Z kraju

Muszą ukrywać się przed policją, bo nie chcieli bezmyślnie zaszczepić dziecka! [WIDEO]

W sieci, na kanale Sławomira Sikory znalazło się nagranie, w którym rodzice dziecka, którzy rzekomo uprowadzili je tuż po porodzie ze szpitala w Białogardzie, podają prawdziwy przebieg wydarzeń. Wygląda na to, że szpital w Białogardzie rozpowszechnia nieprawdziwe informacje dotyczące rodziców zabranego noworodka.

14 września w białogardzkim szpitalu urodziło się dziecko. Po narodzinach dziewczynki rodzice nie wyrazili zgody na szczepienia, podanie witaminy K i umycie noworodka (w większości krajów europejskich nie myje się dziecka w ciągu doby, gdyż jest to ważne dla ochrony jego zdrowia przed zakażeniami). Powód? Kiedy ojciec dziecka zażądał przeprowadzenia badań w celu sprawdzenia, czy dziecko kwalifikuje się do szczepienia, odmówiono mu tego. Również kiedy poprosił o ulotkę witaminy K, chcąc zapoznać się z jej działaniem, również mu tego odmówiono. Lekarze zamiast udzielić niezbędnych informacji, usiłowali wymusić na rodzicach zgodę na zabiegi.

Szpital zachował się wobec młodych rodziców niczym instytucja totalitarna. W ciągu kilku godzin lekarz ze szpitala powiadomił sąd rodzinny, a ten z kolei w ciągu doby ograniczył władzę rodzicielską, jeśli chodzi o zgodę na zabiegi medyczne. Skandalem jest fakt, iż rodzicom odmówiono posiadania podczas rozprawy pełnomocnika, a ojciec dziecka nie został o rozprawie zawiadomiony.

Godzinę po ogłoszeniu wyroku rodzice zdecydowali się zabrać dziecko ze szpitala. Szpital powiadomił policję, którzy obecnie zmuszeni są się ukrywać. – Za naszą dociekliwość i troskę zostaliśmy pozbawieni praw do dziecka, zmuszeni do ucieczki i ukrywania się. Zrobiono z nas wyrzutków, jesteśmy szkalowani przez fałszywe informacje medialne – nie kryje rozgoryczenia ojciec dziecka, który na kanale Sławomira Sikory prostował informacje medialne.

Źródło: Kanał Sławomira Sikory

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

65 komentarzy

65 Komentarzy

 1. goj

  17 września 2017 at 20:18

  pieknie! Oto „wolnosc” jaka nam pozostala!dawniej szlachta takie sady by bigosowala dlatego mielismy potezny i wolny kraj zniszcony przez zygmunta III snopa-waze

  • panMarek

   18 września 2017 at 02:00

   Poza tym, że takiego „sędziego” nalezy wziąć na sznur to tak naprawdę pies jest pogrzebany jeszcze gdzie indziej. Jest tej policji 3-5x za dużo i szuka sobie zajęcia podobnie jak GL/AL w czasie okupacji niemieckiej rabowała chłopów, żydów i dwory.
   Podaję trop. Stan etatowy Policji Państwowej według preliminarza budżetowego na rok 1920 wynosił 29511 policjantów w tym 723 oficerów. W 1937 roku przewidziano etaty dla 28 716 policjantów zaś stan etatowy Policji Państwowej w roku 1938 liczył 29 936 szeregowych i 850 oficerów … i był porządek.
   Dzisiaj jest to około 118 000 etatów (cztery razy więcej) i jest tak jak widać. Patrz sprawa Olewnika i jej podobne, choć może mniej drastyczne.
   Dodam, że w 1938 nie było indywidualnych środków łączności, samochodów, komputerów i temu podobnych bardzo pomocnych i użytecznych policji akcesoriów a terytorium RP było około o 25% większe. Liczbie ludności w tym czasie jest podobna a więc wniosek taki, że dzisiaj powinno wystarczyć 15 000 – 20 000 etatów. Co zatem robi te dodatkowe 90 000 policjantów? Niektórzy odczuli to na własnej skórze.
   Druga zasadnicza różnica to taka, że przed 1939r. każdy z funkcjonariuszy rozpoczynający służbę składał następującą przysięgę: „Przysięgam Panu Bogu Wszechmogącemu na powierzonym mi stanowisku pożytek Państwa Polskiego oraz dobro publiczne mieć zawsze przed oczyma; Władzy zwierzchniej Państwa Polskiego wierności dochować; wszystkich obywateli kraju w równym mając zachowaniu, przepisów prawa strzec pilnie, obowiązki swoje spełniać gorliwie i sumiennie, rozkazy przełożonych wykonywać dokładnie, tajemnicy urzędowej dochować. Tak mi Panie Boże dopomóż” … i może w tym cała tajemnica tej różnicy i odpowiedź czemu tak jest.

   P.S. Pan Tomasz Sommer wprowadził blokowanie komentarzy na wolnosc24.pl! 🙂

   • Stefan

    18 września 2017 at 05:11

    To nieprawda!. Pan Sommer nie wprowadził żadnej cenzury. Gdyby na wolnosc24.pl była cenzura to już dawno zablokowani byliby spamerzy od aukcji, a ci jak spamowali to spamują dalej 😛

   • podolak

    18 września 2017 at 09:55

    RP i jej prokuratorzy ochraniają promocję ukronazizmu(banderyzmu) w Polsce i ścigają za przeciwstawianie się promowaniu nazistowskiej organizacji, która przeprowadziła ludobójstwo(Genocidum Atrox) na narodzie polskim.
    Takich to prokuratorów obecny min. Sprawiedliwości?prokurator Generalny ZATRUDNIA w imieniu RP.

    Organ prowadzący wymienioną szkołę, taką promocję banderyzmu wspiera a i kurator dolnośląski też.

    Co robią posłowie i senator z okręgu w którym to, się dzieje?

    Dlaczego milczą organizacje głoszące że na Dolnym Śląsku (żyją tam przecież liczni potomkowie ofiar) działają w interesie narodowej pamięci o ofiarach i godności narodowej oraz ochronie pamięci i godności, potomków niedobitków z Genocidum Atrox?

    http://kresy.pl/wydarzenia/wroclaw-postawiono-mezczyzne-sadem-zerwanie-ukrainskiej-flagi-szkole/

    • wiesscar

     18 września 2017 at 11:15

     szkoly: na Ukrainie banderowcy w szkolach od 6 klasy pozwalaja tylko na nauke jezyka ukrainskiego,

     • Marta

      18 września 2017 at 15:54

      Na Ukrainie obowiązuje tylko jedno obywatelstwo, czyli ukraińskie nie można mieć innego.

     • wiesscar

      18 września 2017 at 18:20

      @Marta: ja nie pisze o obywatelstwie tylko o nauce jezyka, sa mniejszosci narodowe na Ukrainie, powinny miec prawo do nauki swojego jezyka obok ukrainskiego,

  • Myamaar

   18 września 2017 at 07:41

   Jest drugie dno sprawy szczepionek , w nocy 16.09.2017 komisja sejmowa przy sprzeciwie posłow Kukiz 15 , głosami PIS i totalniaków rekomendowała bardzo szkodliwe dla niemowląt szczepienia przeciw pneumokokom . Ustawa ma być ekspresowo dziś uchwalona (17.09). Rozgłaszajcie to po portalach gdzie jeszcze nie banują .

   • Justyna

    18 września 2017 at 09:44

    A to nie jest ta szczepionka, którą zaserwował nam duduś sruduś w pierwszym dniu urzędowania?

 2. okop

  17 września 2017 at 20:49

  Nie zgadzać się na rzadne szczepienia w pierwszej dobie życia dziecka, jak wyjdziecie ze szpitala to później odmawiać Szczepień w przychodni. W PRL tak zacofanym jak to mówią współcześni lekarze pierwsze szczepienia odbywały się około 10-14 tydzień życia. Przez ten czas można było dużo zaobserwowć u dziecka.

 3. okop

  17 września 2017 at 20:57

  Lekarze doskonale wiedzą jaka jest procedura, bez zgody opiekuna prawnego nic nie mogą zrobić. Jak tak dalej pójdzie to będziemy przychodzić z prawnikiem na sale po porodową bo w szpitalach sądy zainstalują by dzieci odbierać i wy się dziwicie że ludzie nie chcą do Polski wracać. Po co żeby jakiś sędzia w imię ochrony dziecka pozwolił sz

 4. okop

  17 września 2017 at 21:05

  Szczepić dziecko bez sprawdzenia np czy nie ma obniżonej odporności wrodzonej, bo na oko tego nie da się stwierdzić. Trzeba mieć trochę doświadczenia i zagrozić pozwem lekarzowi, że jak zaszczepił bez zgody albo z zgodą przez sąd to będzie po sądach się gociągało aż go szlag trafi. Polskie sądy są specjalistami w przedłużaniu postępowań a tu taka szybka reakcja. Zero tolerancji dla łamania praw rodziców to oni po opuszczeniu szpitala odpowiadają nie lekarz.

 5. frate

  17 września 2017 at 21:10

  Lekarze w 3 RP to największa banda zbrodniarzy i debili, jaka tylko może być na ziemi!!! Doktor Mengele przy nich, to była błahostka!! Nie dajmy się im, bo będą szczepić truciznami coraz to młodsze dzieci!!!

 6. irena

  17 września 2017 at 21:22

  święty Józefie, weź w opiekę tę rodzinę! Święci Młodziankowie módlcie się za nimi!

 7. gregory

  17 września 2017 at 21:35

  jeżeli to jest prawda lekarz i ta banda urzędników za to odpowiedzialna powinni wylecieć na zbity pysk …. z wilczymi biletami zakazu wykonywania zawodu

 8. ale

  17 września 2017 at 21:40

  Etos zawodu i morale osobiste lekarzy dobiegły dna….aparatczyki zbrodniczych koncernów, płatne pachołki,judasze życia ludzkiego, bagno i wodorosty

 9. myślę sobie że

  17 września 2017 at 22:36

  Oczywiście w patrjotycznej TVPIS jest jedynie słuszna wersja wydarzeń…
  Za to o ataku Rosji Sowieckiej 17 września nadają non stop. Szkoda że nie czcili tak pamięci Rzezi Wołyńskiej…

  Zakłamanie, inny rodzaj rzeczywistości po PO/PSL-u.
  Równie zakłamanej, ale inaczej. A’la bogoojczyźnianie.

  • Stefan

   18 września 2017 at 05:19

   Reżimowa TV nadawała o ataku Sowietów 17 września 1939 r.? To bardzo dobrze! Mam nadzieję, że politrucy pisowscy przypomnieli, że atak Sowietów wspomagany był masowym buntem i mordami dokonywanymi na ludności polskiej i żołnierzach WP przez umiłowanych strategicznych partnerów obecnie rządzących narodowości żydowskiej i ukraińskiej.

 10. KochającaPolskę

  17 września 2017 at 23:15

  A to zobaczymy co z tego wyniknie , widać jak na dłoni ” Dobrą Zmianę ‚
  Zobaczymy jak chroni nasze niby państwo Polskie Rodziny .
  Na tym przykładzie będzie wszystko jasne !
  Chwała tym Cudownym Prawdziwym Odpowiedzialnym Rodzicom , trzymamy kciuki za Was !

 11. kindys

  17 września 2017 at 23:20

  Wam się zdawało że pis nie będzie żądał szczepień , naiwni .
  Szczepienia to VAT ,to Pit4 i Pit36 oraz inne daniny , a także działka do kieszeni za wybór jedynie słusznej szczepionki .
  Głosujcie dalej oni mają więcej pociotków do obsadzenia na wysokich stołkach

  • hansi

   19 września 2017 at 06:16

   „Szczepienia”, to PRZEDE wszystkim – DEPOPULACJA Polaków.
   Poprzez systematyczne TRUCIE im dzieci (odsyłam do coraz liczniejszych, KONKRETNYCH materiałów w sieci, gdyby Pan miał jakieś wątpliwości, bo zazwyczaj pan ma 🙂 ..).
   A tutaj – ustosunkowanie się do sprawy Jerzego Zięby, który – jak chłop do obrazu – nagrał odezwę do Kaczyńskiego i Ziobry, z zapytaniem, „czy to już ?”
   Czy to JUŻ Polacy utracili definitywnie wolność we własnej Ojczyźnie ?
   Chodzi o najnowszy wyczyn pewnej faszystowskiej sitwy szczepionkarskiej w Bydgoszczy.
   Proszę posłuchać.
   https://www.youtube.com/watch?v=Qb6kYPpjZjg

 12. max

  18 września 2017 at 04:37

  Nie jestem za Pis , I nie popieram Po, Nowoczesnej, ale to co robi PIS uchwalajac ustawe o koniecznych szczepieniach dzieci to jest integrowanie w rzodziny I zmuszanie rodzicow do szczepien , I to jest ta demokracja ala PIS .Tak naprawde demokracja to fikcja , w kanadzie jak nie szczepi sie dzieci to szkoly poczynajac od podstawowki nie przyjmuja dzieci do szkoly, czyli szantaz , tgdzie wolnosc I decydowanie rodzicow?dzisiaj rdzady w wielu krajach rodzicow maja za nic , to szkola wychowuje a rodzic nie ma tu nic do gadania, tak jest w 100% w Kanadzie , a rodzice sa traktowani przez szkoly jak stado baranow , rodzice ktorym jest wazna edukacja wlasnego dziecka jak za duzo sie interesuja edukacja sa postrzegani przez szkoly jak jacys intruzi , wiem to na wlasnym przykladzie , poprostu w kanadzie nie lubia ludzi(rodzicow) ktorzy potrafja myslec. to poprostu jest chore I bardzo oburzajace jak traktuje rodzicow (obywateli)panstwo.

  • E

   19 września 2017 at 06:17

   To nie jest do końca tak jak piszesz. W Kanadzie można odmówić szczepienia dziecka, ale się o tym oficjalnie nie informuje, gdy rodzice nie pytaja. Na rządowej stronie internetowej znajduje się specjalna forma, która trzeba wydrukować i podpisać. Podpisują rodzice dziecka i dziecko ma wtedy prawo nie być szczepione i chodzic do szkoły czy przedszkola. To co sie dzieje teraz w Polsce jest nie do pomyślenia!
   Przesyłam link:
   https://vaccinechoicecanada.com/exemptions/immunization-is-not-mandatory-in-canada/

  • hansi

   19 września 2017 at 06:18

   Czyli – Polska zaczyna się coraz mniej różnić od Canady, w temacie narastającego FASZYZMU 🙂
   Polecam odezwę Jerzego Zięby, do Kaczyńskiego i Ziobry:
   https://www.youtube.com/watch?v=Qb6kYPpjZjg

 13. Poparcie dla rodzicow

  18 września 2017 at 10:54

  Popieram i podziwiam za odwage rodzicow dziecka , a oburzona jestem postepowaniem szpitala i wymiaru sprawiedliwosci a takze mediow TvpInfo, ktore zrobily afere nie sprawdzajac istoty rzeczy. To rodzice powinni decydowac o zabiegach na ich dzieciach. Sama mam zle doswiadczenia dzialan sluzby zdrowia w stosunku do moich dzieci i brak jakiejkolwiek odpowiedzialnosci. Nie miejsce tu naszczegoly, w tym kalectwo dziecka . Trzeba naglosnic prawde aby takie historie nie mialy wiecej miejsca
  !!!

 14. wiesscar

  18 września 2017 at 11:20

  szpital ma procedury, niech antyszczepionkowcy dostana szpital w ktorym beda sie leczyc po swojemu czyli antyszczepionkowemu, PS. czekam na recepte od lekarza bo mame i siebie chce zaszczepic przeciw grypie vaxigrip tetra (w aptece maja tez influvac),

  • wiesscar

   18 września 2017 at 11:22

   grypa to paskudna choroba, dzieci i osoby w podeszlym wieku schorowane sa zagrozone,

   • hansi

    19 września 2017 at 06:26

    Więc należy je dodatkowo pozarażać i potruć, prawda, Panie „Wiesscar” ? 🙂
    Proszę się doszkolić, z POTEM dopiero powtarzać banialuki za propagandą mafijną 🙂
    CHYBA, że jest Pan już, w swoim wieku, ODPORNY raczej na wiedzę.
    Wszystkiego dobrego dla Mamy.
    Bardzo mądrego ma syna…

  • hansi

   19 września 2017 at 06:43

   „szpital ma procedury” ??..
   Chyba nie zrozumiałeś Waść zagadnienia..
   Szpital złamał tam właśnie własne „procedury” i wielokrotnie złamał obowiązujące PRAWO. Nie tylko szpital, ale i wezwany „SĄD”, z którym Ziobro, mam nadzieję, zrobi tam porządek..To, co się tam odbyło w tym szpitalu, to jaskrawe BEZPRAWIE, za które tamtejszemu „Sądowi” winien zostać udzielony zakaz wykonywania zawodu, jak i personelowi tamtego szpitala..
   proszę się doinformować, zanim znowu zacznie Pan pieprzyć swoje głupoty..
   CHYBA, że jest Pan po prostu TROLLEM (dziwne, widzę Pana od dawna i miałem Pana za człeka rozumnego..).
   https://www.youtube.com/watch?v=Qb6kYPpjZjg

 15. Robert B.

  18 września 2017 at 11:24

  Mnie interesuje jedno: czy żydostwo musi szczepić swoje bachory?

  • wiesscar

   18 września 2017 at 11:46

   zydzi chca zalatwic bronia biologiczna gojow? to niech sie Zydzi jako pierwsi szczepia szczepionkami i bedzie jasnosc,

 16. wiesscar

  18 września 2017 at 11:28

  nie popieram ruchow antyszczepionkowych ani na tym portalu ani na lamach gazety warszawskiej, niech sobie beda i wywalcza odszkodowania za skutki uboczne szczepionek, mama ma ponad 80 lat ja 48 i sie szczepimy na grype, dawniej rodzice i ja sie przeciw zoltaczce szczepilismy, jak ktos jedzie w tropiki tez sie musi szczepic,

 17. wiesscar

  18 września 2017 at 11:30

  w wojsku w 1989r mi wstrzykneli w slangu zelbete (czy jakos tak to nazywalismy) czyli jakis mix szczepionek, poki co zyje,

 18. wiesscar

  18 września 2017 at 11:38

  nie lubie antyszczepionkowcow bo polska sluzba zdrowia sobie z epidemiami chorob zakaznych nie poradzi, a brak szczepien = epidemie, tym bardziej ze nachodzcy przy granicy z Niemcami a na Ukrainie duza zakaznosc wirusem HIV (nie ma szczepionki) i gruzlica lekooporna a na Zachodzie rzezaczka antybiotykooporna,

  • hansi

   19 września 2017 at 08:10

   „Niech mnie tu gazet nie czyta !..” („Nie ma mocnych”, Pawlak do Zenka – „Mechanizatora rolnictwa”).
   Niech użyje oczu, uszu i tego, co ma może jeszcze pomiędzy uszami do tego,
   czyli MÓZGU…
   Topszsz ? 🙂

 19. wiesscar

  18 września 2017 at 11:40

  sasiad umarl na grype 2 lata temu, tate dobila grypa w 2012r,

 20. wiesscar

  18 września 2017 at 11:48

  brat mojego taty zmarl jako male dziecko na krztusiec, czasy II RP,

  • wiesscar

   18 września 2017 at 11:51

   „Krztusiec czyli koklusz, wywoływany przez pałeczki krztuśca Bordetella pertussis, znowu jest groźny. Atakuje nie tylko swe ulubione ofiary – dzieci do lat 4, choruje na niego coraz więcej dorosłych. Szczególnie groźny jest dla noworodków i niemowląt, bo niestety matka nie przekazuje dziecku biernej odporności na tę chorobę.”

   • wiesscar

    18 września 2017 at 11:54

    „Krztusiec (koklusz) przez wiele lat, dzięki szczepieniom, nie stanowił zagrożenia. Jednak teraz krztusiec pojawia się coraz częściej.”

 21. wiesscar

  18 września 2017 at 12:01

  niech antyszczepionkowcy skoncza medycyne a potem zajma sie leczeniem,
  nie mylic znachorstwa z medycyna,

  • hansi

   19 września 2017 at 06:39

   „Wiesscar” najwyraźniej skończył medycynę.
   Poza tym – CO niby ma udowodnić „skończenie medycyny” ?
   Widzę, że jest Pan nawiedzonym wojownikiem z „antyszczepionkowcami”..
   Chyba nic Panu już nie pomoże..
   Po takich traumach rodzinnych – nie dziwię się, że ma Pan skrzywienie..
   I stał się Pan odporny już na wiedzę
   (biedna pańska Mama, którą Pan w ten sposób „dokończy”..).
   Już tylko „szczepionki” Panu pozostały.. 🙂
   Proszę więc biec i się zaszczepić, bo grypa nadchodzi.
   I Mamę zawlec do „szczepienia”.
   Zakładam, że ZNA Pan dobrze SKŁAD tej „szczepionki” (ten „influvac”) ? 🙂
   Proszę się spróbować dowiedzieć 🙂
   Ciekawe, co odpowie Pan „lekarz” ? 🙂
   Żal mi Pana, a takich ludzików jest w Polsce WIĘKSZOŚĆ..
   Ludzi z pozoru inteligentnych 🙁 …
   A co do żydków – może być Pan pewien, że oni swoich dzieci (i siebie NIE MUSZĄ „szczepić”. A który chce, bo jest tak nawiedzony, jak Pan – z pewnością przewidziano dla nich „szczepionki” KOSZERNE 😀 ..
   Shalom ! 🙂

 22. JARO

  18 września 2017 at 12:39

  @wiessar@ ile i kto płaci od wiersza tych info? proszę o namiary, tyż chcem dorobić; czy znaczenie słowa „wolność” jest towarzyszowi znana? i czy przypadkiem, po zaaplikowaniu szczepionek na wszelkie bolączki zdrowotne, nie nastąpiła zmiana nick-u z Tomek na obecny? widzę pewne podobieństwa, ale i frustracje z nieskutecznego wciskania kitu o zbawiennym działaniu wszystkich szczepionek; „ruch antyszczepionkowy” nie jest przeciwko szczepieniom, tylko przeciwko bandyckiemu sposobowi ich stosowania i nieliczenia się ze zdaniem rodziców; a co do „polskiej służby (nie)zdrowia”, to ona nie umie sobie poradzić nawet z katarem; i przywołam jeszcze na koniec słynne szczepionki na „ptasią grypę” – brakło kasy na nie (na szczęście), nikt się nie zaszczepił i nikt w Polsce nie umarł z tego tytułu; a na świecie zmarło ok. 1200 ludzi na 6,5-7 mld – faktycznie „śmiertelna” epidemia; a tych rodziców i ich córeczkę trzeba koniecznie uchronić przed tym coraz bardziej bandyckim, faszystowskim państwem; rzucę w eter dla równowagi (może się przyjmie jak dobra szczepionka) – „cała Polska chroni tę rodzinę przed totalniakami”, co to nie pozwalają nawet opalić się w zimie moim dzieciom; won od naszych dzieci; zróbta se swoje, „stare bezdzietne cioty” i aplikujcie im co się wam nawinie pod rękę; my nie będziemy w to ingerować;

  • wiesscar

   18 września 2017 at 18:07

   nikt mi nie placi, nie mialem nicka Tomek,

   • hansi

    19 września 2017 at 06:47

    PROSZĘ się doszkolić 🙁 Materiałów jest coraz więcej..
    NIE MA Pan oczu ? NIE WIDZI Pan, co się dzieje ?
    NIE WIDZI PAN, co Władza z nami robi ?
    OBUDŹ się Pan !
    Aha.. I NIE ZABIJAJ Pan własnej Matki 🙁

  • hansi

   19 września 2017 at 08:08

   Kup sobie SAM wieko od sarkofagu solara, postaw go pionowo w łazience i gra muzyka, a meble tańczą 🙂
   Polecam rury najsilniejsze (czytaj – najmniej słabe..), które dają 3% UVB (UV-be !).
   Mam nadzieję, że jesteś doinformowany na temat zakresów promieniowania UV.
   Że OPALA każde, przy czym witaminę D wytwarza tylko ŚRODKOWY zakres, czyli „B” !…
   20 minut dziennie wystarczy (na 50% powierzchni ciała), żeby wytworzyć ponad 5000 iu (international units), czyli tyle, ile trzeba (a NIE tyle, ile fałszywie nauczeni „lekarze” podają), plus dosuplementować 200 mikrogram witaminy K2 (MK7), jeden orzeszek brazylijski dziennie (Selen) i parę kropel płynu Lugola do płynu dziennie…
   Opalanie (z bardzo bliska, bo po co tracić energię ?..), zaczynamy po bardzo krótko.
   BROŃ BOZIU zaczerwienień, czy nadwrażliwości skóry.. Powolutku. DO 20 minut dziennie.
   To wystarczy, żeby odbudować na odporność, którą niszczy nam żydownia „szczepionkami”, truciznami w żarciu, w ŚRODKACH PIORĄCYCH i w „kosmetykach”… A NAWET w wodzie (Fluorek Sodu..).
   Shalom ! 🙂
   https://www.youtube.com/watch?v=pDGUIq86SIc
   Pierwszy z brzegu wykład.
   A dalej – pełen Youtube Zięby, na każdy temat 🙂
   I..módlmy się za życie i zdrowie tego kolesława…

 23. Robert

  18 września 2017 at 14:13

  I to ma być dobra zmiana.Płakać się chce.Terror szczepionkowy trwa.Rząd ,a zwłaszcza Radziwił doskonale znają negatywne opinie lekarzy dot. szczepionek.Ich zdaniem szczepionki ,które zawierają rtęć, aluminium,formaldehydy niszczą polskie dzieci.Wiele opinii jest takich,że jest to działanie celowe.Mnie również ciekawi ,czy dzieci Żydów też są szczepione.
  Dziwi mnie ciemnota zwolenników szczepień.To pewnie lobbyści przemysłu farmaceutycznego.
  Podziwiam młodych ludzi,którzy zdecydowali się na taki krok.Tylko masowy sprzeciw może przynieść skutek.

 24. Marta

  18 września 2017 at 15:49

  To jakiś koszmar, gdzie ja żyje? Czy to jest era kamienia łupanego, czy XXI? Kto normalny w dobie mydła i wody, wszelkiej maści detergentów wierzy w jakieś tam szczepionki, leków trzeba brać jak najmniej, albo wcale, ale chodzi w tym wszystkim o kasę i to dużą kasę, więc co kogo obchodzi życie i zdrowie ludzkie.To jest skandal i zgroza, żadne media nawet na ten temat nic nie wspaniały, w tym kraju strach zakładać rodzinę i mieć dzieci, bo jak się nie zgodzisz na szczepienie, to potem musisz się ukrywać, jak jakiś szpieg albo przestępca SKANDAL!!!SKANDAL!!!!

 25. finka

  18 września 2017 at 19:00

  Stalinowskie metody znów w modzie, a trolle opłacane prze koncerny farm. i tu grasują, mogli wczoraj obejrzeć na Fokusie o 21-szej film o oszustwach koncernów, fałszowaniu wyników badań m.in. Gardasilu – szczepionki na HPV. O sprawie z ciemnogrodu w Białogardzie prof. neonatologii Ewa Helwich https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/358299-nie-bylo-podstaw-do-wzywania-sadu-rodzinnego-ws-noworodka-z-bialogardu-zabraklo-rozmowy

 26. varis

  22 września 2017 at 10:32

  varis

 27. You bet !

 28. lelio vieira carneiro junior

  17 października 2017 at 05:05

  Howdy! This post couldn’t be written any better! Reading this post reminds me of my previous room mate! He always kept talking about this. I will forward this page to him. Pretty sure he will have a good read. Thank you for sharing!|

 29. Itamar Serpa Fernandes

  17 października 2017 at 15:38

  First off I want to say wonderful blog! I had a quick question in which I’d like to ask if you don’t mind. I was interested to find out how you center yourself and clear your mind before writing. I’ve had trouble clearing my mind in getting my ideas out. I do enjoy writing however it just seems like the first 10 to 15 minutes are generally lost simply just trying to figure out how to begin. Any ideas or tips? Appreciate it!|

 30. Luiz Gastao Bittencourt da Silva

  17 października 2017 at 19:23

  Thank you for any other excellent post. The place else could anybody get that type of information in such an ideal manner of writing? I have a presentation subsequent week, and I’m on the search for such info.|

 31. Itamar Serpa

  17 października 2017 at 22:11

  Heya i am for the primary time here. I found this board and I find It truly helpful & it helped me out a lot. I am hoping to give one thing again and help others like you aided me.|

 32. Itamar Serp

  17 października 2017 at 22:24

  I simply could not leave your website prior to suggesting that I really enjoyed the usual information an individual supply in your guests? Is gonna be again incessantly to check out new posts|

 33. Free mp3 Download

  17 października 2017 at 22:56

  I’m truly enjoying the design and layout of your site. It’s a very easy on the eyes which makes it much more enjoyable for me to come here and visit more often. Did you hire out a developer to create your theme? Fantastic work!|

 34. Luiz Gastão Bittencourt da Silva

  18 października 2017 at 00:32

  Excellent beat ! I would like to apprentice while you amend your site, how could i subscribe for a blog website? The account helped me a acceptable deal. I had been a little bit acquainted of this your broadcast provided bright clear concept|

 35. Free mp3 Download

  18 października 2017 at 01:47

  Hello i am kavin, its my first time to commenting anywhere, when i read this paragraph i thought i could also create comment due to this sensible post.|

 36. tercio borlenghi junior

  18 października 2017 at 02:59

  Have you ever thought about writing an ebook or guest authoring on other sites? I have a blog based on the same subjects you discuss and would really like to have you share some stories/information. I know my readers would appreciate your work. If you’re even remotely interested, feel free to shoot me an email.|

 37. Umanizzare presídios

  18 października 2017 at 05:18

  Hi I am so happy I found your site, I really found you by accident, while I was browsing on Yahoo for something else, Anyways I am here now and would just like to say kudos for a remarkable post and a all round enjoyable blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read through it all at the minute but I have book-marked it and also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a great deal more, Please do keep up the fantastic job.|

 38. tercio borlenghi junior

  18 października 2017 at 07:03

  You really make it seem so easy with your presentation but I find this matter to be really something that I think I would never understand. It seems too complicated and extremely broad for me. I’m looking forward for your next post, I will try to get the hang of it!|

 39. Umanizzare

  18 października 2017 at 08:44

  Admiring the time and effort you put into your blog and detailed information you present. It’s great to come across a blog every once in a while that isn’t the same outdated rehashed information. Fantastic read! I’ve saved your site and I’m adding your RSS feeds to my Google account.|

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra