Z zagranicy

Marine Le Pen: Trzeba stworzyć nowe prawo antyterrorystyczne, które naprawdę będzie walczyć ze chcącym nas zniewolić islamem

 

Była kandydatka do urzędu prezydenta Francji Marine Le Pen wezwała do stworzenia nowego prawa antyterrorystycznego, które będzie „naprawdę zwalczało chcącą nas zniewolić ideologię islamu”.

Le Pen podkreślała, że „pierwszym obowiązkiem państwa jest zapewnienie bezpieczeństwa obywatelom”. Ubolewała, iż obecnie ten obowiązek został zarzucony na rzecz nieodpowiedzialnych polityk migracyjnych, utraty kontroli na granicach oraz upadku władz zmiażdżonych ideologią dżihadu. Nieco wcześniej podczas konferencji w Zgromadzeniu Narodowym skrytykowała defensywne podejście policji i władz do terrorystów. Jej zdaniem należałoby, aby organy państwa, w tym również organy ścigania przeszły do ofensywy. Zarówno policja, jak i wymiar sprawiedliwości działają zdanie Le Pen w sposób niedostateczny, jeżeli chodzi o rozprawianie się z islamistami.

Dotychczas, na co zwróciła uwagę, władze państw Zachodu skupiały się jedynie na przemocowym obliczu dżihadu, kompletnie ignorując ideologię, która go napędza. Stąd tym bardziej jej zdaniem paląca potrzeba stworzenia nowego prawa antyterrorystycznego, które uderzałoby bezpośrednio w ideologię islamu, która „wywołuje wojnę” na Zachodzie i dąży do „zniewolenia nas”.

We francuskim parlamencie trwa obecnie debata na temat ustawy antyterrorystycznej przedłożonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych – przewodnicząca Frontu Narodowego nie pozostawiła na niej przysłowiowej suchej nitki, oceniając, iż „powinna być ona powodem do wstydu […], ponieważ wyrwano jej zęby”.

Sprawa jest o tyle poważna, że z danych zgromadzonych przez mające swoją siedzibę w Paryżu Centrum Analiz Terroryzmu Francja jest celem numer jeden Państwa Islamskiego jeżeli chodzi o cele w krajach Zachodu – aż 30 proc. wszystkich ataków terrorystycznych ma miejsce właśnie w tym kraju.

Podczas wtorkowej konferencji prasowej Le Pen ostro skrytykowała istniejące propozycje, nalegając na adekwatne traktowanie islamskiego terroryzmu i nazywanie go po imieniu.

– Nigdy nie możemy przyzwyczaić się do terroryzmu – oświadczyła Le Pen w rozmowie z reporterami, nawiązując do skandalicznych wypowiedzi niektórych europejskich polityków, zdaniem których obywatele państw europejskich powinni przyzwyczaić się do zamachów. – Bezpieczeństwo to pierwszy obowiązek państwa – powtórzyła, zaznaczając, iż „organizacje terrorystyczne korzystają na słabości Europejczyków”.

Później na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych zauważyła: „Islamistyczna ideologia jest ideologią polityczno-religijną, która planuje nas zniewolić i wywołać u nas wojnę”.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

31 komentarzy

31 Komentarzy

 1. Egzorcysta

  5 października 2017 at 20:09

  Islam to maly pikus w porownaniu do zapedow Chazarskich zainstalowanych na decydenckich stolkach. Moglbym z marszu podac z 10 linkow, gdzie jak wynika z wypowiedzi banzow nawet na najnizszych szczblach sa gotowi wymordowac swoich wybocow ,strzlajac do nich oczywiscie nie sami tylko rozkazujac uzytecznym idiotom jakimi sa policjanci ,broniacy tego dranstwa.
  I zeby zmniejszyc sobie klopoty zanim one powstana , juz dzialaja https://www.youtube.com/watch?v=cHWnwgGuSlk
  „Akcja zaraza”, oznacza dla nich ze zaraza to My ich wyborcy i zywiciele.
  Jak juz niedawni pisalem ,rzad tylko udaje, ze kogos rozlicza, ze afery czy to reprywtyzacyjna czy ambergold czy inne sa tylko na pokaz, ktore nigdy nie zostana zakonczone, a jednym z powodow bedzie jakas pandemia, i zumpelnie nowe problemy Polakow by przykryc tamte przestepstwa chazarskie.Nawet tydzien nie minal,a juz mamy pierwsze zwiastuny, dzialan chazarskich.

 2. Egzorcysta

  5 października 2017 at 20:19

  W tym materiale mamy dokladnie takiego stalinowca, wojewode dolnoslaskiego, ktory odpowiada co zrobi jak ludzie zechca skorzystac ze swoich praw demokrtycznych w minucie 22;10 materialu. Polecam caly by wiedziec jak zachowac sie zby nie zostac zatruty jakims swinstwem, ale glownie w zwiazku z tematem, ze potrzbujemy pilnie grup antyterorystycznych broniacych nas przed nawiekszymi terorystawmi jakimi sa chazarskie rzady krajow UE i PE, tym bardziej ze aktow teroru dokonuje islam tylko sluzby rekoma islamu. https://www.youtube.com/watch?v=LGn58-YjFhM

 3. Robert B.

  5 października 2017 at 20:35

  To samo odnosi się do naszych odwiecznych i zajadłych wrogów, którymi są ŻYDZI.

  • Termojądrowa Potęga Izraela

   5 października 2017 at 21:00

   ŻYYYYYYYYYYDZIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!

   zabij się.

   • Robert B.

    5 października 2017 at 23:22

    Nie zrobię ci tej przyjemności, żydowski parchu. Sam się zabij.

    • Termojądrowa Potęga Izraela

     6 października 2017 at 14:23

     Moje życie jest zbyt cenne.
     Odwrotnie niż twoje – wegetacja bez celu i sensu a przede wszystkim bez nadziei na poprawę sytuacji. Nikogo nie obchodzą twoje opinie, nawet twojej rodziny, nikt się z tobą nie liczy i nie szanuje. Zrozum, że będzie już tylko gorzej. Zakończ to.
     Teraz.

 4. abc

  5 października 2017 at 20:50

  Ciekawe, udaje głupią czy naprawdę nie ma bladego pojęcia kto tym kręci…

  • Robert B.

   5 października 2017 at 20:55

   Oczywiście, że udaje głupią. Podobnie jak PiS, który zwalcza agenturę rosyjską (i słusznie), ale o żydowskiej ani się nie zająknie. Mało tego, zamiast pokazywać im, że nie są czymś lepszym, regularnie jeżdżą składać hołdy żydowskiej pysze, uznając ich uzurpację do bycia pierwszorzędnymi ofiarami II wojny światowej, którym przez to należą się niekończące się przywileje.

  • stan

   5 października 2017 at 21:36

   Ten żeński przebieraniec dostał swoją rolę według powszechnie stosowanego klucza:
   Wy, Le Pen będziecie tak zwana prawica.

 5. Pankrac

  5 października 2017 at 21:26

  PiS to żydowska i upaińska koorva.

 6. jok

  6 października 2017 at 04:16

  Odnosze wrażenie, ze zniewolic powiedzmy (w niniejszym przypadku) Francje, to przede wszystkim nie tylko chcą, ale i mają możliwości, teoretycznie najwieksi wrogowie islamu , ci na ż,. a wlasciwie to juz sie w duzym stopniu dokonaloa, zarowno ci wyznajacy oficjalnie religię ży-wską, ja i ci deklarujacy ateizm, zarowno ci z obywatelstwem francuskim jak i niefrancuskim.
  Sporo o tym jest w ksiązce o „synach przymierza”, np. raczej malo demokratyczna umowa francuskich partii „prawicowych” z bnai, zawarta juz chyba w latach 70-ch, ze nigdy nie wejda w koallicje z FN.
  Co, jak widac, nie ma specjalnego znaczenia bo pani Marine i otoczenie jest „w systemie” i „zauwaza” tylko skutki/narzedzie do odbuelenia Europy, a nie kreg etnicznei ktore od dziesiecioleci sa a) tym zainteresowane, b ) maja mozliwosci ksztaltowania „myslenia Zachodu”.
  Cho
  W miarę kolorozywania Europy, pojawi sie więcej osób, ktore będą sie probowali otrzasnac z tresury politycznej poprawnosci. Chodzi wiec o to, by zagospodarowac takich probujacych i -skoro juz nie kochają multi kulti, to niech „nienawidzą slusznie” – i skanalizowac ich „gniew” wylacznie na narzędzie, na skutki politycznej poprawnosci, a nie na twórców, prekursorów i prominentnych przedstawicieli takiej tresury. Cos jak czynila „bezkompromisowa” Oriana Fallaci.
  Jeszcze 2 uwagi.
  1. Taki „skanalizowany gniew” na narzędzie, przypomina mi trochę „ruch niszczycieli maszyn” z pierwszych dekad XIX wieku.
  2. Narzedzie nie chce byc tylko narzędziem albo moze lepiej srodkiem do celu (gdyz to takie narzedzie wykazujace otwartą wrogosc wobec sterujacych), nawet czasem nie zdaje sobie sprawę z tego, ze jest środkiem i takze chce zawlaszczyc coraz wiecej. Ale to nie oni są silą sprawczą.
  PS. Tak to wszystko widzę …. i jak widzę, w najwazniejszym zakresie, nie tylko ja:)

 7. Islamizacja Europy jest KONIECZNA, w interesie Żydów - tak naucza WPŁYWOWY Rabin Baruch Efrati !!

  6 października 2017 at 05:34

  Była kandydatkę do urzędu prezydenta Francji Marine Le Pen Rabin bardzo ZAATAKOWAŁ bardzo wpływowy RABIN Baruch Efrati, który jest bardzo WPŁYWOWYM ideologiem SEKTY judaistycznej w Izraelu.
  On pełni funkcje DYREKTORA jeszyw na wszystkich osiedlach regionu Efrat na Zachodnim Brzegu.
  Ten żyd RABIN Baruch Efrati PRZEKONAŁ wszystkich żydów w Izraelu, że obecna ilsamizacja Europy jest bardzo PORZĄDANA i POTRZEBNA dla Europy.

  “Z Boża islamską pomoca, GOJE będą zmuszeni do większej dawki POKORY i POSŁUSZEŃTWA wobec Żydów, w przeciwnienstwie do HIPOKRYZJI obrzydliwego chrześcijaństwa, które POZUJE w Europie na czyste, a jest fundamentalnie zepsute” głoszą najważniejsi wpływowi rabini judaistyczni w Izraelu i USA.

  Rabin Efrati zostal poproszony o wyjaśnienie tej kwestii w TV izraelskiej dla wszystkich żydów w Izraelu i na Świcie, których on NAWOŁUJE do wspierania islamistów w Europie, którzy rozprawią się z „bzdurną śmierdzącą idelogią chrześcijańską” w Europie.

  Po wyborze muzulmanskiej kobiety w hijabie na stanowisko burmistrzyni bosniackiego miasteczka Visoko, co zdarzylo sie po raz pierwszy w historii kontynentu Europejskiego, rabin nawoływał do zapoznania się z kartą internetową Kipa.

  Ta karta internetowa naucza Żydów jak walczyć z chrześcijaństwem w Europie, oraz twierdzi, że islamizacja Europy jest POMOCNA żydom, gdyż sam w pojedynkę jako judaizm nie da rady OBALIĆ brudnej ideologii chrześcijańskiej, dlatego żydzi muszą POMAGAĆ islamistom, a po ZNISZCZENIU chrześcijan w Europie przez muzułmanów, później żydzi się już DOGADAJĄ z islamistami jak to jest np. w Jordanii czy Arabii Saudyjskiej.
  Rabin twierdzi, ze islam jest „UMIARKOWANĄ” religią, a chrześcijaństwo jest „DIABELSTWEM”, które należy unicestwić, dlatego islamistów żydzi powinni umacniać w Europie.
  Efrati opisuje, że z przyczyn etycznych i teologicznych judaizmu, tymczasowa islamizacja Europy jest KONIECZNA, przez co OBALI się tam zjadłe paskudne chrześcijaństwo.
  Według rabina Baruch Efrati:
  „OBALENIE chrześcijaństwa będzie sprawiedliwą KARĄ dla chrześcijan za „PRZEŚLADOWANIE” tam Żydow, oraz naucza judaistów, że chrześcijaństwo, w przeciwienistwie do islamu, z halachicznego punktu widzenia jest postrzegane jako “BALWOCHWALCZE” oraz bardzo złe.

  Wpływowy rabin Baruch Efrati z Izraela NAUCZA, że “Żydzi powinni się RADOWAĆ z faktu że chrześcijańska Europa TRACI swoją tożsamość, w ramach KARY za wszystko zło jakie nam wyrzadzila przez stulecia naszego wygnania” wyjaśnia rabin, podając to jako etyczny POWÓD preferowania Muzułmanów lub nawet Buddyzm w Europie czy USA.
  Rabin też cytujac szokujace opisy z riszonimskiej literatury (pisanej przez czolowych rabinów żyjących w okresie XI – XV wieku) o rzekomych pogromach i masowych morderstwach JAKOBY popełnianych przez Chrześcijan na żydach w Europie.

  Rabin Baruch Efrati NAUCZA żydów w Izraelu i USA:
  “Nigdy NIE wybaczymy eurpejskim Chrześćjanom rzezi naszych dzieci, kobiet i starcow… Nie tylko podczas ostatniego holocaustu, ale poprzez pokolenia popelniane w sposob konsekwentny, ktory charakteryzuje wszystkie, pelne hipokryzji, odlamy całego brudnego chrześcijaństwa…”

  WPŁYWOWY Rabin Baruch Efrati NAUCZA żydów zamieszkałych w Izraelu i USA:
  “Teraz Europa traci swoja tożsamość na rzecz obcych ludzi i obcej religii, i NIE będzie żadnych resztek ani pozostałości chrześcijańskiej NIECZYSTOŚCI, ktore wylalo tyle krwi żydowskiej, że nigdy NIE bedzie w stanie za nia odpokutować, dlatego chrześcijaństwo należy CAŁKOWICIE zniszczyć.”

  Islam, dodaje rabin, jest “religia która co prawda niewłaściwie ocenia swych proroków, ale jest stosunkowo UCZCIWA … Naucza stabilnego małżeńskiego życia i kreacji, gdzie jest obecna pewna skromność i respekt dla Boga.”

  Dlatego też, wyrokuje Eftati:
  “Nawet biorąc pod uwagę, że jesteśmy w stanie wojny z NIEKTÓRYMI regionalnymi Arabami o ziemie Izraela, to mimo wszystko islam jest o wiele LEPSZY jako zastępcza kultura dla GOJÓW, niż to ich zajadłe jakieś tam chrześcijaństwo.”

  Bardzo wpływowy RABIN Baruch Efrati z Izraela nawołuje ŻYDÓW z USA i Izraela, że muszą i POWINNI się modlić, żeby islamizacja Europy była jak NAJSZYBSZA i dogłębna, aby całkowicie tam w Europie WYELIMINOWAĆ chrześcijan, tak jak to prawie wyeliminowano chrześcijan od steru władzy w USA, gdzie rządzi judaizm i Żydzi”.

 8. ZDELEGALIZOWAĆ natychmiast żydoski GANG Bnai Brith International i inne żydo-masońskie GANGI jak ADL ... itp.

  6 października 2017 at 08:19

  Zakamuflowane żydo-masoństwo zamieszkałe w USA zdobyło pełnie władzy w USA za pomocą „emigracyjnego” MECHANIZMU używanego przez anty-amerykański przestępczy złodzejo-bandycki GANG polityczny tzw. „partia DEMOKRATYCZNA”.
  Otóż na bazie badań statystycznych tzw. „demokratycznych głosowań” w wolnych wyborach na stanowiska centralnej władzy, okazało się, że ten anty-amerykański złodzejsko-bandycki GANG tzw. „partia demokratyczna”w USA zawsze jest BARDZO wspierany przez SPROWADZONYCH emigrantów do USA, gdyż ten LEWACKI gang „partia demokratyczna” podpuszcza medialnie, że JAKOBY wyjątkowo „wspiera” interesy biednych emigrantów.
  Ci wykołowani EMIGRANCI po otrzymaniu amerykańskiego obywatelstwa są następnie STAŁYM elektoratem tej tzw. „partii DEMOKRATYCZNEJ” która jest faktycznie żydo-lewacką przestępczym LEWACKIM gangiem NIE przestrzegającym Konstytucji USA ani Kodeksu Karnego w USA.
  Zdecydowana większość aktywistów w tym przestępczym złodziejskim gangu tzw. „partia demokratyczna” to zakamuflowani żydo-masoni, którzy za swoich wspieraczy politycznych PRZYGARNIAJĄ sobie przedstawicieli KOLOROWYCH mniejszości etnicznych, którzy absolutnie NIE identyfikują się z interesem instytucji państwowej USA, a to USA traktują jak taką darmową qur*e, dlatego USA po przez takie traktowanie stało się bankrutem ekonomicznym.

  Właśnie za pomocą tego MECHANIZMU masowego ściągania kolorowych EMIGRANTÓW do USA, którzy też wielokrotnie szybciej się ROZMNAŻAJĄ jak króliki oni w sumie RAZEM wzięci jako „mniejszości” skrzyknięci do kupy przez żydo-masonskich aktywistów pod koniec XX wieku stali się „WIEKSZOŚCIĄ” która stała się ELEKTORATEM, który wykreował ŻYDOWSKĄ KASTĘ rządzącą w USA.
  To właśnie za pomocą GŁOSÓW „emigrantów” najnowszego pokolenia WYKOŁOWANYCH zakłamanymi LEWACKIMI mediami jak ŻYDOWSKIE radio/TV-CNN, czy też za pomocą drukowanych ZAFAŁSZOWANYCH szmatławców ŻYDOWSKICH jak „The New York Times” czy „The Wall Street Journal” … itp. żydostwo obskoczyło władzę w USA, stało się magnaterią i jedyną skorumpowaną KASTĄ rządzącą w USA.
  To właśnie ten dopracowany/wymuszony przez KASTĘ żydo-masońską MECHANIZM wyborczy z użyciem „emigrantów” jest na rekę MAFII żydowskiej w USA oraz innych państwach na Świecie gdzie też grasuje lokalna skżyknięta żydo-masonska KASTA.
  To właśnie DLATEGO żydostwo za pomocą swojej MAFII jak AIPAC-American Israel Public Affairs Committee, NJDC-National Jewish Democratic Council(która ZDOMINOWAŁA całkowicie wnętrze tego fasadowego gangu udającej partie polityczną o nazwie „partii demokrtycznej” w USA), RJC-Republican Jewish Coalition(rządzace frakcje żydowskie w obydwu zafiksowanych „partiach” do rządzenia w USA), The Conference of Presidents of Major American Jewish Organizations, w USA lub jak np. Bnai Brith International grasującej też w USA, Niemczech, Polsce, Szwecji i na całym Świecie za pomocą swoich AGENTÓW wymuszają oraz organizują CELOWO ideologię „multi-kulti” oraz naganiają procesy MIGRACYJNE we wszystkich krajach Świata, co GWARANTUJE bezgraniczną władzę żydowskiej wyalienowanej KASTY w tych krajach, po zorganizowaniu tzw. „demokracji wyborczej” wspieranej przez żydowskich złodzeji finansowych po wymanewrowaniu świeżego elektoratu emigracyjnego.
  Przedstawiciele obydwu żydoskich FRAKCJI tzn. “Republican Jewish Coalition” i „National Jewish Democratic Council” spełniają identyczną funkcję ale w formie ZALEGALIZOWANEJ tak jak kiedyś frakcja żydoska tzw. „PUŁAWIAN” w komunistycznym PZPR działała tak, aby w PRL-u Żydzi z polskim obywatelstwem zamieszkali w PRL-u, którzy tylko oni byli zawsze wyłonieni przez żydo-bolszewika Stalina do rządzenia etnicznymi Polakami w PRL-u.

  Członków żydowskiego tzw. „PUŁAWIAN” estabłyszmentu we wntętrzu PZPR mianowali tylko SWOICH pobratyńców na centralne stanowiska w PRL-wskiej administracji państwowej tamtejszej „warszawki”, aby żydzi mogli się bezkarnie obławiać na garbie etnicznych Polaków, odepchniętych od władzy, tak aby żydzi z PRL-wskim obywatelstwem mogli stać się polityczną/finansową ARYSTOKRACJĄ rządząca KASTĄ w PRL-u.

  Zwrócie uwagę, że w ostatnich 5 latach w III RP inspiratorami ZALEWU Polski przez co najmniej 5 milionami ukraińców neo-banderowców są zakamuflowani żydzi we władzach „rządów obecnej warszawki”, którzy liczą na ten „elektorat ukraiński” sprowadzony do Polski, który na 100% też będzie w przyszłości głosować na ŻYDÓW z polskim obywatelstwem w wolnych wyborach w Polsce, gdy tylko otrzymają polskie obywatelstwo.
  To ta rządząca KASTA żydowska w III RP też CELOWO generują konflikty społeczne w Polsce, tak aby ZWAŚNIĆ oraz SKŁUCIĆ lokalnych tubylców z totalnym zwalczaniem zarodków POLSKICH NARODOWYCH partii politycznych, gdzie są skrzyknięci etniczni Polacy usiłujący bronić swojego wspólnego tubylczego interesu.
  To właśnie polityczni żydowscy aktywiści i żydowskie gangi polityczne w Europie jak ADL czy Bnai Brith International nawołują do ZALANIA islamistami całej Europy i celowe spowodowanie DYSTRUKCJI całej białej Europy.
  Za DYSTRUKCJĄ Europy za pomocą mechanizmu „Multi Kulti” stoją tacy żydowscy aktywiści jak Soros czy „amerykańska żydówka” Barbara Spectre grasująca w Szwecji, która zorganizowała zniszczenie całej Szwecji po przez sprowadzenie PROSTACKIEJ kolorowej muzułmańskiej hołoty z Afryki, Bliskiego Wschodu i Azji.

  Oto fragment programu z wiodącego syjonistycznego kanału telewizyjnego w Izraelu. Mówi o DECYDUJACEJ roli żydowskich organizacji w Szwecji, które popiera Izrael jako państwo żydowskie, równocześnie lansując nie-europejską imigrację do Szwecji i Europy.
  Posłuchajcie uważnie słów tej żydowskiej rasistowskiej aktywistki o żydowskiej WIDĄCEJ roli w tym procederze celowej DESTABILIZACJI etnicznej w całej Europie:

  https://www.youtube.com/watch?v=YKs3bbY7uZk

  Wymuszanie wprowadzenia „MULTI-kulti” w Europie, Kandzie czy USA nie jest „lewicową utopią”, jak wielu naiwnych mniema, ale jest PRZEMYŚLANYM narzędziem CELOWEGO ZNISZCZENIA białego człowieka, celowego niszczenia kultury łacińskiej i chrześcijaństwa.
  Też ZNISZCZENIA suwerennych państw narodowych w Europie na rzecz wymuszonego procesu przez żydo-masonów i ich tzw. „demokracje masońską” typu żydo-francuskiego, której celem jest sfabrykowanie JEDNEGO państwa światowego, JEDNO-BIEGUNOWEGO globalnego NWO, gdzie JEDYNĄ KASTĄ rządzącą ma być skanalizowana międzynarodówka żydowska z jedną ich walutą bez pokrycia w NICZYM i jednym ZAKŁAMANYM systemem finansowym, który ma być TYLKO też zafiksowaną na zawsze własnością żydów, a pozostali zwłaszcza biali ludzie mają być tylko GOJQMI, tzn. czym w rodzaju roboczych pod-ludzi.
  Taką wizję przyszłego porządku Świata rysują żydo-masoni GLOBALIŚCI z Francji, USA, Niemczech, Polski … itp. dla wszystkich białych ludzi.

  • podolak

   6 października 2017 at 09:31

   Obficie wpisują się tutaj różnonickie Jasie którym, niczym w znanym dowcipie, WSZYSTKO z sempiterną Maryny (nomen omen) się kojarzy.
   Może warto już wyrosnąć i na świat spojrzeć, realny.

 9. lelio vieira carneiro junior

  17 października 2017 at 05:07

  Thanks for your personal marvelous posting! I truly enjoyed reading it, you may be a great author. I will make certain to bookmark your blog and may come back in the foreseeable future. I want to encourage you to ultimately continue your great posts, have a nice holiday weekend!|

 10. Itamar Serpa

  17 października 2017 at 15:16

  Yes! Finally something about %keyword1%.|

 11. Itamar Serp

  17 października 2017 at 16:57

  Amazing! Its in fact awesome piece of writing, I have got much clear idea regarding from this paragraph.|

 12. Luiz Gastão Bittencourt da Silva

  17 października 2017 at 19:24

  Ahaa, its fastidious conversation regarding this post here at this web site, I have read all that, so now me also commenting here.|

 13. Itamar Serpa Fernandes

  17 października 2017 at 20:40

  I loved as much as you’ll receive carried out right here. The sketch is attractive, your authored subject matter stylish. nonetheless, you command get got an edginess over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come more formerly again since exactly the same nearly a lot often inside case you shield this hike.|

 14. ZippyAudio Free MP3 Music Downloads

  17 października 2017 at 23:22

  Amazing blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere? A design like yours with a few simple adjustements would really make my blog jump out. Please let me know where you got your theme. Bless you|

 15. Egli Diana Pinto

  17 października 2017 at 23:32

  At this time it looks like Movable Type is the preferred blogging platform available right now. (from what I’ve read) Is that what you are using on your blog?|

 16. Browse through millions of mp3 tracks

  18 października 2017 at 00:16

  Your style is so unique compared to other people I’ve read stuff from. Many thanks for posting when you’ve got the opportunity, Guess I’ll just bookmark this site.|

 17. Itamar Serpa Fernandes

  18 października 2017 at 01:50

  Actually no matter if someone doesn’t know afterward its up to other people that they will help, so here it happens.|

 18. Itamar Serpa Fernandes

  18 października 2017 at 01:55

  I am genuinely glad to glance at this website posts which contains plenty of useful data, thanks for providing such information.|

 19. Luiz Fernando Monteiro Bittencourt

  18 października 2017 at 04:21

  Hello there, I found your web site by the use of Google at the same time as looking for a related topic, your web site got here up, it seems to be great. I’ve bookmarked it in my google bookmarks.

 20. Itamar Serpa

  18 października 2017 at 04:27

  Nice blog here! Also your website loads up very fast! What host are you using? Can I get your affiliate link to your host? I wish my site loaded up as fast as yours lol|

 21. Carlos Eduardo Correa da Veig

  18 października 2017 at 06:19

  Attractive section of content. I just stumbled upon your website and in accession capital to assert that I get in fact enjoyed account your blog posts. Any way I’ll be subscribing to your feeds and even I achievement you access consistently rapidly.|

 22. Itamar Serpa Fernandes

  18 października 2017 at 08:00

  Hello everyone, it’s my first pay a visit at this web page, and paragraph is in fact fruitful in favor of me, keep up posting these types of posts.|

 23. MAGA

  18 października 2017 at 09:32

  fantastic points altogether, you just won a logo new reader. What could you recommend in regards to your submit that you just made some days ago? Any certain?|

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra