Z kraju

Sodomici domagali się aborcji na czarnym proteście. Teraz wiemy po co im in vitro – by mieli kogo wyskrobywać

Ulice Warszawy kolejny raz zostały zbrukane czarnym marszem zwolenników mordowania nienarodzonych dzieci. Prawa do aborcji domagali się między innymi sodomici.

Może wydawać się to dość niedorzeczne, dzieci są wynikiem stosunku seksualnego kobiety i mężczyzny, zatem kwestia prawa do aborcji powinna być obojętna gejom i lesbijkom, którzy odbywają homoseksualne stosunki. Jednak nie jest, pewnie dlatego, że lesbijki mogą zajść w ciążę wskutek procedury in vitro, by móc mieć satysfakcję z zabicia własnego dziecka. Rozwój medycy sprawia, że za parę lat i geje będą mogli sobie zafundować ciążę pozamaciczną, by mieć kogo wyskrobywać.

W czarnym marszu prócz sodomitów wzięli udział też transseksualiści, biseksualiści, liczne emerytki i emeryci popierający aborcję, antyklerykałowie, aktywiści partii Razem, trockiści z Pracowniczej Demokracji, feministki, lewicowcy z Inicjatywy Polskiej, zieloni, przedstawiciele groteskowej opozycji. W stosunku do zeszłorocznych protestów, ten był o wiele mniejszy. Średnia wieku była dużo wyższa.

Przeciwko czarnemu marszowi protestowali przeciwnicy aborcji z Fundacji Pro. Jak zwykle był to protest kilkunastoosobowy, bo dziesiątki tysięcy działaczy organizacji katolickich są zbyt leniwe, by ruszyć się sprzed telewizora i na ulicach Warszawy walczyć o życie nienarodzonych dzieci.

Wyrazem poglądów uczestników czarnego marszu jest inicjatywa ustawodawcza „Ratujmy kobiety”. Marksistowski projekt, którego podstawą jest idea finansowania z pieniędzy podatników głupich i szkodliwych lewicowych postulatów. Polega on na tym, że podatnikom, wbrew ich poglądom na świat, władza rządowa i samorządowa będzie zabierać pod przymusem ciężko zarobione pieniądze, by przekazywać je innym osobom na niwelowanie konsekwencji ich aktywności seksualnej – antykoncepcję, aborcję, edukację seksualną.

Finansowanie środków antykoncepcyjnych z pieniędzy podatników nie ma uzasadnienia społecznego. Jeżeli ktoś decyduje się na stosowanie antykoncepcji, to nie powinien narażać sumienia innych i sam płacić za jej zakup, a nie pasożytować na innych osobach. Rząd i samorząd może zbierać podatki na cele, które służą całemu społeczeństwu – wodociągi, kanalizacje, drogi – których jednostka sama nie jest w stanie sobie zapewnić – nie ma powodów, by ktoś, kto chce kopulować bez konsekwencji wymuszał na podatnikach opłacanie antykoncepcji, w szczególności że wielu Polaków to katolicy, którzy nie uznają tego typu środków i potępiają ich stosowanie.

Dla lewicy edukacja publiczna jest instrumentem indoktrynacji i demoralizacji dzieci. Lewica chce zdemoralizować dzieci, by zniszczyć wszelkie więzi między dziećmi a naturalnymi wspólnotami – rodziną, religią, narodem, kulturą. Jednostki wyalienowane, o zaburzonej tożsamości seksualnej, osamotnione, nie mające oparcia w naturalnych wspólnotach, wykorzenione kulturowo, są bezsilne wobec lewicowych dążeń do wszechwładzy. Naturalne wspólnoty są przeszkodą dla lewicowej tyranii.

Projekt „Ratujmy kobiety” przewiduje demoralizację dzieci już od zerówki. Inicjatorzy projektu chcą wprowadzić tak zwaną edukację seksualną. Choć nie jest to zapisane w projekcie to wiadomo, na podstawie wszystkich innych lewicowych projektów, że ta „edukacja” będzie zbiorem szkodliwych dla dzieci zabobonów promujących dewiacje seksualne i aktywizację seksualną dzieci (fizycznie i psychicznie niedojrzałych do aktywności seksualnej).

Wbrew marksistowskim propozycjom inicjatywy „Ratujmy kobiety” edukacja powinna być dziedzina życia wolną od ingerencji władz. Rodzice powinni mieć prawo posyłania dzieci do takich szkół jakie są zgodne z ich światopoglądem. Ateiści i lewicowcy powinni mieć prawo posyłania swoich dzieci do szkół promujących lewicowe zabobony. Katolicy powinni mięć prawo posyłania swoich dzieci do szkół wolnych od lewicowych zabobonów. Oczywiście żal jest dzieci lewaków, które są przez swoich otępiałych rodziców skazywane na demoralizację, ale zasada prawa rodziców do wychowania dzieci nie powinna być naruszana. Lewicowcom wara od dzieci katolików. Niech to, jaka edukacja okaże się lepsze ustali dalsze życie dzieci, konfrontacja na rynku dzieci wychowanych po katolicku z dziećmi zdemoralizowanymi przez lewicowców.

Projekt „Ratujmy kobiety” przewiduje wprowadzenie możliwości mordowania nienarodzonych dzieci do 12 tygodnia życia (czyli do końca 3 miesiąca ciąży) w wypadku gdy matka ma takie widzimisię, oraz mordowania nienarodzonych dzieci do końca ciąży (9 miesiąca) gdy dziecko podejrzewane jest o to, że może być chore (często zdarza się, że dzieci podejrzewane o to, że są chore są zdrowe), oraz po 12 tygodniu, gdy życie dziecka rzekomo zagraża zdrowiu matki (jest to niespotykane zdarzenie), lub, że rodzice złamali przepisy (np. 18 latka zaszła w ciążę ze swoim prawie 15-letnim kolegą).

Inicjatorzy projektu „Ratujmy kobiety” domagają się, by zabijanie nienarodzonych dzieci było finansowane z pieniędzy podatników. Jest to bulwersujące nie tylko ze względu na fakt mordowania dzieci, ale także na to, że zwolennicy mordowania chcą, by podatnicy finansowali dokonywane na ich zlecenia zabójstwa i to z pieniędzy, które podatnikom zbierane są z puli przeznaczonej na ratowanie życia i zdrowia.

W projekcie znalazł się postulat upublicznienia listy lekarzy, którzy nie chcą mordować dzieci. Warto by było upublicznić też listę lekarzy, którzy mordują nienarodzone dzieci.

Projekt „Ratujmy kobiety” ma też na celu ograniczenie demokracji i wolności słowa w Polsce. Jego inicjatorzy chcą, by zakazano organizacji demonstracji antyaborcyjnych 100 metrów od szpitali i szkół. Na tej samej zasadzie można było by zakazać ekologom organizacji demonstracji przed sklepami z futrami, wegetarianom przed sklepami mięsnymi, a obrońcom praw człowieka przed ambasadami państw, które łamią prawa człowieka.

Przejawem bolszewickich ciągot zwolenników aborcji, jest w projekcie „Ratujmy kobiety” przepis przewidujący karę do 2 lat więzienia za prezentowanie poglądów antyaborcyjnych i krytykę aborterów. Warto było by się zastanowić czy nie należy wprowadzić przepisów przewidujące taką samą karę za głoszenie, całkowicie sprzecznych z nauką, postulatów proaborcyjnych i krytykowanie obrońców życia. Tym bardziej, że propagowanie aborcji to ordynarne nawoływanie do zabójstwa, a to ostatnie jest uznawane w Kodeksie Karnym za przestępstwo.

 

Inicjatywę „Ratujmy Kobiety” wspierają:

Obywatele RP

Obywatele Solidarni w Akcji

KOD region łódzki, KOD Wrocław, KOD Wielkopolska

Dziewuchy Dziewuchom

Fundacja Równość.info

Inicjatywa Polska

Stowarzyszenie Kongres Kobiet

Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny

Inicjatywa Feministyczna

Fundacja im. Izabeli Jarugi-Nowackiej

Partia Zieloni

Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ogólnopolski Strajk Kobiet

Wielka Koalicja za Równością i Wyborem

Fundacja na rzecz Równości i Emancypacji STER

Fundacja Feminoteka

Stowarzyszenie Pro Femina

Femini Berlin/Polska

Marsz Godności

Łódzkie Dziewuchy Dziewuchom

Fundacja im. Kazimierza Łyszczyńskiego

Warszawskie Dziewuchy Dziewuchom

Razem

Ruch Kobiet

Unia Pracy

Trójmiejskie Dziewuchy Dziewuchom

Feministyczna Brygada Rewolucyjna FeBRa

Stowarzyszenie na rzecz osób LGBT Tolerado

Ster na Demokrację

Krytyka Polityczna

Stowarzyszenie TĘCZÓWKA

Grupa Stonewall

Dla Naszych Dzieci

BABA Lubuskie Stowarzysznie na rzecz Kobiet

Spółdzielnia „Ogniwo”

Otwarta Pracowania Jazdów

Koalicja KARAT

Stowarzyszenie Stop Stereotypom

Wielu z uczestników marszu negowało, że projekt „Ratujmy kobiety” ma takie antywolnościowe zapisy. Część zapewne dlatego, że bez zapoznania się z projektem, z własnej głupoty i lenistwa popiera wszelkie lewicowe poglądy. Jednak inni manifestanci byli całkowicie świadomi lewicowych propozycji i szczerze, bez wstydu, je popierali.

Tekst i fot. Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

22 komentarze

22 Komentarzy

 1. Alek

  4 października 2017 at 13:47

  Te od czarnego marszu nie są kobietami.

 2. Grażyna

  4 października 2017 at 13:48

  Kto finansuje to lewactwo.

 3. Tola

  4 października 2017 at 14:23

  Co za durne potwory! Prawa reprodukcyjne osób transpłciowych? I homosiow tez? Zidiociali do reszty. Patrzę na te gęby i nie wierzę… że na coszień mija się takie coś na ulicach. Aborcja to morderstwo, więc całe to piekielne towarzystwo pociągnąć do odpowiedzialności karnej! Prawo dla wszystkich! Podobno nie ma równych i równiejszych. Życzę im, aby ich sumienia zazarły i dręczyły do końca ich krótkiego życia. A co nie mogę im tego życzyć, skoro ich życzeniem jest zabijać bezbronne, niewinne dzieci? Kretyni! Diablice w ludzkich skórach!

 4. Sara

  4 października 2017 at 15:03

  Baby do kopalni!!

 5. L

  4 października 2017 at 20:32

  Ludzie… a raczej: Człowieku – i ty kiedyś byłeś zarodkiem. Co by było, gdyby chodziło o wyskrobanie Ciebie?

 6. Krzysiek

  5 października 2017 at 10:06

  Warto zanotować listę organizacji popierających czarne wariatki. Nie powinno być problemu ze znalezieniem żródeł ich finansowania. Wiele środków może pochodzić z budżetu państwa, niestety rząd pis działa w tej kwestii bardzo anemicznie i niechętnie, a lewactwo chce zabijać nienarodzonych, deprawować dzieci i wspierać zboczeńców. Stop aborcji!

 7. pola

  5 października 2017 at 11:52

  stare dywoty to was powinna matka usunąć jak tylko się dowiedziała że jest w ciąży. Nie rozumiem jaką trzeba być szmatą żeby usunąć własne dziecko bardzo chętnie napluła bym każdej z was w ryj. Aborcja to morderstwo i powinno być karane najwyższą karą jaką tylko się da bo mordujecie niewinną istotę która zasługuje na to by żyć. Jeśli wy nie chcecie dzieci oddajcie rodzinom która nie mogą mieć dzieci i są gotowe zaadoptować takie niechciane przez was

 8. antsu

  5 października 2017 at 14:41

  Nie wiem co bierzecie ale to musi być naprawdę mocny towar by pisać takie bzdury 🙂

 9. lelio vieira carneiro junior

  17 października 2017 at 05:06

  I was wondering if you ever considered changing the structure of your site? Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having one or two pictures. Maybe you could space it out better?|

 10. Luiz Fernando Monteiro Bittencourt

  17 października 2017 at 16:56

  Thanks , I have recently been looking for info about this subject for a while and yours is the greatest I have discovered so far. But, what about the conclusion? Are you certain concerning the source?|

 11. Itamar Serpa Fernandes

  17 października 2017 at 19:23

  Hi, Neat post. There’s an issue with your site in internet explorer, would check this? IE still is the market leader and a good element of people will leave out your excellent writing because of this problem.|

 12. Egli Diana Pinto

  17 października 2017 at 22:10

  I really like what you guys are usually up too. This kind of clever work and reporting! Keep up the amazing works guys I’ve you guys to blogroll.|

 13. download free music online

  17 października 2017 at 23:02

  Good day! This is my first comment here so I just wanted to give a quick shout out and say I genuinely enjoy reading your blog posts. Can you suggest any other blogs/websites/forums that go over the same subjects? Appreciate it!|

 14. free mp3 songs download

  17 października 2017 at 23:29

  You actually make it seem so easy with your presentation but I find this matter to be actually something which I think I would never understand. It seems too complicated and extremely broad for me. I am looking forward for your next post, I’ll try to get the hang of it!|

 15. Luiz Gastão Bittencourt

  18 października 2017 at 00:16

  My brother suggested I would possibly like this blog. He was entirely right. This put up truly made my day. You cann’t consider simply how a lot time I had spent for this info! Thanks!|

 16. Luiz Fernando Monteiro Bittencourt

  18 października 2017 at 02:40

  This is the right web site for everyone who wishes to understand this topic. You realize a whole lot its almost hard to argue with you (not that I actually will need to…HaHa). You definitely put a fresh spin on a subject that’s been discussed for ages. Excellent stuff, just excellent!|

 17. Itamar Serpa

  18 października 2017 at 03:25

  I do agree with all of the ideas you’ve offered to your post. They’re really convincing and will definitely work. Still, the posts are very short for starters. May you please lengthen them a little from next time? Thank you for the post.|

 18. Lelio Vieira Carneiro

  18 października 2017 at 05:02

  What’s up, all the time i used to check website posts here in the early hours in the morning, because i like to find out more and more.|

 19. Dadado Veig

  18 października 2017 at 06:50

  Right now it sounds like BlogEngine is the preferred blogging platform out there right now. (from what I’ve read) Is that what you’re using on your blog?|

 20. tercio borlenghi jr

  18 października 2017 at 08:32

  This post gives clear idea in favor of the new visitors of blogging, that in fact how to do blogging and site-building.|

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra