Z kraju

Środowiska LGBT rozkręcają się wrześniowo – odczarowujemy ich hasła

W naszym kraju działania promujące odmienne od naturalnych orientacje  seksualne mają się świetnie. Życie tzw. kulturalne Polski obfituje w wydarzenia tematyczne, związane z homoseksualnymi propozycjami na życie, a wszystko to przyjmuje formę tzw. walki o wolność i równość.

Powstają całe cykle prezentacji filmowych w kinotekach, gdzie prezentuje się filmy tzw. LGBT, a wszystko brzmi tak, jakby film musiał mieć osobną kategorię płciową. Jednak czy rzeczywiście chodzi tu jeszcze o kulturę? …bo może chodzi właśnie o nią?

Słowo ‘kultura’ pochodzi od łacińskiego  ‘colere’, co oznacza uprawiać, dbać, pielęgnować, kształcić. Weźmy teraz termin ten jako pozbawiony światopoglądu i zobaczmy cały proces jako właśnie… urabianie.

Gdy już mówimy o urabianiu kogoś, zauważmy pewien niuans dotyczący także i wiernych kinomanów. Niezwykłe jest to, że osoby, zwłaszcza pasjonujące się tzw. kinem ambitnym, uznają siebie za wolnych do końca i nie dających się urabiać żadnej ideologii. Rozrywka wyższa jest w mniemaniu wielu… niezależna. Nic bardziej mylnego!

Owszem, taki ambitny widz jest zazwyczaj bardziej wymagający, wrażliwy na piękno, oczytany, obyty w świecie, ale to wciąż nie oznacza, że odporny na manipulację!

Wrzesień rozpoczyna się różnymi imprezami w miastach, wszak naprawdę już chyba wszyscy powrócili z wakacji i pragną dalej żyć, życiem ciekawym i pełnym wrażeń. Oczywiście jest wiele propozycji światopoglądowo neutralnych, ale pośród nich są propozycje ideologiczne, które samozwańczo nazywają siebie wolnościowymi. Z wolnością nie ma to jednak zbyt wiele wspólnego, bo wcale nie chodzi o żadną wolność, ale o dowolność, a to zupełnie coś innego. Nazwijmy to  szczerze: dowolność jest wsprost proporcjonalną odwrotnością wolności! W tych okolicznościach jeszcze bardziej kuriozalne wydają się owe marsze wolnościowe opozycji, walki o ‘równość’ płci, czy feministyczna rzekoma ‚obrona’ kobiet itd…

W ofercie jednego z takich festiwali czytamy na przykład: „Przybliża nam świat, do którego często tęsknimy, świat wolności i równości, poszanowania naszych praw i tożsamości, możliwości, które często pozostają w sferze naszych pragnień.”

Jaka walka? Jaka obrona? I jaka równość?  O czym w ogóle jest tu mowa?

Odczarujmy to choć odrobinę.

Po pierwsze, gdyby środowiska LGBT były prześladowane w Polsce, nie miałyby swoich stron internetowych, swoich imprez publicznych, klubów, ogólnodostępnych produktów literackich, programów skierowanych do szkół, swoich ofert dla społeczeństwa z treningami osobowościowymi i in. włącznie itd. A zatem o żadnym prześladowaniu nie ma mowy!

Po drugie, jeśli chodzi o ową enigmatyczną ‘równość płci’ to należy odczarować w tym momencie sam termin ‘równości’, gdyż w całej ideologii genderowej nie ma mowy o nawet pozornej prawdzie w tym temacie. Trafnie i merytorycznie wyjaśnił to w ostatnim wywiadzie publikowanym na Prawy.pl  pewien niemiecki teolog ks. Thomas Ottmar Kuhn, który powiedział:

„Gender jest strategią na rzecz równości płci, ale równości rozumianej nie jako równoważność obu płci, tylko jako brak różnicy między płciami.” Tu nawet biologia sobie sama radzi z tematem, bo jakie są różnice płci każdy wie. Jednak żeby ich nie widział, wymyśla się nowomodne terminy genderowe i są tacy, którzy je… połykają jak bajkę na dobranoc!

Po trzecie, w owe genderowe niby walki mocno wpisane są tzw. walki o prawa kobiet. I to jest kompletną bzdurą, gdyż żadne feministki nie walczą o prawa kobiet, ale walczą o zasady, które według nich powinny być realizowane w społeczeństwie nie dla kobiety realnej, ale dla idei kobiety, którą same wymyśliły!

Broniona przez nie owa ‘kobieta’ to idea pojmowana w oderwaniu od relacji względem mężczyzny i względem dziecka! Stąd taki zajadły atak na rodzinę i promocja aborcji! Na takim odrealnionym gruncie żadne dobro nigdy nie może powstać, bo dobro powstaje zawsze na grucie świata realnego!

Czy jesteśmy gotowi rozumieć, co się dookoła nas dzieje? Czy czasem i my wszyscy nie zostaliśmy poddani wieloletniemu mamieniu po przez tzw. kulturę masową? Tu musi każdy sam ze sobą stanąć w rzetelnym rozeznaniu. Będzie łatwiej o poznanie własnej samoświadomości na tym polu, gdy zaczniemy bacznie przyglądać się procesowi ideologizacji genderowej, na konkretnych przykładach.

Oto jeden z nich. Na pewnym portalu środowisk LGBT jest propozycja tzw. Kina LGBT – czyli dokładnie tego, co proponuje się ludziom aktualnie w klubach kinowych w Polsce. Liczba zgromadzonych propozycji filmowych zebranych w listę na owym portalu wynosi… (uwaga!) dokładnie 846!, co daje ponad 1269 godzin przeżyć ekranowych, rozmiękczających zdrowy osąd w temacie relacji kobiety i mężczyzny!  Po ogólnym zapoznaniu się z ową listą widać, że wcale nie są to jakieś filmy, które by nie były w obiegu kinowym, wiele z nich było w jakimś stopniu popularne, nagradzane jakimiś współczesnymi złotymi cielcami ludzkości.

I tak powoli kultura się toczy, urabianie mackami dowolnościowymi trwa i ma się bardzo dobrze. W Polsce również.

Kiedy się obudzimy ze snu? … bo życie to nie film. Życie przyniesie konsekwencje. I naprawdę je przyniesie.

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

22 komentarze

22 Komentarzy

 1. Slawomir Tomasz Roch

  12 września 2017 at 14:29

  Bog Najwyzszy wypalil wszystko co zylo w Sodomie i Gomorze, bo ludzie owi nieludzko potraktowali Gosci, ktorzy byli ukrytymi Aniolami. I choc bylo Ich tylko dwoch, to jednak 50 facetow – homoseksualistow, chcialo Ich Aniolow bez milosierdzia wychendozyc! Tak sie jednak sodomitom trafilo, ze to byli Bozy Wyslancy! Tak oto Bog Najwyzszy naocznie przekonal sie o skali zepsucia w tych miastach. Potem wlasnie spadl ogien z Nieba! I po dzis dzien jest to przestroga, ze Bog Najwyzszy za dobro wynagradza, a za zlo karze i to surowo! Pozdrawiam

  • panMarek

   17 września 2017 at 16:33

   Zanim zrobi to Bóg to może to zrobić w mniejszym zakresie F1.

 2. Konstanty

  12 września 2017 at 14:48

  Kultura masowa, znamy podobne okreslenie i wiemy jake to mialo cele !!!
  Czytajmy ze zrozumieniem !!!
  Prezes jest dobrym rozgrywajacym, mamy mu,z cala sila pomagac !
  Wyszkolona w ZSRR A. Merkel kontynuje,w UE zaborcza polityke Bismarka i carow Rosji.
  Typowa dla Kulturkampfu ! Sodomici i Gomoryci jestescie juz przegrani, PULL UP !!!

 3. luka

  12 września 2017 at 15:35

  na sile na swiecie poczynajac od najmlodszych dzieci promuje sie szatanski program Gender w szkolach poczynajac od podstawowki , robiac dzieciom ze tez tak to okresle wode z mosgu w imie tego ze homoseksualizm to normalnosc , nigdy nie bylo normalne i nie bedzie gdyz to pochodzi od szatana a nie od pana Boga Najwyzszego .pan Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy sowicie ukarze dewiantom.

  • Andrew

   13 września 2017 at 02:20

   A ukarze też ortograficznym nieukom:)?

 4. frate

  12 września 2017 at 16:33

  szerzące się pedalstwo w naszej Ojczyźnie, jest konsekwencją dopuszczenia kobiet do głosowania, przez tak gloryfikowanego tutaj piłsudskiego!!! Można śmiało przypuszczać, że historia zatoczy koło i „prawicowy” rząd „drugiego piłsudskiego” przyjmując konwencję genderystów, pociągnie nasz kraj w otchłań niebytu!!! Tak się kończy sojusz ze światowym żydostwem, tak jak wtedy 2 wojną światową i w konsekwencji żydowską okupacją, tak teraz wojną termojądrową i zagładą ludzkości!!!

  • Tomek

   13 września 2017 at 02:25

   Tak, pedalstwo jest efektem „dopuszczenia kobiet”:). Pedalstwo, jak już, jest efektem niedopuszczenia kobiet, bo zwykle ci, którzy nie mają normalnych relacji z kobietami, czy mają jakieś kompleksy w relacji z kobietami, które próbują tłumić podobnymi bzdurami, okazują się finalnie gejami lub krypto-gejami. Więcej normalnych kontaktów z kobietami Ci, Frate, życzę, a mniej ekscytowania się otchłanią niebytu, światowym żydostwem, żydowską okupacją i wojną termojądrową:)

   • o

    13 września 2017 at 22:28

    Tomek jesteś Pisowską tubą propagandową nie myślisz.Dlaczego PIS nie chce zakazu zabijania dzieci poczętych? nie chce zakazu handlu w niedziele?Dlaczego nie walczy z LGTB ?

 5. agents of mayhem cd key

  13 września 2017 at 08:12

  Ha, here from google, this is what i was browsing for.

 6. adobe acrobat 9 pro patch

  13 września 2017 at 15:08

  Hi, happy that i stumble on this in yahoo. Thanks!

 7. appsu.dll location for MAC OS

  16 września 2017 at 16:52

  Hi, glad that i saw on this in bing. Thanks!

 8. Stanley

  18 września 2017 at 09:02

  troche to hjest też nasza wina, bo jako społeczeństwo dajemy ciche przyzwolenie tym dewiantom I zbokom. Eliminowanie ich z życia publicznego to także nasze , ( samorządy, kościół, dyrektorzy, zarządy, etc), zadanie. Brońmy nasze dzieci I wnuki sami !!!!

 9. Tom

  19 września 2017 at 12:54

  they’re incredibly hot

 10. bf1 camera shake scale

  22 września 2017 at 16:03

  Great, this is what I was searching for in bing

 11. the escapists 2 download android

  25 września 2017 at 16:22

  Hi, glad that i found on this in yahoo. Thanks!

 12. Les Stalzer

  29 września 2017 at 19:27

  Hey, happy that i found on this in yahoo. Thanks!

 13. overwatch loot box generator no verification

  17 października 2017 at 20:56

  Ha, here from google, this is what i was browsing for.

 14. freeplay hack tool }

  1 listopada 2017 at 05:54

  Morning, i really think i will be back to your website

 15. Enjoyed reading through this, very good stuff, thankyou .

 16. walking war robots free gold

  2 listopada 2017 at 14:15

  I like this website its a master peace ! Glad I found this on google .

 17. hackserver.online nfl

  3 listopada 2017 at 23:49

  This does interest me

 18. show me how

  6 listopada 2017 at 14:11

  Cheers, great stuff, I like.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra