Z kraju

Leszek Żebrowski nawołuje do walki z antypolskimi kłamstwami środowisk żydowskich

W wywiadzie „Leszek Żebrowski dla Frondy: Żydzi żerują na fałszywych stereotypach z epoki PRL” udzielonym Luizie Dołęgowskiej, znany historyk stwierdził, że „w stosunkach polsko-żydowskich jest wyraźna nierównowaga i w miarę upływu lat ona nie maleje, a dysproporcje nawet powiększają się”.

 

Zdaniem Leszka Żebrowskiego za stan patologicznej cenzury i niedomówień odpowiada polska strona mająca niezdrowe kompleksy. Zachowanie polskiej dyplomacji wobec Żydów nie ma uzasadnienia.

W kwestii bezpodstawnych żądań przekazania mienia należącego do obywateli II RP żydowskiego pochodzenia, zmarłych i nie mających spadkobierców, organizacjom żydowskim, Leszek Żebrowski uważa, że „mienie tych obywateli polskich, pochodzenia żydowskiego i mienie instytucji i organizacji żydowskich nie może być przekazywane osobom i instytucjom, które nie mają do tego tytułu prawnego, gdzie nie ma ciągłości istnienia tych instytucji. W analogicznej sytuacji mienie obywateli polskich i polskich organizacji przeszło na skarb państwa”.

W kwestii szkalowania Polski i Polaków przez żydowskie instytucje ”historyczne”, zdaniem Leszka Żebrowskiego, Polska nie może zgadzać się na kampanie nienawiści wobec Polski i Polaków, oraz nie może finansować takiej antypolskiej działalności.

Leszek Żebrowski uważa też, że nie można z pieniędzy podatników finansować, wspieranej przez środowiska żydowskie, antypolskiej sztuki, filmów, przedstawień, „które bardzo boleśnie ranią nasze uczucia, bo przedstawiają nieprawdziwy, zakłamany obraz naszego narodu”.

Zdaniem Leszka Żebrowskiego Żydzi „w Polsce i ich organizacje” żerują na fałszywych antypolskich komunistycznych stereotypach szkalujących Narodowe Siły Zbrojne, i promują antypolskiego bajkopisarza Grossa szkalującego bezpodstawnie Polskę i Polaków.

W wywiadzie dla Frondy Leszek Żebrowski przypomniał, że „według powszechnego przekonania, opartego na empirycznych obserwacjach, po 1944 r. w Polsce Ludowej społeczność żydowska była mocno faworyzowana. Ogromny udział Żydów w Urzędach Bezpieczeństwa, Informacji Wojskowej, KBW, sądownictwie i prokuraturze wojskowej (czyli w komunistycznym aparacie represji) jest faktem i nie da się tego zanegować i zbyć epitetem antysemityzmu. Przecież nawet środowiska żydowskie i ich prominentni przedstawiciele w jakiś sposób zaakceptowały nazwę tego zjawiska jako „żydokomuna”.

Ci ludzie w olbrzymiej większości przewinęli się podczas wojny przez bandyckie oddziały Gwardii i Armii Ludowej, partyzantkę sowiecką itd. Po wojnie był kult tych formacji, przedstawianych jako „święte”, bez żadnej skazy. A przecież zbrodnie, popełniane były przez nie na masową skalę!”

Zdaniem Leszka Żebrowskiego środowiska lewicowe, w tym i żydowskie, nie chcą się pogodzić z prawdą, naprawdę reagują agresją i histerią, bo przez dekady uprawiali antypolską tandetna propagandę”.

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

56 komentarzy

56 Komentarzy

 1. Egzorcysta

  30 września 2017 at 21:55

  Sa dwie opcje, albo Chazaria mu pozwolila sie tak wypowiedziec bo ostanio spada popularnosc ich czlowieka gloszacego prawde, albo zerwal sie z lancucha i napisal osatni felieton.A jutro albo okaze sie ,ze polenil samobojstwo, albo zniknie ze sceny glosicieli prawdy.Jezeli nie zostanie za taka niegodziwosc ukarany i nie bedzie musial sie kajac i przepraszac za slowa nienawisci, mozemy byc pewni ze to kolejny bolek ktoremu Narod Polski nie dal sie uwiesc.Niewatpliwie beda probowac zawsze nam wstawic kogos swojego do koryta, ale Polacy stali sie czujni, i to co z bolkiem bylo to juz sie na podstawke nie nabiora.Jezeli w kraju gdzie totalna wladze maja Chazarzy , a ktos im pluje do koryta bez konsekwencji to jest tylko jedno wyjsanienie.A jak beda konsekwencje zostanie bohaterem.Teraz czekam na opluwanie Leszka Zebrowskiego przez wszystkie media.

  • Marian

   30 września 2017 at 23:31

   Leszek Żebrowski krytykujący we Frondzie środowiska żydowskie za „żydokomunę” to tak, jakby Wojciech Olszański w Moskowskoj Prawdzie krytykował zabory Polski przez Rosję i ciągotki imperialne Rosjan. 😉
   Cuda na kiju 🙂

   • LSED

    1 października 2017 at 00:01

    Jak mawiał towarzysz, co to usta słodsze miał od malin: „cudów nie ma”. Ale może to znak, że właściciele tego agenturalnego portalu sekciarzy „judeochrześcijańskich” zbiorowo poprzyszywali sobie znowu napletki 😉

    • you-tube

     1 października 2017 at 13:27

     Zbigniew Stonoga – Odpowiedz na zarzuty,Dominika Duda.(3 minuta co mówi o Jarosławie Kaczyńskim)

   • WOLNA-POLSKA.PL

    1 października 2017 at 11:27

    Syria:USA ewakuowało waznych członków ISIS.

    • gazetawarszawska.com

     1 października 2017 at 11:32

     Odnaleziono nieznany dokument ONZ.Polska nie zrezygnowała z roszczeń wobec Niemiec.

  • Danka

   1 października 2017 at 00:36

   Czekaj tatka latka;)

   • Danka

    1 października 2017 at 00:39

    Czekac bedzie Egzorcysta.

  • Pola Kowalska

   1 października 2017 at 06:54

   Zy***c sie chce na czapkownie zydostwu.W koncu powinno sie mowic glosno o tej szaranczy co wcisnela nam armia czerwona kilka miljonow zydostwa.I efekty mamy Solidarnosc byla po to by szarancza zydowska mogla wejsc na wszystkie urzedy a ze nigdy nie chodza w pojedynke wiec za*****i cala polske.Pod falszywymi nazwiskami „rodowodami”i historja wyssana z palca.Armia czerwona zostawila wszystko pod swojmi wzgladem.Nawet kosciolowi nie popuszczono i tak po wojnie rzesze zydostwa wtargnely do zakonow nie zmilosci do Boga tylko z mozliwosci WLADZY .Kazdy zyd po wojnie zostal KATOLIKIEM chrzcil dzieci posylal je do komuni biezmownie ale bylo to nie z przekonania tylko wyrachowania by byla „METRYCZKA” Lata 1989 nasz kraj przejeli zydzi i tak jest do dzis ich poczynania nie sa nam przyjazne a wrogie sciagaja obca Nacje do naszego kraju groza nam To skonczy sie gorzej jak IISWIATOWA i bedzie to GNIEW BOZY na ZMIJOWYM PLEMIENIU za ZDRADY STANU Za swoje mordy na narodzie POLSKIM nie odpowiedzieli a ginely nas tysiace jak nie miljony

   • hansi

    2 października 2017 at 13:11

    100%

  • gazetawarszawska.com

   1 października 2017 at 11:37

   Odnaleziono nieznany dokument ONZ.Polska nie zrezygnowała z roszczeń wobec Niemiec.

   • wiktor

    1 października 2017 at 22:08

    Ja chce chocby dzis powrotu do granic z przed 1945 ri dlatego wlasnie BRD powinna wyplacic polsce odszkodowanie wojenne. Przynajmniej na stare lata poczuje sie czlowiekiem , zyjac w cywilizowanym kraju Niemcy.

  • Leszek1

   1 października 2017 at 15:30

   @Egzorcysta
   Czy potrafisz uzasadnic swoje twierdzenie, ze pan LZ jest czlowiekiem „Chazarii”, czy tylko masz wlasciwy i jedyny zamiar – spotwarzyc go i opluc?

  • tomek

   5 października 2017 at 11:32

   twoja zagrywka jest typowa dla talmudystow

 2. jaro7

  30 września 2017 at 23:37

  Taka jest rzeczywistość.Niestety NIC się w tej materii nie zmieni bo obecny rząd bardzo wspiera żydów i banderowców którzy wzajemnie też się wspierają ‚(fundacja Batorego).Prezydent też to wspiera i to nie tylko z racji korzeni żony i teścia.Mnie tylko ciekawi zero reakcji opozycji,bo albo takie głąby że nie widzą problemu albo biorą w tym udział,albo są tchórzami.Ten link wiele wyjaśnia!!! http://trybeus.blogspot.com/2017/03/zydowski-mistrz-pijaru-oczarowa-serca-i.html
  NIGDY w kraju nie będzie dobrze dopóki nie będą rządzić w nim Polacy a nie polskojęzyczni.Niestety jesteśmy jako naród bardzo podatni na „pranie mózgu”.Po to była PiS potrzebna TV.

  • pidzio

   12 października 2017 at 21:38

   WPIS JARO7 DZIĘKUJĘ WSZEDŁEM NA TĘ STRONĘ CO PODAŁEŚ NA CZERWONO. TO JEST NIESAMOWICIE MOCNY MATERIAŁ CO KOSZERNI CHCĄ Z POLAKAMI ZROBIĆ.
   CZY DOCZEKAMY SIĘ POLSKIEGO FILMU, KTÓRY NAGŁOŚNI SPRAWĘ POLICJI ŻYDOWSKIEJ W GETTCIE ORAZ RADOŚĆ TEJ MNIEJSZOŚCI GDY SOWIECI WYWOZILI NASZYCH RODAKÓW NA SYBIR I WSZELKIE INNE ZBRODNIE JAKICH DOKONALI NA
   NARODZIE POLSKIM GDY BYLI WIERKUSZKĄ W UB I SB A TAKŻE JAK NAS OSZUKIWALI
   W BARDZO ODLEGŁYCH CZASACH GDY POLSKĄ RZĄDZILI JESZCZE KRÓLOWIE.

 3. Danka

  1 października 2017 at 00:10

  Kto powycinal wszystkie moje wpisy w temacie o walce Stanislawa Michalkiewicza ze Slowianami ? Podalam tam link do jego lanserki na yt Anne Applebaum.Czyli nozyce sie odezwaly i poszly w ruch? Proniemiecka zakamuflowana opcja?

 4. Danka

  1 października 2017 at 00:17

  • pidzio

   12 października 2017 at 21:44

   WPIS DANKA. DZIĘKUJĘ ZA ZAZNACZONY NA CZERWONO ADRES. WYSŁUCHAŁEM TEGO ZACHWALANIA PRZEZ PANA MICHALKIEWICZA ŻONY PANA RADKA SIKORSKIEGO ORAZ TYCH BZDUR JAKOBY TA PANI MOGŁABY BYĆ MINISTREM RZECZYPOSPOLITEJ.
   KIEDYŚ SŁYSZAŁEM TAKĄ PLOTKĘ OD PANA BĘDĄCEGO W LIDZE POLSKICH RODZIN, ŻE PODOBNO PAN STASIO MICHALKIEWICZ NALEŻY DO JEDNEJ Z LÓŻ MASOŃSKICH???

 5. panMarek

  1 października 2017 at 00:39

  Gówno mnie obchodzi ich business. Jak wchodzą nam w drogę to trzeba ich likwidować tak jak to robił NSZ z bolszewikami a nie pomoże im nawet znajomość psychologii społecznej.
  Po pierwsze:
  Powszechnie wiadomo, że żydzi to najgłupszy narodek na świecie.
  Dowodem na to jest powszechnie znany a przez nikogo nie dostrzegany fakt-dowód, że żydzi przez 2000 lat(!) nie rozpoznali prawdziwego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i Maryji matki Bożej, których to rozpoznają nawet małe dzieci jak w Fatimie. To są dekle. Wyjątkowo tępe i stąd te „błyskotliwe” teorie ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy jest oczywiście „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).
  To są brednie dla jeszcze głupszych szabes-gojów. Nie ma ani jednego dowodu na te brednie mośka Darwina w odróżnieniu od tysięcy dowodów na zaistnienie potopu ok. 4400 lat temu.
  Po drugie:
  Zamiast płakać trzeba stanąć w potrzebie i stawić opór. Któż jak Bóg, jak powiedział Św. Michał Archanioł.
  Stawić opór a nie płakać!

  P.S. Pan Tomasz Sommer wprowadził blokowanie komentarzy na wolnosc24.pl! 🙂

  • wolna-polska.pl

   1 października 2017 at 10:55

   Jezus Chrystus nie był żydem cz.II „Polecam każdemu przeczytać.”

   • Maciek

    1 października 2017 at 11:09

    A czy był obrzezany ?

    • karol

     1 października 2017 at 11:10

     „był”

    • panMarek

     2 października 2017 at 01:34

     Głupoty Maćku wygadujesz i wprowadzasz w błąd mniej zorientowanych.
     Pan nasz Jezus Chrystus urodził się z Maryi dziewicy której drugie imię to Niepokalane Poczęcie co wyjawiła ludziom w Lourdes poprzez niepiśmienne dziecko, Bernadetę Soubirou. Można powiedzieć, że w sensie kulturowym tak, był żydem zaś w sensie genetycznym nie ze względu na niepokalane poczęcie NMP.
     Niepokalanie poczęta znaczy nie za przyczyną swego ojca św. Joachima i matki św. Anny tylko Ducha Świętego.
     Chodzi o to, że Bóg nie mógł się narodzić z kobiety skażonej grzechem przez szatana, dlatego jego Matka musiała być świętą od chwili samego poczęcia. I tak było – patrz na objawienie w Lourdes.
     Powiem Ci więcej. Narodził się w grocie, bo nie mógł w gospodzie. Bóg niczego nie zawdzięcza człowiekowi. Jest odwrotnie. To my wszystko Mu zawdzięczamy i powinniśmy co dzień okazywać należytą wdzięczność.
     Jest oczywiste, że Jezus Chrystus nigdy nie należał do narodu Izraela, bo po pierwsze jako takiego nie było go wtedy a po drugie i ważniejsze – co wynika z Jego słów zapisanych w Ewangeliach – był jakby zawsze ponad wszystkimi, co znakomicie charakteryzują (między innymi) zapisane Jego słowa jako opinia niezależnego obserwatora „MÓWI JAKBY MIAŁ WŁADZĘ”.
     Istotnie – miał i ma. I to niedarowaną, dzierżawioną, ale realną i wieczną. Wobec niej wszelkie ludzkie zależności nikną. To prawda, że życiem to przypłacił – ale tylko na chwilę. Warto, więc być blisko Niego, pamiętając o przestrodze: Cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł?
     Na dzisiaj starczy,
     Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

     • hansi

      2 października 2017 at 13:16

      Przeczytałem do końca, do końca oczekując jakiejś puenty…
      A tu okazuje się – Pan tak całkiem poważnie 🙂
      No nic.. Nie widzę przeciwwskazań, hej 🙂
      A swoją drogą, to „Na dzisiaj starczy”..
      Pewna moja znajoma mnie zawsze w tym miejscu korygowała surowo, że:
      „STARCZY, to jest UWIĄD !.. Mówi się WYstarczy !” 😀 ..

 6. Danka

  1 października 2017 at 00:47

  Moze to ten sam co tu sie udziela? Co do narodu wybranego, nie zgodzilabym sie z taka teza.Wiekszosc wybitnych ludzi swiata nauki, sztuki, kultury i laureatow Nobla, to -musisz to przelknac- to Zydzi, w tym jedna z najwiekszych gwiazd kina-szwedzka Zydowka, Ingrid Bergman.Wlasnie czytam po angielsku jej biografie.Bez rodzicow juz w wieku 12 lat, wychowywana przez ciotki i wujkow.

  • jok

   1 października 2017 at 03:56

   Powstaje pytania, jak jest dobierana „wiekszosc wybitnych ludzi”. W zakresie np. „nauki” i to nie tylko niwymiernej typu „nauki spoleczne czy ekonomiczne”, ale i dosc wymiernej: fizyka, nauki techniczne, medycyna, moze byc tak, że :
   a) nacja, przedstawiciele „nacji”, powoli, ale skutecznie i na zasadzie szczęki szczupaka (coraz wiecej, jak cos zlapią to juz nie puszczą) opanowują: katedry uniwersyteckie, pisma naukowe i okolonaukowe, think tanki, komisje dopuszczania do zawodu, komisje zajmujace sie wylanianiem kandydatow do nagród , stosowanie pokazywania osiagniec innych jako swoich, „kanalizowanie” i nagradzanie badan i „badań” albo
   b) istnieje jakis hiperobiektywny aparat do wyłaniania „wybitnych ludzi”, moze superkomputer zaprogramowany przez ufoludki nieuwiklane w ziemskie uklady, no a w USA np. Anglosasi sa po prstu glupawi i nie wytrzymują superuczciwej i obiektywnej konkurencji z Żydami z powodow wylącznie obiektywnych:))))
   Którą opcje wybiorą ludzie myslacy i czytający o swiecie, która wydaje sie bardziej wiarygodna?:)

   • Danka

    1 października 2017 at 15:15

    Chcialam i o tym tez wspomniec, ze mize to po czesci polegac na tym wlasnie…Fabryka Snow, to nie ulega watpliwosci, ale inne branze? To tez mozna by sprawdzic i chyba byly podchody ku temu.Jednak nawet gdyby, to tez swiadczy, ze potrafia, a reszta sie zre.

    • jok

     1 października 2017 at 15:47

     Żrą? Niemcy np. się żrą i są mało zorganizowani i skuteczni?:))) Niemcy amerykańscy/Amerykanie niemieckiego pochodzenia są znacznie w USA niż Ż. Niemcy stworzyli potężne państwo, i można rzec, że są „cwani” w swych wysiłkach. Jednocześnie lobby niemieckie w USA, choć nieslabe, jest znacznie słabsze niż ż-skie. Wygląda na to, że nie zorganizowanie się lub nie, nie „żarcie” się, lecz brak zdolnosci narodów gojowskich do tak głęboko posuniętych działań konspiracyjnych i polkonspiacyjnych, jakoś tak mi się zdaje. 🙂 Dodam, że przy braku sympatii, a nawet antypatii do Niemców, Niemcy-emigranci np w XIX w. w środowiskach mocno polskich (czyli np. w Warszawie tak, w Łodzi czy Toruniu-nie) polonizowali się w drugim-trzecim pokoleniu, w dużej części dość skutecznie. Tak samo Polacy w carskiej Rosji rusyfikowali się, to jest któreś pokolenie na ziemiach ruskich, a nie Anders jako kawalerzysta rosyjski. A marranowie np. portugalscy przyjęli chyba w XVI w. katolicyzm, a w latach 60-ych XX w. okazało się, że wciąż „pozostali ż-ami”. Wiem, że z powodu tego wszystkiego wyrazisz wielki zachwyt :), ja jednak widzę tu nieosiągalną dla gojów zdolność do działań konspiracyjnych, i mnie to nie zachwyca:)

     • jok

      1 października 2017 at 15:50

      Miało być, że Niemcy amerykańscy są znacznie liczniejsi niż Zydzi….

    • jok

     1 października 2017 at 16:04

     Żrą się 2…. A jeśli chodzi o „żarcie się” to sporo zależy od etapu, warunków. Uważam, że ostatnia wojna światowa, pokazała wielki brak solidarności przedstawicieli nacji ż wobec współplemieńców, przewyższający jakikolwiek takowy brak u narodów gojowych….:)

 7. Danka

  1 października 2017 at 01:12

  W Szwecji uznano ja za wyrodna matke, bo pojechala do Rzymu do Rosselliniego rezysera i zostawila w Szwecji meza / nie z branzy/ i corke-dziecko.Zostala z Rossellinim, z ktorym miala 3- je dzieci.Ze „szwedzka”corka utrzymywala kontakty.Rossellini byl dosc podobny do jej ojca,moze szukala cale zycie opieki i ojca, bo Rosselliniego tez zostawila i wyszla po raz trzeci za maz .Majac 4-ke dzieci umierala w osamotnieniu.

 8. jok

  1 października 2017 at 04:34

  Środowiska źyskie jakos zaakceptowaly slowo żydokomuna……. No a gdyby nie zaakceptowaly, to co? Nie wolno go użyć? Nawet gdy oddaje pewne zjawisko i powoduje jasnosc przekazu, ulatwia zrozumienie?
  Oceniając pozytywnie, a nawet wyrażając szacun:) że pan LŻ sie osmiela, chochy dyplomatycznie i powsciagliwie dostrzegac slonia w skladzie porcelany i o tym powiedziec publicznie, a temat jest hpertabu, to jednak – wyraze opinię iż nieduźo sie „zawojuje” tlumaczac sie i ciesząc ssię z ich zgody”, z ich pozwolenia na używanie jakichś sformulowań. Dyplomacja i powsciagliwosc – tak, ale chyba nie nadmierne, bo przechdzą/mogą przejść niestety w „sluzalczosc”. Nie tmienia to faktu zewyrazam radosc ze pan LZ sie osmiela……
  2 Nie powinno sie z pieniedzy podatnika wspierac itd…
  Problem w tym ze w „dialogu”/miejscach styku/”negocjacjach”/”dyskursie”/ polsko żydowskim, stronę żydowską reprezentują wybitni tropiciepe „polskiego antysem-zmu” a stronę polską: wybitni tropiciele …”polskiego antysem-zmu”, względnie potakiwcze (kiwony jak to ujal Dolega Mostowicz) wobec the nacji.
  Problem kolejny to rozpoznanie lub jego niemożność, czy stronę nominalnie polską, na danym odcinku rzeczywistosci, reprezentują a) wylacznie szabesgoje, b) glownie szabesgoje oraz w mniejszym stopniu Ż-zi podający sie lub uchodzacy za Polakow, c) głównie Ż-i i trochę szbaegoje, d) wylacznie Ż-zi.
  Problem 3ci to taki, ze (praktycznie) nikt, nawet ci co zauwazają dzialania strony ż-skiej, nie osmiela się publiczjie oceniać /opisywać kto reprezentuje stronę nominalnie polską. Czasem tylko cos oglednie K. Balinski (autor ksiazki o msz)wspomni o msz, czasem cos ostroznie Michalkiewicz, ks Chrostowski, ale raczej mówią on o tamtej stronie -jawnie i nominalnie ży-skiej lub o przeszlosci -ub itd. No jeszcze atakowany ze wszystkich stron, „pogardzahy przez wszystkich”, za wyjatkiem chyba tylko swego żydowskiego kolegi Szenicera- „zły ” L. Bubel.:)

 9. jok

  1 października 2017 at 04:45

  Przypomnę ze kilka, raczej kilkanascie lat temu, Gazeta Polska zamiescila wywiad z Szenicerem o „środowiskach” ich sredniej raczej odporności na pazernosc 🙂 i jak to dziala w Polsce. Przypominam ze w GP pisywali Łysiak i Michalkiewicz.
  A juz wtedy gp byla hiperpwsciagliwa w „temacie” i radośnie demonstrujaca swą filoży-skość”.
  Dzis powiedziałbym, ze uzyskuje to rozmiary skrajne, a temat ktory byl lekkim tabu wtedy (bo jednak zamieszczono wywiad), stal sie w tym medium (gp), wręcz hipertabu.

  Nie ma wiec co sie zbytnio radować, ze cos sie ukazalo we Frondzie, albo oczekiwac istotnej zmiany profilu tego pisma.

  • karol

   1 października 2017 at 11:09

   ks.dr Stanisław Trzeciak TALMUD O GOJACH a kwestia zydowska w Polsce.(strona 301.Żydzi w czasach zaborczych:Leopold Kronenberg,nazwany „wodzem i kierownikiem całego ruchu żydowskiego w kraju”,założył „Gazete Polską”,przy współpracy neofitów:Ludwika Wołowskiego,Szymanowskiego,Checińskiego,Leona Kaplińskiego i innych.- Sekretarz zaś Kronenberga,neofita Karol Majewski,działał wsród studentów i cieszył się wielkimi wpływami.Był on niejako łącznikiem między dwoma najpoważniejszymi partiami „Czerwonych”i „Białych”.Łączność zaś tę i zaufanie naiwnej młodzieży wyzyskiwał dla prowokacji.

   • jok

    1 października 2017 at 16:39

    Cóż, pewnie – choć brak ciągłości instytucjonalnej – nazwa zobowiązuje….:)

 10. Soroka

  1 października 2017 at 11:04

  Tylko żydowskie kłamstwa panu Żebrowskiemu przeszkadzają? Inne mogą być?
  No cóż! Są zła lepsze i gorsze, to są również kłamstwa lepsze i gorsze.

  • Leszek1

   1 października 2017 at 15:19

   @ Soroka
   Widze, ze bardziej przeszkadza ci sam pan Zebrowski niz to, ze on tepi zydowskie klamstwa. Czy moglbys wyjasnic w jaki sposob klasyfikujesz klamstwa – na lepsze i gorsze, oraz jakie klamstwa sa w/g ciebie gorsze od zydowskich.

 11. WOLNA-POLSKA.PL

  1 października 2017 at 11:25

  1-JUDEOMASOŃSKI SUPERKOŚCIÓŁ JANA PAWŁA II 2-aNDRZEJ dUDA- naga prawda o tej „dziwnej” postaci.3-Rzad Szydło pozostawił polskie dzieci na Ukrainie na pastwe losu.

 12. Konstanty

  2 października 2017 at 13:03

  Zdradzili Polske i Patriotow Polskich ! Z dnia 08.lutego 1953 r.
  Kazimierz Barnaś, Władysław Błachut, Jan Błoński, Jerzy Bober, Władysław Bodnicki, Antoni Brosz, Bogdan Brzeziński, Karol Bunsch, Bronisław Mróz-Długoszewski, Władysław Dobrowolski, Kornel Filipowicz, Ludwik Flaszen, Józef Andrzej Frasik, Zygmunt Greń, Leszek Herdegen, Roman Husarski, Jarosław Janowski, Jan Jaźwiec, Andrzej Kijowski, Ryszard Kłyś, Władysław Krzemiński, Jan Kurczab, Jalu Kurek, Tadeusz Kwiatkowski, Jerzy Lovell, Józef Łabuz, Władysław Machejek, Włodzimierz Maciąg, Henryk Markiewicz, Bruno Miecugow, Hanna Mortkowicz-Olczakowa, Sławomir Mrożek, Tadeusz Nowak, Stefan Otwinowski, Adam Polewka, Marian Promiński, Julian Przyboś, Edward Rączkowski, Edyta Sicińska, Stanisław Skoneczny, Maciej Słomczyński, (Joe Alex) Karol Szpalski, Wisława Szymborska, Tadeusz Śliwiak, Anna Świrszczyńska, Olgierd Terlecki, Henryk Vogler, Jan Wiktor, Adam Włodek, Jerzy Zagórski, Marian Załucki, Witold Zechenter, Alfred Znamierowski.

 13. Sara

  5 października 2017 at 14:17

  100% racji ma Pan L Żebrowski . Żydzi niszczą historię zakłamują wszystko, co by świat nie dowiedział się że sami sobie i innym narodom zgotowali holokaust.Począwszy od zagarnięcia Ameryki i wybiciu Indian . Przecież niewolnictwo w Ameryce to ich zasługa. Rewolucja krwawa w Rosji . Holokaust w Europie podczas II wojny . To pasożytniczy naród żyje z ciemiężenia tubylców.W Izraelu ortodoksyjni żydzi nie chcą pracować . W krajach których żyją są pasożytami tworzą konflikty społeczeństwa. Kiedyś nie było takiej wiedzy jak jest dziś .Demokracja jest ulubionym ich ustrojem . Bo tu można kraść kłamać , mordować .Antysemityzm to zasłona dymna. Należy głośno mówić prawdę o nich , bronić polskości jak skarbu . Tak robili nasi dziadowie, ojcowie i to nasz obowiązek , jak i następnych pokoleń.

 14. startup repair windows 7 how long

  10 października 2017 at 07:24

  good posts,the good article haha!the free key :HFCAE12UCKS3230313731303132QYGMWEMMUCKSAIQYMJFCF,download free pc cleaner now ,speed up your pc 500%
  startup repair windows 7 how long http://www.airysoftware.com/info/startup-repair-windows-7-how-long.htm

 15. lelio vieira carneiro junior

  17 października 2017 at 05:06

  Excellent way of explaining, and pleasant post to obtain information regarding my presentation subject, which i am going to present in academy.|

 16. Itamar Serpa

  17 października 2017 at 15:16

  This design is wicked! You definitely know how to keep a reader entertained. Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost…HaHa!) Excellent job. I really enjoyed what you had to say, and more than that, how you presented it. Too cool!|

 17. José Wilame Araújo Rodrigues

  17 października 2017 at 16:57

  I love your blog.. very nice colors & theme. Did you design this website yourself or did you hire someone to do it for you? Plz answer back as I’m looking to create my own blog and would like to find out where u got this from. appreciate it|

 18. Itamar Serpa

  17 października 2017 at 17:54

  Thanks for one’s marvelous posting! I truly enjoyed reading it, you might be a great author. I will always bookmark your blog and will come back later in life. I want to encourage you to ultimately continue your great writing, have a nice day!|

 19. Lelio Vieira Carneiro

  17 października 2017 at 21:35

  Hmm is anyone else experiencing problems with the pictures on this blog loading? I’m trying to figure out if its a problem on my end or if it’s the blog. Any feed-back would be greatly appreciated.|

 20. Umanizzare Gestão Prisional Ltda

  17 października 2017 at 22:20

  This design is spectacular! You most certainly know how to keep a reader entertained. Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost…HaHa!) Fantastic job. I really loved what you had to say, and more than that, how you presented it. Too cool!|

 21. Lelio Vieira Carneiro

  18 października 2017 at 00:28

  What’s Happening i’m new to this, I stumbled upon this I’ve found It positively helpful and it has aided me out loads. I am hoping to contribute & help other users like its helped me. Good job.|

 22. Umanizzare Gestão Prisional Ltda

  18 października 2017 at 02:54

  Thanks designed for sharing such a fastidious opinion, paragraph is good, thats why i have read it fully|

 23. mp3 songs free download

  18 października 2017 at 02:59

  Hey! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog. Is it difficult to set up your own blog? I’m not very techincal but I can figure things out pretty fast. I’m thinking about making my own but I’m not sure where to start. Do you have any points or suggestions? Thank you|

 24. fast download mp3 songs for free

  18 października 2017 at 03:19

  Hi, its nice post on the topic of media print, we all understand media is a impressive source of data.|

 25. Itamar Serpa

  18 października 2017 at 03:26

  These are really impressive ideas in on the topic of blogging. You have touched some fastidious things here. Any way keep up wrinting.|

 26. Carlos Eduardo Veiga

  18 października 2017 at 07:00

  Hurrah, that’s what I was searching for, what a data! existing here at this weblog, thanks admin of this web page.|

 27. MAGA

  18 października 2017 at 09:32

  Hello there! I know this is somewhat off topic but I was wondering which blog platform are you using for this site? I’m getting fed up of WordPress because I’ve had problems with hackers and I’m looking at alternatives for another platform. I would be awesome if you could point me in the direction of a good platform.|

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra