Z zagranicy

Znana „polityczka” SPD – Islam jest niemiecki

Znana polityk SPD Yasmin Fahimi kandyduje pod hasłem – Islam jest niemiecki. Jak widać lewicy zawsze było i jest blisko do totalitaryzmów.

24 września odbędą się wybory do Bundestagu. Socjaldemokratyczna Partia Niemiec, której liderem jest uwielbiający pouczać Polskę cham bez matury Martin Schulz, promuje swoją kandydatkę Jasmin Fahimi schlebiając… mieszkającym w Niemczech muzułmanom. Na plakacie wyborczym widzimy uśmiechniętą Jasmin Fahimi, a poniżej napis „Der Islam ist deutsch”, co w tłumaczeniu oznacza „Islam jest niemiecki”.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

64 komentarze

64 Komentarzy

  1. website numbers

    9 listopada 2017 at 14:50

    Genuinely no matter if someone doesn’t be aware of
    after that its up to other people that they will assist, so
    here it happens.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra