Z zagranicy

Cztery Amerykanki zaatakowane kwasem na głównym dworcu w Marsylii

Jak podają źródła policyjne, na które powołuje się lokalny dziennik „La Provence” – cztery młode amerykańskie turystki zostały zaatakowane kwasem solnym przez 41-letnią kobietę na głównym dworcu kolejowym Marsylii Saint-Charles.

Sprawczyni ataku to rzekomo osoba niezrównoważona psychicznie, a incydent nie ma podłoża terrorystycznego. Po ataku kobieta pozostała na miejscu; zatrzymali ją interweniujący policjanci. Amerykanki w wieku 20-21, które podróżowały do Paryża, trafiły do szpitala; dwie z nich doznały poparzeń twarzy, a dwie są w stanie ciężkiego szoku.

Komentarz Prawego – Cóż nie podano ani narodowości, ani wyznania owej zamachowczyni. Czyżby to nie była biała Francuzka?

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

146 komentarzy

146 Komentarzy

  1. Carlos Eduardo Correa da Veig

    4 listopada 2017 at 03:49

    Very good post. I will be facing a few of these issues as well..|

  2. Carlos Eduardo Veiga

    7 listopada 2017 at 23:12

    Hey very nice blog!|

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra