Z kraju

Sodomici domagali się aborcji na czarnym proteście. Teraz wiemy po co im in vitro – by mieli kogo wyskrobywać

Ulice Warszawy kolejny raz zostały zbrukane czarnym marszem zwolenników mordowania nienarodzonych dzieci. Prawa do aborcji domagali się między innymi sodomici.

Może wydawać się to dość niedorzeczne, dzieci są wynikiem stosunku seksualnego kobiety i mężczyzny, zatem kwestia prawa do aborcji powinna być obojętna gejom i lesbijkom, którzy odbywają homoseksualne stosunki. Jednak nie jest, pewnie dlatego, że lesbijki mogą zajść w ciążę wskutek procedury in vitro, by móc mieć satysfakcję z zabicia własnego dziecka. Rozwój medycy sprawia, że za parę lat i geje będą mogli sobie zafundować ciążę pozamaciczną, by mieć kogo wyskrobywać.

W czarnym marszu prócz sodomitów wzięli udział też transseksualiści, biseksualiści, liczne emerytki i emeryci popierający aborcję, antyklerykałowie, aktywiści partii Razem, trockiści z Pracowniczej Demokracji, feministki, lewicowcy z Inicjatywy Polskiej, zieloni, przedstawiciele groteskowej opozycji. W stosunku do zeszłorocznych protestów, ten był o wiele mniejszy. Średnia wieku była dużo wyższa.

Przeciwko czarnemu marszowi protestowali przeciwnicy aborcji z Fundacji Pro. Jak zwykle był to protest kilkunastoosobowy, bo dziesiątki tysięcy działaczy organizacji katolickich są zbyt leniwe, by ruszyć się sprzed telewizora i na ulicach Warszawy walczyć o życie nienarodzonych dzieci.

Wyrazem poglądów uczestników czarnego marszu jest inicjatywa ustawodawcza „Ratujmy kobiety”. Marksistowski projekt, którego podstawą jest idea finansowania z pieniędzy podatników głupich i szkodliwych lewicowych postulatów. Polega on na tym, że podatnikom, wbrew ich poglądom na świat, władza rządowa i samorządowa będzie zabierać pod przymusem ciężko zarobione pieniądze, by przekazywać je innym osobom na niwelowanie konsekwencji ich aktywności seksualnej – antykoncepcję, aborcję, edukację seksualną.

Finansowanie środków antykoncepcyjnych z pieniędzy podatników nie ma uzasadnienia społecznego. Jeżeli ktoś decyduje się na stosowanie antykoncepcji, to nie powinien narażać sumienia innych i sam płacić za jej zakup, a nie pasożytować na innych osobach. Rząd i samorząd może zbierać podatki na cele, które służą całemu społeczeństwu – wodociągi, kanalizacje, drogi – których jednostka sama nie jest w stanie sobie zapewnić – nie ma powodów, by ktoś, kto chce kopulować bez konsekwencji wymuszał na podatnikach opłacanie antykoncepcji, w szczególności że wielu Polaków to katolicy, którzy nie uznają tego typu środków i potępiają ich stosowanie.

Dla lewicy edukacja publiczna jest instrumentem indoktrynacji i demoralizacji dzieci. Lewica chce zdemoralizować dzieci, by zniszczyć wszelkie więzi między dziećmi a naturalnymi wspólnotami – rodziną, religią, narodem, kulturą. Jednostki wyalienowane, o zaburzonej tożsamości seksualnej, osamotnione, nie mające oparcia w naturalnych wspólnotach, wykorzenione kulturowo, są bezsilne wobec lewicowych dążeń do wszechwładzy. Naturalne wspólnoty są przeszkodą dla lewicowej tyranii.

Projekt „Ratujmy kobiety” przewiduje demoralizację dzieci już od zerówki. Inicjatorzy projektu chcą wprowadzić tak zwaną edukację seksualną. Choć nie jest to zapisane w projekcie to wiadomo, na podstawie wszystkich innych lewicowych projektów, że ta „edukacja” będzie zbiorem szkodliwych dla dzieci zabobonów promujących dewiacje seksualne i aktywizację seksualną dzieci (fizycznie i psychicznie niedojrzałych do aktywności seksualnej).

Wbrew marksistowskim propozycjom inicjatywy „Ratujmy kobiety” edukacja powinna być dziedzina życia wolną od ingerencji władz. Rodzice powinni mieć prawo posyłania dzieci do takich szkół jakie są zgodne z ich światopoglądem. Ateiści i lewicowcy powinni mieć prawo posyłania swoich dzieci do szkół promujących lewicowe zabobony. Katolicy powinni mięć prawo posyłania swoich dzieci do szkół wolnych od lewicowych zabobonów. Oczywiście żal jest dzieci lewaków, które są przez swoich otępiałych rodziców skazywane na demoralizację, ale zasada prawa rodziców do wychowania dzieci nie powinna być naruszana. Lewicowcom wara od dzieci katolików. Niech to, jaka edukacja okaże się lepsze ustali dalsze życie dzieci, konfrontacja na rynku dzieci wychowanych po katolicku z dziećmi zdemoralizowanymi przez lewicowców.

Projekt „Ratujmy kobiety” przewiduje wprowadzenie możliwości mordowania nienarodzonych dzieci do 12 tygodnia życia (czyli do końca 3 miesiąca ciąży) w wypadku gdy matka ma takie widzimisię, oraz mordowania nienarodzonych dzieci do końca ciąży (9 miesiąca) gdy dziecko podejrzewane jest o to, że może być chore (często zdarza się, że dzieci podejrzewane o to, że są chore są zdrowe), oraz po 12 tygodniu, gdy życie dziecka rzekomo zagraża zdrowiu matki (jest to niespotykane zdarzenie), lub, że rodzice złamali przepisy (np. 18 latka zaszła w ciążę ze swoim prawie 15-letnim kolegą).

Inicjatorzy projektu „Ratujmy kobiety” domagają się, by zabijanie nienarodzonych dzieci było finansowane z pieniędzy podatników. Jest to bulwersujące nie tylko ze względu na fakt mordowania dzieci, ale także na to, że zwolennicy mordowania chcą, by podatnicy finansowali dokonywane na ich zlecenia zabójstwa i to z pieniędzy, które podatnikom zbierane są z puli przeznaczonej na ratowanie życia i zdrowia.

W projekcie znalazł się postulat upublicznienia listy lekarzy, którzy nie chcą mordować dzieci. Warto by było upublicznić też listę lekarzy, którzy mordują nienarodzone dzieci.

Projekt „Ratujmy kobiety” ma też na celu ograniczenie demokracji i wolności słowa w Polsce. Jego inicjatorzy chcą, by zakazano organizacji demonstracji antyaborcyjnych 100 metrów od szpitali i szkół. Na tej samej zasadzie można było by zakazać ekologom organizacji demonstracji przed sklepami z futrami, wegetarianom przed sklepami mięsnymi, a obrońcom praw człowieka przed ambasadami państw, które łamią prawa człowieka.

Przejawem bolszewickich ciągot zwolenników aborcji, jest w projekcie „Ratujmy kobiety” przepis przewidujący karę do 2 lat więzienia za prezentowanie poglądów antyaborcyjnych i krytykę aborterów. Warto było by się zastanowić czy nie należy wprowadzić przepisów przewidujące taką samą karę za głoszenie, całkowicie sprzecznych z nauką, postulatów proaborcyjnych i krytykowanie obrońców życia. Tym bardziej, że propagowanie aborcji to ordynarne nawoływanie do zabójstwa, a to ostatnie jest uznawane w Kodeksie Karnym za przestępstwo.

 

Inicjatywę „Ratujmy Kobiety” wspierają:

Obywatele RP

Obywatele Solidarni w Akcji

KOD region łódzki, KOD Wrocław, KOD Wielkopolska

Dziewuchy Dziewuchom

Fundacja Równość.info

Inicjatywa Polska

Stowarzyszenie Kongres Kobiet

Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny

Inicjatywa Feministyczna

Fundacja im. Izabeli Jarugi-Nowackiej

Partia Zieloni

Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ogólnopolski Strajk Kobiet

Wielka Koalicja za Równością i Wyborem

Fundacja na rzecz Równości i Emancypacji STER

Fundacja Feminoteka

Stowarzyszenie Pro Femina

Femini Berlin/Polska

Marsz Godności

Łódzkie Dziewuchy Dziewuchom

Fundacja im. Kazimierza Łyszczyńskiego

Warszawskie Dziewuchy Dziewuchom

Razem

Ruch Kobiet

Unia Pracy

Trójmiejskie Dziewuchy Dziewuchom

Feministyczna Brygada Rewolucyjna FeBRa

Stowarzyszenie na rzecz osób LGBT Tolerado

Ster na Demokrację

Krytyka Polityczna

Stowarzyszenie TĘCZÓWKA

Grupa Stonewall

Dla Naszych Dzieci

BABA Lubuskie Stowarzysznie na rzecz Kobiet

Spółdzielnia „Ogniwo”

Otwarta Pracowania Jazdów

Koalicja KARAT

Stowarzyszenie Stop Stereotypom

Wielu z uczestników marszu negowało, że projekt „Ratujmy kobiety” ma takie antywolnościowe zapisy. Część zapewne dlatego, że bez zapoznania się z projektem, z własnej głupoty i lenistwa popiera wszelkie lewicowe poglądy. Jednak inni manifestanci byli całkowicie świadomi lewicowych propozycji i szczerze, bez wstydu, je popierali.

Tekst i fot. Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

101 komentarzy

101 Komentarzy

 1. Alek

  4 października 2017 at 13:47

  Te od czarnego marszu nie są kobietami.

 2. Grażyna

  4 października 2017 at 13:48

  Kto finansuje to lewactwo.

 3. Tola

  4 października 2017 at 14:23

  Co za durne potwory! Prawa reprodukcyjne osób transpłciowych? I homosiow tez? Zidiociali do reszty. Patrzę na te gęby i nie wierzę… że na coszień mija się takie coś na ulicach. Aborcja to morderstwo, więc całe to piekielne towarzystwo pociągnąć do odpowiedzialności karnej! Prawo dla wszystkich! Podobno nie ma równych i równiejszych. Życzę im, aby ich sumienia zazarły i dręczyły do końca ich krótkiego życia. A co nie mogę im tego życzyć, skoro ich życzeniem jest zabijać bezbronne, niewinne dzieci? Kretyni! Diablice w ludzkich skórach!

 4. Sara

  4 października 2017 at 15:03

  Baby do kopalni!!

 5. L

  4 października 2017 at 20:32

  Ludzie… a raczej: Człowieku – i ty kiedyś byłeś zarodkiem. Co by było, gdyby chodziło o wyskrobanie Ciebie?

 6. Krzysiek

  5 października 2017 at 10:06

  Warto zanotować listę organizacji popierających czarne wariatki. Nie powinno być problemu ze znalezieniem żródeł ich finansowania. Wiele środków może pochodzić z budżetu państwa, niestety rząd pis działa w tej kwestii bardzo anemicznie i niechętnie, a lewactwo chce zabijać nienarodzonych, deprawować dzieci i wspierać zboczeńców. Stop aborcji!

 7. pola

  5 października 2017 at 11:52

  stare dywoty to was powinna matka usunąć jak tylko się dowiedziała że jest w ciąży. Nie rozumiem jaką trzeba być szmatą żeby usunąć własne dziecko bardzo chętnie napluła bym każdej z was w ryj. Aborcja to morderstwo i powinno być karane najwyższą karą jaką tylko się da bo mordujecie niewinną istotę która zasługuje na to by żyć. Jeśli wy nie chcecie dzieci oddajcie rodzinom która nie mogą mieć dzieci i są gotowe zaadoptować takie niechciane przez was

 8. antsu

  5 października 2017 at 14:41

  Nie wiem co bierzecie ale to musi być naprawdę mocny towar by pisać takie bzdury 🙂

 9. lelio vieira carneiro junior

  17 października 2017 at 05:06

  I was wondering if you ever considered changing the structure of your site? Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having one or two pictures. Maybe you could space it out better?|

 10. Luiz Gastão Bittencourt

  18 października 2017 at 00:16

  My brother suggested I would possibly like this blog. He was entirely right. This put up truly made my day. You cann’t consider simply how a lot time I had spent for this info! Thanks!|

 11. Dadado Veig

  18 października 2017 at 06:50

  Right now it sounds like BlogEngine is the preferred blogging platform out there right now. (from what I’ve read) Is that what you’re using on your blog?|

 12. Carlos Eduardo Correa da Veig

  18 października 2017 at 10:18

  Actually when someone doesn’t know after that its up to other viewers that they will help, so here it happens.|

 13. Lelio Vieira Carneiro Junior

  18 października 2017 at 12:01

  you are truly a just right webmaster. The website loading speed is amazing. It seems that you’re doing any distinctive trick. Furthermore, The contents are masterpiece. you’ve done a magnificent process in this subject!|

 14. Itamar Serpa

  18 października 2017 at 15:00

  Undeniably believe that which you stated. Your favorite reason seemed to be on the net the simplest thing to be aware of. I say to you, I definitely get annoyed while people think about worries that they just don’t know about. You managed to hit the nail upon the top as well as defined out the whole thing without having side-effects , people could take a signal. Will probably be back to get more. Thanks|

 15. Carlos Eduardo Correa da Veig

  18 października 2017 at 15:55

  Wonderful website you have here but I was wondering if you knew of any discussion boards that cover the same topics talked about in this article? I’d really love to be a part of online community where I can get suggestions from other experienced people that share the same interest. If you have any recommendations, please let me know. Kudos!|

 16. adam

  19 października 2017 at 00:27

  Art. 6. 1. Wprowadza się do programów nauczania szkolnego dla klas 0-3 przedmiot
  “przygotowanie do życia w rodzinie i w społeczeństwie” w wymiarze nie mniej niż jedną
  godzinę lekcyjną tygodniowo.
  2. Wprowadza się do programów nauczania szkolnego od klasy 4 szkoły podstawowej do
  końca edukacji szkolnej przedmiot „wiedza o seksualności człowieka” w wymiarze nie mniej
  niż jedną godzinę lekcyjną tygodniowo.
  3. Przedmioty, o których mowa w ust. 1 i 2, dostosowane są do wieku, etapu rozwoju
  psychoseksualnego, zdolności poznawczych oraz potrzeb uczniów i uczennic.
  4. Treści programowe przedmiotu, o którym mowa w ust. 1, obejmują wprowadzenie
  podstawowej wiedzy o budowie anatomicznej człowieka, podstawowych koncepcji
  dotyczących różnorodności społecznej i tolerancji, edukacji równościowej oraz podstawowej
  wiedzy na temat chronienia się i obrony przed przemocą i wykorzystywaniem (tzw. “złym
  dotykiem”).
  5. Treści prog

 17. Itamar Serp

  19 października 2017 at 11:32

  Hello, I would like to subscribe for this weblog to obtain latest updates, therefore where can i do it please assist.|

 18. Carlos Eduardo Correa da Veig

  19 października 2017 at 16:13

  I’m really enjoying the theme/design of your site. Do you ever run into any web browser compatibility issues? A couple of my blog visitors have complained about my blog not working correctly in Explorer but looks great in Firefox. Do you have any suggestions to help fix this issue?|

 19. Luiz Gastão Bittencourt da Silva

  19 października 2017 at 18:19

  Hello there, I do believe your site could possibly be having web browser compatibility issues. Whenever I look at your site in Safari, it looks fine but when opening in I.E., it’s got some overlapping issues. I just wanted to provide you with a quick heads up! Apart from that, fantastic site!|

 20. Lelio Vieira Carneiro Junior

  20 października 2017 at 00:24

  Quality posts is the important to be a focus for the people to pay a quick visit the web site, that’s what this web page is providing.|

 21. Luiz Gastão Bittencourt da Silva

  20 października 2017 at 02:19

  Good write-up. I absolutely love this site. Stick with it!|

 22. Lélio Vieira Carneiro Junio

  20 października 2017 at 05:00

  Hi there, this weekend is fastidious for me, because this point in time i am reading this fantastic informative article here at my residence.|

 23. tercio borlenghi jr

  20 października 2017 at 15:12

  Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point. You obviously know what youre talking about, why waste your intelligence on just posting videos to your blog when you could be giving us something enlightening to read?|

 24. Umanizzare

  21 października 2017 at 07:13

  Hello, i believe that i noticed you visited my website so i came to go back the choose?.I am trying to find things to enhance my web site!I guess its adequate to make use of a few of your ideas!!|

 25. Lélio Vieira Carneiro Junio

  24 października 2017 at 18:52

  A motivating discussion is worth comment. There’s no doubt that that you should write more on this subject matter, it may not be a taboo matter but usually people do not speak about these topics. To the next! Cheers!!|

 26. Dadado Veig

  25 października 2017 at 04:03

  Yes! Finally something about %keyword1%.|

 27. Umanizzare Gestão Prisional Ltda

  25 października 2017 at 13:51

  I have learn several good stuff here. Definitely price bookmarking for revisiting. I surprise how so much attempt you place to create such a fantastic informative website.|

 28. Lelio Vieira Carneiro

  25 października 2017 at 19:05

  That is a very good tip especially to those fresh to the blogosphere. Brief but very precise information… Thank you for sharing this one. A must read post!|

 29. Lelio Vieira Carneiro

  25 października 2017 at 20:17

  Hello to every single one, it’s in fact a fastidious for me to go to see this website, it includes precious Information.|

 30. Lélio Vieira Carneiro Junior

  25 października 2017 at 22:39

  Awesome article.|

 31. Lelio Vieira Carneiro

  26 października 2017 at 06:11

  I simply couldn’t leave your website before suggesting that I extremely enjoyed the usual information a person provide in your visitors? Is going to be again incessantly in order to inspect new posts|

 32. Lélio Vieira Carneiro Junior

  26 października 2017 at 08:36

  you are actually a excellent webmaster. The web site loading speed is amazing. It sort of feels that you’re doing any unique trick. Moreover, The contents are masterpiece. you’ve performed a magnificent job in this subject!|

 33. Lelio Vieira Carneiro Junior

  26 października 2017 at 09:50

  Every weekend i used to go to see this web page, as i want enjoyment, as this this website conations in fact fastidious funny material too.|

 34. Lelio Vieira Carneiro

  26 października 2017 at 12:27

  wonderful put up, very informative. I ponder why the other experts of this sector don’t notice this. You must continue your writing. I am confident, you’ve a great readers’ base already!|

 35. Lelio Vieira Carneiro Junior

  26 października 2017 at 15:10

  Hey there! This post could not be written any better! Reading through this post reminds me of my old room mate! He always kept chatting about this. I will forward this post to him. Pretty sure he will have a good read. Thanks for sharing!|

 36. Lelio Vieira Carneiro

  26 października 2017 at 17:42

  Great beat ! I would like to apprentice while you amend your website, how could i subscribe for a blog web site? The account aided me a acceptable deal. I had been tiny bit acquainted of this your broadcast offered bright clear idea|

 37. Lelio Vieira Carneiro Junior

  27 października 2017 at 07:29

  This article is truly a good one it assists new the web users, who are wishing for blogging.|

 38. Lelio Junior

  27 października 2017 at 08:41

  Good post! We will be linking to this particularly great article on our website. Keep up the great writing.|

 39. Lelio Vieira Carneiro

  27 października 2017 at 09:55

  Wow, that’s what I was searching for, what a information! present here at this blog, thanks admin of this site.|

 40. Lélio Vieira Carneiro Junior

  27 października 2017 at 12:32

  I constantly spent my half an hour to read this web site’s content daily along with a cup of coffee.|

 41. Lelio Vieira Carneiro

  27 października 2017 at 16:20

  It’s remarkable in support of me to have a website, which is beneficial in support of my experience. thanks admin|

 42. Lelio Junior

  27 października 2017 at 18:40

  With havin so much content do you ever run into any problems of plagorism or copyright violation? My blog has a lot of exclusive content I’ve either written myself or outsourced but it appears a lot of it is popping it up all over the internet without my agreement. Do you know any techniques to help stop content from being stolen? I’d definitely appreciate it.|

 43. Lelio Vieira Carneiro

  28 października 2017 at 00:31

  I am sure this post has touched all the internet users, its really really fastidious paragraph on building up new weblog.|

 44. tercio borlenghi jr

  28 października 2017 at 01:34

  I am genuinely delighted to read this web site posts which includes tons of useful information, thanks for providing these statistics.|

 45. Lelio Vieira Carneiro Junior

  28 października 2017 at 01:41

  This post will help the internet viewers for building up new blog or even a weblog from start to end.|

 46. Lelio Junior

  28 października 2017 at 04:05

  I am really inspired with your writing skills as well as with the layout to your weblog. Is this a paid topic or did you customize it your self? Anyway stay up the nice quality writing, it’s rare to look a great weblog like this one nowadays..|

 47. Lélio Vieira Carneiro Junior

  28 października 2017 at 06:40

  Magnificent beat ! I wish to apprentice even as you amend your site, how could i subscribe for a blog site? The account helped me a applicable deal. I had been a little bit familiar of this your broadcast provided vivid clear concept|

 48. Lélio Vieira Carneiro Junio

  28 października 2017 at 19:51

  It’s going to be finish of mine day, except before end I am reading this impressive piece of writing to increase my know-how.|

 49. find asbestos inside

  5 listopada 2017 at 11:13

  Great delivery. Solid arguments. Keep up the good effort.

 50. monthly phone

  7 listopada 2017 at 04:50

  This is a very good tip particularly to those fresh to the blogosphere.

  Brief but very precise information… Appreciate your sharing this one.
  A must read post!

 51. smdservicesllc.com

  7 listopada 2017 at 22:15

  What’s up, I would like to subscribe for this webpage to
  take latest updates, so where can i do it please assist.

 52. suba buba

  8 listopada 2017 at 17:43

  6ok818 Some really select articles on this site, saved to fav.

 53. Dominique

  10 listopada 2017 at 02:32

  I’m gone to tell my little brother, that he should also visit this webpage
  on regular basis to take updated from latest information.

 54. itgroup-drc.net

  10 listopada 2017 at 10:14

  This article gives clear idea in support of the new users of blogging, that actually how to do blogging.

 55. Grupo Serval presidios

  12 listopada 2017 at 22:55

  Fantastic site you have here but I was wondering if you knew
  of any community forums that cover the same topics discussed here?
  I’d really love to be a part of community where I can get responses from
  other experienced individuals that share the same interest.

  If you have any recommendations, please let me know.
  Thanks!

 56. home security systems near me

  14 listopada 2017 at 08:14

  Are you feeling the fact that they could be more assure inside your house?

 57. Silicone bottle brush

  15 listopada 2017 at 15:17

  So pleased to possess discovered this submit.. I appreciate you posting your perspective.. Recognize the value of the entry you available.. So pleased to get identified this post..

 58. stomachache

  15 listopada 2017 at 15:57

  I ɑm regular reader, how are you everybody? This paragraph posted at this
  web site is in fact fɑstidious.

 59. Prison reform 2017

  15 listopada 2017 at 16:58

  There as certainly a lot to know about this topic. I really like all the points you ave made.

 60. pussy bleeding rape

  15 listopada 2017 at 21:55

  Thanks for the article post.Much thanks again. Will read on

 61. domain registrars

  16 listopada 2017 at 03:26

  Thank you a lot for sharing this with all people you
  really realize what you are talking approximately!
  Bookmarked. Kindly additionally visit my website =). We may have a
  hyperlink alternate agreement among us

 62. Kitchen Fitter Middleton

  16 listopada 2017 at 06:25

  Thank you for the good writeup. It in fact was a amusement account it. Look advanced to more added agreeable from you! By the way, how can we communicate?

 63. jiaogulan tee

  20 listopada 2017 at 21:11

  Very good blog post. I definitely love this site. Stick with it!

 64. pay monthly phone

  21 listopada 2017 at 23:50

  Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you
  relied on the video to make your point. You clearly know what youre talking about, why throw away your
  intelligence on just posting videos to your blog when you
  could be giving us something informative to read?

 65. callus

  22 listopada 2017 at 02:59

  There is certainly a lot to find out about this subject. I really like all the points you ave made.

 66. classifieds

  22 listopada 2017 at 20:39

  Wow, great blog.Thanks Again. Fantastic.

 67. wellness

  24 listopada 2017 at 00:45

  Thank you for your article.Really thank you! Cool.

 68. cod cupon fashion days

  24 listopada 2017 at 04:16

  Wonderful content you ave gotten in here.|

 69. Darla

  24 listopada 2017 at 22:04

  you’re truly a excellent webmaster. The website loading speed is
  incredible. It kind of feels that you are doing any unique trick.
  Also, The contents are masterpiece. you have performed a magnificent process in this topic!

 70. Best Bank to Refinance Mortgage

  24 listopada 2017 at 23:30

  I was recommended this website by my cousin. I am not sure whether this post is written by him as nobody else know such detailed about my trouble. You are amazing! Thanks!

 71. ask-kings.com

  25 listopada 2017 at 23:55

  Yes! Finally something about offers internet.

 72. mailvirtual.ru

  26 listopada 2017 at 17:36

  It’s fantastic that you are getting thoughts from
  this piece of writing as well as from our argument made here.

 73. ohenkt foo theoing, ohit it e fenoetoic bkog poto.owekky ohenk you! ewwtomw.

 74. lifeinsurance

  2 grudnia 2017 at 07:47

  Really enjoyed this article.Really thank you! Fantastic.

 75. SEO

  3 grudnia 2017 at 03:29

  Very interesting topic, appreciate it for putting up.

 76. Cremation Necklace

  3 grudnia 2017 at 17:08

  we came across a cool web page that you may possibly appreciate. Take a look for those who want

 77. VIP Financing Solutions reviews

  5 grudnia 2017 at 00:11

  If you are going for best contents like me, simply pay a visit this web page daily as it provides quality contents, thanks

 78. terry london vip financing

  5 grudnia 2017 at 08:00

  I really liked your article.Much thanks again.

 79. Cremation Necklace

  6 grudnia 2017 at 09:48

  your website, how can i subscribe for a blog website? The

 80. best online poker for us players

  7 grudnia 2017 at 08:10

  It as difficult to It as difficult to acquire knowledgeable people on this topic, nevertheless, you sound like you know what you are dealing with! Thanks

 81. bukkake

  7 grudnia 2017 at 18:09

  Really enjoyed this post.Really looking forward to read more. Will read on

 82. vagina

  7 grudnia 2017 at 20:07

  Im thankful for the blog post.Really looking forward to read more. Will read on…

 83. SEO

  8 grudnia 2017 at 02:00

  Major thanks for the blog article.Really thank you! Fantastic.

 84. beauty training courses cambridge

  8 grudnia 2017 at 06:04

  Many thanks for sharing this great article. Very inspiring! (as always, btw)

 85. sexto

  8 grudnia 2017 at 10:20

  when I have time I will be back to read much more, Please do keep up the superb jo.

 86. kayseri arabulucu

  9 grudnia 2017 at 12:19

  Thank you ever so for you article. Cool.

 87. kayseri boşanma avukatı

  9 grudnia 2017 at 16:52

  Muchos Gracias for your article post.Really thank you! Much obliged.

 88. InventHelp Patent Referrals

  9 grudnia 2017 at 22:57

  This is a topic which is close to my heart Thank you! Exactly where are your contact details though?

 89. It is best to take part in a contest for among the best blogs on the web. I all suggest this website!

 90. Boxing Day

  10 grudnia 2017 at 08:06

  Really appreciate you sharing this article.Thanks Again. Awesome.

 91. terry london vip financing

  10 grudnia 2017 at 10:09

  you will discover so lots of careers to pick out from however the unemployment rate currently have risen::

 92. latest technology

  12 grudnia 2017 at 10:38

  I value the article.Really looking forward to read more. Great. oral creampie

 93. VIP Financing Solutions

  12 grudnia 2017 at 19:37

  Wow! Thank you! I permanently needed to write on my site something like that. Can I take a part of your post to my website?

 94. VIP Financing Solutions

  12 grudnia 2017 at 23:51

  There is definately a great deal to know about this issue. I love all the points you have made.

 95. buy bitcoin

  13 grudnia 2017 at 12:16

  Wow, incredible blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your site is excellent, let alone the content!

 96. search engine optimization

  13 grudnia 2017 at 14:21

  I reckon something truly special in this website.

 97. bioskop online streaming

  13 grudnia 2017 at 21:01

  Thorn of Girl Excellent data is often found on this world wide web weblog.

 98. how to buy bitcoin hk

  14 grudnia 2017 at 03:33

  I truly appreciate this article post.Much thanks again.

 99. play online games free

  14 grudnia 2017 at 07:43

  I?ve read some just right stuff here. Definitely value bookmarking for revisiting. I surprise how so much attempt you place to make any such great informative website.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra