiada różne zupełnie rzeczy, wpędzając nas w dysonanse poznawcze..
   Zaczynają mi się już powoli kojarzyć na ten temat jakieś paralelle z Panem Nikodemem Bolkiem 🙂 U którego w głowie „koncepcje” się mnożą, jak króliki…
   Żartuję.
   Ale fucktycznie.
   Kto bezkrytycznie wierzy Preziowi – ten może się skaleczyć deczko 🙂 …
   Tym nie mniej – Prezio mógł właśnie dostać jakieś nowe instrukcje, które dezaktualizują piątkowe oświadczenie Pani Płemieł 🙂
   Bo lada moment „Polska musi się opowiedzieć”, w którą stronę.. ją pociągną 🙂
   A decyzja zapadnie bynajmniej nie w Warszawie 🙂
   Ani nawet nie w Berlinie, jak sądzę… 🙂
   No, ale Pan Prezes, albo Pani Szydło, w stosownym czasie to oznajmią gojowskiemu Ludowi.. Albo i NIE oznajmią – bo po co babcię denerwować, no nie ? 🙂

 6. Wojciech

  11 września 2017 at 13:43

  Nadszedł czas na opuszczenie zdegenerowanej UE.Jest tego więcej strat niż zysków.

 7. hansi

  11 września 2017 at 14:12

  A to ciekaaawe 🙂
  W świetle tego, co powiedziała w piątek podajże, Pani Szydło 🙂
  A mianowicie – że „Wychoda NIET !” 😀 …
  Ciekawe, jak Pan Prezes to zamierza zrobić,
  jaki ma genialny pomysł…

 8. abc

  11 września 2017 at 16:21

  Pan Bodakowski raczy nieco fantazjować bo tu o wychodzeniu wcale nie ma mowy.
  Byłoby dobrze gdyby chociaż zaczęto powoli odkręcać europropagandę, która przez ostatnie blisko 30 lat zrobiła katastrofalne spustoszenia w głowach większości ludzi.

  • Kazimierz S

   11 września 2017 at 16:36

   Tutaj – niestety – i ja się podpisuję :(. Choć cień nadziei jest, że to redaktor ma właśnie rację.

 9. Paweł

  11 września 2017 at 17:19

  Groteskowi to są Kalkstein, Szydło i rząd.

  • sten

   12 września 2017 at 01:18

   jak oni groteskowi to prosze powiedz kim jest tzw opozycja pehehetru pihihihowicz czy arcy poważny schettyna ,pamyłuj hospody !

   • elisabeth

    12 września 2017 at 17:47

    Nie ma poco odpowiadać płatnym trollom, którym jest ten „Paweł”.
    Muszą pisać i tym się wykazać – za to im płacą.

    • Paweł

     13 września 2017 at 12:13

     Najlepiej tak sobie tłumaczyć i udawać, że pisiory to patrioci. L. Kalkstein chanukowy patriota, który sprzedał nas w Magdalence przy oparach menory:

     wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/03/a331-482×400.jpg

   • Paweł

    13 września 2017 at 12:12

    @sten

    Podobnie jak wyżej wymienieni są zdrajcami.

 10. Marian

  11 września 2017 at 18:48

  Dobry generał zleca sztabowcom opracowanie planów obrony także na wypadek ataku z najmniej oczekiwanej strony.
  Warto mieć scenariusz wyjścia z UE, nawet jeśli miałby nigdy nie być zrealizowany.

 11. SK

  11 września 2017 at 19:35

  Jak najszybciej Panie Kaczyński trzeba te słowa wprowadzić w czyn. Dość tej eurokomuny, która mówi nam jak mamy żyć we własnym kraju.

 12. Olrob

  11 września 2017 at 19:47

  Jarosław Kaczyński skłóca nas z oboma ośrodkami siły w Europie środkowej tzn z Niemcami i z Rosją. Oznacza to dla Polski scenariusz rozbiorowy, który już tyle razy przerabialiśmy.

 13. Gocha

  11 września 2017 at 19:58

  Wydaje mi się, że w podtekście Kaczyński miała na myśli, że na wyrzucą z UE bo rząd nie podda sie żadnym restrykcją.

 14. Panzer

  11 września 2017 at 20:45

  Dlaczego Polexit miałby być czymś złym dla Polski? Przecież nie tylko nasz kraj dochodzi do wniosku że w końcu tą niby cudowna wspólnota europejska jest wielkim nieporozumieniem. Można zbudować sojusz państw którym udało się zrzucić jarzmo niewoli komunistycznej. Można podjąć współpracę gospodarczą, naukową, wojskową. To nie my stracimy na wyjściu z unii. To straci unia.

 15. Szukający Drogi

  11 września 2017 at 20:56

  Co za banialuki. Panie Bodakowski, proszę nie uprawiać pismactwa rodem z gw i nie konfabulować. Kaczyński nic nie powiedział o opuszczeniu UE, a o osamotnionej Polsce w UE. To co Pan pisze uwłacza Panu i temu portalowi.

 16. Roman

  11 września 2017 at 21:11

  Nie slyszalem tych slow o opuszczeniu ale ja osibiscie jestem za

 17. wiesscar

  11 września 2017 at 23:37

  Kaczysci nie chcą wyjść z UE tylko chcą przepchnąć Ukrainę do UE.
  To że będziemy sami chodziło o to że sami będziemy walczyć w UE z Bruksela i Berlinem. Coś jak próba zablokowania Tuska na szefa RE – wtedy Polska samotnie walczyła o zasady. Po wyjściu UK i wprowadzeniu kilku prędkości będzie Polska miała ciężko ale tak trzeba. Myślę że za jakiś czas do innych narodów w Europie dotrze że Polska ma rację i skupia się wokół Polski.

  • wiesscar

   11 września 2017 at 23:39

   Będą wściekłe ataki Niemiec i Rosji oraz V kolumny na Polskę i naród polski. Trzeba to wytrzymać.

 18. sternik2

  12 września 2017 at 00:18

  Pan Bodakowski nieco się zagalopował,nie po raz pierwszy zresztą. Prezes o opuszczeniu eurokołchozu nie mówił, słowa które padły dotyczyły OSAMOTNIENIA Polski w starciu z lewackim bydłem na szczycie tej piramidy hipokryzji,obłudy i kłamstwa(niestety to najłagodniejsze określenie, które jeszcze mogę napisać). Jednak wcześniej czy później polexit jest jak najbardziej realny, a przynajmniej powinien być wkalkulowany przez obecny rząd RP. Biorąc zaś pod uwagę spranie doszczętne mózgownic takich osobników jak timmermans,junckers,tajani itp.i podporządkowanie BEZWARUNKOWE ich działań bandytom niemieckim nie należy spodziewać się niczego dobrego w ciągu najbliższych lat dla Polski ze strony w/w marionetek, a wręcz odwrotnie, czego zresztą jesteśmy świadkami od czasu objęcia władzy przez PIS. Wniosek pozostaje więc tym bardziej aktualny. Trzeba to tylko zrobić mądrze w oparciu o twarde fakty, nie ponosząc przy tym dotkliwych strat.

  • elisabeth

   12 września 2017 at 17:54

   Timmermans, Junckers i liczni inni nie mają wcale spranych mózgów i daleko im do tego ! To bardzo inteligentni, zimni, cyniczni cwaniacy, którzy zrobią wszystko, co im się karze dla stanowiska i pieniędzy. To jasne.

 19. Konstanty

  12 września 2017 at 14:01

  Prezes jest dobrym rozgrywajacym, mamy mu,z cala sila pomagac !
  Wyszkolona w ZSRR A. Merkel kontynuje,w UE zaborcza polityke Bismarka i carow Rosji.
  Typowa dla Kulturkampu !

 20. Konstanty

  12 września 2017 at 14:18

  Czytajmy ze zrozumieniem !!!
  Prezes jest dobrym rozgrywajacym, mamy mu,z cala sila pomagac !
  Wyszkolona w ZSRR A. Merkel kontynuje,w UE zaborcza polityke Bismarka i carow Rosji.
  Typowa dla Kulturkampfu !

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra