Z zagranicy

Znana „polityczka” SPD – Islam jest niemiecki

Znana polityk SPD Yasmin Fahimi kandyduje pod hasłem – Islam jest niemiecki. Jak widać lewicy zawsze było i jest blisko do totalitaryzmów.

24 września odbędą się wybory do Bundestagu. Socjaldemokratyczna Partia Niemiec, której liderem jest uwielbiający pouczać Polskę cham bez matury Martin Schulz, promuje swoją kandydatkę Jasmin Fahimi schlebiając… mieszkającym w Niemczech muzułmanom. Na plakacie wyborczym widzimy uśmiechniętą Jasmin Fahimi, a poniżej napis „Der Islam ist deutsch”, co w tłumaczeniu oznacza „Islam jest niemiecki”.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

15 komentarzy

15 Komentarzy

 1. Janusz

  13 września 2017 at 11:58

  To nieporozumienie – islam jest żydowski, pisały o tym gazety: http://noweateny.pl/International/details/149/PISMO-ŚWIĘTE-NOWEGO-TESTAMENTU-KONTRA-JUDAIZM-ORAZ-SZATAŃSKIE-WERSETY-KORANU
  Chyba, że przyjmiemy, iż Niemcy są odwiecznie żydowskie (w zarządzie. bo tak do Hamburga to Niemcy są słowiańscy), co zważywszy na migrację czasów Bizancjum oraz język jidysz nie jest bezpodstawne.

 2. Maciek

  13 września 2017 at 11:59

  Czyli Niemcy są islamskie. Tylko gdzie pan Schultz ma dywanik i czy pięć razy na dobę oddaje pokłony w kierunku Mekki i czemu ta pani nie ma burki , hidżabu … i po co w ogóle kandyduje . Jeśli już ,to szariat jasno określa ,że w sprawach sądowych głos kobiety to 1/2 głosu mężczyzny , kiedy zostanie do zaadaptowane w bundestagu . Taka antydyskryminacyjna akcja afirmatywna. Jak konsekwentnie ,to konsekwentnie .

 3. wiesscar

  13 września 2017 at 13:23

  Niemcy szybko sa islamizowane. Dziwny narod ci Niemcy. Ciagle szkodza narodom europejskim i uchodzi im to na sucho. Cos tam zaplaca i znowu to samo tylko forma sie zmienia.

  • wiesscar

   13 września 2017 at 13:25

   narod niemiecki jest inteligentny ale niemadry, tymczasem madrosc jest bardzo wazna bo inteligencja bez madrosci to …

 4. hansi

  13 września 2017 at 14:56

  „Niemcy”, to ZWIĄZEK krajów. Zupełnie różnych czasem. Nawet językowo 🙂
  Są naocznym przykładem – do czego prowadzi „homogenizacja” w obrębie imperium…
  A do czego dąży „Unia” w myśl idei Spinelliego nad wejściem Parlamentu brukselskiego 🙂
  Bo co innego „Niemiec” z Bawarii, z Hesii, z Nadrenii-Westfalli, z Saksonii, czy z Austrii, czy ze Szwajcarii, albo z Lotaryngii…
  Nawet w Polsce Polacy nie są jednolici, bo co innego Krakus, co innego Ślązak, czy „Góral”, a jeszcze co innego Mazur, czy „Poznaniak”, albo Wrocławianin 🙂
  Ale trzy pokolenia KOMUNY, podobnie, jak powojennych Niemców – wytresowały Lud w oglądaniu tych samych, dezinformacyjnych i indoktrynujących mediów (żydowskich..), że podzielił się skutecznie na debilnię pro-PiS-owską i debilnię pro-PO-wską 🙁
  I weź tu takiemu „Narodowi” proponuj SZYDERCZO „referendum”, gdzie pytania będą diabelsko sformułowane, przy czym 90% ludzi, nie rozumie, nie tylko „wiadomości” w TVP, czy TVN-nie, ale nawet rozkładu jazdy na przystanku…
  A my – Możemy jedynie obserwować. I się domyślać, co nasi Władcy na Górze sobie ustalą przy zasilanym przez nas Korycie.
  I mieć nadzieję, na to, czy tamto…
  Na przykład, że U NAS – NIE będzie Kalifatu, ale zamiast tego – „Międzymorze”, z 50% ludności ukraińskiej, oraz z żydowskimi „Metropoliami”, gdzie NAM – zakazany będzie wstęp, jak za okupacji hitlerowskiej – tramwaje „Nur führ Deutsche !”..
  A co do tej „niemieckiej” baby, nazywającej się Yasmin Fahimi (Iran ?..), to jedyne, co mi przychodzi do głowy (będąc przyzwyczajonym do wieloletniej obecności TURASA – Cemira Özdemira na czele „niemieckiej” partii „Zielonych” 🙂 ), to obrazeczek, na który sobie zerknijcie, pod linkiem:
  https://kwejk.pl/obrazek/2928771/prawda-jest-tylko-jedna.html
  Shalom ! 🙂

 5. Wojciech

  13 września 2017 at 15:34

  W sumie, biorąc pod uwagę niemiecką agresję wobec Polski i ciągłe zagrożenie z obu stron: Rosji i Niemiec to nawet dobrze, że sami sobie strzelają w kolano. 5 mln Turków + ze 3 mln nachodźców to za kilkanaście lat będzie 1/3 Niemców. Rozwalą ten kraj od środka a nam pozostanie odebrać ziemie Słowian zachodnich. Granica z Danią może być. Byle dobrze umocniona 🙂

 6. taro

  13 września 2017 at 16:06

  jesli ci debile niemmiccy tak mysla naprawde, to odszkodowanie musi byc zalatwiane jak najpredzej, bo idioci szwabscy przeznacza je na zbrojenie u siebie arabusow.

 7. finka

  13 września 2017 at 16:29

  Dlaczego na zdjęciu nie zakrywa włosów, albo nie jest muzułmanką albo, jak mają w zwyczaju, oszukuje, żeby nie drażnić wyborców zakrytym łbem.

 8. Edviż

  13 września 2017 at 19:09

  To jest Fake news, polecam stosować rzetelne dziennikarstwo, ze sprawdzaniem min. 3 niezależnych źródeł, bo strasznie się Państwo kompromitują.

  • ROMAN

   15 września 2017 at 09:40

   Co jest fakenews ten sam plakat wisi hannover kolo pkp to prawda ty jestes fake news

 9. finka

  13 września 2017 at 19:32

 10. mj

  13 września 2017 at 22:44

  Drobne przejęzyczenie: będzie wkrótce niemiecki tak, że niemiecki będzie znaczyło- islamski.

 11. nicholai

  14 września 2017 at 08:06

  Tak samo jak imie Yasmin Fahimi jest niemieckie😁

 12. Obserwator

  14 września 2017 at 13:57

  Twórca islamu był adolf hitler!!!!,natomiast ten dureń bez matury ,alkoholik schultz jest nieślubnym dzieckiem z poczęcia in vitro z banku spermy 3 rzeszy od dawcy adolfa hitlera,gdzie do dzisiaj przechowuje sie spermę największych zbrodniarzy ludzkości których beda odtwarzać w miejsce eksterminacji Niemców przez islamskich terrorystów

 13. Carolin

  20 września 2017 at 02:20

  I have to have towards shift toward Philadelphia Restuarants!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra