Z kraju

Leszek Żebrowski nawołuje do walki z antypolskimi kłamstwami środowisk żydowskich

W wywiadzie „Leszek Żebrowski dla Frondy: Żydzi żerują na fałszywych stereotypach z epoki PRL” udzielonym Luizie Dołęgowskiej, znany historyk stwierdził, że „w stosunkach polsko-żydowskich jest wyraźna nierównowaga i w miarę upływu lat ona nie maleje, a dysproporcje nawet powiększają się”.

 

Zdaniem Leszka Żebrowskiego za stan patologicznej cenzury i niedomówień odpowiada polska strona mająca niezdrowe kompleksy. Zachowanie polskiej dyplomacji wobec Żydów nie ma uzasadnienia.

W kwestii bezpodstawnych żądań przekazania mienia należącego do obywateli II RP żydowskiego pochodzenia, zmarłych i nie mających spadkobierców, organizacjom żydowskim, Leszek Żebrowski uważa, że „mienie tych obywateli polskich, pochodzenia żydowskiego i mienie instytucji i organizacji żydowskich nie może być przekazywane osobom i instytucjom, które nie mają do tego tytułu prawnego, gdzie nie ma ciągłości istnienia tych instytucji. W analogicznej sytuacji mienie obywateli polskich i polskich organizacji przeszło na skarb państwa”.

W kwestii szkalowania Polski i Polaków przez żydowskie instytucje ”historyczne”, zdaniem Leszka Żebrowskiego, Polska nie może zgadzać się na kampanie nienawiści wobec Polski i Polaków, oraz nie może finansować takiej antypolskiej działalności.

Leszek Żebrowski uważa też, że nie można z pieniędzy podatników finansować, wspieranej przez środowiska żydowskie, antypolskiej sztuki, filmów, przedstawień, „które bardzo boleśnie ranią nasze uczucia, bo przedstawiają nieprawdziwy, zakłamany obraz naszego narodu”.

Zdaniem Leszka Żebrowskiego Żydzi „w Polsce i ich organizacje” żerują na fałszywych antypolskich komunistycznych stereotypach szkalujących Narodowe Siły Zbrojne, i promują antypolskiego bajkopisarza Grossa szkalującego bezpodstawnie Polskę i Polaków.

W wywiadzie dla Frondy Leszek Żebrowski przypomniał, że „według powszechnego przekonania, opartego na empirycznych obserwacjach, po 1944 r. w Polsce Ludowej społeczność żydowska była mocno faworyzowana. Ogromny udział Żydów w Urzędach Bezpieczeństwa, Informacji Wojskowej, KBW, sądownictwie i prokuraturze wojskowej (czyli w komunistycznym aparacie represji) jest faktem i nie da się tego zanegować i zbyć epitetem antysemityzmu. Przecież nawet środowiska żydowskie i ich prominentni przedstawiciele w jakiś sposób zaakceptowały nazwę tego zjawiska jako „żydokomuna”.

Ci ludzie w olbrzymiej większości przewinęli się podczas wojny przez bandyckie oddziały Gwardii i Armii Ludowej, partyzantkę sowiecką itd. Po wojnie był kult tych formacji, przedstawianych jako „święte”, bez żadnej skazy. A przecież zbrodnie, popełniane były przez nie na masową skalę!”

Zdaniem Leszka Żebrowskiego środowiska lewicowe, w tym i żydowskie, nie chcą się pogodzić z prawdą, naprawdę reagują agresją i histerią, bo przez dekady uprawiali antypolską tandetna propagandę”.

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

87 komentarzy

87 Komentarzy

 1. Egzorcysta

  30 września 2017 at 21:55

  Sa dwie opcje, albo Chazaria mu pozwolila sie tak wypowiedziec bo ostanio spada popularnosc ich czlowieka gloszacego prawde, albo zerwal sie z lancucha i napisal osatni felieton.A jutro albo okaze sie ,ze polenil samobojstwo, albo zniknie ze sceny glosicieli prawdy.Jezeli nie zostanie za taka niegodziwosc ukarany i nie bedzie musial sie kajac i przepraszac za slowa nienawisci, mozemy byc pewni ze to kolejny bolek ktoremu Narod Polski nie dal sie uwiesc.Niewatpliwie beda probowac zawsze nam wstawic kogos swojego do koryta, ale Polacy stali sie czujni, i to co z bolkiem bylo to juz sie na podstawke nie nabiora.Jezeli w kraju gdzie totalna wladze maja Chazarzy , a ktos im pluje do koryta bez konsekwencji to jest tylko jedno wyjsanienie.A jak beda konsekwencje zostanie bohaterem.Teraz czekam na opluwanie Leszka Zebrowskiego przez wszystkie media.

  • Marian

   30 września 2017 at 23:31

   Leszek Żebrowski krytykujący we Frondzie środowiska żydowskie za „żydokomunę” to tak, jakby Wojciech Olszański w Moskowskoj Prawdzie krytykował zabory Polski przez Rosję i ciągotki imperialne Rosjan. 😉
   Cuda na kiju 🙂

   • LSED

    1 października 2017 at 00:01

    Jak mawiał towarzysz, co to usta słodsze miał od malin: „cudów nie ma”. Ale może to znak, że właściciele tego agenturalnego portalu sekciarzy „judeochrześcijańskich” zbiorowo poprzyszywali sobie znowu napletki 😉

    • you-tube

     1 października 2017 at 13:27

     Zbigniew Stonoga – Odpowiedz na zarzuty,Dominika Duda.(3 minuta co mówi o Jarosławie Kaczyńskim)

   • WOLNA-POLSKA.PL

    1 października 2017 at 11:27

    Syria:USA ewakuowało waznych członków ISIS.

    • gazetawarszawska.com

     1 października 2017 at 11:32

     Odnaleziono nieznany dokument ONZ.Polska nie zrezygnowała z roszczeń wobec Niemiec.

  • Danka

   1 października 2017 at 00:36

   Czekaj tatka latka;)

   • Danka

    1 października 2017 at 00:39

    Czekac bedzie Egzorcysta.

  • Pola Kowalska

   1 października 2017 at 06:54

   Zy***c sie chce na czapkownie zydostwu.W koncu powinno sie mowic glosno o tej szaranczy co wcisnela nam armia czerwona kilka miljonow zydostwa.I efekty mamy Solidarnosc byla po to by szarancza zydowska mogla wejsc na wszystkie urzedy a ze nigdy nie chodza w pojedynke wiec za*****i cala polske.Pod falszywymi nazwiskami „rodowodami”i historja wyssana z palca.Armia czerwona zostawila wszystko pod swojmi wzgladem.Nawet kosciolowi nie popuszczono i tak po wojnie rzesze zydostwa wtargnely do zakonow nie zmilosci do Boga tylko z mozliwosci WLADZY .Kazdy zyd po wojnie zostal KATOLIKIEM chrzcil dzieci posylal je do komuni biezmownie ale bylo to nie z przekonania tylko wyrachowania by byla „METRYCZKA” Lata 1989 nasz kraj przejeli zydzi i tak jest do dzis ich poczynania nie sa nam przyjazne a wrogie sciagaja obca Nacje do naszego kraju groza nam To skonczy sie gorzej jak IISWIATOWA i bedzie to GNIEW BOZY na ZMIJOWYM PLEMIENIU za ZDRADY STANU Za swoje mordy na narodzie POLSKIM nie odpowiedzieli a ginely nas tysiace jak nie miljony

   • hansi

    2 października 2017 at 13:11

    100%

  • gazetawarszawska.com

   1 października 2017 at 11:37

   Odnaleziono nieznany dokument ONZ.Polska nie zrezygnowała z roszczeń wobec Niemiec.

   • wiktor

    1 października 2017 at 22:08

    Ja chce chocby dzis powrotu do granic z przed 1945 ri dlatego wlasnie BRD powinna wyplacic polsce odszkodowanie wojenne. Przynajmniej na stare lata poczuje sie czlowiekiem , zyjac w cywilizowanym kraju Niemcy.

  • Leszek1

   1 października 2017 at 15:30

   @Egzorcysta
   Czy potrafisz uzasadnic swoje twierdzenie, ze pan LZ jest czlowiekiem „Chazarii”, czy tylko masz wlasciwy i jedyny zamiar – spotwarzyc go i opluc?

  • tomek

   5 października 2017 at 11:32

   twoja zagrywka jest typowa dla talmudystow

 2. Danka

  1 października 2017 at 00:10

  Kto powycinal wszystkie moje wpisy w temacie o walce Stanislawa Michalkiewicza ze Slowianami ? Podalam tam link do jego lanserki na yt Anne Applebaum.Czyli nozyce sie odezwaly i poszly w ruch? Proniemiecka zakamuflowana opcja?

 3. Danka

  1 października 2017 at 00:17

  • pidzio

   12 października 2017 at 21:44

   WPIS DANKA. DZIĘKUJĘ ZA ZAZNACZONY NA CZERWONO ADRES. WYSŁUCHAŁEM TEGO ZACHWALANIA PRZEZ PANA MICHALKIEWICZA ŻONY PANA RADKA SIKORSKIEGO ORAZ TYCH BZDUR JAKOBY TA PANI MOGŁABY BYĆ MINISTREM RZECZYPOSPOLITEJ.
   KIEDYŚ SŁYSZAŁEM TAKĄ PLOTKĘ OD PANA BĘDĄCEGO W LIDZE POLSKICH RODZIN, ŻE PODOBNO PAN STASIO MICHALKIEWICZ NALEŻY DO JEDNEJ Z LÓŻ MASOŃSKICH???

 4. panMarek

  1 października 2017 at 00:39

  Gówno mnie obchodzi ich business. Jak wchodzą nam w drogę to trzeba ich likwidować tak jak to robił NSZ z bolszewikami a nie pomoże im nawet znajomość psychologii społecznej.
  Po pierwsze:
  Powszechnie wiadomo, że żydzi to najgłupszy narodek na świecie.
  Dowodem na to jest powszechnie znany a przez nikogo nie dostrzegany fakt-dowód, że żydzi przez 2000 lat(!) nie rozpoznali prawdziwego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i Maryji matki Bożej, których to rozpoznają nawet małe dzieci jak w Fatimie. To są dekle. Wyjątkowo tępe i stąd te „błyskotliwe” teorie ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy jest oczywiście „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).
  To są brednie dla jeszcze głupszych szabes-gojów. Nie ma ani jednego dowodu na te brednie mośka Darwina w odróżnieniu od tysięcy dowodów na zaistnienie potopu ok. 4400 lat temu.
  Po drugie:
  Zamiast płakać trzeba stanąć w potrzebie i stawić opór. Któż jak Bóg, jak powiedział Św. Michał Archanioł.
  Stawić opór a nie płakać!

  P.S. Pan Tomasz Sommer wprowadził blokowanie komentarzy na wolnosc24.pl! 🙂

  • wolna-polska.pl

   1 października 2017 at 10:55

   Jezus Chrystus nie był żydem cz.II „Polecam każdemu przeczytać.”

   • Maciek

    1 października 2017 at 11:09

    A czy był obrzezany ?

    • karol

     1 października 2017 at 11:10

     „był”

    • panMarek

     2 października 2017 at 01:34

     Głupoty Maćku wygadujesz i wprowadzasz w błąd mniej zorientowanych.
     Pan nasz Jezus Chrystus urodził się z Maryi dziewicy której drugie imię to Niepokalane Poczęcie co wyjawiła ludziom w Lourdes poprzez niepiśmienne dziecko, Bernadetę Soubirou. Można powiedzieć, że w sensie kulturowym tak, był żydem zaś w sensie genetycznym nie ze względu na niepokalane poczęcie NMP.
     Niepokalanie poczęta znaczy nie za przyczyną swego ojca św. Joachima i matki św. Anny tylko Ducha Świętego.
     Chodzi o to, że Bóg nie mógł się narodzić z kobiety skażonej grzechem przez szatana, dlatego jego Matka musiała być świętą od chwili samego poczęcia. I tak było – patrz na objawienie w Lourdes.
     Powiem Ci więcej. Narodził się w grocie, bo nie mógł w gospodzie. Bóg niczego nie zawdzięcza człowiekowi. Jest odwrotnie. To my wszystko Mu zawdzięczamy i powinniśmy co dzień okazywać należytą wdzięczność.
     Jest oczywiste, że Jezus Chrystus nigdy nie należał do narodu Izraela, bo po pierwsze jako takiego nie było go wtedy a po drugie i ważniejsze – co wynika z Jego słów zapisanych w Ewangeliach – był jakby zawsze ponad wszystkimi, co znakomicie charakteryzują (między innymi) zapisane Jego słowa jako opinia niezależnego obserwatora „MÓWI JAKBY MIAŁ WŁADZĘ”.
     Istotnie – miał i ma. I to niedarowaną, dzierżawioną, ale realną i wieczną. Wobec niej wszelkie ludzkie zależności nikną. To prawda, że życiem to przypłacił – ale tylko na chwilę. Warto, więc być blisko Niego, pamiętając o przestrodze: Cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł?
     Na dzisiaj starczy,
     Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

     • hansi

      2 października 2017 at 13:16

      Przeczytałem do końca, do końca oczekując jakiejś puenty…
      A tu okazuje się – Pan tak całkiem poważnie 🙂
      No nic.. Nie widzę przeciwwskazań, hej 🙂
      A swoją drogą, to „Na dzisiaj starczy”..
      Pewna moja znajoma mnie zawsze w tym miejscu korygowała surowo, że:
      „STARCZY, to jest UWIĄD !.. Mówi się WYstarczy !” 😀 ..

 5. Danka

  1 października 2017 at 00:47

  Moze to ten sam co tu sie udziela? Co do narodu wybranego, nie zgodzilabym sie z taka teza.Wiekszosc wybitnych ludzi swiata nauki, sztuki, kultury i laureatow Nobla, to -musisz to przelknac- to Zydzi, w tym jedna z najwiekszych gwiazd kina-szwedzka Zydowka, Ingrid Bergman.Wlasnie czytam po angielsku jej biografie.Bez rodzicow juz w wieku 12 lat, wychowywana przez ciotki i wujkow.

 6. Danka

  1 października 2017 at 01:12

  W Szwecji uznano ja za wyrodna matke, bo pojechala do Rzymu do Rosselliniego rezysera i zostawila w Szwecji meza / nie z branzy/ i corke-dziecko.Zostala z Rossellinim, z ktorym miala 3- je dzieci.Ze „szwedzka”corka utrzymywala kontakty.Rossellini byl dosc podobny do jej ojca,moze szukala cale zycie opieki i ojca, bo Rosselliniego tez zostawila i wyszla po raz trzeci za maz .Majac 4-ke dzieci umierala w osamotnieniu.

 7. jok

  1 października 2017 at 04:34

  Środowiska źyskie jakos zaakceptowaly slowo żydokomuna……. No a gdyby nie zaakceptowaly, to co? Nie wolno go użyć? Nawet gdy oddaje pewne zjawisko i powoduje jasnosc przekazu, ulatwia zrozumienie?
  Oceniając pozytywnie, a nawet wyrażając szacun:) że pan LŻ sie osmiela, chochy dyplomatycznie i powsciagliwie dostrzegac slonia w skladzie porcelany i o tym powiedziec publicznie, a temat jest hpertabu, to jednak – wyraze opinię iż nieduźo sie „zawojuje” tlumaczac sie i ciesząc ssię z ich zgody”, z ich pozwolenia na używanie jakichś sformulowań. Dyplomacja i powsciagliwosc – tak, ale chyba nie nadmierne, bo przechdzą/mogą przejść niestety w „sluzalczosc”. Nie tmienia to faktu zewyrazam radosc ze pan LZ sie osmiela……
  2 Nie powinno sie z pieniedzy podatnika wspierac itd…
  Problem w tym ze w „dialogu”/miejscach styku/”negocjacjach”/”dyskursie”/ polsko żydowskim, stronę żydowską reprezentują wybitni tropiciepe „polskiego antysem-zmu” a stronę polską: wybitni tropiciele …”polskiego antysem-zmu”, względnie potakiwcze (kiwony jak to ujal Dolega Mostowicz) wobec the nacji.
  Problem kolejny to rozpoznanie lub jego niemożność, czy stronę nominalnie polską, na danym odcinku rzeczywistosci, reprezentują a) wylacznie szabesgoje, b) glownie szabesgoje oraz w mniejszym stopniu Ż-zi podający sie lub uchodzacy za Polakow, c) głównie Ż-i i trochę szbaegoje, d) wylacznie Ż-zi.
  Problem 3ci to taki, ze (praktycznie) nikt, nawet ci co zauwazają dzialania strony ż-skiej, nie osmiela się publiczjie oceniać /opisywać kto reprezentuje stronę nominalnie polską. Czasem tylko cos oglednie K. Balinski (autor ksiazki o msz)wspomni o msz, czasem cos ostroznie Michalkiewicz, ks Chrostowski, ale raczej mówią on o tamtej stronie -jawnie i nominalnie ży-skiej lub o przeszlosci -ub itd. No jeszcze atakowany ze wszystkich stron, „pogardzahy przez wszystkich”, za wyjatkiem chyba tylko swego żydowskiego kolegi Szenicera- „zły ” L. Bubel.:)

 8. jok

  1 października 2017 at 04:45

  Przypomnę ze kilka, raczej kilkanascie lat temu, Gazeta Polska zamiescila wywiad z Szenicerem o „środowiskach” ich sredniej raczej odporności na pazernosc 🙂 i jak to dziala w Polsce. Przypominam ze w GP pisywali Łysiak i Michalkiewicz.
  A juz wtedy gp byla hiperpwsciagliwa w „temacie” i radośnie demonstrujaca swą filoży-skość”.
  Dzis powiedziałbym, ze uzyskuje to rozmiary skrajne, a temat ktory byl lekkim tabu wtedy (bo jednak zamieszczono wywiad), stal sie w tym medium (gp), wręcz hipertabu.

  Nie ma wiec co sie zbytnio radować, ze cos sie ukazalo we Frondzie, albo oczekiwac istotnej zmiany profilu tego pisma.

  • karol

   1 października 2017 at 11:09

   ks.dr Stanisław Trzeciak TALMUD O GOJACH a kwestia zydowska w Polsce.(strona 301.Żydzi w czasach zaborczych:Leopold Kronenberg,nazwany „wodzem i kierownikiem całego ruchu żydowskiego w kraju”,założył „Gazete Polską”,przy współpracy neofitów:Ludwika Wołowskiego,Szymanowskiego,Checińskiego,Leona Kaplińskiego i innych.- Sekretarz zaś Kronenberga,neofita Karol Majewski,działał wsród studentów i cieszył się wielkimi wpływami.Był on niejako łącznikiem między dwoma najpoważniejszymi partiami „Czerwonych”i „Białych”.Łączność zaś tę i zaufanie naiwnej młodzieży wyzyskiwał dla prowokacji.

   • jok

    1 października 2017 at 16:39

    Cóż, pewnie – choć brak ciągłości instytucjonalnej – nazwa zobowiązuje….:)

 9. Soroka

  1 października 2017 at 11:04

  Tylko żydowskie kłamstwa panu Żebrowskiemu przeszkadzają? Inne mogą być?
  No cóż! Są zła lepsze i gorsze, to są również kłamstwa lepsze i gorsze.

  • Leszek1

   1 października 2017 at 15:19

   @ Soroka
   Widze, ze bardziej przeszkadza ci sam pan Zebrowski niz to, ze on tepi zydowskie klamstwa. Czy moglbys wyjasnic w jaki sposob klasyfikujesz klamstwa – na lepsze i gorsze, oraz jakie klamstwa sa w/g ciebie gorsze od zydowskich.

 10. Sara

  5 października 2017 at 14:17

  100% racji ma Pan L Żebrowski . Żydzi niszczą historię zakłamują wszystko, co by świat nie dowiedział się że sami sobie i innym narodom zgotowali holokaust.Począwszy od zagarnięcia Ameryki i wybiciu Indian . Przecież niewolnictwo w Ameryce to ich zasługa. Rewolucja krwawa w Rosji . Holokaust w Europie podczas II wojny . To pasożytniczy naród żyje z ciemiężenia tubylców.W Izraelu ortodoksyjni żydzi nie chcą pracować . W krajach których żyją są pasożytami tworzą konflikty społeczeństwa. Kiedyś nie było takiej wiedzy jak jest dziś .Demokracja jest ulubionym ich ustrojem . Bo tu można kraść kłamać , mordować .Antysemityzm to zasłona dymna. Należy głośno mówić prawdę o nich , bronić polskości jak skarbu . Tak robili nasi dziadowie, ojcowie i to nasz obowiązek , jak i następnych pokoleń.

 11. startup repair windows 7 how long

  10 października 2017 at 07:24

  good posts,the good article haha!the free key :HFCAE12UCKS3230313731303132QYGMWEMMUCKSAIQYMJFCF,download free pc cleaner now ,speed up your pc 500%
  startup repair windows 7 how long http://www.airysoftware.com/info/startup-repair-windows-7-how-long.htm

 12. Lelio Vieira Carneiro

  17 października 2017 at 21:35

  Hmm is anyone else experiencing problems with the pictures on this blog loading? I’m trying to figure out if its a problem on my end or if it’s the blog. Any feed-back would be greatly appreciated.|

 13. Umanizzare Gestão Prisional Ltda

  18 października 2017 at 02:54

  Thanks designed for sharing such a fastidious opinion, paragraph is good, thats why i have read it fully|

 14. mp3 songs free download

  18 października 2017 at 02:59

  Hey! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog. Is it difficult to set up your own blog? I’m not very techincal but I can figure things out pretty fast. I’m thinking about making my own but I’m not sure where to start. Do you have any points or suggestions? Thank you|

 15. Itamar Serpa

  18 października 2017 at 03:26

  These are really impressive ideas in on the topic of blogging. You have touched some fastidious things here. Any way keep up wrinting.|

 16. Carlos Eduardo Veiga

  18 października 2017 at 07:00

  Hurrah, that’s what I was searching for, what a data! existing here at this weblog, thanks admin of this web page.|

 17. Lelio Junior

  18 października 2017 at 10:27

  Good information. Lucky me I found your site by chance (stumbleupon). I have saved it for later!|

 18. Lelio Vieira Carneiro Junior

  19 października 2017 at 07:22

  Hmm is anyone else experiencing problems with the images on this blog loading? I’m trying to determine if its a problem on my end or if it’s the blog. Any suggestions would be greatly appreciated.|

 19. Jose Wilame Araujo Rodrigues

  19 października 2017 at 14:50

  This post is invaluable. Where can I find out more?|

 20. Jose Wilame Araujo Rodrigues

  20 października 2017 at 01:04

  My brother suggested I might like this web site. He was totally right. This post actually made my day. You cann’t imagine simply how much time I had spent for this information! Thanks!|

 21. Jose Wilame Araujo Rodrigues

  20 października 2017 at 05:51

  Hi, just wanted to mention, I liked this article. It was inspiring. Keep on posting!|

 22. José Wilame Araújo Rodrigues

  20 października 2017 at 08:27

  Wow, that’s what I was seeking for, what a data! present here at this weblog, thanks admin of this web page.|

 23. tercio borlenghi junior

  20 października 2017 at 11:04

  I just couldn’t leave your website before suggesting that I extremely enjoyed the usual info an individual provide to your visitors? Is gonna be back often to investigate cross-check new posts|

 24. Umanizzare presídios

  20 października 2017 at 13:35

  A fascinating discussion is worth comment. I believe that you should write more about this issue, it may not be a taboo matter but usually people do not discuss these subjects. To the next! All the best!!|

 25. Luiz Gastão Bittencourt da Silva

  20 października 2017 at 16:53

  These are actually great ideas in regarding blogging. You have touched some nice points here. Any way keep up wrinting.|

 26. Lélio Vieira Carneiro Junio

  21 października 2017 at 10:30

  This is a topic which is close to my heart… Best wishes! Exactly where are your contact details though?|

 27. Luiz Gastão Bittencourt

  22 października 2017 at 03:49

  Howdy! This post could not be written any better! Looking through this post reminds me of my previous roommate! He continually kept talking about this. I am going to send this article to him. Pretty sure he’s going to have a great read. Many thanks for sharing!|

 28. Luiz Gastão Bittencourt

  22 października 2017 at 12:48

  I have learn some good stuff here. Certainly worth bookmarking for revisiting. I wonder how much attempt you place to create this sort of wonderful informative site.|

 29. Dadado Veig

  24 października 2017 at 22:00

  Hi there, after reading this remarkable article i am as well cheerful to share my familiarity here with friends.|

 30. Lelio Vieira Carneiro

  25 października 2017 at 19:36

  I constantly spent my half an hour to read this weblog’s content every day along with a cup of coffee.|

 31. Lelio Vieira Carneiro

  25 października 2017 at 21:59

  You could certainly see your expertise in the work you write. The arena hopes for more passionate writers such as you who are not afraid to say how they believe. All the time follow your heart.|

 32. Lelio Junior

  25 października 2017 at 23:15

  Yes! Finally someone writes about %keyword1%.|

 33. Lelio Junior

  26 października 2017 at 00:23

  Hello there! Would you mind if I share your blog with my twitter group? There’s a lot of people that I think would really appreciate your content. Please let me know. Thanks|

 34. Lelio Vieira Carneiro Junior

  26 października 2017 at 02:49

  I was wondering if you ever thought of changing the page layout of your site? Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having 1 or two images. Maybe you could space it out better?|

 35. Lelio Vieira Carneiro Junior

  26 października 2017 at 09:08

  Thanks a lot for sharing this with all folks you actually realize what you are talking approximately! Bookmarked. Kindly also talk over with my website =). We may have a link alternate agreement between us|

 36. Jose Wilame Araujo Rodrigues

  26 października 2017 at 13:42

  It’s enormous that you are getting thoughts from this article as well as from our argument made at this place.|

 37. Lélio Vieira Carneiro Junior

  26 października 2017 at 21:49

  Everything is very open with a clear description of the issues. It was truly informative. Your site is very helpful. Thank you for sharing!|

 38. Lelio Vieira Carneiro

  27 października 2017 at 00:16

  I am truly grateful to the holder of this site who has shared this wonderful post at at this time.|

 39. Lelio Vieira Carneiro

  27 października 2017 at 08:00

  Do you have any video of that? I’d like to find out more details.|

 40. Egli Diana Pinto

  27 października 2017 at 09:23

  I relish, lead to I found exactly what I used to be taking a look for. You have ended my four day lengthy hunt! God Bless you man. Have a great day. Bye|

 41. Lelio Vieira Carneiro

  27 października 2017 at 11:47

  Nice weblog right here! Also your web site loads up very fast! What web host are you the use of? Can I am getting your associate link on your host? I wish my website loaded up as quickly as yours lol|

 42. Lelio Vieira Carneiro

  27 października 2017 at 13:04

  Thanks for the auspicious writeup. It in reality used to be a entertainment account it. Glance advanced to more added agreeable from you! However, how can we keep in touch?|

 43. Felipe

  27 października 2017 at 14:19

  Materiał bardzo wartościowy. Ja się w pełni zgadzam z takim rozumowaniem i postawieniem sprawy. Mam pytanie skoro jesteśmy przy temacie, jako że szukam jakiejś drukarnie to chicałbym spytac zcy kojarzycie tą Drukarnia internetowa Initi

 44. free home security s

  31 października 2017 at 17:29

  hello!,I really like your writing so so much! proportion we communicate more
  approximately your article on AOL? I require a specialist in this area to solve my problem.
  May be that is you! Having a look ahead to see
  you.

 45. nokia contract phones

  4 listopada 2017 at 22:49

  I used to be recommended this blog through my cousin. I am no longer sure whether this post is written by means of him as
  nobody else recognise such certain about my problem.
  You are amazing! Thanks!

 46. domain name

  9 listopada 2017 at 20:47

  fantastic post, very informative. I ponder why the other specialists of this sector don’t
  realize this. You must continue your writing. I am confident,
  you’ve a great readers’ base already!

 47. Dadado Veig

  11 listopada 2017 at 10:11

  I’m really loving the theme/design of your web site. Do you ever run into any internet browser
  compatibility issues? A few of my blog visitors have complained about my
  website not operating correctly in Explorer but looks great in Firefox.

  Do you have any recommendations to help fix this problem?

 48. Lelio Vieira Carneiro Junior

  12 listopada 2017 at 01:36

  If you are going for most excellent contents like I do,
  simply pay a quick visit this website everyday because it provides quality contents, thanks

 49. home security cameras systems

  12 listopada 2017 at 01:58

  Safeguard family from problems?

 50. asbestos removal

  12 listopada 2017 at 02:31

  Hi, I check your blog regularly. Your humoristic style is
  witty, keep up the good work!

 51. besting timex watches

  13 listopada 2017 at 15:34

  Excellent blog! Do you have any recommendations for aspiring writers?

  I’m hoping to start my own site soon but I’m a little lost on everything.
  Would you suggest starting with a free platform like WordPress or go for a paid option? There are so many options out there that I’m totally overwhelmed
  .. Any recommendations? Thanks!

 52. home security camera systems costco

  14 listopada 2017 at 09:47

  To help keep your valuables in safety?

 53. home security systems reviews uk

  15 listopada 2017 at 19:30

  To protect family from impairment?

 54. contract phones encapsulate

  16 listopada 2017 at 03:13

  Hey very nice blog!

 55. reverse phone lookup

  21 listopada 2017 at 10:54

  Thanks for finally writing about >Leszek Żebrowski nawołuje do walki z antypolskimi
  kłamstwami środowisk żydowskich – Prawy.pl <Loved it!

 56. asbestos removal company

  27 listopada 2017 at 21:15

  Its like you learn my mind! You appear to know a lot approximately
  this, such as you wrote the guide in it or something.
  I believe that you simply can do with some p.c. to pressure the message home a little bit, however instead of that, that is excellent blog.
  A great read. I will definitely be back.

 57. Charlotte

  2 grudnia 2017 at 08:48

  Wonderful site you have here but I was wondering if you knew
  of any user discussion forums that cover the same
  topics talked about in this article? I’d really
  love to be a part of online community where I can get opinions from other knowledgeable individuals that share the same interest.
  If you have any recommendations, please let me know.
  Bless you!

 58. Florence

  6 grudnia 2017 at 15:17

  I am actually glad to glance at this blog posts which includes tons of helpful information, thanks
  for providing these kinds of information.

 59. Pretty! This has been an incredibly wonderful post. Many thanks for
  supplying this information.

 60. Warren

  14 grudnia 2017 at 06:40

  Please let me know if you’re looking for a article
  writer for your blog. You have some really great posts and I feel I would be a good asset.
  If you ever want to take some of the load off, I’d really like to write some material for your blog in exchange for a link back to mine.
  Please blast me an e-mail if interested. Many thanks!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra