Z zagranicy

Fidesz znalazł sposób na plan Sorosa?

Węgierski Fidesz zdecydował się przeprowadzić ogólnospołeczną ankietę w kwestii migracji, ponieważ chce zapewnić sobie solidne wsparcie dla prowadzonej w tym obszarze przez rząd polityki. Chce także mieć konkretne argumenty w dyskusji z Komisją Europejską – poinformował Gergely Gulyás w rozmowie z węgierską państwową rozgłośnią radiową.

Informacja o tym, że rząd zamierza przeprowadzić „narodowe konsultacje” odnośnie do „planu Sorosa” została podana w czwartek. W ocenie Gulyása jest niezmiernie ważne, aby społeczeństwa zarówno na Węgrzech, jak i w pozostałych krajach Europy Środkowej jasno wyraziły, że „To my decydujemy, z kim mamy żyć”.

Gergely Gulyás zwrócił przy tym uwagę, że kiedy Węgry wstępowały do Unii Europejskiej, nie było mowy o żadnej wspólnej polityce migracyjnej. Te kwestie leżały w gestii państw członkowskich. – Nie razi nas, jeżeli Niemcy, Szwedzi, czy państwa Beneluxu zdecydują inaczej, ale my chcemy sami decydować w tej sprawie – oświadczył.

Źródło: dailynewshungary.com

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Luiz Gastão Bittencourt

  9 listopada 2017 at 07:44

  Stunning story there. What happened after? Good luck!|

 2. http://z3uz.eu

  5 grudnia 2017 at 09:04

  Very descriptive post, I loved that a lot. Will there be a part 2?

 3. kabir singh

  23 marca 2018 at 17:58

  Very descriptive post, I loved that a lot. Will there be a part 2?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra