Z kraju

Rafał Ziemkiewicz ujawnia przyczyny dla których groteskowa opozycja histerycznie zwalczała festiwal w Opolu

W artykule „Gwiazd opolskich wina” opublikowanym na łamach amerykańskiego „Dziennika Związkowego” Rafał Ziemkiewicz stwierdził, że media lojalne wobec groteskowej opozycji skompromitowały się swoja ekscytacją festiwalem w Opolu. Szczególnie medialnych i politycznych cyngli groteskowej opozycji zbulwersował występ Jana Pietrzaka.

 

Zdaniem Rafała Ziemkiewicza przyczyną ekscytacji mediów groteskowej opozycji festiwalem w Opolu jest to „,że media antypisowskie tak naprawdę nie mają o czym gadać. Wszystkie poważne tematy, jakkolwiek by kręcić, działają na korzyść PiS (…). Wyniki gospodarcze szybują, wraz z nimi sondaże PiS, rządu i prezydenta, liderzy „opozycji totalnej” biją rekordy niepopularności, sypią się wpajane Polakom mity o „międzynarodowej izolacji państwa PiS”, a bodaj najbardziej wychodzi opozycji bokiem czapkowanie Unii Europejskiej i apelowanie do niej o sankcje, bo sprawa migrantów zupełnie zmieniła postrzeganie w Polsce tej instytucji”.

 

Według Rafała Ziemkiewicza przyczyną histerii mediów groteskowej opozycji jest też to, że przez lata „podstawą siły salonu była zawsze „dystrybucja szacunku”. To lepsze towarzystwo decydowało, kto jest gwiazdą, a kto obciachowcem. I dbało, żeby gwiazdami były tylko osoby firmujące jedynie słuszny obóz. A tu nagle okazało się, że największe gwiazdy wezwania do bojkotu i pogróżki lepszego towarzystwa, brzydko mówiąc, olały”.

 

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

150 komentarzy

150 Komentarzy

 1. monthly phone

  9 listopada 2017 at 07:41

  Right away I am going to do my breakfast, later than having my breakfast coming over again to read additional news.

 2. graphic

  10 grudnia 2017 at 11:25

  Sites we like the time to read or visit the content or sites we have linked to below the

 3. click here

  15 grudnia 2017 at 16:59

  to discover his goal then the achievements will be

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra