Z zagranicy

10 tysięcy osób ewakuowanych z centrum Moskwy

Jak podaje „The Independent” powołując się na rosyjskie służby cytowane przez agencję Tass – z powodu alarmu bombowego z centrum Moskwy ewakuowano 10 tysięcy osób. Ludzie musieli opuścić stacje kolejowe, centra handlowe i uniwersytet.

Jak twierdzą służby cytowane przez agencję Tass. Ewakuacja ma związek z wieloma informacjami o podłożeniu bomb w centrum rosyjskiej stolicy. Wygląda na to, że jest to przypadek „telefonicznego terroryzmu.  Telefony z groźbami zadzwoniły w tym samym czasie i trwały również po rozpoczęciu akcji ewakuacyjnej. Policja wyprowadziła ludzi ze stacji Leningrad, Kijów i Kazań, a także z terenu Moskiewskiego Uniwersytetu Medycznego oraz centrów handlowych zlokalizowanych w pobliżu Placu Czerwonego.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

110 komentarzy

110 Komentarzy

  1. I couldn’t refrain from commenting. Well written!

  2. berylcook.wsisites.net

    18 grudnia 2017 at 15:46

    Hey very nice blog!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra